Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
146
85%
NIE
26
15%
 #205263  od belmondo 77
 před 8 lety
doufám,že to klapne jelikož jsem maxi lama a vubec bych nevedel co dál,prosím tě jak udelam to FR co to je?
 #205264  od kapap1
 před 8 lety
belmondo 77 píše:doufám,že to klapne jelikož jsem maxi lama a vubec bych nevedel co dál,prosím tě jak udelam to FR co to je?
Prepni do recovery. Vypni tlf, stiskni Volume Up a Power. Naskoci nabidka - zvol Anglictinu, Wipe All a potvrd a cekej. Pokud potrebujes zalohovat data, udelej to pred wipem.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
belmondo 77 se to líbí
 #205265  od belmondo 77
 před 8 lety
prosím tě jak jse dělá ten dvojstisk abych se dostal do recovery uz jsi to nepamatuji všem děkuji za rady
 #205266  od paradise11
 před 8 lety
Factory Reset = Uvedení telefonu do továrního nastavení. Přijdeš o všechna nastavení, telefon bude jako z fabriky. Zálohuj si na PC soubory o které nechceš přijít.
Nastavení - Další nastavení - Zálohování a obnovení dat - Obnovení továrních dat
belmondo 77 se to líbí
 #205267  od belmondo 77
 před 8 lety
kapap1 píše:
belmondo 77 píše:doufám,že to klapne jelikož jsem maxi lama a vubec bych nevedel co dál,prosím tě jak udelam to FR co to je?
Prepni do recovery. Vypni tlf, stiskni Volume Up a Power. Naskoci nabidka - zvol Anglictinu, Wipe All a potvrd a cekej. Pokud potrebujes zalohovat data, udelej to pred wipem.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
promin nevšiml jsem jsi že to tady popisuješ ten dvojstisk jinak díky
 #205268  od XPOL
 před 8 lety
Ľudia potrebujem POMOC - nahodil som na MI3W update 5.12.11 pomocou appky Aktualizácie. Všetko fungovalo. Potom som to isté chcel urobiť so 6.1.21 a mobil sa mi dostal do Recovery módu. Tam som klikol Reboot - Second (latest) .... a po spustení mi padali procesy (vkuse že napr. android.phone prestala pracovať,atď.),horná lišta nenabehla. Tak som chcel znova cez appku Aktualizácie aktualizovať naspäť ale už sa to nedalo (nabehla chyba a posielali ma na stránku mi.com). Skúsil som WIPE ALL. A znova reboot do Second (latest) .. ale zasekne to na Fastboot a neviem ako ďalej :(
Comby se to líbí
 #205271  od belmondo 77
 před 8 lety
A proč 5-12-11 na první stráce psali,že je treba postupovat takhle

Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať 5.12.17 až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Po nainštalovaní 6.0 nechajte aktualizovať všetky app v Google Play, potom znova reštartujte telefón
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
 #205272  od XPOL
 před 8 lety
ospravedlňujem sa..oprava 5.12.17 *****
belmondo 77 píše:A proč 5-12-11 na první stráce psali,že je treba postupovat takhle

Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať 5.12.17 až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Po nainštalovaní 6.0 nechajte aktualizovať všetky app v Google Play, potom znova reštartujte telefón
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
 #205274  od hosan7777
 před 8 lety
Ted píše:u těch častých aktualizací a ROOTnutých telefonech je dobré jednou za čas udělat kalibraci baterie.
Jak se dela kalibrace baterie?Diky za odpoved.
 #205279  od Comby
 před 8 lety
XPOL píše:Ľudia potrebujem POMOC - nahodil som na MI3W update 5.12.11 pomocou appky Aktualizácie. Všetko fungovalo. Potom som to isté chcel urobiť so 6.1.21 a mobil sa mi dostal do Recovery módu. Tam som klikol Reboot - Second (latest) .... a po spustení mi padali procesy (vkuse že napr. android.phone prestala pracovať,atď.),horná lišta nenabehla. Tak som chcel znova cez appku Aktualizácie aktualizovať naspäť ale už sa to nedalo (nabehla chyba a posielali ma na stránku mi.com). Skúsil som WIPE ALL. A znova reboot do Second (latest) .. ale zasekne to na Fastboot a neviem ako ďalej :(
Chod do system 1, system 2 ta bude hadzat do fastbootu

MI 3W Tapatalk
 #205283  od XPOL
 před 8 lety
Ďakujem veľmi pekne zafungovalo to.
Comby píše:
XPOL píše:Ľudia potrebujem POMOC - nahodil som na MI3W update 5.12.11 pomocou appky Aktualizácie. Všetko fungovalo. Potom som to isté chcel urobiť so 6.1.21 a mobil sa mi dostal do Recovery módu. Tam som klikol Reboot - Second (latest) .... a po spustení mi padali procesy (vkuse že napr. android.phone prestala pracovať,atď.),horná lišta nenabehla. Tak som chcel znova cez appku Aktualizácie aktualizovať naspäť ale už sa to nedalo (nabehla chyba a posielali ma na stránku mi.com). Skúsil som WIPE ALL. A znova reboot do Second (latest) .. ale zasekne to na Fastboot a neviem ako ďalej :(
Chod do system 1, system 2 ta bude hadzat do fastbootu

MI 3W Tapatalk
 #205287  od jirkaskullman
 před 8 lety
hosan7777 píše:
Ted píše:u těch častých aktualizací a ROOTnutých telefonech je dobré jednou za čas udělat kalibraci baterie.
Jak se dela kalibrace baterie?Diky za odpoved.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #205294  od worldgoogl
 před 8 lety
Stale mi vyhadzuje ten google play problemy. Kazde 2 minuty pridu hlasky. Vobec sa neaktualizoval. Uz som podla navodu vsetko urobil 3x no stale problem pretrvava.

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #205322  od demo135
 před 8 lety
k0udy píše:zdravim, taky mam problem se zvukem na moji MI 4. Po aktualizaci, kdyz zapnu ekvalizer s diracem tak jsou basy neskutecne prepalene a neda se to poslouchat. Nastaveni v ekvalizeru a typ sluchatek pro dirac mam stejny jako z predchozi verze (mel jsem posledni listopadovou). Nemate takovy problem?
Mam ten isty problem a naozaj je to nepocuvatelne :( a factory reset velmi nechcem robit
 #205324  od worldgoogl
 před 8 lety
Po vypnuti uzamikania obrazovky znakom google play nepada. Pozrite sa na to v dalsej verzii. Dakujem

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #205325  od Golci
 před 8 lety
logid píše:Nesetkáváte se nikdo s tím ,že ten s kým telefonujete tvrdí, že se mu cukáte, nebo že Vás špatně slyší?
Ano stretavam sa s tym uz od starsich verzii v nastavení zvuku som prepol v ponuke potlacenie hluku pri hovore z dvoch mikrofonov na jeden od vtedy pokoj ...
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat