STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
42
44%
NIE
53
56%
 #224379  od Mio
 před 8 lety
VMach3 píše:TWRP není třeba přeinstalovat, jakou verzi SuperSU instaluješ?
Screenshot_2016-04-25-19-32-16_eu.chainfire.supersu.png
ta co je tu v navode:
nahrajte SuperSU 2.65 cez TWRP (app Aktualizácia -menu - reštart do Recovery - v TWRP - Inštalovať - zip so SuperSU - reštart)

ale nerobil som to cez restart do Recovery, idem este to skusit... robil som to len cez Aktualizacie a instalovat zo zip..
 #224380  od VMach3
 před 8 lety
Nainstaluj přímo v TWRP
 #224384  od Mio
 před 8 lety
VMach3 píše:Nainstaluj přímo v TWRP
ok, install cez Recovery pomohol, apka uz funguje, dakujem za pomoc
 #224415  od štír
 před 8 lety
ingbrzy píše:Komu padaju Nastavenia - Dalsie nastavenia, nemrazili alebo nemazali ste nahodou CloudPrint..?
Ano, i já mám zmraženo, ale i přes x pokusů rozmrazit stále píše "selhalo" - nějaká rada?
 #224424  od Comby
 před 8 lety
štír píše:
ingbrzy píše:Komu padaju Nastavenia - Dalsie nastavenia, nemrazili alebo nemazali ste nahodou CloudPrint..?
Ano, i já mám zmraženo, ale i přes x pokusů rozmrazit stále píše "selhalo" - nějaká rada?
Daj si SuperSU 2.71 beta. So SuperSU 2.65 ani mne nešlo mraziť/rozmrazovať apky.

MI 3W Tapatalk
štír se to líbí
 #224428  od reckoname
 před 8 lety
Na Mi3 vše co používám v pořádku.
Na Redmi 2 2GB po skončení hovoru je občas černý dispej a hovor nejde položit. Hapruje senzor přibližení. Provedl jsem reset tel. po přechodu na 5.1. a kalibraci senzoru. V kalibračním módu, ale senzor nevykazuje problém. Díky za případné rady.
p.s. vlastně jsem si na jednu věc vzpomněl. Pořád nejdou data při roamingu. Ty byly funkční pouze na první rom s MM ( a to máme pro data upravené prostředí :) )
 #224490  od reckoname
 před 8 lety
mirotaso píše:... po kalibracii potvrd ok a hned restart, iba tak to ma ucinok...
Díky, odpoledne vyzkouším.
 #224518  od mr.moon
 před 8 lety
miramixin píše:Na mi3 pořád nefunguje kalibrace displeje dělám něco spatne
Kalibrujes dotyk? Pokud ano tak musis pockat a potom potvrdit, ze probehla uspesne trvato tak 30 sekund.
 #224570  od vixiv
 před 8 lety
verze z 14.4. mi prisla lepsi, stabilnejsi a s delsi vydrzi baterie nez tato, proto jsem udelal down, diky vsem za praci pro komunitu

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #224571  od vixiv
 před 8 lety
jen dotaz na ingzby na mi2s uz nepujde *#*#miui#*#* diky

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #224576  od štír
 před 8 lety
Po rozmrazeni CloudPrint a nainstalování této verze zatím funguji ;-)
Díky @ingbrzy a Comby
 #224607  od mirotaso
 před 8 lety
skus to cele preinstalovat s factory resetom, pripadne tam hod staru verziu, tato nevyzera aj tak velmi podarene... predpokladam, ze ti to doteraz fungovalo...
 #224631  od rasto9966
 před 8 lety
miramixin píše:I světelný senzor tomu se nechce taky vůbec stmavnout ve tmě
Presne, odkedy vysla romka s LP tak senzor sa chova divne vacsinouspomalene radovo v sekundach az desiatkach sekund, nahlasoval som to dve predchadzajuce aktulaizacie cez teleofn ale zjavne sa viac venuju miui8 ako oprave chyb...
 #224666  od Dolin
 před 8 lety
Cau borci mam xiaomi mi4s a potrebival bych sakra cestinu.... [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Tady jsem ji nenasel muzete mi poradit kde ji najdu? Mam verzi 7.3.1.0.
 #224670  od mirotaso
 před 8 lety
... no mozno mas problem s ocami, je na 1.str tohto vlakna v tabulke... len nemas nahodou zamknuty bootloader??
 #224684  od Dolin
 před 8 lety
Jaaaj uz to mam. No urcite to zamkli mam ten bootloader. Mam ho z ciny a vubec sem se v nem radsi nerypal. Nejsem telefoni mág
 #224705  od bubkas
 před 8 lety
Neměl jsem čas řešit, tak až teď.Od přechodu na Android 6 se mi restartuje telefon na každé týdenní verzi. Mohl by mi někdo poradit jak se toho zbavit. Jsem trochu laik na toto.

Odesláno z mého MI 4LTE pomocí Tapatalk
 #224747  od soty
 před 8 lety
Kucííí, prosím existuje nějaký kernel nebo nějaká vychytávka pro MM Mi4 ?
 #224761  od Viliam
 před 8 lety
Kde môžem stiahnuť staršiu (poslednú) verziu pre MI PAD2? Nechcem čakať na túto verziu, keďže sa v nej objavuje celkom dosť chýb.
 #224780  od hns
 před 8 lety
Ahoj,
diky za preklad.
Konecne jsem nasel duvod proc mi nechtela najizdet gps v automateit. Byla nastavena pro program uspora baterie, takze byla zakazana gps na pozadi.
Chtelo by to vratit moznost info pri podrzeni aplikace a tam pak najit vse k nastaveni. Prava, uspory, autospousteni, pristup na internet atd...
Snad to nekomu pomuze
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat