Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
119
88%
NIE
16
12%
 #190097  od Marty_Mark
 před 8 lety
Ještě přidám pár svých postřehů. 1- pozorují celkem nízkou volnou RAM, i po restartu se nedostanu pod 70% u dřívějších verzí to bylo i pod 60%.
2- na Redmi 1s je celkem vysoká spotřeba baterie.
3- problémy s přehrávačem videa (viz výše).

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #190113  od prokji
 před 8 lety
lub píše:
frozy82 píše:
lub píše:máš nastaven Tilt-shift

pro frozy82

nemas pravdu... Tilt-Shift robi na hornej a spodnej strane biele pasy.. na tej fotke ked si vsimnes nic take nieje.. a nieje zaostrena ani jej tvar... nastastie mi to na 5.11.5 uz nerobi a fotky si relativne v poriadku
ano nedela, protoze Tilt-Shift mas vypnuty.. ;)
Jen doplnim, že ty mlžné pásy v náhledu slouží pro nastavení efektu rozostření/tedy tilt shiftu/pomocí gesta.,.
 #190121  od foxy123
 před 8 lety
Mě v této verzi nefunguje senzor přiblížení při hovoru. Displej pořád svítí. Test senzoru je v pořádku.
 #190125  od lub
 před 8 lety
ano nedela, protoze Tilt-Shift mas vypnuty.. ;)[/quote]
Jen doplnim, že ty mlžné pásy v náhledu slouží pro nastavení efektu rozostření/tedy tilt shiftu/pomocí gesta.,.[/quote]

ano je to vyborna funkce.. prstem se da nastavit nejen sklon ale i rozsah rozostreni.. v klasicke fotografii jen draze zaplaceny efekt v podobe hodne slusneho a patricne draheho svetelneho objektivu.. a jen hodne dobrej objektiv s kruhovou clonou ma dobrej bokeh.. tuna to mame "zdarma".. :)
 #190161  od IvanPO
 před 8 lety
na tej fotke este vidiet ze fotak zaostril nie na tvar dietata, ale na dvere v pozadi vpravo,
subezne moze ist aj o pohybovu neostrost dietata, predsa len je to fotka robena v interieri
nicmenej jasne vidiet dole aj hore pas zneostrenia co je pravdepodobne funkciou tilt shift
 #190164  od Replacement
 před 8 lety
Dobry den dnes jsme si zakoupil Xiaomi mi4c mel bych takovou prozbu nwm proc ale nevyskakuje me okenko chatu na Messengeru vse je nastavena jak ma ale porad to nevyskakuje.. Ale zkutecny problem proc se tady na vas obracim je ten ze moje verze MIUI je MIUI 77.0.4.0 chci se zeptat jestli je nutne preinstalovat ? jinak jsem to nasel i tady ? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Dokazali byste mi poradit ?? dekuji
 #190175  od hns
 před 8 lety
Da se prosim nejak vypnout oznamovani o nove verzi? Teda spise zrobit vypinatelne?
Aktualizuju jenom kdyz chcu ja, takze maximalne 1x za mesic. A to jeste manualne, bo vyhazuju z baliku google a xiaomi kraviny. Nemam ani jeden ucet, ani je neplanuju mit, tak je zbytecne mit tam veci co se toho tykaji a furt otravujou.
 #190177  od resisst
 před 8 lety
hns píše:Da se prosim nejak vypnout oznamovani o nove verzi? Teda spise zrobit vypinatelne?
Aktualizuju jenom kdyz chcu ja, takze maximalne 1x za mesic. A to jeste manualne, bo vyhazuju z baliku google a xiaomi kraviny. Nemam ani jeden ucet, ani je neplanuju mit, tak je zbytecne mit tam veci co se toho tykaji a furt otravujou.
Da. Vypnout to muzes, kdyz najedes do aktualizaci, tam 3 tecky nahore a nastaveni aktualizace.

Mi3W # Tapatalk
 #190206  od miramixin
 před 8 lety
Zdravím chci se zeptat na mi3 ,proč mám furt ve spuštěných aplikacích Facebook a messenger když ho vůbec opuštěný nemám nechci aby se mi zapinal a v auto startu ho nemám povoleny dík za řádu
 #190209  od jenicekk
 před 8 lety
Replacement píše:Dobry den dnes jsme si zakoupil Xiaomi mi4c mel bych takovou prozbu nwm proc ale nevyskakuje me okenko chatu na Messengeru vse je nastavena jak ma ale porad to nevyskakuje.. Ale zkutecny problem proc se tady na vas obracim je ten ze moje verze MIUI je MIUI 77.0.4.0 chci se zeptat jestli je nutne preinstalovat ? jinak jsem to nasel i tady ? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Dokazali byste mi poradit ?? dekuji
Ja bych mel taky prozbu, pouzivej hledani, takovy notoricky se opakujuici dotaz na okno messengeru!
 #190218  od pepout
 před 8 lety
Máte někdo nějaký tip, proč mi nefunguje žádný z nahrávačů obrazovky? před tím jsem vždy ke spokojenosti používal tento: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Ted nemaká a ani žádný jiný. Povolený Root má. Díky za rady
 #190227  od linker
 před 8 lety
Maxter píše:po aktualizaci se mi pořád odpojuje wifi.

Redmi note 2
Mam ten isty problem na Mi2s. Minulu verziu bola wifi v poriadku. Pri niektorych sietach sa dokonca opyta znova na heslo a napise ze zlyhala autorizacia. Potom sa zasa bez reptania pripoji. A takto dokola. Celkovo ma wifi otrasny signal.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #190234  od MirkoStens
 před 8 lety
Na "Dior a Gucci" při vypnutém displeji nechodí zprávy Messengeru a Whats-up ,ale až po rozsvícení displeje.
 #190236  od sh0w
 před 8 lety
Replacement píše:Dobry den dnes jsme si zakoupil Xiaomi mi4c mel bych takovou prozbu nwm proc ale nevyskakuje me okenko chatu na Messengeru vse je nastavena jak ma ale porad to nevyskakuje.. Ale zkutecny problem proc se tady na vas obracim je ten ze moje verze MIUI je MIUI 77.0.4.0 chci se zeptat jestli je nutne preinstalovat ? jinak jsem to nasel i tady ? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Dokazali byste mi poradit ?? dekuji
Optimalizace-Povolení-Správa povolení-Messenger a dole zaškrtni povolit Zobrazovat vyskakovací okna Viz obrázek Obrázek

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) sh0w dne 12 Lis 2015, 13:59, celkem upraveno 1 x.
 #190250  od hns
 před 8 lety
resisst píše:
hns píše:Da se prosim nejak vypnout oznamovani o nove verzi? Teda spise zrobit vypinatelne?
Aktualizuju jenom kdyz chcu ja, takze maximalne 1x za mesic. A to jeste manualne, bo vyhazuju z baliku google a xiaomi kraviny. Nemam ani jeden ucet, ani je neplanuju mit, tak je zbytecne mit tam veci co se toho tykaji a furt otravujou.
Da. Vypnout to muzes, kdyz najedes do aktualizaci, tam 3 tecky nahore a nastaveni aktualizace.

Mi3W # Tapatalk
Neda, mam tam pouze pouzivat pouze wifi a automaticky aktualizovat
V oznamovani je prepinac u aktualizaci neklikatelny
 #190252  od Raspel
 před 8 lety
MirkoStens píše:Na "Dior a Gucci" při vypnutém displeji nechodí zprávy Messengeru a Whats-up ,ale až po rozsvícení displeje.

NIe nie, vsetko funguje ako ma...
 #190258  od Saris
 před 8 lety
Po update na 5.11.5 nefunguje proximity senzor pri volaniach (je zapnuty).
Redmi2 2gb
 #190264  od Ico-cz
 před 8 lety
MirkoStens píše:Na "Dior a Gucci" při vypnutém displeji nechodí zprávy Messengeru a Whats-up ,ale až po rozsvícení displeje.

U mě vše na dior naprosto v pořádku.
 #190297  od Hoňmi
 před 8 lety
Maxter píše:po aktualizaci se mi pořád odpojuje wifi.

Redmi note 2
Mně se taky přestal připojovat, jiné routery ale chodily. Přenastavil jsem zabezpečení na čistě WPA2-PSK (ne ten univerzální TKIP nebo jak to bylo) a problém vyřešen. Taky jsem aktualizoval FW routeru na poslední, když už jsem ho nastavoval. Pro jistotu.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #190302  od joe7
 před 8 lety
Takisto problémy s wifi, takze prechod na predoslu verziu, ta ide o.k.
 #190306  od fpopek
 před 8 lety
Jen par postrehu z Hongmi 1 mtk, zblaznil se mi proximity senzor (blbne pri hovorech -jako by fungoval obracene a pri odemykani telefonu mi tvrdi ze ho mam zakryty)a pozoruju problemy i s pripojovanim wifi. Dalvik, cache a android secure jsem promazal, fr se mi zatim nechce delat. Tak uvidime. Dela to od update na tuhle verzi. :(

Jinak diky za preklady a ty Vase nervy s nama tady.

Edit: zapomel jsem na baterku ta jede dolu jako diva vcera se zapnula gps, nesla vypnout a pomohl az restart tlf..
Wld tvrdi za 4,5hodiny : sluzby google android cca 7400x, aplikace google cca 1200x, systém android cca 2400x. To asi neni moc normalni ne ?

Ps: Jsem zpatky na 5.11.1 a zatim klid i system nic nebejkuje, zajimalo by me, kde zase soudruzi z xiaomi udelali chybu [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Jo a testuju, nestezuju si :-))) - pro rejpaly .
Naposledy upravil(a) fpopek dne 12 Lis 2015, 21:30, celkem upraveno 1 x.
 #190338  od elvislu22
 před 8 lety
elvislu22 píše:cau kdo mi pomuže do mo redmi note 2 dostat MIUI 7 CZ

Vubec nevim, jak to tam dostat. Obrázek
 #190344  od Maxter
 před 8 lety
elvislu22 píše:
elvislu22 píše:cau kdo mi pomuže do mo redmi note 2 dostat MIUI 7 CZ

Vubec nevim, jak to tam dostat. Obrázek
Co tam teď máš za MIUI?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat