STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
96
87%
NIE
14
13%
 #223382  od marecek01
 před 8 lety
Screenshot_2016-04-19-20-55-28_com.miui.securitycenter.png
Taky mi přijde ta baterka trochu horší nez v předposlední verzi. Mozna můj subjektivní pocit.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #223384  od Tlap
 před 8 lety
mám problém, jako vždycky jsem prostě tupě odklikal že chci novou aktualizaci a po stáhnutí mi to napsalo že se to nezdařilo a že se to musím pokusit stáhnout znovu...kliknu na to a že musim restartovat mobil najednou vyskočilo. po restartování mobilu však na mě už čekal tento TWRP, což jsem ale nevěděl. jelikož s tím absolutně neumim...nevěděl jsem to takže nemám ani nikde místo na zálohování, tak nevím co mám dělat. netuším jak to prostě zrušit a zapnout s tu starou verzi aby mě to prostě běželo. Opravdu prosím o rychlou odpověd a pomoc než na tom něco zkonim...
 #223388  od mirotaso
 před 8 lety
...ked si nic neflashoval, tak to jednoducho vypni a obycajnym sposobom zapni telefon... a zabudni na aktualizacie, kym si to nenastudujes
 #223390  od Tlap
 před 8 lety
kdyby to fungovalo tak to tak udělám a aktualizace jsem dělal tak jak se to má dělat. tím že mi vyskočilo že je nová aktualizace na mobilu a začala se mi sama stahovat a už mě jenom vyskočilo že si mam restartovat mobil a prd a bylo tam tohle TWRP.

vypnu mobil a zapnu a je tam TWRP..
 #223392  od ingbrzy
 před 8 lety
ktory telefon?
 #223397  od Tlap
 před 8 lety
Xiaomi Redmi Note a je to dual sim
Naposledy upravil(a) Tlap dne 19 Dub 2016, 21:52, celkem upraveno 1 x.
 #223398  od ingbrzy
 před 8 lety
ok.. restartuj telefon... mal by nabehnut opat do systemu...
 #223400  od Tlap
 před 8 lety
vypnout a zapnout jsem zkoušel už asi 15x a stále tam pokaždé naběhne TWRP
 #223401  od ingbrzy
 před 8 lety
tak chod do Install - vyber zip v downloaded_rom a daj instalovat... potom reboot...
 #223403  od Tlap
 před 8 lety
když dám reboot to system ojěví se tam to jestli mám pokračovat nebo ne jenomže to tam není ani půl sekundy a hnedka se to vypne a restartuje se telefon s tím že opět je tam TWRP
 #223404  od Tlap
 před 8 lety
maximálně že bych zkusil nainstalovat ten novej zip...ale radši to usylšim od vás že to mám udělat o.o
 #223405  od mirotaso
 před 8 lety
ok.. tak ti nic ine neostava, len instalovat...pred tym mozes urobit wipe cache a dalvik, potom install a vyhladaj v tel rom, dole potvrd potiahni >>>swipe to install... len ci ten archiv nebude poskodeny...
 #223406  od Tlap
 před 8 lety
ok...udělal jsem jak si napsal...

skipping MD5 chech: no MD file found a stále to pokračuje...mám to nechat pokračovat nebo to je chyba?
 #223408  od Tlap
 před 8 lety
ok..je to uděláno...zrovna mi to dělá synchronizaci přes MICloud.

tak díky moc na pomoc a jak koukám není to tak složité jak to na první pohled vypadalo. Snad tam nebudou žádné chyby.
 #223409  od Dwori
 před 8 lety
Optimalizace není vše přeloženéObrázek

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #223415  od fitom
 před 8 lety
mozno trochu offtopic, kedze mam cinsku 6.4.14 (redmi3) ale spytam sa, nevsimli ste si nahodou niekto problem s hlasitostou budika/notifikaci/zvoneni? Ja ked si nastavim uplne minimalnu na budik tak sa mi zda ze ta hlasitost je dost vysoka, rano mi zacal zvonit budik a skoro som infarct dostal... :(

edit:baterka vyzera ze drzi v pohode, gps som netestoval
 #223421  od feko79
 před 8 lety
Cawte vsetci ak uz je to tu spominane tak sorry ale nenasiel som to...mohol by mi niekto potvrdit nefunkcnost slow motion na Mi4?Proste video natoci normalne bez spomalenia vdaka.
 #223432  od 9421
 před 8 lety
Ahoj,

Redmi 2 1GB nefunguje zapínání Wi-Fi. Telefon se zasekne ve stavu "Zapínám Wi-Fi" a Wi-Fi se nezapne. (Data jdou.)

Přecházel jsem z ROM 6.3.10.
(Verze 6.4.7 celkově fail po pár minutách běhu Androidu se "odlogla" simka - signál i kontaky (wipe, factory resety nepomohly, až návrat z5 k 6.3.10)

Díky za radu.
(toto jsem čelt: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
 #223433  od ingbrzy
 před 8 lety
si si isty, ze tam davas spravnu verziu..?
 #223441  od blacker91
 před 8 lety
Zdravim mam o tazku spis ohledne androidu 6. Nekde jsem cetl ze od Androidu verze 6 je zaple automaticke sifrovani. Je to pravda a s kazdym zamcenim telefonu se telefon zasifruje nebo si clovek musi v telefonu jeste zapnout sifrovani telefonu? Za vysvetleni dekuji :)
 #223449  od Comby
 před 8 lety
blacker91 píše:Zdravim mam o tazku spis ohledne androidu 6. Nekde jsem cetl ze od Androidu verze 6 je zaple automaticke sifrovani. Je to pravda a s kazdym zamcenim telefonu se telefon zasifruje nebo si clovek musi v telefonu jeste zapnout sifrovani telefonu? Za vysvetleni dekuji :)
MIUI je upravený Android a šifrovanie skutočne nie je automaticky zapnuté.
erisek se to líbí
 #223450  od Pejahlo
 před 8 lety
fitom píše:mozno trochu offtopic, kedze mam cinsku 6.4.14 (redmi3) ale spytam sa, nevsimli ste si nahodou niekto problem s hlasitostou budika/notifikaci/zvoneni? Ja ked si nastavim uplne minimalnu na budik tak sa mi zda ze ta hlasitost je dost vysoka, rano mi zacal zvonit budik a skoro som infarct dostal... :(

edit:baterka vyzera ze drzi v pohode, gps som netestoval
tiez mam s tym problem, notifikacie su priliz hlasne aj na minime
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat