STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
121
91%
NIE
12
9%
 #222114  od zahri
 před 8 lety
Problem s google play stahovani aplikaci a jejich aktualizace. Deje se to taky nekomu?

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #222117  od Comby
 před 8 lety
U mňa ide dobre google play. Hlási to nejakú chybu?

MI 3W Tapatalk
 #222120  od novakz11
 před 8 lety
Zdravím, chtěl bych se zeptat. Jak propojim tel, seznam s fb. Dříve to šlo ale poslední asi čtyři aktualizace to nejde. Mám redmi note 1. Děkuji za odpověď
 #222134  od Comby
 před 8 lety
Presun do nového zariadenia - Som príjemca - zobrazí sa QR - stlačím menu a vyskočí FC:
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'java.lang.Class java.lang.Object.getClass()' on a null object reference
	at com.android.internal.app.WindowDecorActionBar.getDecorToolbar(WindowDecorActionBar.java)
	at com.android.internal.app.WindowDecorActionBar.init(WindowDecorActionBar.java)
	at com.android.internal.app.WindowDecorActionBar.<init>(WindowDecorActionBar.java)
	at android.app.Activity.initWindowDecorActionBar(Activity.java)
	at android.app.Activity.getMenuInflater(Activity.java)
	at android.app.Activity.onCreatePanelMenu(Activity.java)
	at com.android.internal.policy.PhoneWindow.preparePanel(PhoneWindow.java)
	at com.android.internal.policy.PhoneWindow.onKeyDownPanel(PhoneWindow.java)
	at com.android.internal.policy.PhoneWindow.onKeyDown(PhoneWindow.java)
	at com.android.internal.policy.MiuiPhoneWindow.onKeyDown(MiuiPhoneWindow.java)
	at com.android.internal.policy.PhoneWindow$DecorView.dispatchKeyEvent(PhoneWindow.java)
	at android.view.ViewRootImpl$ViewPostImeInputStage.processKeyEvent(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$ViewPostImeInputStage.onProcess(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.deliver(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.onDeliverToNext(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.forward(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$AsyncInputStage.forward(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.apply(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$AsyncInputStage.apply(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.deliver(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.onDeliverToNext(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.forward(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.apply(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.deliver(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.onDeliverToNext(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$InputStage.forward(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$AsyncInputStage.forward(ViewRootImpl.java)
	at android.view.ViewRootImpl$ImeInputStage.onFinishedInputEvent(ViewRootImpl.java)
	at android.view.inputmethod.InputMethodManager$PendingEvent.run(InputMethodManager.java)
	at android.view.inputmethod.InputMethodManager.invokeFinishedInputEventCallback(InputMethodManager.java)
	at android.view.inputmethod.InputMethodManager.finishedInputEvent(InputMethodManager.java)
	at android.view.inputmethod.InputMethodManager$ImeInputEventSender.onInputEventFinished(InputMethodManager.java)
	at android.view.InputEventSender.dispatchInputEventFinished(InputEventSender.java)
	at android.os.MessageQueue.nativePollOnce(Native Method)
	at android.os.MessageQueue.next(MessageQueue.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
	at de.robv.android.xposed.XposedBridge.main(XposedBridge.java:117)
MI 3W Tapatalk
 #222142  od Fido
 před 8 lety
mirotaso píše: ... na aplikacky a nastavenia by som sa vykaslal, tie si vies vzdy predsa dat nanovo... nic by som neprenasal, ludia si tak casto prenasaju chyby z verzie na verziu...
To platí pokud máš 20 aplikací. Ale pokud jich máš 300+ tak už jen instalace a rozházení do složek zabere hodně času. Pokud pak ještě musíš aspoň polovinu z nich spustit a dělat nastavení ...
Já se vůbec nedivím té neochotě dělat FR a naopak snaze tohle všechno zazálohovat i s nastavením.
 #222153  od T3ZZ
 před 8 lety
tuxrob píše:Ahoj je potřeba dělat při přechodu s androidu 4.4 na 5.1 u redmi 2,1GB faktory reset? Nemůžu totiž rozchodit Twitter. Při přihlášení vždy spadne.
Jinak mám dojem.že vše jede jak má. Možná ještě prohlížeč při načítání zatuhne ,ale když posunu stránku tak se načítání rozbehne
Dík za radu
Edit.: aktuálně válim ná dev ROM z minulého týdne .
Měl jsem podobný problém u Mi4 při přechodu na android 6. U mě stačilo odinstalovat a opět naistalovat problémové aplikace..
tuxrob se to líbí
 #222158  od [email protected]
 před 8 lety
Po upgrade na tuto verzi už se mobil nezapl, neustále běží logo Mi a Android a ty tři tečky dole, dal jsem tomu čas aby naskočil, ale bez zájmu mě telefon dál ignoruje, poradíte co s tím zmůžu? Z telefonu se stalo těžítko...

Zkoušel jsem zmáčknout obě tlačítka a nic restartuje se to ale naskočí jen logo a dál nenačte. Mám Xiaomi Mi4 W a teď jsem to dal z 6.3.1 na tu nejnovější týdenní verzi a seklo se to.

Když připojím k pc udělá to toto, takže se nedostanu ani do recovery. Mám to nějak dělat přes Miflash když se to nepřipojí ani k pc?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #222161  od mirotaso
 před 8 lety
... urob toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pripadne pred tym este toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #222194  od Mio
 před 8 lety
Ola, sygic nefunkčný, prikladám error
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.sygic.aura/com.sygic.aura.SygicNaviActivity}: java.lang.ClassCastException: android.content.res.DrawableCache cannot be cast to java.util.Map
	at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread.access$900(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
Caused by: java.lang.ClassCastException: android.content.res.DrawableCache cannot be cast to java.util.Map
	at com.sygic.aura.helper.resources.impl.LollipopResources.putDrawable(LollipopResources.java:109)
	at com.sygic.aura.helper.resources.ExtendedResources.cacheDrawable(ExtendedResources.java:161)
	at com.sygic.aura.helper.resources.ExtendedResources.loadDrawable(ExtendedResources.java:148)
	at com.sygic.aura.helper.resources.impl.LollipopResources.getDrawable(LollipopResources.java:54)
	at android.content.Context.getDrawable(Context.java)
	at com.android.internal.policy.PhoneWindow.generateLayout(PhoneWindow.java)
	at com.android.internal.policy.PhoneWindow.installDecor(PhoneWindow.java)
	at com.android.internal.policy.PhoneWindow.setContentView(PhoneWindow.java)
	at com.android.internal.policy.PhoneWindow.setContentView(PhoneWindow.java)
	at android.app.Dialog.setContentView(Dialog.java)
	at android.support.v4.app.DialogFragment.onActivityCreated(DialogFragment.java:379)
	at android.support.v4.app.Fragment.performActivityCreated(Fragment.java:1794)
	at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java:967)
	at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java:1126)
	at android.support.v4.app.BackStackRecord.run(BackStackRecord.java:739)
	at android.support.v4.app.FragmentManagerImpl.execPendingActions(FragmentManager.java:1489)
	at android.support.v4.app.FragmentActivity.onStart(FragmentActivity.java:548)
	at com.sygic.aura.SygicActivityWrapper.onStart(SygicActivityWrapper.java:280)
	at android.app.Instrumentation.callActivityOnStart(Instrumentation.java)
	at android.app.Activity.performStart(Activity.java)
	... 10 more
Odoslané z MI 4LTE pomocou Tapatalku
 #222198  od [email protected]
 před 8 lety
mirotaso píše:... urob toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pripadne pred tym este toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Problém je, že telefon se vůbec nenačte do fastbootu nebo recovery ikdyž podržím klávesy a k pc se taky nepřipojí...
 #222201  od mirotaso
 před 8 lety
obavam, ze minimalne s tym fastboot_om ti to neverim... nech je telefon v akomkolvek stave /musi byt pravda nabity/ drz sucasne talcitka volume dolu /-/ a power az kym nenabehne...
 #222208  od stefanix
 před 8 lety
Ja mam nainstalovane posledne verzie a aj TWRP a automaticke aktualizacie vobec nefunguju, cize neustale musim stahovat. Maju fungovat, ci mam pouzit nejaky trik, resp. ma vie niekto presmerovat na danu temu? Dakujem, co sa tyka tohto som uplny noobie :D

MI3
 #222216  od stefanix
 před 8 lety
mirotaso píše:...prvy tvoj prispevok, a hned taka perla... keby si si aspon tu 1.stranu tohto vlakna precital....
pekne dakujem, nevsimol som si to - rozumiem
na druhu stranu hodnotit to, ci je, alebo nieje nieco perla neni nutnost, da sa to aj slusnejsie ;)
 #222220  od Matess
 před 8 lety
Zdravím, jako naprostej nováček mám asi hodně hloupou prosbu, ale jinak to bohužel ani zatím řešit nemohu, jelikož jsem momentálně bez noťasu a v práci nic stahovat nemůžu. Našel by se někdo v Brně, nejlépe s noťasem, kdo by byl ochoten třeba za pivko nebo tak něco mi do mé MI4 nainstalovat poslední aktualizaci?? Nikdy jsem nic podobnýho nedělal takže bych se to přitom i rád naučil sám. Moc díky.
 #222223  od VMach3
 před 8 lety
PC jistě nebude potřeba. Jakou máš verzi/aktualizaci máš v telefonu nyní?
 #222229  od mirotaso
 před 8 lety
instaloval si ju 2x ?? skus stiahnut diskinfo a skontrolovat ci mas spojene particie... system by mal byt 1.2GB
 #222230  od Matess
 před 8 lety
Já tam nic neinstaloval, ale je tam systém 1,2 GB akorát je použitý jen 648 MB což je 51 procent
 #222232  od VMach3
 před 8 lety
Ok, v Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť zkontroluj zda máš System veliký 1.2GB
Obrázek
V případě že pouze cca 600MB, budeš muset nejprve znovu nainstalovat 5.12.17. Pokud máš již 1.2GB stáhni si z prvního příspěvku aktuální verzi aktualizace a také twrp (vše pro cancro). Nejprve nainstaluj TWRP, v aplikaci Aktualizace ve volbách zvolíš Vybrat ZIP z uložiště, a zadáš zip s twrp. (obrázkový postup Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pro MIUIv6).
Jelikož nemáš PC bude vhodné si v TWRP vytvořit zálohu (do twrp recovery se dostaneš na vypnutém telefonu současným stiskem tlačítka hlasitosti nahoru a zapínání, nebo v aplikaci Aktualizace ve volbách Restartovat do Recovery). V TWRP zvol Backup, vyber oddíly pro zálohu (minimálně Boot a System). Jakmile budeš mít zálohu můžeš zvolit Install a nainstalovat 6.4.7. Po dokončení instalace zvol Wipe cache/dalvik a poté můžeš restartovat do systému.
Naposledy upravil(a) VMach3 dne 13 Dub 2016, 15:03, celkem upraveno 1 x.
Matess se to líbí
 #222240  od Matess
 před 8 lety
Mám to tak jak to je na tom screenshotu akorát used mám cca 600 MB z 1,2 GB... Stahovat to přes data asi nemá smysl, tak až budu někde na WiFi tak to stáhnu a pak se s tím zkusím poprat a snad si nezabiju telefon.....kdyby se něco nepovedlo, dá se s tím něco pak ještě dělat?? ..... Každopádně moc díky za návod a rady.
 #222242  od mirotaso
 před 8 lety
dostal si predsa podrobny navod, ako si mas vytvorit zalohu.... keby sa daco pokazilo, vies to tak vratit spat..
 #222243  od VMach3
 před 8 lety
Že máš jinak obsazený System je v pořádku, máš jinou verzi aktualizace než já. Pokud budeš mít v TWRP recovery vytvořenou zálohu, vždy můžeš obnovit telefon do stavu zalohy.
Pokud se na to necítíš, můžeš v Brně využít Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #222250  od poncikm
 před 8 lety
Po přechodu na android 6 se baterie docela rychle vybíjí. Zvažuji, že se vrátím zpět na stromy, ale baterie bude držet dost dlouho. Mi3 64GB.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat