Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
83
90%
NIE
9
10%
 #198482  od vlcko
 před 8 lety
Makro píše:
lerak píše:
7901 od BlueSeven
25 pro 2015, 17:38
Makro píše:
Neviete, kde na Xiaomi Redmi Note 3G najdem nastavenia ohladom USB pripojenie ?
Lebo doteraz vsetko bezalo ako ma avsak po nainstalovani najnovsej verzie Xiaomi Redmi Note 3G MTK WCDMA (+ aj ta predtym) nejde pripojit telefon do PC. Po pripojeni ho len nabija.


Co máš za wokna? Na win 10 to jede v pohodě i když ovladač hlásí chybu:


Problémy mám jen na win 7, tam se to stále odpojuje :-(
Před svátkama jsem instaloval ze sedmiček na Win-10 a žádný ovladače to po mě nechtělo a ani tam nemám další zařízení. Nebo jiné ovládače než ty co instalují Windows na sedmičkách to nevím neboť tam sem instaloval za ty léta mnohokrát různé ovladače i na jiné telefony. Skus na instalovat nějaký Mi phone manager jestli to pomůže když ti to předtím šlo nebo vyzkoušej jiný port, po případě kabel.

Ahoj,

skusal som ine kable ine porty na 3 PC.
Aj Mi phone manager, ten napises ze ziadne zariadenie nie je pripojene.
Mam win 7 64 bit ultimate.

Po nainštalovaní aplikácie "USB_Mode.2.7.apk" mi Redmi Note Pro 3G najde aj win7..
 #198485  od vyhryz1
 před 8 lety
Na Redmi 1S vyfoceno 20 fotek přes přední foťák a 17. a 18. byla otočena. V nastavení foťáku jsem přepnul zrcadlit přední kameru z auto na zapnuto a už to funguje ok.
 #198543  od boster123
 před 8 lety
Mi Note PRO pri poslednej verzii sa stáva že nemôžem ukončiť hovor musím počkať pokiaľ zruší hovor druhá strana. Nie pri každom hovore ale dosť často. Pri tom keď klikám na tlačítko tak ho stláča ale hovor sa nezruší. dokonca ani zapínacie tlačidlo hovor neukončí (mám nastavene ukončiť hovor power tlačidlom).
 #198591  od wojtek
 před 8 lety
kdy bude konečně opravené mizení oken chatu messengeru? a samovolné vypínání aplikací? (twilight)
 #198596  od JOFO
 před 8 lety
Neviem ako tebe, ale mne sa na mi4i samovoľne nezatvárajú žiadne aplikácie. Jediné keď dám vyčistiť RAM a nemám zamknutú aplikáciou. Ale po príchode ďalšej správy sa chatové hlavičky opäť otvoria.
Funman se to líbí
 #198603  od Makro
 před 8 lety
to: vlcko

Dakujem za radu, skusil som na troch pc. Vsade to skoncilo ako Unknown device ... uspesne sa naistaloval driver na unknown device.... zacina ma to kakat*.
 #198608  od Makro
 před 8 lety
lerak píše:Mohl bys dát screen ze správce zařízení co tam vůbec máš. A jako druhý udělej ten samý ale roz klikni Řadiče USB (universal serial bus). Než začneš dělat ten screen měj telefon připojený přes USB k PC.
Vyzera to takto:
Moje pc uz asi 20ty pokus:
ss.PNG
Pc na ktorom som to pripojil prvy krat:
ss1.PNG
ss3.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #198685  od Ligin
 před 8 lety
U mě zatím vše funguje. Díky za překlad a vše nej do nového roku. O0
 #198688  od lub
 před 8 lety
zrejme mame kazdy jiny stroj... aktualizuji kazdy tyden a mam i posledni verzi.. krome jedne aktualizace kdy padalo google play, coz bylo pristi den opraveno, nemam zadne potize... zadne pady, zadne restarty... vydrz baterie fantasticka, fotak luxus, vykon bezva, vybavenost solidni.. takze za me Mi3 64GB je i po letech a za ty prachy stale spica... ;)
 #198690  od BlueSeven
 před 8 lety
vyhryz1 píše:Na Redmi 1S vyfoceno 20 fotek přes přední foťák a 17. a 18. byla otočena. V nastavení foťáku jsem přepnul zrcadlit přední kameru z auto na zapnuto a už to funguje ok.
Ale my tam to nastavení nemáme :-(

Odesláno z mého HM NOTE 1W
 #198693  od BlueSeven
 před 8 lety
to: Makro

Dej ručně aktualizovat ovladač, odskrtni nekompatibilní a vyber zařízení MTP, jak bylo v mém předchozím příspěvku a uvidíš, zda se ti to srovná.

Odesláno z mého HM NOTE 1W
 #198694  od Hardison
 před 8 lety
Inak, nevie sa, kedy bude update na Marshmallow pre smartfony Mi4? V uvodnom poste stale vidim: "Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTE cancro 6.0 --- ---" ale v poznamkach ani ziadne info o tom kedy cca to bude. Za mesiac? Dva? Tri? Koncom roka 2016? A dovtedy ziadny update? Poslednu info som zachytil o beta testovani (hoci je cudne ze testuju AND6 az v decembri ked vysiel v lete - pol roka spali???), cize mozno v juni to bude aktualne?
BTW, dost ma hneva ze sa na Lollipop "zabudlo", pricom ten maju aj 80 eurove lacne cinske smejdy a nie TOP model vlajkova lod jedneho z najvacsich (ak nie najvacsi) cinsky vyrobca smartfonov...
 #198708  od lerak
 před 8 lety
#198608 od Makro
29 pro 2015, 21:56
lerak píše:
Mohl bys dát screen ze správce zařízení co tam vůbec máš. A jako druhý udělej ten samý ale roz klikni Řadiče USB (universal serial bus). Než začneš dělat ten screen měj telefon připojený přes USB k PC.
Nainstaluj si ovladače přímo od Windows - Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Těch ovladačů tam máš po skromnu, a pokud si měl připojen i mobil tak opravdu ti chybí dvě položky (další zařízení a přenosná zařízení). Pokud to nepomůže tak to zkusit tak jak psal vlcko nainstalovat aplikací "USB_Mode" z google play. Ještě bych se zeptal tys ještě neměl žádnou Fleshku nebo přenosný HDD propojen k USB? Omluvám se ty kořenové rozbočovače jsou přídavné USB porty na osm hardysků.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #198718  od Hoňmi
 před 8 lety
Nabídlo mi to aktualizaci stock browseru, provedl jsem, nyní v7.5.6, v Angličtině, zdá se bez problémů.
Jen pro informaci, bývá automaticky součástí nové týdenní verze (včetně přeložení) a lze tedy v browseru aktualizace vypnout? Nebo má smysl to aktualizovat zvlášť?

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #198739  od pajinek
 před 8 lety
For BlueSeven:
Spusť fotoaparát, přepni na přední kameru, nyní skoč do nastavení. Tam zpravidla bývá Zrcadlit přední kameru.
 #198750  od BlueSeven
 před 8 lety
pajinek píše:For BlueSeven:
Spusť fotoaparát, přepni na přední kameru, nyní skoč do nastavení. Tam zpravidla bývá Zrcadlit přední kameru.
Ta kamera nastavení nemá :-(

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L pomocí Tapatalk
 #198755  od Waki_23
 před 8 lety
BlueSeven píše:
pajinek píše:For BlueSeven:
Spusť fotoaparát, přepni na přední kameru, nyní skoč do nastavení. Tam zpravidla bývá Zrcadlit přední kameru.
Ta kamera nastavení nemá :-(

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L pomocí Tapatalk
Edit: dlouhe podrzeni menu tlacitka -vyjede nastaveni a tam asi 5 od shora

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
BlueSeven, kalina.tomas se to líbí
 #198763  od muisa
 před 8 lety
Funguje vám v této verzi rom spuštění WhatsApp přes Kontakty? Dám Kontakty, pak si vyberu člověka a tam pod jeho tel. číslem mám WhatsApp, pod tím se skrývá Zpráva a Volání, ale po vybrání ani jedno z nich se nic nestane. Takže musím normálně otevřít aplikaci WhatsApp a tam už to jde. Čím to může být?
 #198773  od muisa
 před 8 lety
Tak už to jde. Neměl jsem povolený přístup ke kontaktům a čtení kontaktů. Díky :-)
 #198777  od BlueSeven
 před 8 lety
Waki_23 píše:
BlueSeven píše:
pajinek píše:For BlueSeven:
Spusť fotoaparát, přepni na přední kameru, nyní skoč do nastavení. Tam zpravidla bývá Zrcadlit přední kameru.
Ta kamera nastavení nemá :-(

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L pomocí Tapatalk
Edit: dlouhe podrzeni menu tlacitka -vyjede nastaveni a tam asi 5 od shora

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Na dlouhé to nejde, ale na krátké ano :-) Nechápu proč to nastavení nemůže být stejně na druhé obrazovce jako u hlavního Obrázek Akorát v tom Číňan dělá bordel, zlatá v5.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L pomocí Tapatalk
 #198806  od Makro
 před 8 lety
BlueSeven píše:to: Makro

Dej ručně aktualizovat ovladač, odskrtni nekompatibilní a vyber zařízení MTP, jak bylo v mém předchozím příspěvku a uvidíš, zda se ti to srovná.

Odesláno z mého HM NOTE 1W
Dakujem za radu.

Bohuzial nemam tam moznost MTP.
ss.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat