Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
104
85%
NIE
18
15%
 #187657  od pajinek
 před 8 lety
kapap1 - Redmi 2 nemá dva systémové oddíly, takže se ROM flashuje jednou.
 #187659  od marek331
 před 8 lety
ingbrzy píše: Daj screenshot

~Tapatalk Mi4W~
Screenshot_2015-10-28-21-51-36_com.android.mms.png
Screenshot_2015-10-28-21-46-34_com.quoord.tapatalkpro.activity.png
Najviac je to vidiet na fb messengeri, ten tu ale davat nebudem.. Home je normalny, zjavne sa to týka iba aplikacii. Prechadzal som z verzie asi 3 pred touto, mal som taky isty problem aj vtedy po aktualizacii, ale nejak sa mi to vtedy napravilo restartmi a neviem cim, milionkrat som menil temy, velkosti az sa to napravilo, teraz to nejde nejako.

Odoslané z MI 4LTE pomocou Tapatalku
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #187668  od Maza19
 před 8 lety
pelech píše:Na Xiaomi Redmi Note 2 Prime se mi pri hovoru velmi casto stava, ze mi druha strana nerozumi, zvuk zni "vzdalene", nesrozumitelne, monotonne, potichu. Ja slysim druhou stranu vzdy dobre. Tyka se to pouze standardnich telefonnich hovoru. Pri pouziti Skype ci jinych hlasovych sluzeb tento problem neni. Pri nahravani videa tez zvuk v poradku. Pouzivam 2 SIM karty od ruznych poskytovatelu a chovani je v obou pripadech stejne.
Nedokazu presne rict, od jake verze se mi toto deje, ale minimalne v poslednich 3 tydnech si lide stezuji velmi casto.
Jj mam stejnej problem..mi3w vzdy restartuju a funguje to.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #187679  od Marty_Mark
 před 8 lety
Jen dotaz, když z MiCloudu vymažu fotku a nebo video při zapnuté synchronizaci, vymaže se mi i z tlf? Ještě dodám, že fotky a videa zálohuju na SD kartu. Ptám se proto, že se mi toto již stalo ve v6.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #187683  od Hepka
 před 8 lety
Moje první aktualizace a myslím, že i poslední! Už na tu šipku aktualizací asi ani nesáhnu! Po aktualizaci telefon Redmi 2 zcela ignoroval propojení interní a externí paměti pro SmartMaps (dělala si nějakou vlastní cestu). Ani podle návodu stránek SmartMaps se mně to nepodařilo rozchodit. Jsem běžný uživatel, nikoliv ajťák, který by se asi k tomuto hodil. Jediné plus bylo, že jsem nefunkčnost map zjistila doma při zakládání kešek do map a ne v terénu!
 #187684  od fosiczka
 před 8 lety
Tak používej stable ne? Redmi 2 na stable frčí velmi dobře

Odesláno z mého Mi 4i pomocí Tapatalk
 #187686  od easy
 před 8 lety
Marty_Mark píše:Jen dotaz, když z MiCloudu vymažu fotku a nebo video při zapnuté synchronizaci, vymaže se mi i z tlf? Ještě dodám, že fotky a videa zálohuju na SD kartu. Ptám se proto, že se mi toto již stalo ve v6.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
Nevymaže.

Xiaomi MI2 3100mAh
 #187690  od sodekcz
 před 8 lety
lacokubik píše:
sodekcz píše:Samuellko :

Instalace by měla jít klasicky přes Updater nebo přes MiRecovery. Bude potřeba Factory Reset.

Já bych asi postupoval následovně :
- stáhnl bych požadovanou verzi
- aktualizoval bych přes MiRecovery, to znamená
- nabil bych akumulátor v telefonu na 100%
- stažený soubor bych přejmenoval na update.zip a nakopíroval do rootu telefonu
- rebootoval bych do MiRecovery
- v MiRecovery bych dal Wipe Cache a Wipe User Data (čekat vždy až na 100%)
- Back to Mainmenu
- Install update.zip to System
- znovu Wipe User data (ale ještě lépe Wipe All Data)
- reboot to System One
Ahoj ani je nie som veľmi zbehlý v tomto - som užívateľ.
pokúšal som sa urobiť to čo si napísal, ale po inštalácii UPDATE mi vypisuje dve hlášky a to :
1, Proces com.android.phone bohužiaľ prestal pracovať
2, Proces android.process.acore bohužiaľ prestal pracovať

a toto vyskakuje jak ..... stále dookola -samozrejme nenájde ani jednu SIM a PC ho nevidí.
Mám na výber z Nahlásiť MIUI, alebo OK

Poprosil by som o radu.
Mne ide iba o to, že som urobil chybu a aktualizoval MOBIL a baterka mi vydrží 1/2 dňa. Dovtedy vydržala cca 1,5 :(
Všetko ostatné mi je jedno, nakoľko ho používam na telefonovanie.
Vopred ďakujem za pomoc.

PS: Viem že mi nikto nekázal aktualizovať, hold urobil som chybu.

Doplnenie mám: Xiaomi Redmi 2 2GB/16
ty dvě chyby to většinou píše, když chybí FactoryReset. Píše ti to i po dalším restartu, nebo se to usadilo? Co dáváš za verzi?
 #187700  od chuanvaldes
 před 8 lety
Já musím teda zhodnotit tuhle aktualizací za zdařilou!

Oproti předchozí:
- žádné občasné pády launcheru
- vibrace jsou naprosto v pohodě, sice nelze nastavit sílu vibrací ale v defaultní nastavení jsou jemné
- baterka drží jako ďas! Včera dokonce vydržela 8hod. opravdu intenzivního využívání telefonu... Jinak normál 1,5 dne bez problémů.

Jenom se mi po aktualizací ztratila jedna aplikace, protože jsem měl prázdné místo na ploše... Dnes jsem zjistil která... Wakelock Detector.

Jinak děkuji za skvěle odvedou práci...


Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #187726  od gonzo
 před 8 lety
I já potvrzuji velmi jemné vibrace. Baterie taky žádný velký žrout. Nic nepadá a oproti Mi2s vše šlape jak švýcary :-)

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #187736  od themacs
 před 8 lety
chuanvaldes píše:Já musím teda zhodnotit tuhle aktualizací za zdařilou!

Oproti předchozí:
- žádné občasné pády launcheru
- vibrace jsou naprosto v pohodě, sice nelze nastavit sílu vibrací ale v defaultní nastavení jsou jemné
- baterka drží jako ďas! Obrázek Obrázek Obrázek Včera dokonce vydržela 8hod. opravdu intenzivního využívání telefonu... Jinak normál 1,5 dne bez problémů.

Jenom se mi po aktualizací ztratila jedna aplikace, protože jsem měl prázdné místo na ploše... Dnes jsem zjistil která... Wakelock Detector.

Jinak děkuji za skvěle odvedou práci... Obrázek Obrázek


Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
Wakelock Detector se mi po jedné aktualizaci taky ztratil, nejsi sám :)
 #187737  od j.jusko
 před 8 lety
Wake lock detector sa instaluje ako systemova aplikacia tak mozno preto.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #187738  od Marty_Mark
 před 8 lety
Mám ještě jeden dotaz. Proč se mi v nastavení - > úložiště zobrazují 2 interní úložiště. Myslel jsem že Redmi 1S má jen jednu partition.
Screenshot_2015-10-29-11-52-06_com.android.settings.png
Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #187793  od Halali
 před 8 lety
Zdravim, me neukazuje Wifi Analyzer zadne site dokud nepovolim aplikaci pristup k poloze (optimalizace - povoleni ...)

Mohlo by to byt i tim...

Reseni: Povolit aplikaci WifiAnalyzer urceni polohy a pak pracuje normalne (Redmi2 2G)
 #187831  od ZombaCZ
 před 8 lety
Dobrý den, mám problém s instalací CZ verzí na Redmi Note 2. Ty anglické a čínské mi jdou instalovat v pohodě, ale ty CZ verze ne. Poraďte co mám dělat, už se tím zabývám celý den. Případně jestli nevíte o nějaké CZ fastboot verzi ke stažení, protože jsem ji hledal ale nenašel.
Děkuji
 #187832  od ingbrzy
 před 8 lety
ZombaCZ píše:Dobrý den, mám problém s instalací CZ verzí na Redmi Note 2. Ty anglické a čínské mi jdou instalovat v pohodě, ale ty CZ verze ne. Poraďte co mám dělat, už se tím zabývám celý den. Případně jestli nevíte o nějaké CZ fastboot verzi ke stažení, protože jsem ji hledal ale nenašel.
Děkuji
nainstaluj TWRP... az potom nasu ROM...
 #187833  od ZombaCZ
 před 8 lety
ingbrzy píše:
ZombaCZ píše:Dobrý den, mám problém s instalací CZ verzí na Redmi Note 2. Ty anglické a čínské mi jdou instalovat v pohodě, ale ty CZ verze ne. Poraďte co mám dělat, už se tím zabývám celý den. Případně jestli nevíte o nějaké CZ fastboot verzi ke stažení, protože jsem ji hledal ale nenašel.
Děkuji
nainstaluj TWRP... az potom nasu ROM...
Prosím a co je to TWRP? A kde to případně seženu.
Děkuji
 #187834  od lacokubik
 před 8 lety
sodekcz píše:
lacokubik píše:
sodekcz píše:Samuellko :

Instalace by měla jít klasicky přes Updater nebo přes MiRecovery. Bude potřeba Factory Reset.

Já bych asi postupoval následovně :
- stáhnl bych požadovanou verzi
- aktualizoval bych přes MiRecovery, to znamená
- nabil bych akumulátor v telefonu na 100%
- stažený soubor bych přejmenoval na update.zip a nakopíroval do rootu telefonu
- rebootoval bych do MiRecovery
- v MiRecovery bych dal Wipe Cache a Wipe User Data (čekat vždy až na 100%)
- Back to Mainmenu
- Install update.zip to System
- znovu Wipe User data (ale ještě lépe Wipe All Data)
- reboot to System One
Ahoj ani je nie som veľmi zbehlý v tomto - som užívateľ.
pokúšal som sa urobiť to čo si napísal, ale po inštalácii UPDATE mi vypisuje dve hlášky a to :
1, Proces com.android.phone bohužiaľ prestal pracovať
2, Proces android.process.acore bohužiaľ prestal pracovať

a toto vyskakuje jak ..... stále dookola -samozrejme nenájde ani jednu SIM a PC ho nevidí.
Mám na výber z Nahlásiť MIUI, alebo OK

Poprosil by som o radu.
Mne ide iba o to, že som urobil chybu a aktualizoval MOBIL a baterka mi vydrží 1/2 dňa. Dovtedy vydržala cca 1,5 :(
Všetko ostatné mi je jedno, nakoľko ho používam na telefonovanie.
Vopred ďakujem za pomoc.

PS: Viem že mi nikto nekázal aktualizovať, hold urobil som chybu.

Doplnenie mám: Xiaomi Redmi 2 2GB/16
ty dvě chyby to většinou píše, když chybí FactoryReset. Píše ti to i po dalším restartu, nebo se to usadilo? Co dáváš za verzi?
Chcel som dať v6, ale háčik je v tom, že Factory reset mi nejde dať, lebo mi stále skáču tie hlášky, jednu zruším a druhá skočí.
Ja dám kludne aj inú verziu ale viem sa tomuto venovať iba takto večer keď prídem z práce. cez deň na to nemám čas.
Ak by bol niekde odkaz ako to urobiť dajte ho prosím sem a ja pojdem krok po kroku.

Včera sa mi nakoniec nejakým zázrakom podarilo dať preinštalovanie na stabilnú v7, ale problém s baterkou to nevyriešilo.
Najväčšiu spotrebu dát má: MEDIASERVER 48% a Médiá 42%
Systém android má 2% a INÉ 2%
Ja som si tento mobil kúpil kvoli tomu aby som nemusel nosiť 3 mobily. ale asi som to "posral" s tou aktualizáciou. :(
 #187835  od ZombaCZ
 před 8 lety
No, tak vypni mobil. A potom drž volume up + Power button. Mobil ti naběhne do Mi recovery a tam pomocí tlačítek volume up a volume down zvol jazyk english a poté WIpe data a tam zvol wipe cache a wipe user data. Poté už jen restartuj a hotovo ;)
 #187837  od Nyyck
 před 8 lety
Přeinstalovala jsem systém dle vašeho návodu, nicméně mi teď odmítá přístroj zapnout wlan (wifi). tváří se že se ho snaží zapnout ale ani po delším čekání se nic nestane :/
 #187843  od lacokubik
 před 8 lety
ZombaCZ píše:No, tak vypni mobil. A potom drž volume up + Power button. Mobil ti naběhne do Mi recovery a tam pomocí tlačítek volume up a volume down zvol jazyk english a poté WIpe data a tam zvol wipe cache a wipe user data. Poté už jen restartuj a hotovo ;)
Odskúšam a dám vedieť. ;)
 #187845  od Pepik
 před 8 lety
easy píše:Chcem nahlásiť jeden bug.Mám nastavené automatické nahrávanie hovoru u neznámych čísel.Ked také číslo vytočím,tak mi spadne a vyskočí hláška,že app incallui prestala pracovať.Ked vypnem automatické nahrávanie,tak to funguje.

Xiaomi MI2 3100mAh
Tak potvrzuji tento BUG: Vytáčení ok, ale jakmile to někdo zvedne, tak je hovor ukončen. O pádu aplikace mi to ale nic nehlásí. Zajímavé že občas jsem se dovolal a podařilo se volat. cca 1/10 hovorů
 #187849  od Jenda555
 před 8 lety
na xiaomi red rice chyby: po restartováni telefonu se mi pokaždý přehodí ikony + si to vytořídalší stránku na kterou to hodí třeba jednu aplikaci. další chyba při telefonování když to protějšek zavěsí tak tam mám na horní liště že mi probíhá hovor stále a když na to kliknu tak mi to najede na zamykací plochu. další nejde stále instalovat na sd kartu pokaždý mi to hlásí že mám plnou pamět a přitom tam mam 20 gb volnou kartu ... další chyba že mi v sms vyjedou jen čísla a když na to kliknu na tu sms a pak se vrátím tak mi to až pak napíše jmeno což je užasný když mi někdo pošle sms tak ani prvotně nevim od koho je ...
 #187853  od palo0902
 před 8 lety
Styl ikony baterie: Percenta, Ciara nad oznamovacou listou - dalo by sa to tak aby to slo zobrazit spolu ?
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat