Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
76
69%
NIE
34
31%
 #192198  od lerak
 před 8 lety
#192150 od Vali
24 lis 2015, 01:55
Ahoj, pořád nevyřešili vibrace? Posledně jsem stahoval týdenní verzi když byl problém s vibracemi a pak až teď. Všiml jsem si, že v nastavení je možné si vybrat jednu ze tří intenzit, ale i ta nejslabší je na mě šíleně silná. Pokud se to nedá nijak zeslabit aspoň pro klávesnici, asi půjdu zase downgrade. Nechápu proč se číňani furt vrtaj v těchhle hovadinách, namísto aby spravovali důležitější věci :(

Také bych měl dotaz ohledně témat. Pamatuju si, že existovala možnost si to namixovat. Například používat zamykací obrazovku z jednoho tématu a vzhled ikon z jiného. To už není možné? Proč? Pokud je, kde to najdu prosím?
Na této stránce šestý příspěvek od spodu máš popis jak na témata i s obrázkama.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #192202  od vlado05
 před 8 lety
Mám nový Redmi Note 2 a dal som do neho túto najnovsiu verziu. Niekto to už predomnou písal, sem tam mi prestane fungovat Obchod play, a stalo sa mi to uz aj s YouTube. Inak vsetko v poriadku.

Odoslané z Redmi Note 2 pomocou Tapatalku
 #192203  od opat
 před 8 lety
Pekne poledne preju. Po update m4 na tuto rom me hlasi aplikace AdAway nedostatek mista :( nevite kde je chyba? Mista mam pres 5gb.
Dekuju
 #192206  od Zizass
 před 8 lety
V případě ,že je úložiště u Mi2s v čudu,tak
Co Je lepší hodit přes MiFlash ? :
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
nebo:
aries_images_5.9.2_20150723.0000.6_5.0_cn_cbadb32e11.tgz ?
potom u obojího udělat flash.all? a 2x update nové verze...Apka Updater bude funkční?
Factory reset po 2x updatu se taky musí udělat?

díky
 #192207  od Weseka
 před 8 lety
Po update mi Redmi note 4g nevidí paměťovou kartu. V pc a jiném telefonu je karta OK.
Děla to taky někomu??
 #192208  od pepol
 před 8 lety
Dotaz. Byl jsem na výletě a nafotil moře fotek. Večer když jsem si chtěl fotky prohlédnout, tak v galerii nebyly. Ve správci souborů taky ne. Nakonec jsem strčil kartu do jiného telefonu a fotky tak všechny jsou. Setkal se s tím někdo a uměl by poradit co s tim?

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #192210  od Weseka
 před 8 lety
pepol píše:Dotaz. Byl jsem na výletě a nafotil moře fotek. Večer když jsem si chtěl fotky prohlédnout, tak v galerii nebyly. Ve správci souborů taky ne. Nakonec jsem strčil kartu do jiného telefonu a fotky tak všechny jsou. Setkal se s tím někdo a uměl by poradit co s tim?

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
A vidíš ve správci souborů sd kartu v telefou?
Protože asi mám stejný problém viz. dotaz nahoře :)
 #192211  od pepol
 před 8 lety
Sorry všechno jsem nečetl. Kartu vidím i složku s fotkama, ale fotky ve složce nevidím.

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #192212  od muser61
 před 8 lety
Zizass píše:V případě ,že je úložiště u Mi2s v čudu,tak
Co Je lepší hodit přes MiFlash ? :
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
nebo:
aries_images_5.9.2_20150723.0000.6_5.0_cn_cbadb32e11.tgz ?
potom u obojího udělat flash.all? a 2x update nové verze...Apka Updater bude funkční?
Factory reset po 2x updatu se taky musí udělat?

díky
Postupuj presne podla mojej sukromnej spravy. Z tych verzii to je jedno co hodis cez MiFlash, pretoze obidve zlucuju particie a nakoniec tam ajtak cez Updater hodis najnovsiu verziu.
 #192213  od Vali
 před 8 lety
Taky se mi to jednou stalo.(na hongmi) Fotky jsem nasel v galerii uplne vzadu. Byly za fotkama, kete byly pres rok stare. Zkuste zarolovat ;) Nevim cim to bylo zpusobeno. Mozna se mi pohadala interni pamet s kartou.
Jinak diky za odkaz k tematum;)
Silne vibrace v teto tydenni verzi nikoho netrapi?
 #192215  od Comby
 před 8 lety
muser61 píše:
Zizass píše:V případě ,že je úložiště u Mi2s v čudu,tak
Co Je lepší hodit přes MiFlash ? :
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
nebo:
aries_images_5.9.2_20150723.0000.6_5.0_cn_cbadb32e11.tgz ?
potom u obojího udělat flash.all? a 2x update nové verze...Apka Updater bude funkční?
Factory reset po 2x updatu se taky musí udělat?

díky
Postupuj presne podla mojej sukromnej spravy. Z tych verzii to je jedno co hodis cez MiFlash, pretoze obidve zlucuju particie a nakoniec tam ajtak cez Updater hodis najnovsiu verziu.
Si si istý, že 5.9.2 zlúči systémové partície?
 #192217  od muser61
 před 8 lety
98 %

I flashed the latest MIUI fastboot dev rom (V6 Lollipop 5.0.2) (aries_images_5.4.24_5.0_cn_05157b373b) on my Xiaomi Mi2s on Friday. However, as I found out later, this ROM is somewhat special, because it merges internal storage and partition for the installed apps together.
 #192220  od Comby
 před 8 lety
Ale to nie sú systémové partície.

Nový odkaz pre fastboot 5.11.20:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
muser61 se to líbí
 #192223  od muser61
 před 8 lety
To ty si ich nazval systemovymi, ja myslim uloziste. Systemove sa zlucia, ked nainstaluje novu aktualizaciu cez Updater.
ingbrzy píše:Xiaomi Mi2/S užívatelia:
Aktualizácia na 5.11.19 vám odstráni druhú systémovú partíciu a prebehne ich spojenie do jednej kvoli nedostatku miesta pri súčasnom rozložení..
bez straty dát...
Inštalujte 2x cez aplikáciu Aktualizácia..!
Zizass se to líbí
 #192224  od Comby
 před 8 lety
Práve na to som narážal. 5.9.2 nezlúči systémové partície, zlúči ich až 5.11.19/20. Keďže pri zlúčení systémových partícií cez Updater 5.11.19 robilo niektorým ľudom problémy, preto podľa mňa je lepšie použiť fastboot 5.11.20 namiesto fastboot 5.9.2.
Zizass se to líbí
 #192236  od Majkl88
 před 8 lety
Majkl88 píše:Já mám jiný problém při první aktualizaci vidím obě úložiště, když chci udělat druhou aktualizaci, tak mi vyskočí hláška Aktualizace selhala nelze spustit mi recovery. Kdyz se do recovery prepnu sám a výběru zip, který jsem přejmenoval pro tuhle akci na update.zip hned skočí na 99% a pak error

Odesláno z mého MI 2S
dokáže mi s tím někdo poradit? zkusil jsem to i přes MIflash, ale není schopnej mi nainstalovat ovladače...
 #192237  od Comby
 před 8 lety
Bližšie popíš "není schopnej mi nainstalovat ovladače".
 #192239  od feko79
 před 8 lety
opat píše:Pekne poledne preju. Po update m4 na tuto rom me hlasi aplikace AdAway nedostatek mista :( nevite kde je chyba? Mista mam pres 5gb.
Dekuju
Skus sa prepnut do druhej particie ;-)
 #192240  od Majkl88
 před 8 lety
postupuji podle návodu z příslušného topicu a jak vyskočí hlaška zda chci instalovat ovladeče ( z neznámeho zdroje atp. dám přesto instalovat ... za několik málo vteřin se zeptá znovu , a pak ještě jednou znuvu povolím a nasleduje bublina že nebylo možné nainstalovat ovladače
 #192249  od Comby
 před 8 lety
Majkl88: pokračujme tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #192252  od Zizass
 před 8 lety
Díky kluci( Comby , muser 61), flešnul jsem ten fastboot package 5.11.20 a 2x updater multi aries + wipe all data a vše se podařilo.
Dokonce se z claudu obnovilo nastavení,aplikace atd.takže škody jsou minimalizovány. ;)
Comby se to líbí
 #192255  od kapap1
 před 8 lety
Troo píše:Nastaveni pro vyvojaře mam totožné s tim tvým. uzamčeni Apky do ram skusim ale nikdy to nebylo potřeba takže problém bude podle mne jinde.
Je to mozne. Jak rikam, u me je vsechno OK. Ale treba to souvisi i s tim, ze jsem tento tyden udelal cistou instalaci?!

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #192260  od navi32
 před 8 lety
Ahoj, asi jsem blbej ale nemohu se dostat na vývojáře, pokud zaklepu na sestavení tak se mi zvětší display a nepustí mi to. Nikde jsem řešení nesnášel. Nevíte co stim? Dekuji

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #192262  od navi32
 před 8 lety
navi32 píše:Ahoj, asi jsem blbej ale nemohu se dostat na vývojáře, pokud zaklepu na sestavení tak se mi zvětší display a nepustí mi to. Nikde jsem řešení nesnášel. Nevíte co stim? Dekuji

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
Dobrý, už jsem nato přišel. Usnadnění a gesta. Obrázek

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #192271  od muser61
 před 8 lety
Zizass píše:Díky kluci( Comby , muser 61), flešnul jsem ten fastboot package 5.11.20 a 2x updater multi aries + wipe all data a vše se podařilo.
Dokonce se z claudu obnovilo nastavení,aplikace atd.takže škody jsou minimalizovány. ;)
Stacilo cez updater iba raz, ved sa zlucili systemove particie.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat