Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
119
88%
NIE
16
12%
 #189693  od worldgoogl
 před 8 lety
Dakujem aj tak a velka vdaka za skcelu pracu ktoru pre nas kazdy tyzden robite. Drzte sa a vela sil.

Odoslané z Xiaomi MI3 tapatalk
 #189698  od adavid
 před 8 lety
Renoth píše:Ty testovací fotky prosím když tak nějaký předmět z dálky (nejlépe více jak 15 m) .. Macro naštěstí nedělá žádné problémy. Ja posilam neco z dneška: absolutně žádné detaily, neostří to ani na to pole, ani na ty domy. Prostě to je jak obraz s oční vadou. Zitra teda pridam fotky z cinske stable rom

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak přesně takhle to fotí i mě. Na druhém note2 co má žena, fotí krásně a to máme stejnou verzi 5.11.5

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #189703  od palo0902
 před 8 lety
Uz ste sa niekto stretli s tymito nastaveniami Temy? Nadhera stale ma nieco milo prekvapi na tej MIUI [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

1.odpojit sa od internetu (wifi, data)
2.odstranit udaje ulozene vo vyrovnavacej pamati
3.tuk na Temy na ploche : o )
4.zapnut net (wifi alebo data)

a mozete si upravovat temu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #189709  od frozy82
 před 8 lety
zamierit, zaostrit, cvak a takato divna kadejako zaostrena mazanica s toho vznikla.. mam 5.11.1 .. akurat aktualizujem na 5.11.5 tak som zvedavy ci sa to zlepsilo...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #189713  od lerak
 před 8 lety
od palo0902
09 lis 2015, 09:40
Uz ste sa niekto stretli s tymito nastaveniami Temy? Nadhera stale ma nieco milo prekvapi na tej MIUI [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

1.odpojit sa od internetu (wifi, data)
2.odstranit udaje ulozene vo vyrovnavacej pamati
3.tuk na Temy na ploche : o )
4.zapnut net (wifi alebo data)

a mozete si upravovat temu.
Ano ve V5 to bylo přístupné normálně ve V6 také až V7 to je skryté a pokud jsi dostatečně rychlí tak to stihneš zapnout i normálně na zlomek vteřiny se ti tam to to menu oběví. Pokud se podíváš na téma "Ukažte svoji plochu" tak je tam návod i z obrázky jak nato.
 #189738  od Duddits
 před 8 lety
Tak ještě porovnání stejné scény. Originál aplikace tentokrát docela zaostřila, ale fotka je dost přepálená.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #189743  od Ligin
 před 8 lety
charon666 píše:Funguje vám bluetooth pro spárovaní s handsfree v autě?
V minulých verzích už to fungovalo, teď znovu nefunguje - po připojení se opět hned odpojí.
U mě funguje v pořádku, cca 1,5 hodiny v kuse a přehrávání hudby přes BT. Ani jednou se neodpojil. Toyota Auris.
 #189744  od palo0902
 před 8 lety
lerak píše:
od palo0902
09 lis 2015, 09:40
Uz ste sa niekto stretli s tymito nastaveniami Temy? Nadhera stale ma nieco milo prekvapi na tej MIUI [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

1.odpojit sa od internetu (wifi, data)
2.odstranit udaje ulozene vo vyrovnavacej pamati
3.tuk na Temy na ploche : o )
4.zapnut net (wifi alebo data)

a mozete si upravovat temu.
Ano ve V5 to bylo přístupné normálně ve V6 také až V7 to je skryté a pokud jsi dostatečně rychlí tak to stihneš zapnout i normálně na zlomek vteřiny se ti tam to to menu oběví. Pokud se podíváš na téma "Ukažte svoji plochu" tak je tam návod i z obrázky jak nato.
Super dik. Je tu toho kopec co este neviem. Ja som to nasiel sam len tak som sa hral s telefonom ...
 #189745  od Renoth
 před 8 lety
Takze dneska vysla oficialni Global Stable ROM Mi4i - chyba s fotakem je v ni stale obsazena. Takze si to shrnme..pokud chcete ostre fotky tak musite prejit na starsi verzi nebo pockat na update...neslo by nejak vzit driver ze stare verze a dat ho do nove? prosim, vazne se mi nechce pouzivat znovu ta stara verze.
 #189746  od Ligin
 před 8 lety
Dotázek, už někomu funguje odesílání/přijímání karet kontaktů? Pokud ne, na čem to vázne? Už to je nějaký pátek co to tak slavnostně vypustili do světa u mě stále nic, ač jsem udělal vše co bylo v návodu (i to datum registrace) ;)
 #189750  od lukbe
 před 8 lety
Ukazuje vám přední fotoaparát věk? V nastavení to mám zapnuté ale stejnak mi to věk neukáže.

Edit. Po smazání dat vše ok...

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #189762  od lub
 před 8 lety
lukbe píše:Ukazuje vám přední fotoaparát věk? V nastavení to mám zapnuté ale stejnak mi to věk neukáže.

Edit. Po smazání dat vše ok...

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
bohužel ukazuje a přesně >:(
doctorstein se to líbí
 #189766  od skorky
 před 8 lety
pan_sattan píše:na mi2s nezvoni budik, kdyz je vypla obrazovka...
Mně zvoní normálně 8)
 #189767  od štír
 před 8 lety
lub píše:
lukbe píše:Ukazuje vám přední fotoaparát věk? V nastavení to mám zapnuté ale stejnak mi to věk neukáže.

Edit. Po smazání dat vše ok...

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
bohužel ukazuje a přesně >:(
Tak mně sice ukazuje ale cca o deset let méně :-D
 #189768  od hansblau
 před 8 lety
Prosím, kde se dá přidat stálá lišta pro vyhldávání ne internetu do lišty? Možnost hledání zmizela po minulé aktualizaci.

Ptal jsem se již před týdnem, ale možná byl můj dotaz přehlédnut nebo jse odpověď nenašel.

Děkuji
 #189769  od lub
 před 8 lety
hansblau píše:Prosím, kde se dá přidat stálá lišta pro vyhldávání ne internetu do lišty? Možnost hledání zmizela po minulé aktualizaci.

Ptal jsem se již před týdnem, ale možná byl můj dotaz přehlédnut nebo jse odpověď nenašel.

Děkuji
přejetí displeje od spodu používáš?
 #189784  od draculacz
 před 8 lety
Duddits píše:Tak ještě porovnání stejné scény. Originál aplikace tentokrát docela zaostřila, ale fotka je dost přepálená.
Mně se zda originál apka mnohem lepší.
 #189786  od hansblau
 před 8 lety
ano, právě zde byla možnost hledat na webu a zmizela, ale vím, že někde v nastavení je možnost té stálé lišty v liště při přetažení zvrchu
lub píše:
hansblau píše:Prosím, kde se dá přidat stálá lišta pro vyhldávání ne internetu do lišty? Možnost hledání zmizela po minulé aktualizaci.

Ptal jsem se již před týdnem, ale možná byl můj dotaz přehlédnut nebo jse odpověď nenašel.

Děkuji
přejetí displeje od spodu používáš?
 #189814  od Pukii
 před 8 lety
Zdravim, mozem na mi4c aktualizovat priamo cez app aktualizacia ? Pretoze na xiaomi.eu som nasiel Xiaomi Mi4c (libra) Installation:
Install our ROM via TWRP via Flashify or ADB. Tak si nie som isty.
Dakujem.
 #189836  od KRiSTiN
 před 8 lety
Mám poslední verzi, změnil jsem téma z defaultního na jiné a pak zpět na defaultní. Od té doby se mi hodiny zobrazují takto. Může mi někdo poradit?
Screenshot_2015-11-10-00-08-49_com.miui.home.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #189844  od DAve23
 před 8 lety
Ahoj, jsem tu celkem nový, proto se předem omlouvám, jestli je to v tomto vlaknu OT.
Nemá někdo v této verzi probléím s tím, že když připojí tel. přes kabel k PC, tak se mu vubec neukáže?
Asi tak dvě tři verze dozadu to bylo OK. Možná ještě něco v nastavení, ale nemám šajn kde :(.
Díky za radu.
 #189858  od adavid
 před 8 lety
Ohledně fotek, nainstaloval jsem zpět verzi 5.10.22. Fotky jsou krásně ostré, tak jak mají být, paráda. Jediné co je za mínus u této verze je, že nejde nastavit úroveň vibrací. Baterka přes noc nespadla ani o 1%.
Takže za mě ideální ROMka.
 #189859  od resisst
 před 8 lety
KRiSTiN píše:Mám poslední verzi, změnil jsem téma z defaultního na jiné a pak zpět na defaultní. Od té doby se mi hodiny zobrazují takto. Může mi někdo poradit?
Screenshot_2015-11-10-00-08-49_com.miui.home.png
Me se stalo neco podobneho, daval jsem tu taky na prvni strance screen. Jen jsem zmenil tapetu, pak zase na puvodni a od te doby se mi to nestalo.

Mi3W # Tapatalk
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat