Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
83
90%
NIE
9
10%
 #197899  od Mejzik
 před 8 lety
Mám jenom dotaz jako nováček, jestli můžu po dokončené aktualizaci vymazat instalační soubor z kořenového adresáře? Díky.
ramzess se to líbí
 #197900  od Jirka Šnajdr
 před 8 lety
Mejzik píše:Mám jenom dotaz jako nováček, jestli můžu po dokončené aktualizaci vymazat instalační soubor z kořenového adresáře? Díky.
Jo s klidem v duši ho vymaž. Obrázek

Šnigy
Mejzik se to líbí
 #197901  od BlueSeven
 před 8 lety
Makro píše: Neviete, kde na Xiaomi Redmi Note 3G najdem nastavenia ohladom USB pripojenie ?
Lebo doteraz vsetko bezalo ako ma avsak po nainstalovani najnovsej verzie Xiaomi Redmi Note 3G MTK WCDMA (+ aj ta predtym) nejde pripojit telefon do PC. Po pripojeni ho len nabija.
Co máš za wokna? Na win 10 to jede v pohodě i když ovladač hlásí chybu:
Obrázek
Obrázek

Problémy mám jen na win 7, tam se to stále odpojuje :-(

Odesláno z mého HM NOTE 1W
 #197903  od hardbull
 před 8 lety
07Pipin píše:Zdravím
chci se zeptat jak dlouho bude ještě MIUI přehrávač muziky ignorovat moje téměř dokonale otagované (mam na to program) mp3 a cpat tam jiné obrázky než jsou v tagu ?? chtělo by to možnost vypnout autodetekci protože je to na prd... jinak mate doporučení na jiné přehrávače které by byly stejně dobre jak ten od xiaomi? :) díky

a přeju pěkný svátky!
Mám Poweramp a maká supr. Kdysi byl v google obchodě za krásných 20,- Kč [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #197905  od medvid
 před 8 lety
Xiaomi red rice už má opravu bt a hlasitost zvuku při hovoru?

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #197910  od j.jusko
 před 8 lety
Jirka Šnajdr píše:
Mejzik píše:Mám jenom dotaz jako nováček, jestli můžu po dokončené aktualizaci vymazat instalační soubor z kořenového adresáře? Díky.
Jo s klidem v duši ho vymaž. Obrázek

Šnigy
Ja stále drzim v telefone jednu romku premenovanu na update.zip keby sa niekedy nieco pokazilo a nemal som aktualne pristup k pc tak flashnem cez recovery.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #197913  od lerak
 před 8 lety
7901 od BlueSeven
25 pro 2015, 17:38
Makro píše:
Neviete, kde na Xiaomi Redmi Note 3G najdem nastavenia ohladom USB pripojenie ?
Lebo doteraz vsetko bezalo ako ma avsak po nainstalovani najnovsej verzie Xiaomi Redmi Note 3G MTK WCDMA (+ aj ta predtym) nejde pripojit telefon do PC. Po pripojeni ho len nabija.


Co máš za wokna? Na win 10 to jede v pohodě i když ovladač hlásí chybu:


Problémy mám jen na win 7, tam se to stále odpojuje :-(
Před svátkama jsem instaloval ze sedmiček na Win-10 a žádný ovladače to po mě nechtělo a ani tam nemám další zařízení. Nebo jiné ovládače než ty co instalují Windows na sedmičkách to nevím neboť tam sem instaloval za ty léta mnohokrát různé ovladače i na jiné telefony. Skus na instalovat nějaký Mi phone manager jestli to pomůže když ti to předtím šlo nebo vyzkoušej jiný port, po případě kabel.
 #197919  od Jirka Šnajdr
 před 8 lety
j.jusko píše:
Jirka Šnajdr píše:
Mejzik píše:Mám jenom dotaz jako nováček, jestli můžu po dokončené aktualizaci vymazat instalační soubor z kořenového adresáře? Díky.
Jo s klidem v duši ho vymaž. Obrázek

Šnigy
Ja stále drzim v telefone jednu romku premenovanu na update.zip keby sa niekedy nieco pokazilo a nemal som aktualne pristup k pc tak flashnem cez recovery.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Jo taky možnost. Ja mám udělanou zálohu v TWRP, taky pro jistotu. Ale odpovídal jsem na to, jestli ji může vymazat, což může.

Šnigy
 #197940  od Posix
 před 8 lety
Poky14G píše:S tím chromem na Redmi 2 2GB je problém ve všech prosincových verzích, tuto jsem nezkoušel, nechce se mi zase dělat Downgrade s FR :-D ale v chromu nejde přepínat karty swipem a pak jak již bylo psáno ani náhledy, je tam někde nejspíše chyba s GPU ;-) a hlavně pak nejde prohlížet stránky s tím, že při scrollování zmizne nahoře adresní řádek, minimálně Redmi 2 s tím má problém :-)
Asi máš pravdu, mě se prostě zdalo že se ještě zvětšil černý proužek mezi displejem a samotným rámečkem displeje, asi jen přelud

Redmi 2 & Tapatalk
 #197946  od Metrix
 před 8 lety
Pri messengeri ak dojde sprava tak zmrzne cely mobil... Uz to bolo aj v minulej verzii...
 #198004  od cica
 před 8 lety
Len sa chcem spytat pri mui 5 som mal na fotaku spomaleny rezim kamery. Potom to zrusili je moznost ze mi to opat tam hodia ? Bolo to prakticke a bez zbytocnej aplikacie :)

MI 2S ;)
 #198006  od Mach.003
 před 8 lety
Tak ze stale obhajuji xiaomi ze ma vse svuj smysl a cas na kvalitu. Ale ze uz skoro mesic trapi moji MI3 neustale restarty a nestabilita systemu to jsem vydrzel tyden klidny. Ale ze jedna aktualizace nejde stahnout a kdyz na tuhle cekam jak na smylovani ale ona nevyjde vlastne takto uz je vrchol. Porad se tu resi jen pocasi ale ze by se resilo neco poradneho s chodem systemu to ne. Kdybych uz nemel skoro vsechno od xiaomi a kdyby nemela cela rodina xiaomi tak uz snim fakt hodim o zed. Tohle me fakt rozzurilo.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
groovred se to líbí
 #198008  od štír
 před 8 lety
Mach.003 píše:Tak ze stale obhajuji xiaomi ze ma vse svuj smysl a cas na kvalitu. Ale ze uz skoro mesic trapi moji MI3 neustale restarty a nestabilita systemu to jsem vydrzel tyden klidny. Ale ze jedna aktualizace nejde stahnout a kdyz na tuhle cekam jak na smylovani ale ona nevyjde vlastne takto uz je vrchol. Porad se tu resi jen pocasi ale ze by se resilo neco poradneho s chodem systemu to ne. Kdybych uz nemel skoro vsechno od xiaomi a kdyby nemela cela rodina xiaomi tak uz snim fakt hodim o zed. Tohle me fakt rozzurilo.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Mám MI3 a v pohodě jedu na verzi z 1.12.15 ;-)
 #198021  od reckoname
 před 8 lety
Ahoj, nevíte náhodou jak dostat do kalendáře české svátky? Na Mi3 je mám, ale na Redmi 2 chybí v nastavení kalendáře položka "Státní svátky v české republice - google kalendář". Díky.
 #198035  od Mach.003
 před 8 lety
Dam predchozi verzi druhym sistemem a rozhazi mi to uplne telefon a o vsechno prijdu. Uz mi fakt prijdou uplne zbytezne ty dva system. Kdyz to nefunguje jak ma.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #198040  od randompct
 před 8 lety
Na mocha aktualizovane bez problemu ...., ale system vlastne nic neriesi. Skoda ze povodny mipad je uz davno len na druhej kolaji :(.
 #198041  od ramzess
 před 8 lety
na redmi note 2 prime pohode ide len sa my nepaci pocasie skoda tohto prveho podla mojho vkusu je troska svetlomodra a chyba graf ostatne pohode :)
 #198043  od mirotaso
 před 8 lety
Mach.003 píše:Dam predchozi verzi druhym sistemem a rozhazi mi to uplne telefon a o vsechno prijdu. Uz mi fakt prijdou uplne zbytezne ty dva system. Kdyz to nefunguje jak ma.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

... je to zvlastne, si tu rok registrovany a nechapes ako to funguje, myslim ze mas vtelefone riadny bordel. odloz si co potrebujes a urob cistu instalaciu...
 #198044  od Mach.003
 před 8 lety
Nemam zadny bordel a vim presne jak to funguje. Proste kakat* aktualizaci a misto toho aby se udelala oprava poradna tak se resi blbosti.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #198049  od ppsota
 před 8 lety
Na Redmi 1s po čistej inštalácii chýba ikona Optimalizácia a namiesto nej prázdna zložka Google. Počasie otrasné.
 #198059  od kapap1
 před 8 lety
Mach.003 píše:Nemam zadny bordel a vim presne jak to funguje. Proste kakat* aktualizaci a misto toho aby se udelala oprava poradna tak se resi blbosti.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Tak se prece nerozciluj, kdyz jsou ty Vanoce. Tydenni verze jsou prece testovaci. A to, ze z nich obcas neco funkcniho zmizi a je nahrazeno necim jinym, aby se to mohlo behem mesice jeste parkrat zmenit, musi davat logiku, kdyz jde o verzi testovaci.
Pak vznikne stabilni verze a "teoreticky" by melo jit o verzi uspokojivou.
Ale jak uz si tady delsi cas ctu, 90% uzivatelu chape testovaci verzi jako finalni, a nedej Boze, ze v ni neco nefunguje na 100%?!
Btw. Vcera tady byl odkaz na clanek o testu dvou Lumii. Doporucuji vsem nespokojenym prispevek vyhledat a clanek si precist. Obrázek
A jeste jedna malickost pro nespokojene fotosferisty - v minulosti me to samozrejme napadlo, ale vcera se ma myslenka jen potvrdila. Spousta app je volne stazitelna z GP, ale nikdo nezarucuje jeji 100% funkcnost v jakemkoliv zarizeni, pokud neprichazi rovnou napr. od Samsungu, od nejz jsem dostal Gear Fit naramek. V GP nelze stahnout Gear Fit manager. Ale navod rika, ze mam jit do obchodu Samsung - 1. zmena oproti standardu.
Jak se tam dostanu, kdyz nemam android s upravou pro samsung??? No jednoduse - pres prohlizec prece.
A jake bylo me prekvapeni, kdyz mi prohlizec napsal, ze nemohu app stahnout vzhledem k nekompatibilite znacek?! Obrázek Obrázek Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #198084  od tomas.vic
 před 8 lety
ppsota píše:Na Redmi 1s po čistej inštalácii chýba ikona Optimalizácia a namiesto nej prázdna zložka Google. Počasie otrasné.
Ahoj u mne na Redmi 1S je to v pořádku - aktualizace z poslední listopadové verze.
 #198087  od Nantarios
 před 8 lety
Xiaomi Mi4c (3/32) - Chyba FM Radio appka, podla GSM areny by mobil mal mat FM Radio Tuner, teda ide zrejme o chybu ROM. Inak, podarilo sa niekomu na tomto zariadeni rozbehat Viper4Android, alebo Dolby Digital Plus?
 #198089  od sodekcz
 před 8 lety
Mach.003 píše:Dam predchozi verzi druhym sistemem a rozhazi mi to uplne telefon a o vsechno prijdu. Uz mi fakt prijdou uplne zbytezne ty dva system. Kdyz to nefunguje jak ma.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
ono to funguje jak má (jak to bylo zamýšleno) ale ne tak, jak si představuješ. Jít o verzi dolů je downgrade, což v některých případech vyžaduje factory reset.

Když s tím tak bojuješ, dej tam 5.9.17 (nebo 5.3.27), factory reset a neaktualizuj. Čekej na nějakou "usazenou" verzi.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat