STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
96
87%
NIE
14
13%
 #223164  od mr.moon
 před 8 lety
Radek Ježek píše:
mr.moon píše:
Pejahlo píše: tiez mam kryptovany telefon a ide mi to s recovery od team superluminal
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Můžu se zeptat co máš za telefon, půjde mi to i na mi3 a nemáš prosím instalačku?
A nepřecházíš náhodou z kitkatu? Nainstaloval jsi 2x správně starou verzi z prosince 2015, která spojuje systémové oddíly (partitiony)? Je to každý týden napsáno nahoře na první stránce pod odkazama
Dobry dotaz, ale ne na MM jsem od prvni aktualizace a nikdy jsem nemel zadny problem az ted posledni dva tydny.Mozna je chyba v TWRP, ze si neporadi s sifrovanim.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #223165  od mirotaso
 před 8 lety
mr.moon píše: Můžu se zeptat co máš za telefon, půjde mi to i na mi3 a nemáš prosím instalačku?
urcite nie... v tom odkaze predsa co ti dal je iba mi4c... ziadne cancro
 #223168  od mr.moon
 před 8 lety
mirotaso píše:
mr.moon píše: Můžu se zeptat co máš za telefon, půjde mi to i na mi3 a nemáš prosím instalačku?
urcite nie... v tom odkaze predsa co ti dal je iba mi4c... ziadne cancro
Jestli nemam třeba zkusit CWM.Nemel by někdo instalacku CWM pro cancro?
 #223171  od mirotaso
 před 8 lety
tebe nefunguje internet??? trvalo mi to asi 3sekundy cez google Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #223172  od mr.moon
 před 8 lety
mirotaso píše:tebe nefunguje internet??? trvalo mi to asi 3sekundy cez google Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Diky to same jsem nasel, ale nepodarilo se mi zip přes TWRP nainstalovat. Zkusim vytahnout recovery.img a nainstalovat.
 #223174  od mirotaso
 před 8 lety
naistaluj to cez windows toolkit... premenuj stiahnute recovery.img na twrp.img nakopiruj do adresara toolkit a cez fastboot to tam pust...

pripadne si stiahni toto , tu je vsetko Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #223177  od VMach3
 před 8 lety
Nebo naprosto jednoduše nainstaluješ .img přímo v TWRP
 #223179  od mr.moon
 před 8 lety
TAk CWM jsem nahral a telefon se nerozjede. CWM neumi instalovat přes OTG a na vnitrni pamet nevidim diky sifrovani:-(
 #223182  od VMach3
 před 8 lety
Přes Fastboot nainstaluj TWRP, ulož do uložiště romku a opět nainstaluj CWM
 #223184  od VMach3
 před 8 lety
Přes MiFlash musíš instalovat rom na Androidu 6.0
mr.moon se to líbí
 #223187  od blacker91
 před 8 lety
Opakuji že přes Twrp zasifrivany oddíl smazat jde. Zkus různé kombinace v možnostech. Přesně nevím co jsem tam navolil ale Twrp mi sifrovany telefon smazalo.
 #223190  od VMach3
 před 8 lety
Nic ti nebrání TWRP nainstalovat
 #223191  od mirotaso
 před 8 lety
mr.moon píše:TWPR tam uz nemam a format data mi neslo
uz druhy krat som sa uklepol, na palec hore, nie ze by si si to zasluzil :) TWRP tam vies v sekude dostat.. mozes skusit aj rozne verzie... inac fastboot package A6.0 si mozes stiahnut odtial Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #223222  od marecek01
 před 8 lety
Xiaomi redmi 2 wt88047.
Instalace proběhla bez problémů. Zatím se tváří že vše funguje. Udělal jsem i wipe a dalvik.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #223236  od jamesssten
 před 8 lety
Ahoj, prosím o radu. cca po 50% instalace se telefon restartoval a pak už naběhlo jen logo Xiaomi a dál nic nejde. Instaloval jsem klasicky v nastavení přes vybrat soubor. Je to Xiaomi Redmi 2. Dá se s tím něco dělat, třeba flash pomocí PC?
 #223237  od mirotaso
 před 8 lety
no len ci si tam daval tu spravnu rom... pozri pod baterku na stitok, pripadne pre istotu stiahni este raz... v TWRP urob wipe cache a dalvik, vyhladaj rom a pokus sa o opatovnu instalaciu... ak mas problem s inst 86047 pozri tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #223240  od jamesssten
 před 8 lety
mirotaso píše:no len ci si tam daval tu spravnu rom... pozri pod baterku na stitok, pripadne pre istotu stiahni este raz... v TWRP urob wipe cache a dalvik, vyhladaj rom a pokus sa o opatovnu instalaciu... ak mas problem s inst 86047 pozri tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Romka by měla být správná. Kde prosím to TWRP seženu?
na všech stránkách co jsem našel chtěj registraci. díky
 #223247  od Endy109
 před 8 lety
Lidi, zacal jsem mit problem s OS... Po posledni aktualizaci (6.4.14) mi to vyhazuje notifikaci, ze mi spadly Služby Google Play... Pokazdy kdyz neco delam tak mi to haze vzdy 2x po sobe v intervalu 1.5 sec. Zkusil jsem znovu aktualizovat i vynutit sync. Diky za kazdou dobrou radu :))
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat