Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
43
54%
NIE
37
46%
 #197060  od Sklenax
 před 8 lety
Tak nevím co dělám špatně ale nejde mi s tímhle zipem aktualizovat mi3. :)

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #197061  od lukbe
 před 8 lety
To je asi tím že pro mi3w zatím není vydaná nová verze.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #197062  od Sklenax
 před 8 lety
lukbe píše:To je asi tím že pro mi3w zatím není vydaná nová verze.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
No zdálo se mi že je tam odkaz ale asi sem se sekl

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #197066  od Nildon
 před 8 lety
Jatsa píše:Díky.

Problém s počasím zcela vyřešen nebyl - je-li nastavena čeština (či zřejmě jakýkoliv neanglický jazyk), ikona počasí zůstane neanimovaná a v aplikaci není zobrazena "grafika" nadcházejících dnů:

Obrázek

Změním-li jazyk na angličtinu, tento problém zmizí a vše funguje, jak je zamýšleno:

Obrázek




EDIT: Stav počasí není zobrazen ani v kalendáři, ani na widgetu.
Zdravím stejný problém i u Redmi note 2 ... kde udělali chybu odborníci ???
T-ba se to líbí
 #197072  od avro04
 před 8 lety
zdravím komunitu.

přes OTA mi přišlo oznámení o nové týdenní 5.12.17
když jsem tapnul dole na tlačítko "po restartu" nabootowal do MiRecovery2.0.1 a spustil se update.
na 98% to celkem dlouho stálo a po chvíli napsalo Failed. Takže jsem to teď nahodil přes adb sideload.
Jen se ale ptám, je to normální stav a příště prostě na oznámení OTA nereagovat, nebo dělám něco špatně?
Děkuji za komentáře. A komunitě pracující na nových FW velké DÍKY!

Xiaomi Redmi 1S (armani)
 #197078  od ingbrzy
 před 8 lety
avro04 píše:zdravím komunitu.

přes OTA mi přišlo oznámení o nové týdenní 5.12.17
když jsem tapnul dole na tlačítko "po restartu" nabootowal do MiRecovery2.0.1 a spustil se update.
na 98% to celkem dlouho stálo a po chvíli napsalo Failed. Takže jsem to teď nahodil přes adb sideload.
Jen se ale ptám, je to normální stav a příště prostě na oznámení OTA nereagovat, nebo dělám něco špatně?
Děkuji za komentáře. A komunitě pracující na nových FW velké DÍKY!

Xiaomi Redmi 1S (armani)
Z ktorej verzie?

~Tapatalk Mi4W~
 #197082  od j.jusko
 před 8 lety
Včera som prešiel z 5.11.5 cez mi fľašu čínskej 5.11.26 na túto poslednú a nevidím Google kalendár v nastaveniach Google synchronizácie ani v Business calendar to už nieje alebo som niečo spravil zle?


Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #197085  od mervartp
 před 8 lety
hsrado1121 píše:neni možne funguje casoznak /vodoznak / na fotoaparate;-)
Ano, neni to mozne, na Mi4C stale vodoznak nefunguje. Alespon zacalo fungovat stahovani z Messengeru.
Naposledy upravil(a) mervartp dne 20 Pro 2015, 15:48, celkem upraveno 1 x.
 #197087  od mervartp
 před 8 lety
mervartp píše:
hsrado1121 píše:neni možne funguje casoznak /vodoznak / na fotoaparate;-)
Ano, neni to mozne, na Mi4C stale vodoznak nefunguje. Alespon zacalo fungovat stahovani z Messengeru.
 #197101  od lub
 před 8 lety
Bravo37 píše:Takže jestli to dobře chápu do vydání aktualizace s přechodem na android 6 nebudou už žádné aktualizace a opravy chyb na mi 3 a 4??? ::)

chytrej kluk [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #197102  od easy
 před 8 lety
Mne časoznak funguje...Ale štve ma to počasie.Kvôli nemu mi nefunguje správne ani zámok.

Odoslané z Mi-4c
 #197103  od Hardison
 před 8 lety
Update na Mi4 bude az odladena ROM s MArshmallow a dovtedy nic?
Bolo by fajn to napisat do prveho postu :)
Ale co uz, nevadi, pockame - uz sa neviem dockat :D
 #197116  od robijalsi
 před 8 lety
S tým, že na update Mi4 musíme čakať, problém nemám. Oveľa viacej ma trápi, že práve ten posledný update, ktorým sa Mi4 vlastne "zafixoval" na dobu neurčitú, je na nič - reštarty, padanie BT, atď. Prechod späť na 11.26 je samozrejme možný, no až po FR, čo zas urobiť nechcem - aj preto, lebo "už o týždeň bude nový, so 6.0". Lenže ten akosi neprichádza, a to budú už 3 týždne minimálne! Dobrý ofa.č! Takže neostáva nič iné, len čakať a čakať... :( >:( >:D
 #197118  od relaxos
 před 8 lety
Ahoj,
Když týdení aktualizace nemá moc špatné ohlasy tady na foru tak ji provedu a většinou bez problémů
ale teď jsem zaznamenal problém s nastavením hlasitosti vyzvánění, mám nastevenou hlasitost na maximum a když zamknu telefon a po chvíli ho odemknu ta mě hlasitost vyzvánění spadne na 20 % a musím znovu bočním tlačítkem nebo v menu nastavení hlasitost posunout na maximum a takhle furt dokola pokaždé co znovu odemknu telefon.
Zaznamenal Prosím někdo tento jev? Nebo by měl někdo nějakou radu?
Děkuji za případnou reakci.
 #197121  od štír
 před 8 lety
nevím jestli každému, ale na mé mi 3 funguje
 #197130  od j.jusko
 před 8 lety
Obrázek
Tu som mal niekedy aj kalendár

Ked vojdem do nastavenia kalendara a dam pridat tak len preblikne a nic sa neda pridať.
Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #197131  od Michal-y2k
 před 8 lety
Xiaomi Redmi 2 (2 GB)

- U tohoto modelu po aktualizaci na verzi 5.12.17 přibyla v kontaktech funkce MiVoice. Při pokusu o spuštění dojde k pádu aplikace „Aplikace MiVoice bohužel přestala pracovat“.

- Po aktualizaci na 5.12.10 problémy s Live Wallpapers. Například při nastavení vlastního obrázku z galerie do živé tapety „Curve S6“ od Wasabi je pozadí černé. Do této verze vše fungovalo a nová verze 5.12.17 tento Bug neopravila. Nepomohlo ani vymazání dat aplikace a její reinstalace.

- Od verze 5.12.17 potvrzuji problémy s počasím, například se nezobrazuje počasí v kalendáři jako před tím.

Jinak děkuji za rady a překlad.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #197133  od gonzo
 před 8 lety
MiVoice i na Redmi Note 2 a taky padá... K čemu to bude pokud to bude někdy funkční?

~ Redmi Note 2 ~
 #197134  od sodekcz
 před 8 lety
Hardison píše:Update na Mi4 bude az odladena ROM s MArshmallow a dovtedy nic?
Bolo by fajn to napisat do prveho postu :)
Ale co uz, nevadi, pockame - uz sa neviem dockat :D
nerozumím tomu "odladěná" [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Gori se to líbí
 #197136  od chuanvaldes
 před 8 lety
Pořád přemýšlím o WiFi... Když si udělám test na Speedtest.net tak je všechno OK. Ale jakákoliv jiná aplikace která využívá WiFi je defakto "nepoužitelná"... A je jedno jestli je to prohlížeč, Google Play, Tapatalk, Clash of Clans, YouTube... Prostě to připojení kolísá jak svině.
Screenshot_2015-12-20-16-27-24_com.quoord.tapatalkpro.activity.png
Screenshot_2015-12-20-16-34-18_com.quoord.tapatalkpro.activity.png
Screenshot_2015-12-20-16-25-46_org.zwanoo.android.speedtest.png
Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat