STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
137
94%
NIE
8
6%
 #216669  od ingbrzy
 před 8 lety
[html]<h2>
MIUI7.3 6.3.17
OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA MODELANDROID ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRRORTWRP Recovery
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTEcancro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD mocha4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S aries5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4C libra5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 4G/LTE dior4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA HM20148114.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote virgo6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 1S LTE gucci4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/TD/2GB HM20148134.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3G MTK WCDMA lcsh92_wet_jb94.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 1S WCDMA armani4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote PRO leo5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Nexus 5 hammerhead6.0 --- ---Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4i ferrari5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime hermes5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 hennessy5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 3 ido5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4S aqua5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 PRO kenzo5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD 2 latte5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Nainštalujte TWRP cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pre Windows
- Potom zip s našou ROM cez TWRP alebo aplikáciu Updater

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2
- Aktualizujte na MIUI 7 cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť s flash_all.bat
- Nainstalujte aktuálnu MIUI 7 cez TWRP a aplikáciu Aktualizácia

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždňa Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

Poznámky:
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- OTA sa nahráva v priebehu týždňa
Známe chyby v tejto verzii:
---
Prechod z MIUIv5 na MIUI 7:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúca sa ho urobit) no je nutné znovu aplikovat Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použit)
- Ak sa chcete vrátit spät z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.12.5 cez MiFlash/SPFlash tools!
Pre užívateľov Redmi s 1GB RAM:
- Nastavte si optimalizáciu RAM v Nastaveniach pre vývojárov na - VYPNUTÁ
- Ak nemáte nastavenia pre vývojárov dostupné, 5x poklepte na verziu MIUI v info o telefóne
- Redmi 1S (armani) - pri prechode z MIUIv5 na MIUI 7 nainštalujte najskôr niektorú verziu 5.4.x a až potom najnovšiu alebo najskôr cez MiFlash
Pre užívateľov Xiaomi Mi2/S:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície a particiu pre data...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať cez MiFlash 5.11.20 alebo novšiu verziu so scriptom flash_all a až potom nainštalovať CZ/SK..!
- Miflash najdete na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Ak ste si to predsalen neprecitali este pred instalaciou, prisli ste o svoje data na internom ulozisku a teraz so slzami v ociach hladate ako dalej, mozete sa pokusit o ich zachranu este takto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Pre užívateľov Xiaomi MiNote prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
1mmortal, Pista_TPC, szachara a 5 ostatní se to líbí
 #216670  od ingbrzy
 před 8 lety
- Podarilo sa nam prelomit kontrolu podpisu apk v MIUI pre nove zariadenia Mi4S, Redmi 3, Redmi Note 3 PRO.. , Mi5 zatial odolava...
- Pre inštalaciu MIUI CZ/SK na tychto zariadeniach je NUTNE odomknut Bootloader Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a nainstalovat TWRP
- Potom v TWRP nainstalovat nasu ROM...

Naše preklady CZ a SK jazyka budu obsiahnute uz aj v oficialnych Global verziach na en.miui.com.. Xiaomi nam to proste len oznamilo, ze tam budu... bud od nas alebo od "nahodnych" prekladatelov... tak sme sa rozhodli dat tam tie nase hlavne pre lahsiu instalaciu bez odomknutia BL a TWRP...

ktokolvek moze pomoct s prekladom pre oficialnu Global ROM na:
SK Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť#
CZ Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť#

MiFit app v Google Play:
CZ Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
SK Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Kedze Global verzie nie su dostupne pre vsetky zariadenia, budeme i nadalej vydavat nase ROM ako do teraz...
JohanCZ, hjirik, VMach3 a 33 ostatní se to líbí
 #216673  od randompct
 před 8 lety
Hermes - stiahnute a nainstalovane bez problemu ( instalacia cca. 14-15 minut ).
Teraz uz zostava len testovat... snad su aspon nejake chyby predoslich verzii odstarnene....
 #216676  od peter1
 před 8 lety
Neviete ako spustiť niektoré funkcie čo su na marshmellowne 6.0 ako je napr. multi window atď.
 #216678  od martwin2
 před 8 lety
Tete píše:Klobúk dole páni, tabuľka sa nejak rozrástla. Všetka česť
A v buducnosti sa este viac rozrasie. Chalanom sa vraj podarilo prelomiť dm-verity pre nove xiaomi fony..Pani klobuk dole a velka vdaka!
 #216681  od hjirik
 před 8 lety
peter1 píše:Neviete ako spustiť niektoré funkcie čo su na marshmellowne 6.0 ako je napr. multi window atď.
Pustis jen to, co má MIUI..nejsi na čistém androidu :-)

Mi4W Tapatalk
 #216683  od speede
 před 8 lety
Velká poklona vám pánové za práci kterou pro nás děláte. Jen jeden dotaz mám nikde jsem to nenašel dočkáme se novější verze androidu i na redmi 1s? :)
Gori se to líbí
 #216685  od hjirik
 před 8 lety
Jinak jsem na této verzi a vše ok, díky! A s temi preklady a nahodnými překladateli mě xiaomi tedy dojalo..to jsou fakt..

Mi4W Tapatalk
 #216687  od Jatsa
 před 8 lety
Verze pro Mi2s po kratkem testovani srovnatelna s verzi z minuleho tydne. Bug posunuteho casu v nativnim pocasi jsem zaznamenal nekdy od stredy a pravdepodobne souvisi s chybou mimo MIUI.
 #216691  od VMach3
 před 8 lety
peter1 píše:Neviete ako spustiť niektoré funkcie čo su na marshmellowne 6.0 ako je napr. multi window atď.
Multi window Android 6.0 neobsahuje.
 #216693  od TheMatten
 před 8 lety
hjirik píše:
peter1 píše:Neviete ako spustiť niektoré funkcie čo su na marshmellowne 6.0 ako je napr. multi window atď.
Pustis jen to, co má MIUI..nejsi na čistém androidu :-)
Ja som na MM na mi4 multiwindow aktivoval, ma to vsak jeden maly hacik: ta funkcia sa spusta cez stock spravcu spustenych aplikacii, ktory miui nema :D
 #216695  od TheMatten
 před 8 lety
VMach3 píše:
peter1 píše:Neviete ako spustiť niektoré funkcie čo su na marshmellowne 6.0 ako je napr. multi window atď.
Multi window Android 6.0 neobsahuje.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #216698  od Comby
 před 8 lety
ingbrzy píše:tak sme sa rozhodli dat tam tie nase hlavne pre lahsiu instalaciu bez odomknutia BL a TWRP
Keď nás miluješ, nie je čo riešiť. Xiaomi

MI 3W Tapatalk
otano78 se to líbí
 #216703  od szachara
 před 8 lety
TheMatten píše:
VMach3 píše:
peter1 píše:Neviete ako spustiť niektoré funkcie čo su na marshmellowne 6.0 ako je napr. multi window atď.
Multi window Android 6.0 neobsahuje.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Preto nie je defaultne aktívna, lebo je zatiaľ v expirimental fáze, oficiálne bude uvedená v Android N.
 #216709  od blacker91
 před 8 lety
Zdravim mam dotaz. Jedna se o zarizeni MI4(bez rootu). Stahl jsem aktualizaci prejmenoval na update.zip dal aktualizace vybral soubor potvrdil zacala se nacitat. Pak naskocilo okno z mi recovery s chybou ze aktualizace nebylo mozno nainstalovat. Dal jsem reboot to system a system se misto nacteni do menu zacala instalovat aktualizace. Nevite proc naskocilo okno s chybou? Nejde mi provest factory reset at uz prez nastaveni v systemu nebo pres mi recovery vzdycky skonci proces chybou(Data wipe failed!) a v telefonu vse zustane. Muze na to mit vliv siforvani? Jak se ho zbavit kdyz nejde dat tovarko? Za radu moc dekuji.
 #216712  od szachara
 před 8 lety
SmartLock stále nefunkčný, ale nová app App lock v Security to naozaj dobre vynahradzuje, celý koncept sa mi zdá intuitivnejsi ako u SmartLock.
Slider vo Farby a saturacia v nastaveniach už nie je disabled.
Čas budíku vo widget hodiny stále zobrazuje 00:00.
Refocus v nastaveniach fotoaparátu je naspäť.
Naposledy upravil(a) szachara dne 18 Bře 2016, 20:55, celkem upraveno 1 x.
 #216713  od lukbe
 před 8 lety
Tak aktualizováno.. Zatím vše ok..

Zámek aplikaci super věc..

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #216716  od mirotaso
 před 8 lety
blacker91 píše:Zdravim mam dotaz. Jedna se o zarizeni MI4(bez rootu). Stahl jsem aktualizaci prejmenoval na update.zip dal aktualizace vybral soubor potvrdil zacala se nacitat. Pak naskocilo okno z mi recovery s chybou ze aktualizace nebylo mozno nainstalovat. Dal jsem reboot to system a system se misto nacteni do menu zacala instalovat aktualizace. Nevite proc naskocilo okno s chybou? Nejde mi provest factory reset at uz prez nastaveni v systemu nebo pres mi recovery vzdycky skonci proces chybou(Data wipe failed!) a v telefonu vse zustane. Muze na to mit vliv siforvani? Jak se ho zbavit kdyz nejde dat tovarko? Za radu moc dekuji.
...aku si mal verziu, nez si sa do toho pustil???
 #216717  od palo26
 před 8 lety
vše ok, zámek appek bomba :) ale velké díky komunitě za skvělou práci :) pro mě jste borci
 #216718  od blacker91
 před 8 lety
mirotaso píše:
blacker91 píše:Zdravim mam dotaz. Jedna se o zarizeni MI4(bez rootu). Stahl jsem aktualizaci prejmenoval na update.zip dal aktualizace vybral soubor potvrdil zacala se nacitat. Pak naskocilo okno z mi recovery s chybou ze aktualizace nebylo mozno nainstalovat. Dal jsem reboot to system a system se misto nacteni do menu zacala instalovat aktualizace. Nevite proc naskocilo okno s chybou? Nejde mi provest factory reset at uz prez nastaveni v systemu nebo pres mi recovery vzdycky skonci proces chybou(Data wipe failed!) a v telefonu vse zustane. Muze na to mit vliv siforvani? Jak se ho zbavit kdyz nejde dat tovarko? Za radu moc dekuji.
...aku si mal verziu, nez si sa do toho pustil???
Stejny prubeh byl i kdyz jsem prechazel na 6.3.10. Takze na aktualni verzi jsem prechazel z 6.3.10. Puvodni nahrana rom v telefonu presne nevim ale tusim ze to bylo neco 6.2.XX. (Telefon mam tyden) Jistej si nejsem. Bylo by reseni nahrat tam 5.12.17? Popripade stable rom?
guzta se to líbí
 #216719  od szachara
 před 8 lety
blacker91 píše:Stejny prubeh byl i kdyz jsem prechazel na 6.3.10. Takze na aktualni verzi jsem prechazel z 6.3.10. Puvodni nahrana rom v telefonu presne nevim ale tusim ze to bylo neco 6.2.XX. (Telefon mam tyden) Jistej si nejsem. Bylo by reseni nahrat tam 5.12.17? Popripade stable rom?
Problem je v šifrování, miui zapisuje při inštalácii rom aj nějaké data na data particiu, ale mirecovery ju nevie dekryptovat, takže sa tento krok nepodarí.

Silvr Nexus 10
 #216721  od pilotech
 před 8 lety
Na Mi-4c 2GB RAM oproti minulé 6.3.10 v aplikaci fotoaparát zmizel refocus.Jinak se zdá být vše v pořádku.Velké díky všem za překlad!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #216722  od mirotaso
 před 8 lety
blacker91 píše:
mirotaso píše:
blacker91 píše:Zdravim mam dotaz. Jedna se o zarizeni MI4(bez rootu). Stahl jsem aktualizaci prejmenoval na update.zip dal aktualizace vybral soubor potvrdil zacala se nacitat. Pak naskocilo okno z mi recovery s chybou ze aktualizace nebylo mozno nainstalovat. Dal jsem reboot to system a system se misto nacteni do menu zacala instalovat aktualizace. Nevite proc naskocilo okno s chybou? Nejde mi provest factory reset at uz prez nastaveni v systemu nebo pres mi recovery vzdycky skonci proces chybou(Data wipe failed!) a v telefonu vse zustane. Muze na to mit vliv siforvani? Jak se ho zbavit kdyz nejde dat tovarko? Za radu moc dekuji.
...aku si mal verziu, nez si sa do toho pustil???
Stejny prubeh byl i kdyz jsem prechazel na 6.3.10. Takze na aktualni verzi jsem prechazel z 6.3.10. Puvodni nahrana rom v telefonu presne nevim ale tusim ze to bylo neco 6.2.XX. (Telefon mam tyden) Jistej si nejsem. Bylo by reseni nahrat tam 5.12.17? Popripade stable rom?
... chod do TWRP, urob wipe dalvik a cashe... nainstaluj rom odznova
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat