STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
103
78%
NIE
29
22%
 #212702  od Egekawe
 před 8 lety
skorky píše:Egekawe:Nastavení-další nastavení-zálohování a obnovení dat-obnovení továrních nastavení.Pozor,přijdeš o vše v telefonu,takže zálohuj co potřebuješ.
Děkuji moooc za skvělou radu, pomohlo to a vše funguje jak má, jen jsem musel dvakrát restartovat telefon aby naběhla správně GPS pozice pro navigaci a počasí...Super
 #212714  od mirotaso
 před 8 lety
Hardison píše:
martwin2 píše:
Hardison píše:To hej, ale dufam, ze uz coskoro bude pridany root tak ako bol predtym (defaultne v telefone)
No s tym by som neratal... Myslim ze uz budu standardne ROMky bez ROOT prav... Ale o tom by ti vedel viac povedat Igbrzy..
Tak toto by ma velmi zaujimalo - aka bude situacia ingbrzy? Bude teda root treba vzdy kazdy tyzden takto pridavat? A planuje sa aj OTA? Diky za info

(podla mna root na 1 klik v optimalizacii je hlavna vyhoda voci konkurencii a bola by skoda ju rusit - tyzdenne zakazdnym nanovo davat root by bolo dost otravne) :(
1. sa vam cudujem, ze sa vam nad tym chce meditovat... @inbrzy na to nema ziaden vplyv
2. root tam davat nemusis, 99% ludi ho nepoterbuje, ti ktori ho naozaj potrebuju a vedia s nim zaobchadzat, s tym nemaju ziaden problem
3. tyzdenne aktualizovat nemusis tiez...
 #212720  od mr.bello
 před 8 lety
Ahoj da sa zmenit farba upozornenia diody aj pre mesenger? Bo dako mi to nejde na spravy upozornenia a zmesk. hovori ide ale na messenger staale len zelena :/
Mi4 w
 #212725  od martwin2
 před 8 lety
Osobne mam pocit ze vedenie xiaomi sa snazi priblizit politike ostatnych svetovych znaciek... Teda uzamknut v systeme vsetko co by mohlo byt potencialnou slabinou v bezpecnosti a ochrane sukromia... Takze i prava Root.. Tolko moj nazor.
 #212735  od martwin2
 před 8 lety
mr.bello píše:Ahoj da sa zmenit farba upozornenia diody aj pre mesenger? Bo dako mi to nejde na spravy upozornenia a zmesk. hovori ide ale na messenger staale len zelena :/
Mi4 w
Pre samotny messenger nie... Iba pre upozornenia.
 #212750  od mirin2488
 před 8 lety
Proč není nova aktualizace ke stažení přes aplikaci "aktualizace"? Mám v mob. verzi Miui 16.1.28.Od té doby nic.Tel. Redmi 2 2g RAM.

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
carambino se to líbí
 #212753  od mirotaso
 před 8 lety
mirin2488 píše:Proč není nova aktualizace ke stažení přes aplikaci "aktualizace"? Mám v mob. verzi Miui 16.1.28.Od té doby nic.Tel. Redmi 2 2g RAM.

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
pred chvilou som tu uverejnil, jednu konspiracnu teoriu, necital si??? ja viem je to az nekonecnych 8 pripevkov pred tvojim...
mirotaso píše:... mozno je to zamer /nie som si isty, to len konspirujem, musel by sa vyjadrit @ingbrzy/ ze pri tejto ver. este nie je OTA. mozno je to zato, ze sa udiala dost vazna zmena, ktora by ta neskor mohla prekvapit... a tak vsetkych notorickych upgraderov chceli admini prinutit navstivit miuios.cz :)
aste keby ich tak prinutili citat... jaj...
ale inac necudujte sa, hnev je opodstatneny...@ingbrzy slubil... mali by sme ho odvolat :P
ingbrzy píše:
Grimoar píše:Ahojte!
Chcel by som sa len opytat, ako je to teraz s OTA aktualizaciami. Bola predosla verzia ( 6.2.18. ) vydana cez OTA? Pretoze mne moj Redmi Note 2 nic nenasiel. Pred tym na 6.1.29. v pohode.
Dik
Nebola... Tato bude..

~Tapatalk Mi4c~
Naposledy upravil(a) mirotaso dne 02 Bře 2016, 23:00, celkem upraveno 1 x.
štír se to líbí
 #212755  od martwin2
 před 8 lety
mirin2488 píše:Proč není nova aktualizace ke stažení přes aplikaci "aktualizace"? Mám v mob. verzi Miui 16.1.28.Od té doby nic.Tel. Redmi 2 2g RAM.

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
Pokial velmi tuzis po novsej ROM - ono to ide stiahnut aj manualne.. >:D
štír se to líbí
 #212766  od karlos7
 před 8 lety
Hezký den,měl bych dotaz ohledně zálohování,jak zapnout zálohování mých dat
Obrázek
Po rozkliknutí je tady pouze tohle,možnost zapnout zde není
Obrázek

Odesláno z mého MI 3W 6.2.25 pomocí Tapatalk
 #212768  od prokji
 před 8 lety
Co takhle zkusit " Lokální zálohy",když už máš synchronizaci s Google účtem vypnutou ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
štír se to líbí
 #212782  od kapap1
 před 8 lety
prokji píše:Co takhle zkusit " Lokální zálohy",když už máš synchronizaci s Google účtem vypnutou ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
No jooooooooooo. Ale to by asi musel tapnout na to tlacitko s napisem Nova zaloha, ze??? Obrázek

Mi4W
štír se to líbí
 #212786  od pbuva
 před 8 lety
Miso122 píše:
pbuva píše:Smart Lock stále nefunguje
Funguje
Sent from Redmi Note 2 via Tapatalk
Ne, opravdu nefunguje, aplikace sice běží, ale telefon se neodemkne, tedy nefunguje.
 #212788  od Metrix
 před 8 lety
Este by som rad upozornil na posunutu klavesnicu cisel
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #212790  od martwin2
 před 8 lety
Metrix píše:Este by som rad upozornil na posunutu klavesnicu cisel
A nebude to tym fontom???
 #212791  od štír
 před 8 lety
Používám klávesnici SwiftKey ( i na tabletu) a nic posunutého nemám ;c)
 #212792  od hirkis
 před 8 lety
Je to fontem. Kdyz jsem si zmenil font na to ozdobne pismo udelalo mi to taky. S puvodnim pismem je to v poradku.

Xiaomi Redmi 2 (2014811)
 #212795  od karlos7
 před 8 lety
prokji píše:Co takhle zkusit " Lokální zálohy",když už máš synchronizaci s Google účtem vypnutou ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Neptal jsem se na lokální zálohu ale na zálohování mých dat,na jizlivé poznámky zvědavý nejsem,že jsem se vůbec ptal,kdyby to byl častý dotaz kde bych si to tady našel, neptám se,pánové jste laskaví za ty hezké kecy ale na ty nejsem zvědavý, chtěl jsem řešení.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
rasto9966 se to líbí
 #212797  od prokji
 před 8 lety
Nastav si synchronizaci s účtem/ nastaveni- účty/, jak jsem ostatně zmínil ve druhé části své odpovědi. A žádné jizlivosti si nejsem vědom.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
mirotaso se to líbí
 #212802  od Metrix
 před 8 lety
martwin2 píše:
Metrix píše:Este by som rad upozornil na posunutu klavesnicu cisel
A nebude to tym fontom???

Skusal som to aj s default temou a default fontom, vysledok rovnaky. Az tak ma to netrapi, lebo tato klavesnica sa skoro nikdy nezobrazi, len pri plateni kartou, kde to treba vzdy opravovat...
 #212811  od karlos7
 před 8 lety
prokji píše:Nastav si synchronizaci s účtem/ nastaveni- účty/, jak jsem ostatně zmínil ve druhé části své odpovědi. A žádné jizlivosti si nejsem vědom.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
V tom případě příjmi laskavě ode mne omluvu,vše jsem v účtech zkontroloval, vše je zatrženo jak má být,uz před dotazem jsem všechno zkontroloval,teď ještě znovu, proto mi to nějak nehraje a ptám se kde by mohla být chyba

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
rasto9966 se to líbí
 #212815  od štír
 před 8 lety
@karlos7
Řekl bych, že by jsi měl zkusit FR a novou instalaci... Na mé MI3 to mám v pořádku
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat