STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
79
61%
NIE
51
39%
 #219269  od sase007
 před 8 lety
Také ne, sice to "přemýšlelo" déle ale výsledek stejný.
Nepodařilo se odpojit '/cache' (invalid argument)... hotovo
Nepodařilo se odpojit '/cache' (invalid argument)... hotovo
Nepodařilo se odpojit '/cache' (invalid argument)... hotovo

MTP povoleno
Instalace z (adresa souboru v mobilu)
Kontrola MD5
Vynechávání MD5: nalezen žádný MD5
Apply ParsedPerms: removexattr of /cache/miui_update to 0 failed: operation not supported on transport endpoint
sed_metadata: some changes failed
Updater process ended with error: 7
Chyba při instalaci zipu (adresa v mobilu)
Podrobnosti aktualizace oddílu...
Nepodařilo se odpojit '/cache' (Invalid argument)...hotovo


Sorry že je pulka v čj a pulka aj, omylem jsem si přehodil twrp na aj.
To co je nové je v AJ.
 #219272  od robijalsi
 před 8 lety
Zaujímavé, môže to byť aj HW chyba, aj keď si nemyslím. A ešte dopíš, akú máš teraz verziu. No a prípadne skús preinštalovať TWRP.
sase007 se to líbí
 #219274  od robijalsi
 před 8 lety
Chyba 7 znamená, že updater skončí z dôvodu nekompatibility mobilu a package! Môže to byť teda v tom, že máš mobil s iným číslom. Ak nepomôže novší TWRP (ktorý by mal vedieť, že je to ok), tak - POKIAĽ SI SI ISTÝ, ŽE MÁŠ SPRÁVNY ROM - skús manuálne prepísať info o modeli v updater-scripte v stiahnutom update zip. Je to v podstate jednoduché, v akomkoľvek textovom editore to spravíš. Postup nájdeš tu:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

EDIT: ale ešte raz: musíš mať stiahnutý ten správny ROM, inak...!!!
 #219277  od sase007
 před 8 lety
Aha, aha, díky .
Ted trochu postup, po tom posledním pokusu se mi nainstaloval nový update.zip.
Ale po nastartování mobilu mi nebere ani sim, hází hromadu hlášek atp.
Naštěstí jsem ráno udělal zálohu systému (via twrp) s vědomím, že jsem strašnej vrták, tak ji teď instaluji.

Problém podle mě je, že mám HM2014811 ale mám 2GB RAM (kupován přes dx, ověřena autenticita, už jsem to tu na foru řešil, když mi nešly nainstalovat aktualizace pro HM2014813, kterou jsem si myslel, že mám).

Ted mi píše že probléhá instalace (dal jsem v TWRP obnovit tu zálohu z rána.) Takže by tam měla být rom 6.3.3 z konce Února.
Pokud nebude, nebo to nebude brát SIM a házet hlášky, tak zkusím ten postup co jsi mi napsal (který asi nakonec stejně zkusím, chcu mít aktuální systém).

Zatím díky. ozvu se za pár minut.
Ted mi jde hlavně o to, aby fungovalo aspon volání a sms a neházelo to furt hlášky :D
 #219279  od robijalsi
 před 8 lety
Mimochodom by si mal mať TWRP 3.0.0.0, ten funguje určite aj pre 11-ku: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #219280  od sase007
 před 8 lety
Hm, povedlo se mi obnovit ze zalohy a rikam si (po tom co čtu, jak si to zcihlím) jestli to má vůbec cenu :D

Kdyby mi šlo aspon jít zpátky na stable.

Zacihlím to uplně, nebo to budu muset nějak obnovovat přes pc?
Pokud přes pc, tak bych do toho asi šel, pokud to nepujde vubec, tak na to peču, jsem rád, že to funguje, jak ráno :D
 #219285  od robijalsi
 před 8 lety
Tu na prvej stranke máš pre Redmi 2 2 verzie ROMky. Tam je pripísaná aj verzia mobilu, jedna ROmka je pre 11-ku, druhá pre 13-ku. Jedna z nich musí fungovať, chipset je asi dôležitejší ako množstvo RAM. Skús teda ten druhý, v najhoršom prípade budeš mať opäť hlášku - ale určite si nainštaluj TWRP najnovšie.
sase007 se to líbí
 #219286  od sase007
 před 8 lety
Ok, začnu TWRP updatem.
Ale měl bych mít nejnovější.

Pak update pro 13ku ale nemyslím si, že to pujde, bo už rok jedu na rom pro 11 :D
 #219288  od robijalsi
 před 8 lety
Malo by to ísť na 11-ku. Ale určite si si nesťahoval omylom 13-ku? Lebo potom odkiaľ ide hláška 7? Tá sa kontroluje presne na to číslo!
sase007 se to líbí
 #219289  od sase007
 před 8 lety
robijalsi píše:Malo by to ísť na 11-ku. Ale určite si si nesťahoval omylom 13-ku? Lebo potom odkiaľ ide hláška 7? Tá sa kontroluje presne na to číslo!

Neboj, chápu to, určitě jsem stahl rom pro 11 (a určitě mám 11, tak hovoří štítek na desce mobilu i to, že mi dříve nešly updaty pro 13 nainstalovat) .¨

TWRP jsem měl 3.0.0. ale pro jistotu jsem stahnul nejnovější z linku co jsi mi dal a zkusím tam to TWRP strčit a uvidím.
 #219291  od robijalsi
 před 8 lety
3.0.0 je 3.0.0, nemusíš meniť ak ho už máš. Tak potom netuším, čo s tým - tvoj mobil nie je podporovaný...
sase007 se to líbí
 #219293  od sase007
 před 8 lety
Hm,Hm, tak to vypadá, že po updatu TWRP bez problémů.

Chybu 7 už to nehlásilo, aktualizace se nainstalovala a ted jen čekám, jestli mi mobil naběhne.
 #219296  od robijalsi
 před 8 lety
Gratulujem a teším sa s tebou. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
EDIT: asi to bolo v tom, že si si stiahol TWRP odtiaľto, ale z toho druhého linku pre 13-ku. Alebo?
 #219297  od xixao
 před 8 lety
Duddits píše:
xixao píše: 4) V Bittorent sync. při výběru sd karty mi to nabídne jen složku /mnt/media_rw/sdcard1, vím že to souvisí s kitkatem ale nejde mi to zprovoznit ani různýma SD Fixama
Nedal sis tam už Lollipop? Na to SD zkus tohle: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Mam kitkat, on je na redmi2 i lolipop s miui? Jinak dle navodu jsem dosel kam sem mel ale zjistil sem ze to tam mam spravne napsano, takze neni co opravovat. ???
sase007, Duddits se to líbí
 #219298  od sase007
 před 8 lety
robijalsi píše:Gratulujem a teším sa s tebou. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
EDIT: asi to bolo v tom, že si si stiahol TWRP odtiaľto, ale z toho druhého linku pre 13-ku. Alebo?

Hm tak telefon naběhnul ale plná p*del hlášek.
Tak restart a uvidíme.
Kdyby nepomohlo, tak se nějak podkusím dostat do TWRP a obnovit zálohu co jsem ráno udělal.
Snad to bude fungovat :D
 #219299  od robijalsi
 před 8 lety
EDIT: wipe cache a wipe dalvik cache musíš urobiť. Prípadne FR a vyskúšaj to. Až potom dávaj tú zálohu, ak by to nešlo.
Naposledy upravil(a) robijalsi dne 30 Bře 2016, 20:14, celkem upraveno 1 x.
štír se to líbí
 #219300  od sase007
 před 8 lety
robijalsi píše:wipe data a wipe cache musíš urobiť. Prípadne FR. Až potom dávaj zálohu.
To je to wipe dalvik atd... v TWRP?

Hodil jsem obnovu i bez toho a zatím najíždí (už jsem to jednou tak udělal, normálně mi nainstaloval 6.3.3 co jsem měl) a fungoval na puvodni rom :D

Dnes už na to nemam nervy, už ale vím jak +- na to.
Zkusím počkat na nějakou další týdenní a uvidíme.


ALE mám screenshoot jak jsem měl 2 minuty verzi 7.1.2 nebo jaka to ted je :D
 #219301  od sase007
 před 8 lety
Jo a ještě jedna věc... kdybych náhodou při svých pokusech dostal bootloop, jak se dostanu do TWRP?
 #219302  od Duddits
 před 8 lety
xixao píše: Mam kitkat, on je na redmi2 i lolipop s miui?
Na straně 10 tohoto vlákna dal Ingbrzy odkaz, nahodil jsem ho a běží to v pohodě, jen s tím SDčkem jsem měl problém, ale to vyřešil ten návod, co jsem ti doporučil.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat