Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
146
85%
NIE
26
15%
 #205105  od drsnejmarvin
 před 8 lety
Přijde mi to, že si ROM žije svým vlastním životem :o spotřeba byla lehce zvýšená a aniž bych něco instaloval nového tak poslední dva dny už není lehce, ale opravdu hodně. Procesy OS android 23%, systém android 23% a další app po spuštění daleko víc než kdykoliv dřív aktuálně třeba messenger 15%
Mimo to se mi samo změnily zvuky upozornění.
marvoky se to líbí
 #205114  od Jouda_CZ
 před 8 lety
Dobrý den, mohl bych jsem se prosím zeptat jak mohu rootnout Xiaomi Mi3W s androidem 6.0? Předem děkuji.
 #205116  od fblack
 před 8 lety
Mi4c: Po zapnutí telefonu (ze standby) se náhodně nemohu dostat ze zamykaci obrazovky. Swype jen pohybuje s hodinami, ale telefon se neodemkne. Pomůže vypnutí a zapnutí zpět na zamykací obrazovku, pak to zas jde.

Odesláno z mého MI PAD pomocí Tapatalk
 #205117  od EuGenio
 před 8 lety
Jouda_CZ píše:Dobrý den, mohl bych jsem se prosím zeptat jak mohu rootnout Xiaomi Mi3W s androidem 6.0? Předem děkuji.
TheSouthcz píše:Po aktualizaci se mi nezobrazují žádne apky ve správci ROOT potřebuju rozjet GLTools a v root právech nikde nic
Návod na root MI3W je ve druhém příspěvku na straně 13 tohoto vlákna.
 #205120  od zienteks
 před 8 lety
Dnes jsem testoval GPS pomocí aplikace GPS test +, neboť i po FR se mi zdálo, že nejede stejně dobře, jak na 4.4.4. Problém je v tom, že po fixnutí jede GPS pouze 4min 30sec, pak se sekne, proběhne nějaký restart GPS modulu, který trvá 30sec, znova se fixne a jede 4min 30sec, pak se znova 30sec restartuje a to pořád dokola. V navigaci TomTom naprosto stejný problém. Pokusí se někdo otestovat tento jev na Mi3/4?
Naposledy upravil(a) zienteks dne 28 Led 2016, 13:56, celkem upraveno 2 x.
 #205126  od mates90
 před 8 lety
Po nainstalovani diskinfo jsem zjistil, ze se mi nespojily. Jsem momentalne na a6. Existuje nejaky zpusob, jak je spojit, aniz bych musel downgradeovat ja kitkat a spojit to tam?
lukbe píše:stahni aplikaci Link2Sd a v ní dej Info o uložišti. Tam bys to mel mít takto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Popř. program diskinfo ti to tkay poví zda došlo ke spojení, tak jak má .
Comby píše:Obrázek


Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #205132  od Comby
 před 8 lety
Na A6 nemôžeš byť pretože sa ti tam nevojde (tvrdíš že nemáš spojené systémy). Daj sem screenshot z Diskinfo.
 #205138  od EuGenio
 před 8 lety
mates90 píše:Po nainstalovani diskinfo jsem zjistil, ze se mi nespojily. Jsem momentalne na a6. Existuje nejaky zpusob, jak je spojit, aniz bych musel downgradeovat ja kitkat a spojit to tam?
Na xda je o spojování partitions celé vlákno Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť. V jeho hloubi jsou dokonce skripty, které to udělají. Dělal jsem to podle toho skoro před rokem (některé CM12 romky to vyžadovali). V celém vláknu je popsáno několik způsobů, jak mergovat partyšny, jestli ti nějaký přijde jednodušší, než "vrátit se" na 5.12.17, to už je na tobě.
 #205148  od PaJo
 před 8 lety
Po update na Android6 mi na Mi4 Eset hlási nájdenú hrozbu - appka Video

Obrázek
 #205161  od jeter
 před 8 lety
[Dobry den mam aktualizovany android 6 na mi4 a neda sa mi pripojit na pc pamet telefonu mozete mi poradit nepozna ho ani mipcsuite


quote="ingbrzy"]

Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Po nainštalovaní 6.0 nechajte aktualizovať všetky app v Google Play, potom znova reštartujte telefón
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
MiNote dostane 6.0 budúci týzdeň
MiNote PRO 6.1.21 bude neskôr[/quote]
 #205164  od jeter
 před 8 lety
Dakujem velmi pekne fungue
paradise11 píše:Stáhnout dolů lištu a zvolit MTP. MiSuite s A6 opravdu nefunguje.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #205178  od Lirafoxx
 před 8 lety
Už jste to někdo aktualizovali? Já jo a je to dobrý :D Jen jedinej problém, že facebook messenger mě vůbec nehazi upozorneni, že mi někdo napsal... :( Nevíte jak to potěšit? Mám to povoleny jak v mobilu tak v aplikací Dík ;)
 #205197  od Pepe II
 před 8 lety
mates90 píše:Po nainstalovani diskinfo jsem zjistil, ze se mi nespojily. Jsem momentalne na a6. Existuje nejaky zpusob, jak je spojit, aniz bych musel downgradeovat ja kitkat a spojit to tam?
Spojování oddílů (partition) u Mi3/4 je zde všeobecně špatně pochopeno. Nedochází ke spojení ale ke změně velikostí systémových oddílů. Oddíl "system" je zvětšen na úkor oddílu "system1". Původně mají oba 800 MB. Dojde ke změně velikosti na cca. 1300MB a 300 MB. System1 je pak pouze vyjmut ze jmenného prostoru (aby tam názvem nezacláněl, oddíl stále existuje ale není pojmenován). Takže pokud je oddíl "system" velký 1300 MB máš všechno připraveno na android 6.
Naposledy upravil(a) Pepe II dne 28 Led 2016, 13:19, celkem upraveno 1 x.
panther7 se to líbí
 #205198  od demo135
 před 8 lety
Xiaomi Mi3....nahodil som vsetko ok okrem rootu no dnes som zaznamenal ze ked som dnu supol sluchadla tak basove frekvencie su ale ze dost prepalene na moje hudobne ucho. Nejake riesenie toho problemu ste nenasli?
 #205237  od Golci
 před 8 lety
Mi4 baterka ide ovela rychlejsie dole inak zatial vsetko facha ... Po instal som dal cez recovery kompletny wipe a je potrebny po instalaci pretoxe polka app nesla :) ...
 #205245  od Comby
 před 8 lety
Pepe II píše:Spojování oddílů (partition) u Mi3/4 je zde všeobecně špatně pochopeno. Nedochází ke spojení ale ke změně velikostí systémových oddílů. Oddíl "system" je zvětšen na úkor oddílu "system1". Původně mají oba 800 MB. Dojde ke změně velikosti na cca. 1300MB a 300 MB. System1 je pak pouze vyjmut ze jmenného prostoru (aby tam názvem nezacláněl, oddíl stále existuje ale není pojmenován). Takže pokud je oddíl "system" velký 1300 MB máš všechno připraveno na android 6.
Si si istý? Na Mi3 mali system partície veľkosť 671 MB, nie 800 MB. 671MB * 2 = 1342 MB. Takže žiadna 300 MB partícia tam nie je.
zienteks se to líbí
 #205247  od Mystery
 před 8 lety
fblack píše:Mi4c: Po zapnutí telefonu (ze standby) se náhodně nemohu dostat ze zamykaci obrazovky. Swype jen pohybuje s hodinami, ale telefon se neodemkne. Pomůže vypnutí a zapnutí zpět na zamykací obrazovku, pak to zas jde.

Odesláno z mého MI PAD pomocí Tapatalk
Stejný problém na Mi3. Jinak přepálený zvuk je i po FR.
 #205254  od logid
 před 8 lety
Nesetkáváte se nikdo s tím ,že ten s kým telefonujete tvrdí, že se mu cukáte, nebo že Vás špatně slyší?
 #205258  od štír
 před 8 lety
belmondo 77 píše:99 procent uz 30 minut mám stále čekat? :'(
Vydrž, mně to sice trvalo cca 10 minut, ale někteří psali, že to trvalo dlouho
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat