Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
92
74%
NIE
32
26%
 #210473  od mirotaso
 před 8 lety
:)))))) staci kliknut na palec hore, naco tolko vypisujes. ale sa moc netes par much aj na novom systeme je, ale aj tak je to super fon... a hlavne ked do neho chces pchat prsty tak si to do predu nastuduj, usetris si nervy... alebo to urob ako ja, jednoducho tam nechaj verziu, ktora ti vyhovuje a vypni automaticke aktualizacie aj oznamenia... :)
štír se to líbí
 #210478  od Ico-cz
 před 8 lety
Čau lidi, nemáte někdo taktéž jak já problémy s notifikacemi? Někdy to bliká někdy jen svítí, někdy nezareaguje naprosto vůbec a to mě dokáže namíchnout fakt hodně. Když už si to splete barvu a místo modré diody to dá fialovou, to ještě přežiji, ale když nenotifikuje vůbec tak to je pak celý chytrý mobil k ničemu. Nedělá to v této verzi, ale od koupě a je jedno jakou verzi miui jsem měl. A když dojde zmeškaný a ještě navíc SMS a watshup tak pak neví co má s diodou dělat. Hrůza. Já jsem se již rozhodl, že tento čínsky balast nechci, je to jen o dennodenním hrabání se v mobilu. Koupím si kvalitní, ale chtěl bych ho někomu věnovat alespoň v rodině, tak aby neměl zbytečně moc problémů. Máte někdo s notifikacemi také problém?? Díky moc.
Ještě info. Nedělá to pravidelně 40 sms upozorní 10 whatsup také a pak na dvě zprávy nic.. Atd..
 #210497  od štír
 před 8 lety
OKeyThonY píše:
štír píše:
OKeyThonY píše:mna zmiatlo odkaz na tuto stranku v info o telefone.... Takze postupovat poda navodu z tejto stranky Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť spravne ? A este jedno otazka.aky je rozdiel medzi stabilnou a aktualnou verziu ?
Trošku si přečti diskuzi a dozvíš se hodně věcí. I ten rozdíl....

cital som aj diskusiu ale rozdiel som sa nedozvedel dakujem za vycerpavajucu odpoved
Stabilní je nejlépe funkční, aktuální je testovací.... A neříkej, že to tu nikde není [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
mirotaso se to líbí
 #210498  od foxpyc
 před 8 lety
Zdravím, myslím, že tato aktualizace se moc nepovedla. Na RN2 někdy nefunguje tlačítko "home". Na home screen se dostanu jen opakovaným mačkáním tl. zpět. Pomůže jen restart.

Dnes mě po noční vzbudil budík o hodinu dřív. Taková legranda, ale děkuji bohu, že ne o hodinu později Nebo, že by nová čínská fíčůrka?

Proč se mi nepodařilo zjistit. Uvidíme, snad bude příští update lepší a soudruzi v Číně už budou po oslavách ready.
Pozn.: update byl bez problémů přes TWRP. Proběhlo také vyčištění cash i dalvik cash. Počkám na střízlivější týdenní update. "A méně saké soudruzi." Tak zatím....

Odesláno z mého Redmi Note 2
 #210540  od kapap1
 před 8 lety
mr.bello píše:K tej diode.. Obrázek este dake kuzla z lexinu? :D akoze robim si srandu ale jedujema to uz som skusal asi vsetko :(

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
V teto fazi by ti melo pomoci vypnout a znovu zapnout druhy posuvnik shora, kterym zapinas notifikacni diodu pro upozorneni.

Mi4W
 #210544  od mirotaso
 před 8 lety
...vidis, to mi nenapadlo, ze to treba az tak polopate, ja som len napisal, treba vypnut a znova zapnut... ak by to ani tentokrat nepomohlo, nabuduce nahraj videonavod...

potom snad uz len sobne bude treba ist mu to spravit.. je od nas, ja tam skocim :)
štír se to líbí
 #210563  od mr.bello
 před 8 lety
No lenze nepomohlo :( stale sa neda zmenit spravy na zeleno a hovori na modro hadam to spravi daka aktualizacia ale dakujem :)

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #210605  od Ico-cz
 před 8 lety
kapap1 píše:
mr.bello píše:K tej diode.. Obrázek este dake kuzla z lexinu? :D akoze robim si srandu ale jedujema to uz som skusal asi vsetko :(

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
V teto fazi by ti melo pomoci vypnout a znovu zapnout druhy posuvnik shora, kterym zapinas notifikacni diodu pro upozorneni.

Mi4W
No to právě dělám 10 krát denně a nic. Prostě si to bliká, nebo svítí jak se tomu chce. Pokud to vůbec zabliká nebo se rozsvítí, že. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

A to raději si nedávám jiné barvy, jen základ zelena modrá červená, jinak to blbne dvakrát tolik.
Naposledy upravil(a) Ico-cz dne 24 Úno 2016, 15:55, celkem upraveno 1 x.
 #210606  od mr.bello
 před 8 lety
Ico-cz píše:
kapap1 píše:
mr.bello píše:K tej diode.. Obrázek este dake kuzla z lexinu? :D akoze robim si srandu ale jedujema to uz som skusal asi vsetko :(

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
V teto fazi by ti melo pomoci vypnout a znovu zapnout druhy posuvnik shora, kterym zapinas notifikacni diodu pro upozorneni.

Mi4W
No to právě dělám 10 krát denně a nic. Prostě si to bliká, nebo svítí jak se tomu chce. Pokud to vůbec zabliká nebo se rozsvítí, že. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Ale na vibrovanie tlacidiel to fungovalo vyp/zap bo to tiez neslo..

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #210614  od mirotaso
 před 8 lety
@mr.bello

...tak vidis aspon daco, prizmur este trochu oci a mozno bude aspon zelenomodra :)
 #210622  od mr.bello
 před 8 lety
mirotaso píše:@mr.bello

...tak vidis aspon daco, prizmur este trochu oci a mozno bude aspon zelenomodra :)
Ved jj a myslis ze po dalsiej aktual. bude uz ok?

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #210624  od mirotaso
 před 8 lety
keby si vedel, ze ja stale pouzivam 5.3.27, tak sa ma taku vec ani nepytas... neviem, ani ma to dajako nezaujima, kym nebude MM bez vaznejsich chyb, a to ta ledka je nic, tak to budem len z dialky sledovat...
 #210651  od MAO
 před 8 lety
Na Xiaomi Redmi 2 4G/TD/2GB HM2014813, nepouzitelne, aplikace temata, optimalizace, kalkulacka a dalsi stale prestavaji pracovat.

Nezapomnel jsem na neco? pred tim jsem tam mel prosincovou verzi. Na Mi3 jede v pohode.
 #210705  od chose.sv
 před 8 lety
MAO píše:Na Xiaomi Redmi 2 4G/TD/2GB HM2014813, nepouzitelne, aplikace temata, optimalizace, kalkulacka a dalsi stale prestavaji pracovat.

Nezapomnel jsem na neco? pred tim jsem tam mel prosincovou verzi. Na Mi3 jede v pohode.
Mě na stejném železe jede vše OK. Zato mám poslední dobou problém se sdílením dat s PC/Win 10. Sdílí vám data WiFi hitspot?

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #210728  od Filipr_SVK
 před 8 lety
hjirik píše:Tak jsem na 6.2.18 s Mi4, ale nezmenila se mi ta aplikace soubory...je porad postaru:)
Ani mne

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #210730  od Filipr_SVK
 před 8 lety
easy píše:Čaute chalani,mám 5.1.1 MIUI.Môžem to nahrať cez updater,alebo to musím cez miflash podla toho postupu na začiatku?
Ďakujem.

Odoslané z Mi-4c
Kukni na xiaomi.eu a inštaláciu rom android 6.0 pre mi4c musiš mať najprv 5.2.17 ak sa nemýlim, kukni si to

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #210735  od mirotaso
 před 8 lety
Filipr_SVK píše:
easy píše:Čaute chalani,mám 5.1.1 MIUI.Môžem to nahrať cez updater,alebo to musím cez miflash podla toho postupu na začiatku?
Ďakujem.

Odoslané z Mi-4c
Kukni na xiaomi.eu a inštaláciu rom android 6.0 pre mi4c musiš mať najprv 5.2.17 ak sa nemýlim, kukni si to

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
nikam na EU nechod, tu je to napisane 100-krat, otvor oci...
marapavelka se to líbí
 #210741  od mirotaso
 před 8 lety
Filipr_SVK píše:
easy píše:Čaute chalani,mám 5.1.1 MIUI.Môžem to nahrať cez updater,alebo to musím cez miflash podla toho postupu na začiatku?
Ďakujem.

Odoslané z Mi-4c
Kukni na xiaomi.eu a inštaláciu rom android 6.0 pre mi4c musiš mať najprv 5.2.17 ak sa nemýlim, kukni si to

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
Comby píše:Mi4c má 6.0.1? Odkedy?

MI 3W Tapatalk
sak prave, nechapem toho cloveka, jednak je to 5 dni stary dotaz, a este mu poradi aj somarinu...
 #210744  od DoniX
 před 8 lety
MAO píše:Na Xiaomi Redmi 2 4G/TD/2GB HM2014813, nepouzitelne, aplikace temata, optimalizace, kalkulacka a dalsi stale prestavaji pracovat.

Nezapomnel jsem na neco? pred tim jsem tam mel prosincovou verzi. Na Mi3 jede v pohode.
Skušal si dať Wipe data/cache?
 #210747  od DoniX
 před 8 lety
foxpyc píše:Zdravím, myslím, že tato aktualizace se moc nepovedla. Na RN2 někdy nefunguje tlačítko "home". Na home screen se dostanu jen opakovaným mačkáním tl. zpět. Pomůže jen restart.

Dnes mě po noční vzbudil budík o hodinu dřív. Taková legranda, ale děkuji bohu, že ne o hodinu později Obrázek Nebo, že by nová čínská fíčůrka?

Proč se mi nepodařilo zjistit. Uvidíme, snad bude příští update lepší a soudruzi v Číně už budou po oslavách ready.
Pozn.: update byl bez problémů přes TWRP. Proběhlo také vyčištění cash i dalvik cash. Počkám na střízlivější týdenní update. "A méně saké soudruzi." Tak zatím....

Odesláno z mého Redmi Note 2
Skús isť do appky Budiky --> Nastavenia --< Upraviť nastavenia času a skontroluj či je všetko v poriadku
 #210770  od Alegro
 před 8 lety
theTim píše:Kedy bude opravený root na mi3? Má niekto nejaké info?
ptal jsem se taky a nikdo ne k tomu nevyjádřil.
skpeterp se to líbí
 #210771  od Alegro
 před 8 lety
theTim píše:Kedy bude opravený root na mi3? Má niekto nejaké info?
ptal jsem se taky a nikdo ne k tomu nevyjádřil.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat