[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #294162  od kohuucko
 před 7 lety
Zdravím. Mám problém že pri pokuse o unlock bootloaderu cez mi unlock mi pri 50% verifikacii zariadenia napíše chybu couldnt verify device, device is not connected. Možno sa jedná o banalitu no som začiatočník a za každú radu budem vďačný. Práva na unlock pre môj mi account samozrejme mám.
 #294166  od duriboss26
 před 7 lety
Pri unlocmu BL je nutné mať v telefóne original Global ROM alebo čínsku developer ROM.Ujisti sa či nemáš v telefóne dáku fake romku od predajcu.kazdopadne ak si pozrieš vlákna na tomto fóre týkajúce sa redmi note 3 určite nájdeš odpovede.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #294170  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
duriboss26 píše:Pri unlocmu BL je nutné mať v telefóne original Global ROM alebo čínsku developer ROM.Ujisti sa či nemáš v telefóne dáku fake romku od predajcu.kazdopadne ak si pozrieš vlákna na tomto fóre týkajúce sa redmi note 3 určite nájdeš odpovede.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Neni pravda. Staci i global stable. Nicméně musí to být originální rom. V nastaveni pro vyvojare mas povolene oem-unlock?
Hod sem ještě screen z informaci o telefonu
Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #294172  od duriboss26
 před 7 lety
VojtouNerCZ píše:
duriboss26 píše:Pri unlocmu BL je nutné mať v telefóne original Global ROM alebo čínsku developer ROM.Ujisti sa či nemáš v telefóne dáku fake romku od predajcu.kazdopadne ak si pozrieš vlákna na tomto fóre týkajúce sa redmi note 3 určite nájdeš odpovede.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Neni pravda. Staci i global stable. Nicméně musí to být originální rom. V nastaveni pro vyvojare mas povolene oem-unlock?
Hod sem ještě screen z informaci o telefonu
Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
Pardon moja chyba.troska zle som sa vyjadril,lebo aj ja osobne som obomykal na Global stable rom.Obrázek

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #294201  od kohuucko
 před 7 lety
Tak verzia androidu je 5.0.2 LRX22G a MIUI 8.1.3.0 stable (LHNCNDI) a je to 3/32 GB mtk verzia telefónu a vo vývojárskych možnostiach ani nemám možnosť OEM unlock.
 #294253  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
V pořádku. Máš MTK verzi tak tam OEM unlock nebude.
Zkus postupovat podle tohoto. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Konkrétně FLASH DEV ROM via SP Flash, UNLOCK BOOTLOADERU, INSTALACE TWRP, INSTALACE CZ/SK ROM via TWRP
 #294307  od kohuucko
 před 7 lety
VojtouNerCZ píše:V pořádku. Máš MTK verzi tak tam OEM unlock nebude.
Zkus postupovat podle tohoto. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Konkrétně FLASH DEV ROM via SP Flash, UNLOCK BOOTLOADERU, INSTALACE TWRP, INSTALACE CZ/SK ROM via TWRP
Ďakujem pekne za radu, akurát mám problém že ROM mám rozbaliť no keď otvorím ten .tar archív tak jediné čo tam vidím je img, ktorý mi nechce extrahovať žiaden program lebo napíše chybovú hlášku tak fakt nvm ako sa dostanem ku tej ROM.
 #294441  od kohuucko
 před 7 lety
VojtouNerCZ píše:To by melo jit pomoci winraru

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
Nechápem z akého dôvodu mi nejde extrahovať ten .tar archív, nechápem to. Skúšal som aj na inom PC a tá istá chyba.
 #294446  od duriboss26
 před 7 lety
Skúšal si aj iné programy na extrahovanie?.Možno blbosť ale bez toho rozbalenia to nejde?
 #294449  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Stáhl jsi opravdu ten správný soubor? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Zkusil jsem to teď stáhnout a po rozbalení raru tam přesně to, co je třeba.
Přílohy
Snímek obrazovky (44).png
Snímek obrazovky (44).png (133.66 KiB) Zobrazeno 1365 x
Snímek obrazovky (43).png
Snímek obrazovky (43).png (92.12 KiB) Zobrazeno 1365 x
Snímek obrazovky (42).png
Snímek obrazovky (42).png (82.63 KiB) Zobrazeno 1365 x
 #294473  od kohuucko
 před 7 lety
Áno, stiahol som to a po otvorení toho raru tam je image, ktorý mi ale nejde extrahovať lebo vypíše vždy že je chybný archív na konci.
 #294564  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Stáhni znovu z toho odkazu, co jsem postl. Po extrakci tam nemá být žadný .img ale holá složka s názvem images jak je na obrázku. V ní jsou potřebné soubory.
 #294679  od kohuucko
 před 7 lety
Tak podarilo sa mi to už extrahovať ale zasa problém že SP flash tool mi nechce nájsť zariadenie. USB debugging mám zapnuté, VCOM drivery sú nainštalované tak nechápem. Ja mám asi nejakú smolu dpc.
 #294902  od kohuucko
 před 7 lety
No tak s ovládačmi som to už poriešil aj nahodil ROM a samozrejme aby to nebolo moc ľahké tak zas niečo...Keď tam dávam TWRP tak všetko prebehne v poriadku no nespustí sa do TWRP, nainštaluje ho tam ale akoby tam vôbec nebol. Nechápem tomu.
 #294913  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
S tim byva obcas problem. Budes muset najit jinou verti twrp pro tvuj mobil. Nektery proste takto blbnou. Hlavne nezapomen, ze tvuj mobil je MTK (hennessy) tak at tam necpes twrp pro verzi PRO (kenzo)

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #295098  od kohuucko
 před 7 lety
Stále sa mi nedarí to TWRP recovery rozbehať a skúšal som aj rôzne verzie. Už si začínam myslieť že ten telefón je zakliaty alebo čo.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat