Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
119
88%
NIE
16
12%
 #189590  od koldas
 před 8 lety
Graddy píše:Caute vidim ze je download iba jedna verzia Xiami redmi note 2 ale su 3 verzie toho telefonu ak viem bude to fungovať ?

Odoslané z OnePlus One
Neboj bude...

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #189607  od jsparky
 před 8 lety
jsparky píše:Jak šlape na Note2??? Nějaké info. Už asi 3 aktualizace zlobí zapnutí dat. Po restartu telefonu OK,ale za půl dne zase nelze zapnout. WiFi OK.
Na Note2 data stále dělají to samé. Neví tu někdo co s tím?????
 #189610  od Renoth
 před 8 lety
to ostření jsem hodně testoval a je problém při ostření do nekonečka ve všech aplikacích. Problém je podle mě v driverech. zkusím teď přejít na nejstarší Romku a pak na nejnovější stable čínskou a dám vědět.

Edit: problém je všeobecně s focusem, prostě jakoby ovládání čočky fungovalo špatně - neumí ostřit ani na metr spravně..pak dva metry az tak cca 20 v pohode a dal zase rozmazané
 #189618  od Spake
 před 8 lety
3 možnosti výběru: silné, střední, slabé. Za mě palec hore

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #189621  od koldas
 před 8 lety
jsparky píše:
jsparky píše:Jak šlape na Note2??? Nějaké info. Už asi 3 aktualizace zlobí zapnutí dat. Po restartu telefonu OK,ale za půl dne zase nelze zapnout. WiFi OK.
Na Note2 data stále dělají to samé. Neví tu někdo co s tím?????
Já mám 5.1.11 a vše včetně dat šlape v pohodě. Note 2
 #189622  od Duddits
 před 8 lety
I já se přidávám ke špatné ostrosti fotek, už od minulé verze. Je to SW chyba, FV-5 Camera fotí super.
 #189626  od Renoth
 před 8 lety
mohl bys prosím přiložit dvě fotky? nejlepe jednu scenu vyfocenou MiUi camera a druhou FV-5 ? hodně by mi to pomohlo snažím se je nakopat na oficialních fórech a potřebuju data
 #189637  od Renoth
 před 8 lety
Díky, nezapomeň na to prosím - já sem teď nahrál čínskou stable ROM a budu zejtra testovat jestli to apsoň tam už opravili
 #189638  od Duddits
 před 8 lety
Tady je aspoň jedna z originál aplikace... Dej si pravým tlačítkem "zobrazit obrázek" v plné velikosti.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #189643  od Duddits
 před 8 lety
A teď FV-5... Sbírám kudly a také je občas fotím :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #189649  od Renoth
 před 8 lety
jo tak to je určitě ten problém no ... taky si zkusím nainstalovat tu FV-5, ale tohle by měli v xiaomi už hodně rychle opravit
 #189662  od adavid
 před 8 lety
S tím FV-5 to je u mě ještě horší.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #189664  od dave233
 před 8 lety
Nie že by boli notifikácie v dávnejšej verzii perfektné, ale do tých 10 minút prišli. V tejto verzii chodia ešte horšie a navyše ked odomknem telefón tak messenger píše "pripája sa" asi 10 sekúnd kým sa pripojí. V úspora batérie má messenger výnimku, ale robí to aj ked vypnem celé nastavenie úspora batérie. Neviete čím to môže byť?
 #189665  od kapap1
 před 8 lety
adavid píše:S tím FV-5 to je u mě ještě horší.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
Tak jsem zkusil pro srovnani vyrobit par fotek s fremnim fotakem a fv5 a vysledky jsou u me takove, ze fv5 bude (snad) lepsi v placene verzi, kdyz za nej chteji kasu?!
IMG_20151108_200734.jpg
Toto je stock

Pro vlozeni fotky z fv5 nema tapatalk pochopeni?! Obrázek Obrázek Obrázek


Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #189681  od Radekpraha
 před 8 lety
Chlapci, chlapci.. zase to nevyšlo. Hodláte někdy přejít na android 5? Další důkaz, když dělá někdo něco zdarma, nestojí to za moc.
Xiaomi mi 4 za to stojí, na androidu 5 je to o třídu lepší mobil. No nic, pochopíte později. Tak přeji, ať vám ten vlak neujede úplně. Zdar!
 #189682  od Renoth
 před 8 lety
Ty testovací fotky prosím když tak nějaký předmět z dálky (nejlépe více jak 15 m) .. Macro naštěstí nedělá žádné problémy. Ja posilam neco z dneška: absolutně žádné detaily, neostří to ani na to pole, ani na ty domy. Prostě to je jak obraz s oční vadou. Zitra teda pridam fotky z cinske stable rom

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #189689  od resisst
 před 8 lety
worldgoogl píše:Nikto neodpovedal,sa opytam, bude niekedy na MI3 android 5 a vyssie?

Odoslané z Xiaomi MI3 tapatalk
Zatim jedine custom rom. Oficialni Cyanogenmod, nebo jine AOSP rom postavene na vyssi verzi androidu. Pokud myslis MIUI, tak to netusim. Moc bych s tim nepocital.

Mi3W # Tapatalk
 #189690  od worldgoogl
 před 8 lety
A stoji za to skusit to,ci vela od toho netreba cakat. Skusam rozchodit android auto,alebo mirrorlink a neviem ci nieco by neslo na androide 5

Odoslané z Xiaomi MI3 tapatalk
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat