Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
68
78%
NIE
19
22%
 #202693  od Tomddd
 před 8 lety
No tam to právě hledám, ale tu položku tam nemám. Už pár verzí zpátky. Ale bývala tam.
Má smysl to někde "reklamovat"?
soami píše: Povolit instalaci z neznámých zdrojů Další nastavení/Zabezpečení/Neznámé zdroje
 #202694  od Luko69
 před 8 lety
Neuveritelne dlho sa mi stahovala aktualizacia 6.1.14...Radovo v hodinach, kde je chyba ?
 #202695  od ingbrzy
 před 8 lety
Luko69 píše:Neuveritelne dlho sa mi stahovala aktualizacia 6.1.14...Radovo v hodinach, kde je chyba ?
Si daleko od Číny..

~Tapatalk Mi4c~
štír, vorelbus se to líbí
 #202696  od milanjanko1
 před 8 lety
ingbrzy píše:
Luko69 píše:Neuveritelne dlho sa mi stahovala aktualizacia 6.1.14...Radovo v hodinach, kde je chyba ?
Si daleko od Číny..

~Tapatalk Mi4c~
Tak teď jsem se pobavil, alespoň něco pozitivního z pondělka :) Jsi daleko od Číny....
 #202699  od fosiczka
 před 8 lety
JOFO píše:@fosiczka: boli aj starsie..
Obrázek
6.5.6.0 bola vraj posledna, kde fotak fungoval ako ma.. mne sa do 5.12.17 zdalo, ze su fotky v pohode, ale kopec ludi sa stazovalo, tak chcem skusit, aky je rozdiel na mojej mi4i.. Dokonca vraj bola asi aj najlepsie odladena.. len uz sa k zipku neviem nikde dopracovat

Update: Tak nakoniec som sa k nej dopatral.. idem to otestovat a uvidime...
To je ale global ne? Myslel sem že hledáš CZ/SK 8)
 #202707  od Comby
 před 8 lety
Tomddd píše:No tam to právě hledám, ale tu položku tam nemám. Už pár verzí zpátky. Ale bývala tam.
Má smysl to někde "reklamovat"?
soami píše: Povolit instalaci z neznámých zdrojů Další nastavení/Zabezpečení/Neznámé zdroje
V novších verziách sa to zmenilo.
Nastavenie - Ďalšie nastavenia - Zabezpečenie - Správa zariadenia - Kontrolovať aplikácie - Vypnúť
 #202710  od sodekcz
 před 8 lety
Se mi zdá, že je tady trošku nuda, když aktualizace CANCRO je už tolik týdnů "disable" [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #202725  od JanHavlicek
 před 8 lety
joseman píše:Chcem sa opytat ci ma niekto podobny problem na Redmi 1s. Pri uskutocnenom hovore sa vypne obrazovka (zostane cierna), hovor sa da vypnut (nastastie hlavnym tlacidlom) no pocas hovoru sa neda s telefonom nic robit - ziadne poznamky, hlasity hovor, menu na display - nic. Co s tym? Navyse po poslednej aktualizacii youtube hlasi ze Pripojenie k serveru sa prerusilo.
Nejake rady?
*#*#6484#*#* -> proximity senzor -> kalibrovat
joseman se to líbí
 #202770  od mirotaso
 před 8 lety
... si myslim, ze ked s tym doteraz problem nemal, tak by som hladal dakde inde, on tene senzor sa podla mna len tak sam znicohonic "nerozkalibroval"... nemas to len dajako upatlane, pripadne si nelepil novu ochrannu foliu??
 #202775  od kapap1
 před 8 lety
sodekcz píše:Se mi zdá, že je tady trošku nuda, když aktualizace CANCRO je už tolik týdnů "disable" [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Stahni z xda alphu a budes zase enable. Ale bohuzel bud v Cinstine nebo Anglictine. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #202781  od GSX
 před 8 lety
Já jsem se výrobků Xiaomi bál. Záruka,servis,fake. Měl jsem vždy Samsung kde vše je jednoduché a není se čeho vlastně obávat. Ale po býborné reakci při reklamaci na Samsung note 4 jsem se rozhodl už nikdy. Firma nechci dělat reklamu mi vysvětlila jak funguje Xiaomi a celé MIUI. Sice moc ještě nechápu vše ale s telefonem jsem zatím moc spokojený. A když vidím jak firma funguje i po prodeji,kdy mi sama nabízí pokud nejsem spokojený vrácení peněz a pomoc pokud něco potřebuji,jsem velice spokojený. Telefon s nadstavbou MIUI je absolutně top. Nikdy jsem to neviděl a ani jsem nevěřil. Díky i Vám tady za pomoc a předem se omlouvám pokud ze začátku budu pokládat otázky,které mohou být třeba pro Vás hloupé. GSX- note 2
 #202794  od kapap1
 před 8 lety
GSX píše:Já jsem se výrobků Xiaomi bál. Záruka,servis,fake. Měl jsem vždy Samsung kde vše je jednoduché a není se čeho vlastně obávat. Ale po býborné reakci při reklamaci na Samsung note 4 jsem se rozhodl už nikdy. Firma nechci dělat reklamu mi vysvětlila jak funguje Xiaomi a celé MIUI. Sice moc ještě nechápu vše ale s telefonem jsem zatím moc spokojený. A když vidím jak firma funguje i po prodeji,kdy mi sama nabízí pokud nejsem spokojený vrácení peněz a pomoc pokud něco potřebuji,jsem velice spokojený. Telefon s nadstavbou MIUI je absolutně top. Nikdy jsem to neviděl a ani jsem nevěřil. Díky i Vám tady za pomoc a předem se omlouvám pokud ze začátku budu pokládat otázky,které mohou být třeba pro Vás hloupé. GSX- note 2
Neni nic tezsiho, nez polozit relativne "hloupou" otazku. Myslim, ze tady neni nikdo, kdo by znal ovladani MIUI bez toho, aniz by se na cokoliv zeptal. Navic - treba jsi to uz i zjistil - kazdy model Xiaomi ma na tomto foru sve vlakno, kde se probira snad vse, co te muze s jeho uzivanim potkat. A pokud bys zde narazil na nejakeho skarohlida, napocitej do 5ti a s ledovym klidem pokracuj dal. Kazdy den neni posviceni a kazdy ma pravo obcas vstat levou nohou. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
štír se to líbí
 #202797  od bolek777
 před 8 lety
GSX píše:Firma nechci dělat reklamu mi vysvětlila jak funguje Xiaomi a celé MIUI...
a ako funguje? Napis aj nam ostatnym
 #202800  od JanHavlicek
 před 8 lety
mirotaso píše:... si myslim, ze ked s tym doteraz problem nemal, tak by som hladal dakde inde, on tene senzor sa podla mna len tak sam znicohonic "nerozkalibroval"... nemas to len dajako upatlane, pripadne si nelepil novu ochrannu foliu??
Si myslíte špatně, měl jsem v ruce už několik telefonů Xiaomi, kterým se dělo přesně to samé a kalibrace proximity vždy pomohla. Časem se skutečně rozkalibruje
 #202816  od filipsro
 před 8 lety
Potreboval by som poradit. Na mi note pro som bez nejakého dlhšieho rozmyslu pri unbricknutí stiahol posledný dev systém na flashnutie a tým zamkol bootloader. Na jeden účet mám unlock povolený a ešte nepoužitý / no nejde to cez to. Máte nejaký nápad ako to odomknúť alebo existuje nejaka ROM na flash pre SP FLASH ??(ale ak som dobre čítal ten je len pre MTK), cez miflash sa to späť dať nedá

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk
 #202859  od jege
 před 8 lety
jege píše:
ingbrzy píše:Co sa tyka podpisu apk, ta ma zamedzit custom ROM, ktorou je aj nasa ROM... nasu ROM pouzivaju skoro vsetci predajcovia u nas, ci chceme alebo nie... nemyslim, zeby s tym mali pri reklamacii nejaky problem... Xiaomi nie je u nas oficialne, Europa ich nezaujima...
Já dosud myslel, že CZ&SK lokalizace MIUI vzniká za souhlasu a přímé podpory Xiaomi. Pokud tomu tak není, tak nechápu, jak fungují OTA aktualizace MIUI CZ&SK, o kterých se tady vždy říkalo, že se musí nejdříve nahrát na čínské servery.
Nikdo z týmu MIUI CZ&SK neodpoví?
JanHavlicek píše:*#*#6484#*#* -> proximity senzor -> kalibrovat
Kam se musí zadat výše uvedený kód? Prosté vytočení na Redmi 2E nefunguje.
 #202871  od Kpt_briket
 před 8 lety
Asi ti to nepůjde,nemame stejný zařízení,ale : nastaveni-info o zařízení-verze jádra 4x tap a můžu kalibrovat co chci.RN2
 #202877  od ingbrzy
 před 8 lety
jege píše:
jege píše:
ingbrzy píše:Co sa tyka podpisu apk, ta ma zamedzit custom ROM, ktorou je aj nasa ROM... nasu ROM pouzivaju skoro vsetci predajcovia u nas, ci chceme alebo nie... nemyslim, zeby s tym mali pri reklamacii nejaky problem... Xiaomi nie je u nas oficialne, Europa ich nezaujima...
Já dosud myslel, že CZ&SK lokalizace MIUI vzniká za souhlasu a přímé podpory Xiaomi. Pokud tomu tak není, tak nechápu, jak fungují OTA aktualizace MIUI CZ&SK, o kterých se tady vždy říkalo, že se musí nejdříve nahrát na čínské servery.
Nikdo z týmu MIUI CZ&SK neodpoví?
Ano, OTA server kde nahravame nasu ROM stale patri Xiaomi a su v Cine...
 #202896  od joseman
 před 8 lety
JanHavlicek píše:
joseman píše:Chcem sa opytat ci ma niekto podobny problem na Redmi 1s. Pri uskutocnenom hovore sa vypne obrazovka (zostane cierna), hovor sa da vypnut (nastastie hlavnym tlacidlom) no pocas hovoru sa neda s telefonom nic robit - ziadne poznamky, hlasity hovor, menu na display - nic. Co s tym? Navyse po poslednej aktualizacii youtube hlasi ze Pripojenie k serveru sa prerusilo.
Nejake rady?
*#*#6484#*#* -> proximity senzor -> kalibrovat
Skusal som a senzor reagoval. Priznam sa ze som neskusal kalibrovat kedze reagoval v teste v pohode... Pomoze teda kalibracia? Skusim.
 #202902  od radulosk
 před 8 lety
Jeden maly postreh. U mna na MiPad s verziou 6.1.14 nefunguje synchronizacia s firemnym MS exchange. Nie je to ale pravdepodobne problem MiPad ale Exchange serveru. A nemusi sa vyskytovat u kazdeho. Ked som spravil downgrade na 6.1.7 ide to v pohode. Tipujem ze problem je v kompatibilite s MS active sync.
 #202938  od whiskey64
 před 8 lety
radulosk píše:Jeden maly postreh. U mna na MiPad s verziou 6.1.14 nefunguje synchronizacia s firemnym MS exchange. Nie je to ale pravdepodobne problem MiPad ale Exchange serveru. A nemusi sa vyskytovat u kazdeho. Ked som spravil downgrade na 6.1.7 ide to v pohode. Tipujem ze problem je v kompatibilite s MS active sync.

ako si spravil dowgrade na 6.1.7 lebo ja sa o to pokusam ale mi to nejde :(
 #202947  od radulosk
 před 8 lety
whiskey64 píše:
radulosk píše:Jeden maly postreh. U mna na MiPad s verziou 6.1.14 nefunguje synchronizacia s firemnym MS exchange. Nie je to ale pravdepodobne problem MiPad ale Exchange serveru. A nemusi sa vyskytovat u kazdeho. Ked som spravil downgrade na 6.1.7 ide to v pohode. Tipujem ze problem je v kompatibilite s MS active sync.

ako si spravil dowgrade na 6.1.7 lebo ja sa o to pokusam ale mi to nejde :(
Cez apku aktualizacia som vybral zip (verziu 6.1.7) z uloziska a bez problemov to zbehlo.
 #202959  od GSX
 před 8 lety
bolek777 píše:
GSX píše:Firma nechci dělat reklamu mi vysvětlila jak funguje Xiaomi a celé MIUI...
a ako funguje? Napis aj nam ostatnym
Asi jinak než nadstavba Samsungu. ;)
matata se to líbí
 #202983  od 1Petrk1
 před 8 lety
Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Po této aktualizaci se mi změnil obrázek na zamykací obrazovce z toho panáčka jak stojí na kopci a má roztažený ruce na takové ty hodně barevné čáry. Zkoušel jsem to původní téma hladat v tématech, ale nenašel. Jde to nějak změnit na toho panáčka? Díky.
 #202984  od skorky
 před 8 lety
1Petrk1 píše:Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Po této aktualizaci se mi změnil obrázek na zamykací obrazovce z toho panáčka jak stojí na kopci a má roztažený ruce na takové ty hodně barevné čáry. Zkoušel jsem to původní téma hladat v tématech, ale nenašel. Jde to nějak změnit na toho panáčka? Díky.
Mezi tapetama toho človíčka nemáš?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat