STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
121
91%
NIE
12
9%
 #222497  od j.jusko
 před 8 lety
štír píše:@j. jusko běž tam kde straceji záda slušné jméno
Kdyby lidé četli mají o 99% méně problémů
Ano, podme vsetci do zadku budeme sa tam ucit citat a štír prestane prispievať na toto fórum keďže nebude mať čo napísať.

Teclast x98 air 3g
Xiaomi Mi2s
fitom se to líbí
 #222504  od Comby
 před 8 lety
fitom píše:zdravim,
mam asi trochu hlupu otazku. V prvom poste sa pise
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Nainštalujte TWRP cez fastboot toolkit pre Windows
- Potom zip s našou ROM cez TWRP alebo aplikáciu Updater

znamena to ze krok 1. je mandatory? Ak aj TWRP aj Updater by mal fungovat ? Lebo pokusal som sa na moju redmi3 pred par dnami nahodit cinsku stable (cez updater) a hadzalo mi to "Cant verify update / couldn't verify update package" , nasledne som nasiel vasu rom a skusal som tuto 7.3 , aj poslednu stable 7.2.7.0, a aj cinsku dev 6.4.7 a stale updater dava ten nic nehovoriaci error (co sa snazi verifikovat?).

Nasiel som aj nejaky post kde sa tvaria ze prechod zo stable na dev ide fakt easy cez ten updater app tak nevim :(
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

btw fon mam z gearbestu a je tam "7.1.91.99 stable " je tam aj cz/sk a ked nastavim cz/sk jazyk tak v about phone pise "miuios.cz" reku ci to je vasa rom alebo len vas preklad tam dali.
Nie, prvý krok je povinný. Bez TWRP Recovery sa nedá aktualizovať na našu ROM (Mi Recovery musí byť preto nahradené na TWRP). Následný update je možný buď priamo v TWRP alebo v MIUI cez Updater (ten to tiež hodí do TWRP, ale celý proces zautomatizuje).

"can't verify" hádže Mi Recocery, ktoré sa spustí cez ten Updater. Naša ROM nemá digitálny podpis od Xiaomi, preto tá chyba a preto sa musí dať najprv TWRP recovery.

Gearbest ti tam dal svoju bastlenú ROM s ukradnutým sk/cz prekladom.

Btw, bootloader máš odomknutý?

MI 3W Tapatalk
fitom se to líbí
 #222505  od štír
 před 8 lety
j.jusko píše:
štír píše:@j. jusko běž tam kde straceji záda slušné jméno
Kdyby lidé četli mají o 99% méně problémů
Ano, podme vsetci do zadku budeme sa tam ucit citat a štír prestane prispievať na toto fórum keďže nebude mať čo napísať.

Teclast x98 air 3g
Xiaomi Mi2s
Jo [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #222518  od fitom
 před 8 lety
Comby píše:Nie, prvý krok je povinný. Bez TWRP Recovery sa nedá aktualizovať na našu ROM (Mi Recovery musí byť preto nahradené na TWRP). Následný update je možný buď priamo v TWRP alebo v MIUI cez Updater (ten to tiež hodí do TWRP, ale celý proces zautomatizuje).

"can't verify" hádže Mi Recocery, ktoré sa spustí cez ten Updater. Naša ROM nemá digitálny podpis od Xiaomi, preto tá chyba a preto sa musí dať najprv TWRP recovery.

Gearbest ti tam dal svoju bastlenú ROM s ukradnutým sk/cz prekladom.

Btw, bootloader máš odomknutý?

MI 3W Tapatalk
ok dik za info. Poriesim ten TWRP , v redmi3 sekcii je thread na ofiko twrp
bootloader som neodomykal, mozno to spravil gearbest ked tam davali tu ich romku? Idem pohladat ako to checknut.

aha takze ten verify kontroluje digi podpis, mmh divne ze nejdu ani ofiko miui romky (cina stable/dev ktore predpokladam maju digi podpis) co som skusal, zrejme tam gearbest dal daku divnu verziu tej apky aby to neslo easy updejtnut, kto vie
 #222520  od Poky14G
 před 8 lety
Fitom:
1.nahodit přes MiFlash čínskou stable
2.nahodit přes updater čínskou Dev Rom
3.musíš odemknout Bootloader!!!
4.nahodíš TWRP
5.muzes nainstalovat českou ROM 6.4.7 ;-)

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
fitom se to líbí
 #222526  od marecek01
 před 8 lety
štír píše:@Housky mně Endomondo jede v pohodě... Zkoušel jsi FR?
Asi by ses mel naučit číst, vždyť ti píše ze FR dělal.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
j.jusko se to líbí
 #222534  od Housky
 před 8 lety
Díky, jasně myslel jsem si, že to bude něco s úsporou energie, ale hledal jsem to v nastavemi aplikace. Mohli to ty kluci čínský dát aspoň do changelogu, že změnili práva u napájení, jelikož do verze 6.3.10. včetně ta app fungovala s "původním" nastavením cca 3/4 roku, FR jsem dělal až na pětkovej android
 #222535  od fitom
 před 8 lety
@Poky14G: dik za strucne zhrnutie :)
skoncil som sice hned na prvom bode ale hned ako poriesim unlock kod tak pokracujem (unlock som nasiel tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ale nechodi mi zatial verification code...)
ked pustim miflash (btw aktualna dl linka tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ) tak mi pise "FAILED (remote: device is locked. Cannot flash images)" takze evidentne najprv musim ten unlock spravit

Inak rada pre ostatnych zaciatocnikov, ten miflash je najlepsie pustat pod adminom , pod normal usrom (na win7) mi to nechcelo nahodit drivre a nedetekovalo mi to mobil
dalsi hint (na com som zabil dost casu) ze ak pouzijete default moznost "flash all except storage" tak to bude mrdat error "execute flash_all_except_storage.bat The system cannot find the file specified.(0x80070002)" Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť som zistil ze ten subor tam nie je by design, takze treba pouzit napr ten flash all
MiPCSuite mi na update -> flash pise ze device not supported, predpokladam ze kvoli tomu locku
a este jedna vec, tie fastboot romky Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť sa stiahnu ako .tar , treba to premenovat na .tgz aby to WinRAR korektne rozbalil
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat