Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
82
87%
NIE
12
13%
 #200211  od hns
 před 8 lety
@kules:
to uz se mi stalo jednou a FR nepomoh, kdyz jsem dal stejnou verzi, tak to proste nejelo
 #200227  od MarX
 před 8 lety
Myslím, že sa máme na čo tešiť, systém beží svižne, nejaké chyby som si nevšimol. Snáď sa čoskoro dočkáme developer verzie, keďže Alpha už je v štádiu , kde sa dá používať aj denne :)
Obrázek
Ďalšie foto v spoileri.
martiko, otano78, prokji a 1 ostatní se to líbí
 #200231  od soty
 před 8 lety
Čaute, vždy když telefon zamknu a strčím do kapsy.. vytáhnu ho a chce to po mě pin, nejspíš reset nebo co. dříve to nedělalo, pokud mám telefon na stole vše funguje jak má, neresetuje se, nevíte čím by to mohloo být? díky
 #200260  od hns
 před 8 lety
a jeste mi na moji mi2 nefunguji USSD kody, dostavam hlasku "problem s pripojenim nebo neplatny MMI" nebo tak neco, ani po ciste instalaci plne rom
jedine co jsem k tomu nasel je, ze by to melo byt vyreseno
kolegovi na stejne mi2 se stejnym fw kody funguji
 #200262  od kapap1
 před 8 lety
soty píše:Čaute, vždy když telefon zamknu a strčím do kapsy.. vytáhnu ho a chce to po mě pin, nejspíš reset nebo co. dříve to nedělalo, pokud mám telefon na stole vše funguje jak má, neresetuje se, nevíte čím by to mohloo být? díky
Uz to tady bylo nekolikrat. Zrejme jsi opustil wifi sit, mas nainstalovanou jednu z poslednich verzi miui a telefon se samovolne restartuje. Obrázek Tedy pokud mas zrovna Mi3 nebo Mi4

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #200265  od Dadynoo
 před 8 lety
5.12.31 nefunguje nastavenie Heslo na gesto ani zmena skúšal som ake nejde to potvrdiť klikam jak vol a nič... Opravte to **

Odoslané z Redmi Note 2 Prime pomocou Tapatalku.
 #200267  od Dadynoo
 před 8 lety
Nastavil som kop pin a už ho ani zmeniť nemôžem.... Tak to je ťažký shit a prišiel som na to len náhodou..

Odoslané z Redmi Note 2 Prime pomocou Tapatalku.
 #200268  od ingbrzy
 před 8 lety
hns píše:a jeste mi na moji mi2 nefunguji USSD kody, dostavam hlasku "problem s pripojenim nebo neplatny MMI" nebo tak neco, ani po ciste instalaci plne rom
jedine co jsem k tomu nasel je, ze by to melo byt vyreseno
kolegovi na stejne mi2 se stejnym fw kody funguji
rovnaka verzia MIUI ako ma kolega?
 #200281  od Dadynoo
 před 8 lety
Môže mi dakto pomôcť? Tukam svoje heslo a zoberie mi to až na 3ti krát dajme tomu :-(:-( chcem ísť do nastavení dám heslo napíšem súčasne zasvieti mi potvrdiť a nič tukam a nič nič...

Odoslané z Redmi Note 2 Prime pomocou Tapatalku.
 #200283  od soty
 před 8 lety
kapap1 píše:
soty píše:Čaute, vždy když telefon zamknu a strčím do kapsy.. vytáhnu ho a chce to po mě pin, nejspíš reset nebo co. dříve to nedělalo, pokud mám telefon na stole vše funguje jak má, neresetuje se, nevíte čím by to mohloo být? díky
Uz to tady bylo nekolikrat. Zrejme jsi opustil wifi sit, mas nainstalovanou jednu z poslednich verzi miui a telefon se samovolne restartuje. Obrázek Tedy pokud mas zrovna Mi3 nebo Mi4

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk


Tak to se omlouvam ja nic prave nemohl najit. Myslite prosim ze by jste mi mohl hodit link kde se tento problem resi? Nebo jestli to jde opravit. Dekuji
 #200288  od kapap1
 před 8 lety
soty píše:
kapap1 píše:
soty píše:Čaute, vždy když telefon zamknu a strčím do kapsy.. vytáhnu ho a chce to po mě pin, nejspíš reset nebo co. dříve to nedělalo, pokud mám telefon na stole vše funguje jak má, neresetuje se, nevíte čím by to mohloo být? díky
Uz to tady bylo nekolikrat. Zrejme jsi opustil wifi sit, mas nainstalovanou jednu z poslednich verzi miui a telefon se samovolne restartuje. Obrázek Tedy pokud mas zrovna Mi3 nebo Mi4

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk


Tak to se omlouvam ja nic prave nemohl najit. Myslite prosim ze by jste mi mohl hodit link kde se tento problem resi? Nebo jestli to jde opravit. Dekuji
Byl to problem predchozich cca 3 - 4 verzi (zacalo to prosincovymi developer updaty - viz starsi verze). Ja sam jsem se stal obeti tohoto problemu a vyresil to prechod zpet na 5.11.26 - tedy pokud se jedna opravdu o zarizeni cancro?! Nevim, jak tomu bylo u ostatnich pristroju?! Myslim, ze tady i nekdo vzpominal, ze jediny zpusob, jak se restartum vyvarovat, je mit soucasne zapnuta data?! Pokud existuje jiny zpusob, mozna jsem jej prehledl.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #200292  od MarX
 před 8 lety
Mimochodom táto chyba s reštartom po odpojení WiFi sa už vo verzii 6.1.6 neobjavuje.
 #200301  od soty
 před 8 lety
MarX píše:Mimochodom táto chyba s reštartom po odpojení WiFi sa už vo verzii 6.1.6 neobjavuje.

Mohu poprosit link na tuto verzi?

Xiaomi mi4
 #200303  od MarX
 před 8 lety
Je to Alpha verzia, nemôžem sem dávať link.
Ak budeš šikovný, nájdeš si ju.
Pozor v tejto verzii sú už spojené sys. partície.
Naposledy upravil(a) MarX dne 07 Led 2016, 15:42, celkem upraveno 1 x.
mirotaso se to líbí
 #200304  od soty
 před 8 lety
MarX píše:Je to Alpha verzia, nemôžem sem dávať link.


Aha a neco novejsiho nez tam mam ja? Ja mam 5.12.3
 #200309  od MarX
 před 8 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #200310  od soty
 před 8 lety
Diky, at nemusim downgradovat a wipovat tak pockam na neco noveho co pojede
 #200324  od albru123
 před 8 lety
Tak se mi stala zajímavá věc, zapnul jsem režim rukavic, poté ho i vypnul, ale digitizér byl pořád přecitlivělý, nedalo se psát na klávesnici bez přerušení atd. Může to někdo také zkusit (mám sice 5.12.4, ale mohlo by se to stávat i v nejnovější)?
 #200349  od mirotaso
 před 8 lety
MarX píše:Je to Alpha verzia, nemôžem sem dávať link.
Ak budeš šikovný, nájdeš si ju.
Pozor v tejto verzii sú už spojené sys. partície.
...to spojenie prebehne pri flashi? jak si to tam daval, miflash? TWRP?
 #200351  od Dadynoo
 před 8 lety
albru123 píše:Tak se mi stala zajímavá věc, zapnul jsem režim rukavic, poté ho i vypnul, ale digitizér byl pořád přecitlivělý, nedalo se psát na klávesnici bez přerušení atd. Může to někdo také zkusit (mám sice 5.12.4, ale mohlo by se to stávat i v nejnovější)?
To ani neviem že také niečo je ,mám Redmi note 2

Odoslané z Redmi Note 2 Prime pomocou Tapatalku.
 #200355  od MarX
 před 8 lety
mirotaso píše:...to spojenie prebehne pri flashi? jak si to tam daval, miflash? TWRP?
Jednoduchý postup, cez MiRecovery, alebo Updater v MIUI, kde najprv musíš flashnúť alpha 5.12.17 (Android 4.4) pre spojenie systémových partícií a následne 6.1.6/7. Po flashi tejto verzie urobíš wipe a v MiRecovery už budeš mať len možnosť Reboot to System. ;)
 #200356  od lub
 před 8 lety
albru123 píše:Tak se mi stala zajímavá věc, zapnul jsem režim rukavic, poté ho i vypnul, ale digitizér byl pořád přecitlivělý, nedalo se psát na klávesnici bez přerušení atd. Může to někdo také zkusit (mám sice 5.12.4, ale mohlo by se to stávat i v nejnovější)?
ty si dobrak, a budem na tom jako ty ;)

restartuj
.
 #200367  od jrpolis
 před 8 lety
Já mám jiný problém. Po intalaci mi nejde na XAOMI S2 nastavit velIkost písma. Po zvolení většího písma mě to píše Aplikace nastavení bohužel přestala pracovat. Můžete mi prosím pomoci?
Děkuji
 #200369  od kapap1
 před 8 lety
MarX píše:Je to Alpha verzia, nemôžem sem dávať link.
Ak budeš šikovný, nájdeš si ju.
Pozor v tejto verzii sú už spojené sys. partície.
Tak jsem tomu obetoval 30 vterin a zjistil jsem, ze na jednom nejmenovanem developerskem foru maji 6.1.7
Jaky je rozdil mezi 6.1.6 a 6.1.7??? V cisle???

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat