STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
96
87%
NIE
14
13%
 #222548  od ingbrzy
 před 8 lety
[html]<h2>
MIUI7.3 6.4.14
OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA MODELANDROID ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRRORTWRP Recovery
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTEcancro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD mocha4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S aries5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4C libra5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 4G/LTE dior4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA HM2014811, wt880475.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote virgo6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 1S LTE gucci4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/TD HM2014813, wt860475.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3G MTK WCDMA lcsh92_wet_jb94.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 1S WCDMA armani4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote PRO leo5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Nexus 5 hammerhead6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4i ferrari5.0 --- ---Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime hermes5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 hennessy5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 3 ido5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4S aqua5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 PRO kenzo5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD 2 latte5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Nainštalujte TWRP cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pre Windows
- Potom zip s našou ROM cez TWRP alebo aplikáciu Updater

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2
- Aktualizujte na MIUI 7 cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť s flash_all.bat
- Nainstalujte aktuálnu MIUI 7 cez TWRP a aplikáciu Aktualizácia

ROOT (ak ho potrebujete):
- Len pre Xiaomi Mi4c / MiNote/PRO / Mi3 / Mi4 / Note3PRO (Ostatné zariadenia v aplikácií Optimalizácia)
- nahrajte Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť cez TWRP (app Aktualizácia -menu - reštart do Recovery - v TWRP - Inštalovať - zip so SuperSU - reštart)

Informácie ohľadom OTA aktualizácií:
- cez OTA je distribuovaný rovnaký zip súbor ako je zverejnený tu (takze plná ROM 400-800MB)
- Inštalácia cez OTA je rovnaká ako inštalácia cez aplikáciu Aktualizácia - Menu - Vybrať ZIP z úložiska (ak máte aj TWRP)
- Nahrávanie na OTA server v číne je veľmi pomalé (v priemere 30-40kbs celkovo 8GB týždenne) a musím ich nahrávať po jednom hlavne v noci aby bolo spojenie ako tak stabilne a nepadalo... Zial nemam na to cas robit to kazdy tyzden a preto sme sa rozhodli nahravat OTA len raz do mesiaca... Ludia ktori cakaju len na OTA, vacsinou nemaju ani tusenie, ze vysla nova verzia alebo su len lenivi si stiahnut zip manualne.. Zial, ja to za nich kazdy tyzden uz nestiham robit...

Redmi 2 prechod na Android 5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždňa Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

Poznámky:
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- OTA sa nahráva v priebehu týždňa
Známe chyby v tejto verzii:
---
Prechod z MIUIv5 na MIUI 7:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúca sa ho urobit) no je nutné znovu aplikovat Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použit)
- Ak sa chcete vrátit spät z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.12.5 cez MiFlash/SPFlash tools!
Pre užívateľov Redmi s 1GB RAM:
- Nastavte si optimalizáciu RAM v Nastaveniach pre vývojárov na - VYPNUTÁ
- Ak nemáte nastavenia pre vývojárov dostupné, 5x poklepte na verziu MIUI v info o telefóne
- Redmi 1S (armani) - pri prechode z MIUIv5 na MIUI 7 nainštalujte najskôr niektorú verziu 5.4.x a až potom najnovšiu alebo najskôr cez MiFlash
Pre užívateľov Xiaomi Mi2/S:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície a particiu pre data...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať cez MiFlash 5.11.20 alebo novšiu verziu so scriptom flash_all a až potom nainštalovať CZ/SK..!
- Miflash najdete na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Ak ste si to predsalen neprecitali este pred instalaciou, prisli ste o svoje data na internom ulozisku a teraz so slzami v ociach hladate ako dalej, mozete sa pokusit o ich zachranu este takto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Pre užívateľov Xiaomi MiNote prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
Duddits, prokji, Peter Podmanicky a 4 ostatní se to líbí
 #222550  od ingbrzy
 před 8 lety
Mi4i nevysla tento tyzden..
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

TWRP davame do ROM len pre zariadenia ktore bolo mozne instalovat cez MiRecovery...
Bodlak63 se to líbí
 #222558  od Radek Ježek
 před 8 lety
Tak aktualizováno,
na Mi4 mi stále nefunguje stahování např. z messengeru nebo z apkmirroru - už to jednou bylo opraveno, nevím, proč to znovu nejde,
+ animace vysouvací nabídky pořád trhaná,
+ v minulé verzi se znovu objevily restarty MI4, tak doufám, že alespoň toto bylo vyřešeno
Jinak dobré :)
 #222559  od Poky14G
 před 8 lety
Redmi 3 v pořádku aktualizace :-) jen v zipu není obsaženo TWRP co jsem se díval, jinak před updatem jsem měl v mobilu TWRP 3.0.2-0 ofico by TWRP team

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #222562  od Duddits
 před 8 lety
Na Redmi 2 2GB vše zatím OK. Jen se mi po aktualizaci změní tapeta zámku obrazovky a číselník telefonu na default. Dělá to zatím každá aktualizace Lollipop 5.1
 #222563  od randompct
 před 8 lety
Hermes - stiahnute a nainstalovane... tentoraz instalacia vyrazne rychlejsia ako posledne verzie ( cca. 12 minut ) ... predosle verzie sa instalovali nad 20 minut. Teraz uz zostava len testovat. Za tie mesiace by sa mohla uz najst na hermesa jedna plne funkcna verzia...
 #222566  od hansblau
 před 8 lety
Ahoj,

po vydání 5.1 jsem četl, že vše nefunguje, jak má. Chtěl bych se zeptat, co 5.1 přináší, a tedy, zda se nevyplatí počkat ještě chvíli na stabilnější verzi.

Děkuji
Duddits píše:Na Redmi 2 2GB vše zatím OK. Jen se mi po aktualizaci změní tapeta zámku obrazovky a číselník telefonu na default. Dělá to zatím každá aktualizace Lollipop 5.1
 #222567  od mirotaso
 před 8 lety
Peter Podmanicky píše:sorry, ja len co znamena "reserved" od ingbrzy-ho?
:o ?? zda sa, ze dnes tu bude veselo...

@hansblau fakt si myslis, ze sa tu o tom dakto bude rozpisovat??? bud to vyskusaj, alebo zaloz vlakno, kde budes zbierat postrehy...
Poky14G se to líbí
 #222570  od Duddits
 před 8 lety
hansblau píše:Ahoj,

po vydání 5.1 jsem četl, že vše nefunguje, jak má. Chtěl bych se zeptat, co 5.1 přináší, a tedy, zda se nevyplatí počkat ještě chvíli na stabilnější verzi.

Děkuji
Duddits píše:Na Redmi 2 2GB vše zatím OK. Jen se mi po aktualizaci změní tapeta zámku obrazovky a číselník telefonu na default. Dělá to zatím každá aktualizace Lollipop 5.1
Všechno funguje, akorát po aktualizaci musím znovu nastavit tapetu a číselník(default skoro nepřečtu).
hansblau se to líbí
 #222573  od fatal_144
 před 8 lety
Zdravim Vas, viem, ze toto su tyzdenne verzie, ale je niekde nejaky known bugs list alebo nieco podobne? Pretoze predsalen su tu nejake bugy, ktore pretrvavaju stale, kazdy tyzden znova a znova. Neviem ako je to so stable verziou. Ak nieco take neexistuje, tak by sa to mohlo poriesit, pretoze inac Vasa praca nema zmysel... ale verim tomu, ze urcite nieco take je, len to proste asi nieje verejne (?)
 #222576  od luksaboss
 před 8 lety
Myslíte že nebude dělat problém když si jen vytahnu z balíku tu systémovou aplikaci Prohlížeč a dám si ji do minulé verze ? :)

EDIT: tak to nejde aplikace padá, asi volá něco co v minulé ROM neni :'(
Naposledy upravil(a) luksaboss dne 15 Dub 2016, 11:19, celkem upraveno 1 x.
 #222577  od Zago
 před 8 lety
Zdravím,
Malá poznámka - na MI4c se mi vždy po odemknutí telefonu zobrazí nahoře v liště 3 tečky, jako bych nějakou novou notifikaci, i když tam většinou nic není. Trochu mě to ruší... Jinak vše v pohodě :-)
Díky
 #222578  od mirotaso
 před 8 lety
"3 tecky" je notifikacia, ze si uz najmenej 3 mesiace neprispel na chod fora, je to horuca novinka miui cz/sk, jak daco zaplatis Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, tak to zmizne...
štír, koksarna, PytrysP a 7 ostatní se to líbí
 #222586  od Michal-y2k
 před 8 lety
Tak aktualizace proběhla na Xiaomi Redmi 2 (HM2014813) do 5 minut opět bez problémů. Odpoledne začnu testovat tuto verzi a napíšu zde + / - oproti předešlé verzi. Díky za překlad.
 #222589  od dujava31
 před 8 lety
Zdravím dnes som to aktualizoval a vypisuje mi to tuto chybu ... nejake rady ? (MI4W)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #222599  od JohanCZ
 před 8 lety
Děkuji za překlad. Opět vše na Mi3 funguje tak jak má a připadá mi systém svižnější.
 #222600  od pckarlos
 před 8 lety
Aktualizoval jsem Mi4c 3GB/32GB z verze 6.4.7 na tuto verzi 6.4.14, instalace cca 5 minut, vše v pořádku, zatím nepozoruji žádný problém ;-)
blasterikwrc se to líbí
 #222607  od mr.moon
 před 8 lety
Stejně jak minulý týden ani tento nelze zaktualizovat poradí mi prosím někdo co dělám špatněObrázek

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #222615  od paradise11
 před 8 lety
Nemáš zašifrovaný telefon?
U mě na Mi3 vše v pohodě. Děkuji tímto klukům za překlad.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #222617  od mr.moon
 před 8 lety
paradise11 píše:Nemáš zašifrovaný telefon?
U mě na Mi3 vše v pohodě. Děkuji tímto klukům za překlad.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Mam, ale aktualizace vždy fungovaly až poslední dva týdny nejdou

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #222619  od hiundai1998
 před 8 lety
Peter Podmanicky píše:sorry, ja len co znamena "reserved" od ingbrzy-ho?
Rezervuje si příspěvek aby mohl popřípadě něco napsat navíc.
Jinak na Mi4 aktualizace proběhla v pořádku, stále bohužel MusicFX a DIRAC zvuk není opravený, očividně v Číně nepouslouchají nic a animace oken stále sekavé. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Peter Podmanicky se to líbí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat