Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
68
78%
NIE
19
22%
 #202987  od štír
 před 8 lety
13 led 2016, 16:57
Prosím o pomoc.Už jsem tady psal,že mi nechodí oznámení na Gmail o nové poště.Na wifi to příchází skoro ihned na datech musím ručně aktualizovat.Prošel jsem snad všechna nastavení a nenašel nic co by to změnilo.Dělá mi to už od předposlení aktualizace,do té doby to fungovalo v pohodě...No a samozřejmě jsem během aktualizací nic v nastavení neměnil...Gmail jsem i vymazal data a přeinstaloval - nepomohlo...

Ještě jednou prosím o pomoc :(
No a málem bych opět zapomněl - mám na gmailu dva účty a na jeden to chodí i na operátorovi normálně a na druhém jak píši výše....
 #203002  od fblack
 před 8 lety
štír píše:13 led 2016, 16:57
Prosím o pomoc.Už jsem tady psal,že mi nechodí oznámení na Gmail o nové poště.Na wifi to příchází skoro ihned na datech musím ručně aktualizovat.Prošel jsem snad všechna nastavení a nenašel nic co by to změnilo.Dělá mi to už od předposlení aktualizace,do té doby to fungovalo v pohodě...No a samozřejmě jsem během aktualizací nic v nastavení neměnil...Gmail jsem i vymazal data a přeinstaloval - nepomohlo...

Ještě jednou prosím o pomoc :(
No a málem bych opět zapomněl - mám na gmailu dva účty a na jeden to chodí i na operátorovi normálně a na druhém jak píši výše....
Boj s notifikacemi se většinou rovná s neodkladným Factory Resetem [DISAPPOINTED FACE]

Odesláno z mého MI PAD pomocí Tapatalk
 #203003  od mirotaso
 před 8 lety
kapap1 píše:
GSX píše:Já jsem se výrobků Xiaomi bál. Záruka,servis,fake. Měl jsem vždy Samsung kde vše je jednoduché a není se čeho vlastně obávat. Ale po býborné reakci při reklamaci na Samsung note 4 jsem se rozhodl už nikdy. Firma nechci dělat reklamu mi vysvětlila jak funguje Xiaomi a celé MIUI. Sice moc ještě nechápu vše ale s telefonem jsem zatím moc spokojený. A když vidím jak firma funguje i po prodeji,kdy mi sama nabízí pokud nejsem spokojený vrácení peněz a pomoc pokud něco potřebuji,jsem velice spokojený. Telefon s nadstavbou MIUI je absolutně top. Nikdy jsem to neviděl a ani jsem nevěřil. Díky i Vám tady za pomoc a předem se omlouvám pokud ze začátku budu pokládat otázky,které mohou být třeba pro Vás hloupé. GSX- note 2
Neni nic tezsiho, nez polozit relativne "hloupou" otazku. Myslim, ze tady neni nikdo, kdo by znal ovladani MIUI bez toho, aniz by se na cokoliv zeptal. Navic - treba jsi to uz i zjistil - kazdy model Xiaomi ma na tomto foru sve vlakno, kde se probira snad vse, co te muze s jeho uzivanim potkat. A pokud bys zde narazil na nejakeho skarohlida, napocitej do 5ti a s ledovym klidem pokracuj dal. Kazdy den neni posviceni a kazdy ma pravo obcas vstat levou nohou. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
... a nebud prekvapeny ked prave @kapap1 ti zacne nadavat, ze si si naivne myslel, ze vsetko ma fungovat na 100%... [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #203011  od lukbe
 před 8 lety
1Petrk1 píše:Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Po této aktualizaci se mi změnil obrázek na zamykací obrazovce z toho panáčka jak stojí na kopci a má roztažený ruce na takové ty hodně barevné čáry. Zkoušel jsem to původní téma hladat v tématech, ale nenašel. Jde to nějak změnit na toho panáčka? Díky.
lockscreen_008.jpg
Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #203019  od kapap1
 před 8 lety
mirotaso píše:
kapap1 píše:
GSX píše:Já jsem se výrobků Xiaomi bál. Záruka,servis,fake. Měl jsem vždy Samsung kde vše je jednoduché a není se čeho vlastně obávat. Ale po býborné reakci při reklamaci na Samsung note 4 jsem se rozhodl už nikdy. Firma nechci dělat reklamu mi vysvětlila jak funguje Xiaomi a celé MIUI. Sice moc ještě nechápu vše ale s telefonem jsem zatím moc spokojený. A když vidím jak firma funguje i po prodeji,kdy mi sama nabízí pokud nejsem spokojený vrácení peněz a pomoc pokud něco potřebuji,jsem velice spokojený. Telefon s nadstavbou MIUI je absolutně top. Nikdy jsem to neviděl a ani jsem nevěřil. Díky i Vám tady za pomoc a předem se omlouvám pokud ze začátku budu pokládat otázky,které mohou být třeba pro Vás hloupé. GSX- note 2
Neni nic tezsiho, nez polozit relativne "hloupou" otazku. Myslim, ze tady neni nikdo, kdo by znal ovladani MIUI bez toho, aniz by se na cokoliv zeptal. Navic - treba jsi to uz i zjistil - kazdy model Xiaomi ma na tomto foru sve vlakno, kde se probira snad vse, co te muze s jeho uzivanim potkat. A pokud bys zde narazil na nejakeho skarohlida, napocitej do 5ti a s ledovym klidem pokracuj dal. Kazdy den neni posviceni a kazdy ma pravo obcas vstat levou nohou. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
... a nebud prekvapeny ked prave @kapap1 ti zacne nadavat, ze si si naivne myslel, ze vsetko ma fungovat na 100%... [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Ty budes mit za sebou zatim jen pomocnou skolu, kdyz tady pises takove nesmysly, ze??? Pokud se ti podari dovrsit vyssiho vzdelani, uvidis, jak se ulevi nejen tobe, ale i tvemu okoli. Radsi zanech pohybu na tenkem lede a sam spytuj svedomi, kdo koho zacal nedavno urazet s pomoci lekare.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #203022  od whiskey64
 před 8 lety
ako si spravil dowgrade na 6.1.7 lebo ja sa o to pokusam ale mi to nejde.
Cez apku aktualizacia som vybral zip (verziu 6.1.7) z uloziska a bez problemov to zbehlo.
neviem preco ale mne to vzdy vyhodi chybu a nechce to ist...
 #203024  od iceT23
 před 8 lety
Ahoj, prosím o radu zkušenější uživatele. Restartoval jsem telefon MI4, který místo restartu najel do mirecovery a ať zde zvolím jakoukoli volbu, znovu vjede zpět do recovery. Ještě bych dodal, že v recovery nefunguje volume up. Nějaký nápad? Jinak před restartem jsem nic nového neinstaloval a s telefonem nic nedělal. Díky
 #203034  od Tomddd
 před 8 lety
Zdravím, v průběhu čtení mailu se mi stala divná věc. při otevření přílohy jpg se mě to ptá čím to chci otevřít. Bylo tam několik vhodných programů. Používal jsem výchozí galerii. V dalším mailu jsem chtěl zase otevřít jpg a nabídlo mi to jen Přesunout do.. a Air Droid. Galerie tam už není. Restart nepomohl. Nainstaloval jsem Quickpic, ten se tam objevil. Jak tam dostanu systémovou galerii, Fotky atd.? Díky za rady.
 #203042  od otano78
 před 8 lety
mirotaso píše:
kapap1 píše:
GSX píše:Já jsem se výrobků Xiaomi bál. Záruka,servis,fake. Měl jsem vždy Samsung kde vše je jednoduché a není se čeho vlastně obávat. Ale po býborné reakci při reklamaci na Samsung note 4 jsem se rozhodl už nikdy. Firma nechci dělat reklamu mi vysvětlila jak funguje Xiaomi a celé MIUI. Sice moc ještě nechápu vše ale s telefonem jsem zatím moc spokojený. A když vidím jak firma funguje i po prodeji,kdy mi sama nabízí pokud nejsem spokojený vrácení peněz a pomoc pokud něco potřebuji,jsem velice spokojený. Telefon s nadstavbou MIUI je absolutně top. Nikdy jsem to neviděl a ani jsem nevěřil. Díky i Vám tady za pomoc a předem se omlouvám pokud ze začátku budu pokládat otázky,které mohou být třeba pro Vás hloupé. GSX- note 2
Neni nic tezsiho, nez polozit relativne "hloupou" otazku. Myslim, ze tady neni nikdo, kdo by znal ovladani MIUI bez toho, aniz by se na cokoliv zeptal. Navic - treba jsi to uz i zjistil - kazdy model Xiaomi ma na tomto foru sve vlakno, kde se probira snad vse, co te muze s jeho uzivanim potkat. A pokud bys zde narazil na nejakeho skarohlida, napocitej do 5ti a s ledovym klidem pokracuj dal. Kazdy den neni posviceni a kazdy ma pravo obcas vstat levou nohou. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
... a nebud prekvapeny ked prave @kapap1 ti zacne nadavat, ze si si naivne myslel, ze vsetko ma fungovat na 100%... [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Tu si musím kapap1 zastať. Vždy sa mi snažil ochotne pomôcť a poradiť. ;)
 #203048  od kapap1
 před 8 lety
otano78 píše:
mirotaso píše:
kapap1 píše: Neni nic tezsiho, nez polozit relativne "hloupou" otazku. Myslim, ze tady neni nikdo, kdo by znal ovladani MIUI bez toho, aniz by se na cokoliv zeptal. Navic - treba jsi to uz i zjistil - kazdy model Xiaomi ma na tomto foru sve vlakno, kde se probira snad vse, co te muze s jeho uzivanim potkat. A pokud bys zde narazil na nejakeho skarohlida, napocitej do 5ti a s ledovym klidem pokracuj dal. Kazdy den neni posviceni a kazdy ma pravo obcas vstat levou nohou. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
... a nebud prekvapeny ked prave @kapap1 ti zacne nadavat, ze si si naivne myslel, ze vsetko ma fungovat na 100%... [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Tu si musím kapap1 zastať. Vždy sa mi snažil ochotne pomôcť a poradiť. ;)
Dekuji za zastani. Ono je to u toho chlapce asi osobni. Zrejme komplex z nefunkcni fotosfery a meho odsuzovani za to, ze jsem presvedceny o budoucim moznem zpoplatneni plne funkcich a kompatibilnich aplikaci od Xiaomi. Asi jeste neslysel o tom, jak funguje Apple, nevsiml si nekterych detailu v GP, pripadne jeste nehral zadnou ze soucasnych PC her, ktere jsou "zdarma."

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
štír, otano78 se to líbí
 #203049  od filipsro
 před 8 lety
filipsro píše:Potreboval by som poradit. Na mi note pro som bez nejakého dlhšieho rozmyslu pri unbricknutí stiahol posledný dev systém na flashnutie a tým zamkol bootloader. Na jeden účet mám unlock povolený a ešte nepoužitý / no nejde to cez to. Máte nejaký nápad ako to odomknúť alebo existuje nejaka ROM na flash pre SP FLASH ??(ale ak som dobre čítal ten je len pre MTK), cez miflash sa to späť dať nedá

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk
Edit: niečo asi opravili ale dnes mi to odomklo bez problémov... Možno ešte unlock pre tieto dve staro-nové zariadenia nemali povolený
 #203054  od Comby
 před 8 lety
1Petrk1 píše:Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Po této aktualizaci se mi změnil obrázek na zamykací obrazovce z toho panáčka jak stojí na kopci a má roztažený ruce na takové ty hodně barevné čáry. Zkoušel jsem to původní téma hladat v tématech, ale nenašel. Jde to nějak změnit na toho panáčka? Díky.
Nemáš zapnutý denný balíček tapiet? Nastavenie - Tapeta - Vyberte tapetu - Denná tapeta zamykacej obrazovky - odškrtni fajku zo všetkých piatich balíčkov

MI 3W Tapatalk
 #203055  od Comby
 před 8 lety
otano78 píše: Tu si musím kapap1 zastať. Vždy sa mi snažil ochotne pomôcť a poradiť. ;)
Nejde o to, že pomáha. To kvitujem. Ale ide o to, že jemu ide všetko a nám ostatným čo niečo nefunguje, tak my sme lietadlo. Viac to nemienim rozoberať.

MI 3W Tapatalk
mirotaso se to líbí
 #203066  od otano78
 před 8 lety
Comby píše:
otano78 píše: Tu si musím kapap1 zastať. Vždy sa mi snažil ochotne pomôcť a poradiť. ;)
Nejde o to, že pomáha. To kvitujem. Ale ide o to, že jemu ide všetko a nám ostatným čo niečo nefunguje, tak my sme lietadlo. Viac to nemienim rozoberať.

MI 3W Tapatalk
Túto skúsenosť zatiaľ nemám [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #203067  od mirotaso
 před 8 lety
... ja som iba chcel po tom sladkom prispevku co tu @kapap1 napisal iba ukazat jeho odvratenu tvar, evidentne sa to podarilo :P

... inac @kapap1 rozhodne som ta nechcel urazit
Naposledy upravil(a) mirotaso dne 19 Led 2016, 22:45, celkem upraveno 2 x.
 #203069  od Tomddd
 před 8 lety
j.jusko píše:Aku aplikaciu mas predvolenu pre galéria?

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Výchozí MIUI u všeho. Zkoušel jsem i Galerii ale na maily to nemá vliv. Tam prostě vyjma dvou možností vše zmizelo.
 #203072  od ecilehard
 před 8 lety
Používá tu někdo xposed? Popřípadě jak ho v poslední verzi rozchodit? (redmi2)

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #203084  od Comby
 před 8 lety
Stiahni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Flash cez TWRP/CWM.

MI 3W Tapatalk
 #203091  od 1Petrk1
 před 8 lety
Comby píše:
1Petrk1 píše:Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Po této aktualizaci se mi změnil obrázek na zamykací obrazovce z toho panáčka jak stojí na kopci a má roztažený ruce na takové ty hodně barevné čáry. Zkoušel jsem to původní téma hladat v tématech, ale nenašel. Jde to nějak změnit na toho panáčka? Díky.
Nemáš zapnutý denný balíček tapiet? Nastavenie - Tapeta - Vyberte tapetu - Denná tapeta zamykacej obrazovky - odškrtni fajku zo všetkých piatich balíčkov

MI 3W Tapatalk
Mám tam jen toto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #203092  od 1Petrk1
 před 8 lety
skorky píše:
1Petrk1 píše:Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Po této aktualizaci se mi změnil obrázek na zamykací obrazovce z toho panáčka jak stojí na kopci a má roztažený ruce na takové ty hodně barevné čáry. Zkoušel jsem to původní téma hladat v tématech, ale nenašel. Jde to nějak změnit na toho panáčka? Díky.
Mezi tapetama toho človíčka nemáš?
Právě že ne, mam tam jen to s tima čárama a název tapety je MIUI
 #203093  od 1Petrk1
 před 8 lety
lukbe píše:
1Petrk1 píše:Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Po této aktualizaci se mi změnil obrázek na zamykací obrazovce z toho panáčka jak stojí na kopci a má roztažený ruce na takové ty hodně barevné čáry. Zkoušel jsem to původní téma hladat v tématech, ale nenašel. Jde to nějak změnit na toho panáčka? Díky.
lockscreen_008.jpg
Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Jo, to je on, ale jak ho tam dostat zpátky?
 #203101  od SFimu
 před 8 lety
Taky se mi po této aktualizaci změnila tapeta na lockscreenu a chvíli jsem s tím bojoval, než jsem našel kde se dá změnit na původní.
Nastavení-Tapeta-Vyberte tapetu, pak se objeví lokální tapety, ale ne všechny a pod nima je "Zobrazit vše". Pak se objeví i tapeta s panákem, tu vybrat, dát "použít" a pak se objeví volba Zámek-Plocha-Plocha i zámek. Takže vybrat zámek a je tam :)
Naposledy upravil(a) SFimu dne 20 Led 2016, 07:36, celkem upraveno 1 x.
 #203103  od Comby
 před 8 lety
Dá sa to aj rýchlejšie: Nastavenie - Témy a zvoliť pôvodnú tému.

MI 3W Tapatalk
 #203104  od SFimu
 před 8 lety
Bohužel se nedalo, to tam strkalo pořád ty barevné čáry...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat