[ido, ido_xhdpi]
 #259840  od Franz Ferdinand II.
 před 7 lety
* Fixed video recording
* Fixed GPS
* Fixed 2nd sim 2gonly issue
* Added F2FS
* Charging current
* Doze
* Enabled sdcardfs (ditch fuse)
* Enforced SELinux
* Some other improvements
No asi už neodolám [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Je to co do stability a spolehlivosti srovnatelný s CM13 RC?
Finger, kamera, IR, všechno funkční?
 #260389  od Franz Ferdinand II.
 před 7 lety
CM14 - Nougat zatím moc použitelnej není. Jednak na aktuální verzi nefunguje GPS a jednak na něj není Xposed. Plno app zatím není adaptovaných takže můžou padat nebo prostě nefungovat.
Dnes jsem zkoušel CM13 RC2 a tam mám chronickej problém se špatnou detekcí SIM karty. Tak v 8 z 9 restartů telefon úplně ignoruje vloženou SIM. To je dost hrozný. Nwm jestli to není spíš problém špatnýho kontaktu ale je fakt že na MIUI se tohle občas stane taky ale rozhodně ne v takové míře.
 #260427  od stefanhv
 před 7 lety
Franz Ferdinand II. píše:CM14 - Nougat zatím moc použitelnej není. Jednak na aktuální verzi nefunguje GPS a jednak na něj není Xposed. Plno app zatím není adaptovaných takže můžou padat nebo prostě nefungovat.
Dnes jsem zkoušel CM13 RC2 a tam mám chronickej problém se špatnou detekcí SIM karty. Tak v 8 z 9 restartů telefon úplně ignoruje vloženou SIM. To je dost hrozný. Nwm jestli to není spíš problém špatnýho kontaktu ale je fakt že na MIUI se tohle občas stane taky ale rozhodně ne v takové míře.
Ja zatial fungujem na tej bete2 a to co potrebujem tak funguje.Je to sice nevyladene ale dufajme ze coskoro sa to zlepsi.Mne to simky detekuje normalne tak je to mozne ze je zly kontakt.Ten xposed mi tiez chyba a z apps mi nesiel akurat adaway ale nainstaloval som uplne najnovsiu verziu a slape to.Ale je to take tazkopadne zatial.Posledny build cm13 je pre mna bezchybny tak uvidim ci sa nevratim.
 #269684  od Axident
 před 7 lety
@stefanhv Já jen pokud možno stručně popíši genezi mého názoru na MIUI vs CM atd. Roky jsem flashoval Samsung, skoro denně, obsese, byl jsem notoricky zvyklý na CM a tudíž rozhraní MIUI, celkem hodně jiné, mě dost iritovalo, jednou jsem ho zkusil portlé na Galaxy a hned šlo pryč (protože jsem s ním neuměl), v letošním březnu jsem tak dlouho přebíral jako vejce vejci podobné modely kolem pěti, čtyř tisíc, až mi "nezbylo", než jít do Xiaomi (Redmi 3) a doufat, že si na MIUI zvyknu.
První, co jsem udělal - odemkl bootloader a flákl tam místní týdenní verzi a každý pátek přehrávám - naprostá spokojenost. Už jsem myslel, že jak zkusíš MIUI a dáš mu šanci, nebudeš chtít jinak.
A zase jsem se spletl, tři dny zkouším CM14 (7.1.1) od MoKee a moc se mi líbí. Komunita má též super podporu, poslední tři dny každý den nová verze přes updater a hlavně, velké překvapení - vše skvěle šlape, žádné bugy, nic. I IR ovladač! Takže - nikdy neříkej nikdy. K MIUI se asi vrátím, ale zatím jsme spokojený, jen baterka žere víc, ale minimálně celý den vydrží při zátěži a to stačí...
stefanhv, ondro1970 se to líbí
 #269840  od stefanhv
 před 7 lety
To Axident.Ja sa zase k Miui uz nevratim.Som zvyknuty na cisty android a uzivam si vyhody 7.1ky kdezto Miui ide na starom 5.1. a ktovie kedy a ci bude prechod na vyssi.Hlavne teraz je uz dost znacna podpora a aktualizacie.Kazdopadne vdaka za nazor!
 #269980  od LubinoSVK
 před 7 lety
Zdravím Vás, nahodil som tento CM 14.1 cez TWRP a dal som zlé GApps a keď chcem znova ísť do TWRP tak už mi to nejde. Je možné že mi to CM 14.1. vymazal z telefónu a ako znova nahodím TWRP do R3ky?
Ďakujem za info
 #269984  od stefanhv
 před 7 lety
LubinoSVK píše:Zdravím Vás, nahodil som tento CM 14.1 cez TWRP a dal som zlé GApps a keď chcem znova ísť do TWRP tak už mi to nejde. Je možné že mi to CM 14.1. vymazal z telefónu a ako znova nahodím TWRP do R3ky?
Ďakujem za info
Skus trojhmat vol+,vol-,power.A skusaj to dovtedy kym ti twrp nenaskoci.Twrp sa ti urcite nezmazalo ale pravdepodobne mas "bootloop" kvoli zlemu flashovaniu.Ci?Ci ti naskocil system?
LubinoSVK se to líbí
 #269987  od LubinoSVK
 před 7 lety
CM 14.1 mi normálne funguje a tými zlými GApps som myslel, že som tam dal fullky čo je mrte balastu a chcel som dať teraz nano verziu.
Ten trojhmat nefunguje, resetuje sa mobil dokola. Do TWRP sa neviem dostať.

EDIT: Tak aktuálne sa to podarilo.
stefanhv se to líbí
 #269994  od stefanhv
 před 7 lety
LubinoSVK píše:CM 14.1 mi normálne funguje a tými zlými GApps som myslel, že som tam dal fullky čo je mrte balastu a chcel som dať teraz nano verziu.
Ten trojhmat nefunguje, resetuje sa mobil dokola. Do TWRP sa neviem dostať.

EDIT: Tak aktuálne sa to podarilo.
Ja si tam davam "pico".Preflashuj si to este krat nanovo s tymi gapps ktore chces a nezabudni wipe system+data+cache+dalvik(art) + install rom+gapps+wipe cache a dalvik.
 #270116  od Axident
 před 7 lety
Já dal micro, myslím, ale napoprvé jsem se uklikl a stáhl jsem ARM místo ARM64 :)
Nemám čistý CM, ale to MoKee, nevím, zda se to vůbec liší, ale spokojený jsem velmi, skoro s ebojím, že už se k MIUI ani nebudu vracet, což by mi bylo líto, páč chalani tady na tom fakt makaj klobouk dolů.
 #270179  od stefanhv
 před 7 lety
Cyanogenmod a Mokee sa nejak nelisia akurat kazda ma nieco svoje v nastaveniach naviac.Myslim ze este nie su zverejnene uplne zdrojove kody pre redmi3 a preto sa nepracuje na roznych custom kerneloch.To by bola zase ina kava... 8)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat