Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
92
74%
NIE
32
26%
 #210330  od tchuddi
 před 8 lety
vixiv píše:na mi2s taky vse ok, zadny problem pri beznem pouzivani, ma nekso s mi2s nejake preblemy?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Trosku zlobi gps, jinak vpohode
 #210331  od kewin251
 před 8 lety
Čaute chalani,

dal som zacryptovať telefón a odvtedy mám problém sa dostať do mobilu po reštarte.
Najprv mi to vyhodí okno, kde mám zadať číselný kód (čo beriem ako super vec, aby sa nik nedostal do mobilu), ale behom pár sekúnd ma prepne do tejto druhej obrazovky /nie je moja, ja ju mám v angličtine/

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Na nete som čítal, že sa tam treba prihlásiť svojim Xiaomi UID. Prihlásil som sa teda cez en.miui.com a tam som zistil svoje UID. Zadal som to v mobile, samozrejme aj heslo a ostalo len svietiť signing in a nič viac :(

Neviete niekto čo s tým??
Čo som postrehol - nefunguje roletka z vrchu, nepripojí sa k wifi, funguje akurát blesk podržaním stredného tlačidla, funguje tlačidlo vypnúť s voľbami lietadlo, reštart a pod...

Mi4C
 #210332  od tchuddi
 před 8 lety
Jatsa píše:
Kayleb píše:
vixiv píše:na mi2s taky vse ok, zadny problem pri beznem pouzivani, ma nekso s mi2s nejake preblemy?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Jj, od verze 6.1.8 padaji aplikace na pozadi. Sprava pameti stoji za ... A gps trva dyl nez se chyti. Klavesnice laguje. Reakce na dotazy absolutni nula, takze za me nekolik palcu dolu.

Sent from my MI 2SC using Tapatalk
Muzes potvrdit zhorsenou rychlost na wi-fi? V minule verzi wi-fi fungovala bezproblemove, ted to kolisa, aniz by k tomu byl duvod.
Wifi bezproblemu
 #210338  od OKeyThonY
 před 8 lety
štír píše:
OKeyThonY píše:mna zmiatlo odkaz na tuto stranku v info o telefone.... Takze postupovat poda navodu z tejto stranky Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť spravne ? A este jedno otazka.aky je rozdiel medzi stabilnou a aktualnou verziu ?
Trošku si přečti diskuzi a dozvíš se hodně věcí. I ten rozdíl....

cital som aj diskusiu ale rozdiel som sa nedozvedel dakujem za vycerpavajucu odpoved
 #210353  od OKeyThonY
 před 8 lety
chcem nainstalovat twrp v snahe dat si tuto rom na MI4c stiahol som si toolkit. usb debugging povoleny restart do fastboot zapnutie toolk kit vypise instalacia uspesna akoukolvek klavesou restart do twrp. okno sa v pc vypne telefon ostane v fastboote. niekto vie pomoct ?
 #210357  od mirotaso
 před 8 lety
OKeyThonY píše:
štír píše:
OKeyThonY píše:mna zmiatlo odkaz na tuto stranku v info o telefone.... Takze postupovat poda navodu z tejto stranky Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť spravne ? A este jedno otazka.aky je rozdiel medzi stabilnou a aktualnou verziu ?
Trošku si přečti diskuzi a dozvíš se hodně věcí. I ten rozdíl....

cital som aj diskusiu ale rozdiel som sa nedozvedel dakujem za vycerpavajucu odpoved
..asi si malo cital. alebo mas iny problem... toto forum urcite nie je o tom, podavat bleskove info lenivcom.

inac co este chces ked ti telefon pise, ze ho mas restartovat??? mam prist k tebe a urobit to???
 #210365  od Stifler
 před 8 lety
Prosím o NUTNOU RADU ! chtěl jsem přes MIFLash přejít z MIUI V5 na V7 , hold se mi to nepodařilo, napsalo mi to nějakou chybu a teď ani nezapnu telefon a pořád tam mám akorát ikonu FastBoot a nevím jak zapnout telefon, prosím o rychlou radu, děkuji moooc !!!
 #210372  od mirotaso
 před 8 lety
aku presne v7 si tam daval???

... tu najdes vsetko co ti treba, staci trosku otvorit oci, keby si bol cital pred tym, nez si sa do toho poustil, nemusel si teraz... Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #210379  od Stifler
 před 8 lety
mirotaso píše:aku presne v7 si tam daval???

... tu najdes vsetko co ti treba, staci trosku otvorit oci, keby si bol cital pred tym, nez si sa do toho poustil, nemusel si teraz... Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tohle jsem zkoušel přes mi Flash
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #210382  od mirotaso
 před 8 lety
na mi2s sa kedysi spajali particie /v nejakej verzii/ kvoli prechodu na A5 LP ak sa nemylim, neviem kedy, nesledujem to, musis si pohladat... bud si zozenies stary fastboot package v7 na KK /ak taky existuje/ alebu si stiahni naspat tu v5, aby si aspon rozchodil telefon, kym to nastudujes...


edit:

okrem toho v 1. bode na tej stranke ti pise
1. Stiahnite si Miflash
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
alebo ak máte Mi2/S tak PCsuite z Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

neviem, fakt ten telefon nepoznam, ale vyzera to ako podmienka... ale pravdepodobne pcsuite a miflash na jednom pc nemozu byt nainstalovane, kvoli konfliktu driverov...
Naposledy upravil(a) mirotaso dne 23 Úno 2016, 23:18, celkem upraveno 2 x.
 #210383  od Stifler
 před 8 lety
mirotaso píše:na mi2s sa kedysi spajali particie /v nejakej verzii/ kvoli prechodu na A5 LP ak sa nemylim, neviem kedy, nesledujem to, musis si pohladat... bud si zozenies stary fastboot package v7 na KK /ak taky existuje/ alebu si stiahni naspat tu v5, aby si aspon rozchodil telefon, kym to nastudujes...
Takže když si stáhnu zpátky tu verzi v5 a udělám to přes mi Flash tak by ten mobil měl zase fungovat jo?
 #210385  od mirotaso
 před 8 lety
editoval som pvovodnu odpoved, tak sa na to este pre istotu pozri...

hej malo by to fungovat akutrat bude CN, takze potom si das cz/sk


tu som ti narychlo nasiel Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

je to sice v6 ale to mas jedno, vyzera to rovnako ako v7 aj chova sa to jednako, neviem ako na mi2s ale na mi3/mi4 cancro to bola jedna z najpodarenejsich verzii, ja ju doteraz pouzivam a nemam zatial dvovod menit...
Naposledy upravil(a) mirotaso dne 23 Úno 2016, 23:26, celkem upraveno 1 x.
 #210387  od prokji
 před 8 lety
A nečtou a nečtou a nečtou - v prvním příspěvku vlákna každé verze to Ingbrzy píše a je to marný , je to marný , je to marný.....
To miratoso - obdivuju tvoji trpělivost.. :)
mirotaso, štír se to líbí
 #210388  od mirotaso
 před 8 lety
[SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES] to obcas mam svetle chvilky, ked niekto krici o pomoc, vacsinou, hlavne ked su neprijemny, tak im s fleku vynadam...

a mas pravdu je to tam, ja mi2s necitam, pretoze sa ma to netyka, len som daco o spajani u nich zaregistroval... ale chlapik by teda citat mal

Pre užívateľov Xiaomi Mi2/S:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície a particiu pre data...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať cez MiFlash 5.11.20 alebo novšiu verziu so scriptom flash_all a až potom nainštalovať CZ/SK..!
- Miflash najdete na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Ak ste si to predsalen neprecitali este pred instalaciou, prisli ste o svoje data na internom ulozisku a teraz so slzami v ociach hladate ako dalej, mozete sa pokusit o ich zachranu este takto viewtopic.php?f=290&t=11363&p=192073#p192073
štír se to líbí
 #210414  od Walluch
 před 8 lety
Chtěl jsem se zeptat, provedl jsem instalaci na Mi3 na android 6.0 z androidu 4.4.4 ale udelal jsem asi zasadni chybu a to ze jsem nenainstaloval pred tim verzi 5.12.17 jak je v navodu a rovnou tu 6.2.18. Po té se telefon kapanek zblaznil. Psalo mi to i ze nelze zjistit IMEI cislo atd. Tudiz neslo volat a da se rict neslo nic. Nakonec jsem musel pres MI PC suit udelat Flash na android 6.0 verze 6.2.18. Pak jsem nahral z techto stranek totoznou verzi abych mel vse v cestine ale nejde mi nic stahnout z google play ani po vyzkouseni asi x triku psanych na netu jedina aplikace stale to pise chybu. Potreboval bych radu jak to dat vse zase do kupy diky moc :)
 #210417  od Comby
 před 8 lety
Factory reset po instalacii cz bol?

MI 3W Tapatalk
 #210418  od Ligin
 před 8 lety
Ligin píše:
radrou píše:
Marty_Mark píše: Zkus vymazat data aplikace, popřípadě udělat wipe cache a dalvik cache.

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
Právě že nic nepomáhá
Mám stejný problém. Dřív pomohlo vymazat data ale teď už nepomáhá nic. Poradi někdo? Redmi2-2gb
Tak že žádná rada. Pro ty co mají stejný problém, pomohla (uvidíme na jak dlouho) preinstalace aktuální romky. Proč se začal objevovat tento problém s google apk. nemám tušení, v ničem se nehrabu a žádné nové apk. jsem neinstaloval.
 #210433  od candyman666
 před 8 lety
Má niekto problémy so synchronizáciou ?
Na mojom redmi note 3 sa mi cele hodiny nechce synchronizovat google účet. nielen GMAIL...
mám zapnutý autoštart pre GMAIL, povolene všetky notifikácie, povolena auto-synchronizácia, na wifi/data. permanentne.
Až po kliku na synchro mi ukázal gmail nový mail zo včera 21:28 hodine...
PLS. nájde sa riešenie ?
diky.
 #210438  od mirotaso
 před 8 lety
Walluch píše:Asi jsem extra vul ale absolutne nevim jak mam ted udelat factory reset :)
sebakritika sa ceni :) chod do mirecovery a pomaz wipe cashe, potom user data alebo najlepsie all data. pozor! zmaze ti to tvoje veci, takze si to pred tym odloz...
 #210446  od Walluch
 před 8 lety
mirotaso píše:
Walluch píše:Asi jsem extra vul ale absolutne nevim jak mam ted udelat factory reset :)
sebakritika sa ceni :) chod do mirecovery a pomaz wipe cashe, potom user data alebo najlepsie all data. pozor! zmaze ti to tvoje veci, takze si to pred tym odloz...
Diky moc za radu, ale chci se jen zeptat detailnejsi navod jak udelat to co jsi zde napsal najdu na techto strankach :) ? Nerad bych ten telefon uplne odrovnal :) A ano jsem uplne amater ale staci mi to jednou vysvetlit a uz nebudu otravovat :)
 #210458  od mirotaso
 před 8 lety
Walluch píše:
mirotaso píše:
Walluch píše:Asi jsem extra vul ale absolutne nevim jak mam ted udelat factory reset :)
sebakritika sa ceni :) chod do mirecovery a pomaz wipe cashe, potom user data alebo najlepsie all data. pozor! zmaze ti to tvoje veci, takze si to pred tym odloz...
Diky moc za radu, ale chci se jen zeptat detailnejsi navod jak udelat to co jsi zde napsal najdu na techto strankach :) ? Nerad bych ten telefon uplne odrovnal :) A ano jsem uplne amater ale staci mi to jednou vysvetlit a uz nebudu otravovat :)
obavam sa, ze nie si amater, ale hazarder a to este lenivy... ty nevies ako sa mas dostat do mirecovery??? a to si sa pustil do flashovania telefonu, do prechodu z KK na MM???

mohol by som ti to povedat...ale ovela vacsi vyznam bude pre teba mat, ked si to pohladas, je to tu milionkrat napisane a nielen to... citaj, studuj... paneboze, vyvalil si prachy za telefon a teraz si ho chces znicit?
štír, Zitka se to líbí
 #210467  od Walluch
 před 8 lety
Omlouvam se už jsem na to přišel :D Udělal jsem ten wipe user data a funguje to jak nové úplně všechno :) Jsi frajer ;) Moc mi to pomohlo :) Nevím proč jsem tu psal že nevím jak na to když jsem to včera dělal asi 100x :D To bude asi tím že jsem se snažil to dat do kupy asi do dvou do rana a za 3 hodiny jsem vstával do práce ;) Ještě jednou moc díky :) Takže Xiaomi Mi3 android 6.0.1 verze 6.2.18 plně funkční jen diky tvé radě a ochotě dík moc ;) Mirotaso dík jsi frajer :)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat