Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
76
69%
NIE
34
31%
 #192301  od hns
 před 8 lety
TomHC83 píše: Který Fastboot package jsi flashoval??
5.9.17
 #192306  od Marty_Mark
 před 8 lety
kapap1 píše:
Troo píše:Nastaveni pro vyvojaře mam totožné s tim tvým. uzamčeni Apky do ram skusim ale nikdy to nebylo potřeba takže problém bude podle mne jinde.
Je to mozne. Jak rikam, u me je vsechno OK. Ale treba to souvisi i s tim, ze jsem tento tyden udelal cistou instalaci?!

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Ať se podívá zda má ru aplikací povolenou v Optimalizace -> Povolení -> Správa automatického spuštění.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #192322  od kapap1
 před 8 lety
Marty_Mark píše:
kapap1 píše:
Troo píše:Nastaveni pro vyvojaře mam totožné s tim tvým. uzamčeni Apky do ram skusim ale nikdy to nebylo potřeba takže problém bude podle mne jinde.
Je to mozne. Jak rikam, u me je vsechno OK. Ale treba to souvisi i s tim, ze jsem tento tyden udelal cistou instalaci?!

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Ať se podívá zda má ru aplikací povolenou v Optimalizace -> Povolení -> Správa automatického spuštění.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
Myslim, ze psal, ze toto ma nastaveno taky?! Z praxe vim, ze dojde obcas k necekanemu prekvapeni v podobe toho, ze neco proste fungovat nechce?! Otazkou je, cim to muze byt, kdyz na zacatku po preinstalaci jede vsechno OK a najednou vznikne maly zadrhel?! Obvykle po nejakem updatu at uz systemu nebo app. Obrázek Nastesti je to jenom technika.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #192357  od randompct
 před 8 lety
Za mna na gucci tato aktualizacia urcite nie, uz niekolko krat sa telefon proste nechcel prebudit... alebo mu to trvalo cca. 30-40 sekund. Je to dost otravne a nepohodlne.
Na mocha bez probemu.
 #192361  od Comby
 před 8 lety
ingbrzy píše:btw.. uz to aj tak uniklo von...
Mi3 a Mi4 dostanu MIUI s Android 6.0... zatial prebieha interne testovanie.. :) rozdiel v MIUI oproti Androidu 4.4 samozrejme nenajdete.. :)
o dalsich zariadeniach zatial ziadne info...
Kto ešte nevidel:
Obrázek
PavolB, anqweker se to líbí
 #192366  od kalensm
 před 8 lety
začaly mně na redmi note 2 zlobit notifikace, vše mam nastaveno a z ničeho nic mně nechodí notifikace na email, Hangouts, ... . Co s tím? Vše mám zapnuto, včera to ještě fungovalo.
 #192383  od lub
 před 8 lety
Mi3 dostane Marshmallow... jupí [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

;)
 #192387  od Comby
 před 8 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ale začal som to hľadať, až keď o tom napísal ingbrzy.
 #192415  od kalensm
 před 8 lety
po aktualizaci na tuhle verzi rom mně nefungují push notifikace na redmi note 2, co s tím?
 #192466  od fr.adel
 před 8 lety
Hezký večer, snažila jsem se udělat aktualizaci MIUI 7 podle vašeho návodu, zařízení se restartovalo a při zapínání běžela procenta, nějakou chvíli to stálo na 98% a pak to napsalo chybu. Teď je černá obrazovka, na ní oranžově napsáno MAINMENU a nabídka Reboot, Wipe and Reset, Install updaty.zip to System a Power Off... Ať zmáčknu cokoliv, nic se neděje, když zmáčknu Reboot, zařízení se vyrestartuje, ale skončí to zase na té samé černo oranžové stránce. Nevyznám se v tom a nevím si rady. Žádám o pomoc. :'( :'( :'(
 #192468  od muser61
 před 8 lety
Nemas po tom, ako zvolis Reboot, na vyber z dvoch systemov? (Neviem, ci to ma aj Redmi 1S). Ak mas tak vyber ten system, kde nie je (Latest).
Ak nemas, tak zacni studovat tento navod: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť. Respektive moze pomoct aj Wipe -Wipe all.
fr.adel se to líbí
 #192472  od fr.adel
 před 8 lety
muser61 píše:Nemas po tom, ako zvolis Reboot, na vyber z dvoch systemov? (Neviem, ci to ma aj Redmi 1S). Ak mas tak vyber ten system, kde nie je (Latest).
Ak nemas, tak zacni studovat tento navod: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť. Respektive moze pomoct aj Wipe -Wipe all.
Když zvolím Reboot, tak mám na výběr Reboot to System nebo zpět do MainMenu. Po zvolení Reboot to System se zařízení zrestartuje a znovu naskočí to MAINMENU.
 #192475  od fr.adel
 před 8 lety
muser61 píše:Nemas po tom, ako zvolis Reboot, na vyber z dvoch systemov? (Neviem, ci to ma aj Redmi 1S). Ak mas tak vyber ten system, kde nie je (Latest).
Ak nemas, tak zacni studovat tento navod: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť. Respektive moze pomoct aj Wipe -Wipe all.
Nepomohlo to, ale děkuji za ochotu :)
 #192477  od lub
 před 8 lety
fr.adel píše:Hezký večer, snažila jsem se udělat aktualizaci MIUI 7 podle vašeho návodu, zařízení se restartovalo a při zapínání běžela procenta, nějakou chvíli to stálo na 98% a pak to napsalo chybu. Teď je černá obrazovka, na ní oranžově napsáno MAINMENU a nabídka Reboot, Wipe and Reset, Install updaty.zip to System a Power Off... Ať zmáčknu cokoliv, nic se neděje, když zmáčknu Reboot, zařízení se vyrestartuje, ale skončí to zase na té samé černo oranžové stránce. Nevyznám se v tom a nevím si rady. Žádám o pomoc. :'( :'( :'(
tam se nemacka na cokoliv :) tam se tlacitky hlasitosti posouva po menu, a on/off tlacitkem potvrzuje.. nejspis dej reboot a pak uvidis co dal..
 #192478  od muser61
 před 8 lety
Ona vie ako sa hybat, len nevie co ma vybrat. Pisala, ze reboot uz davala..
@fr.adel Tak to ti ostava iba nastudovat ten postup, co som ti poslal v predoslom prispevku. Po nastudovani sa do toho pust, nie je to tazke,kludne postupuj podla videa..
 #192481  od JanT
 před 8 lety
Mike25 píše:Zdravím, mám Redmi Note 2 a po aktualizaci se mi v režimu spánku odpojí wifi. Při zapnutí musím do menu a normálně se znova připojí. V nastavení wifi mám VŽDY a v úspora baterie v mém používaném profilu ZAPNUTA. Restore routeru ani smazání info o wifi nepomohlo. Setkal se s tím už někdo? Díky :)

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
V této verzi to blbne, vrať se na 5.11.1
 #192482  od Mike25
 před 8 lety
JanT píše:
Mike25 píše:Zdravím, mám Redmi Note 2 a po aktualizaci se mi v režimu spánku odpojí wifi. Při zapnutí musím do menu a normálně se znova připojí. V nastavení wifi mám VŽDY a v úspora baterie v mém používaném profilu ZAPNUTA. Restore routeru ani smazání info o wifi nepomohlo. Setkal se s tím už někdo? Díky :)

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
V této verzi to blbne, vrať se na 5.11.1
Díky za odpověď, už jsem nevěřil, že někdo odpoví. Snad to příští update spraví :))

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #192485  od stillka
 před 8 lety
lub píše:
stillka píše:
lub píše:vypnout zvuk pri pripojeni na nabijecku a i jine ficurky si muzete sami uvarit na smiui.. aktualni tydeni verze se objevuje pozdeji.. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

co se tyka bugu tak na mi3 mi kolecko u denich tapet koleckuje a vyhledavani pod S funguje. Sms blika.. jediny co mi vadi je ze mam pocit ze od nektere verze mam mnohem vic nezaostrenych fotek, hlavne pri horsim osvetleni.. jinak spokojenost..
ja viem, ale ja chcem original rom bez dalsich "tuningov" zo smiui ktore neovplyvnim, aj normalny android ma moznost vypnut zvuky pre nabijanie tak nech to ma aj MIUI...

na smui je ten samý "originál" (stejná verze) jako zde, jen je tam možnost před stažením si některé věci zvolit, jestli je tam chceš nebo né, a některé věci jsou modifikované jako třeba právě nezaznění zvuku při připojení nabíječky, hodiny uprostřed v notifikační liště, boost zvuku, vylepšený file manažer MiXplorer a pod.. ale jak chceš, přesvědčovat tě nebudu ;)
cau, ja viem, pouzival som smiui este na mi2s, moja pointa je ta ze mi vadi ze nikde nie je napisane co vsetko a kde v systeme zmenil autor, ide o veci ktore neovplyvnim lebo o nich neviem a nikde o nich nepise, napr. scripty v /system/etc/init.d/ atd...

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 #192503  od Marty_Mark
 před 8 lety
muser61 píše:Ona vie ako sa hybat, len nevie co ma vybrat. Pisala, ze reboot uz davala..
@fr.adel Tak to ti ostava iba nastudovat ten postup, co som ti poslal v predoslom prispevku. Po nastudovani sa do toho pust, nie je to tazke,kludne postupuj podla videa..
U mě fungovalo uvést telefon do fastboot módu a pomocí Mi PC Suit a nebo MiFlash tam nahodit nově ROM. Přes Mi PC Suit je to snazší, stáhne si to ROM samo (čínskou). Pak je nutné v telefonu přes aplikací aktualizace flashnout CZ ROM.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #192506  od Marty_Mark
 před 8 lety
U mě jsou od verze 5.11.x problémy s přehříváním videa v nativní aplikaci. Stále mi to ukončuje přehrávání a nepamatuje si kde skončil.
Dále mám celkem problém se spotřebou baterie. Pokud tlf nepoužíváme tak to jde, ale jakmile jej použiji ( nějaké hovory, mail, kontrola tady na fóru, poslech hudby...) tak jde baterie dolů cca 1% za 2 - 3 minuty. Nepomohlo ani zmrazení xiaomi úctu. Jas displaye mám nastaven na 30% a automaticky, vše jako GPS a Wifi vypnuté.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #192508  od muser61
 před 8 lety
Marty_Mark píše:
muser61 píše:Ona vie ako sa hybat, len nevie co ma vybrat. Pisala, ze reboot uz davala..
@fr.adel Tak to ti ostava iba nastudovat ten postup, co som ti poslal v predoslom prispevku. Po nastudovani sa do toho pust, nie je to tazke,kludne postupuj podla videa..
U mě fungovalo uvést telefon do fastboot módu a pomocí Mi PC Suit a nebo MiFlash tam nahodit nově ROM. Přes Mi PC Suit je to snazší, stáhne si to ROM samo (čínskou). Pak je nutné v telefonu přes aplikací aktualizace flashnout CZ ROM.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
No lenze je problem s cinskymi serverami, uz je tazko dosiahnut to, aby ROM z ich serverov stiahlo uspesne do konca a celu. Ja som jej dal link na navod, ako pouzit MiFlash..
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat