STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
105
82%
NIE
23
18%
 #226984  od štír
 před 8 lety
@kapap1 pozor, tady jim nesmíš říkat co dělají špatně nebo tě dořvou, tady jim musíš polopaticky napsat co použít a jak a nezáleží vůbec na tom, že to tu je X krát...
kapap1, Xfantasy se to líbí
 #226986  od kapap1
 před 8 lety
jege píše:
Junker83 píše:Nikdo tě nenutí aktualizovat. Dej si stable a nepruď tady. Odesláno z mého MI 4W
Na tvoje hloupé rady nejsem zvědavý! Neznáš mé důvody, proč aktualizuji, tak raději mlč!
Mozna zni ta rada hloupe, ale je pravdiva. Nechces delat zalohu v prostredi MIUI, ale o zaloze v TWRP, o ktere byl napsan nejeden prispevek, nevis?!
Neni ostudou nejdriv neco nastudovat a potom se to pokusit realizovat. Delat to opacne neni moc rozumne. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #226987  od vosel
 před 8 lety
kapap1 píše:
U me probehla doposud kazda aktualizace bez problemu?! Chybka bude nekde na tve strane.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Buď rád, já jsem nikdy nic nemrazil nebo něco podobného a jak už jsem psal asi tři týdny zpět jsem dělal v TWRP FR a nechce se mi mazat vše každý měsíc. Jak už výše někdo píše poslední dobou mi všechny aktualizace trvaly pomalu hodinu, u této jsem to po hodině a čtvrt vzdal.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #226989  od kapap1
 před 8 lety
Mr.Hulič píše:Je možné udělat aktualizaci, která by byla unroot a všechno dohromady a prostě jen by se nainstalovala a nemuselo se řešit tisíc blbostí okolo, kterým, když nerozumíš programovaní, prostě nedáš? Je to vážně zbytečně složité... Když se koukneš na YouTube (např. na unroot), stáhneš jen nějaký toolkit, přes comp nainstaluješ a je to.. Tady musíš stahovat tisíc apps....
Hele, kdyz mrknu na tvuj prispevek a nick, musim rict, ze to oboji sedi. Pokud instalujes SeperSu jako ja, tak ti poradim, jak to udelat (zrejme jako vetsina zde, co si prosla instalaci aktualizace, restartem, instalaci SuperSu a dalsim restartem - s nim i opetovnym zavadenim aktualizace a nekonecnym cekanim na start tlf)
Takze nainstaluj aktualizaci (ja pak delam wipe), nainstaluj SuperSu, znovu delam wipe a AZ TEPRVE POTOM RESTART. Zkratis si tak dobu instalace na pulku.

Btw. Vidis v tom postupu 1000 dalsich blbosti??? [WINKING FACE]

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #226993  od kapap1
 před 8 lety
štír píše:Přestaly se mi aktualizovat Gmail a Hangouts... Aspoň na operátorovi. Musím aplikace otevřít a teprve pak se objeví nový mail nebo zpráva...obě aplikace mám uzamčené
Zkus mrknout na nastaveni priorit pro usporu baterie. Nastaveni - Dalsi nastaveni - Baterie a vykon - Uspora baterie - uspora na pozadi nebo rezim uspory

Edit: Jinak to jednoduche nastaveni priorit uspory baterie mi tady taky nejak chybi.
Vypada to, ze si chce Chu-ja-sin svuj vydelek v otcove firme po pravu zaslouzit?! Obrázek Obrázek Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) kapap1 dne 10 Kvě 2016, 22:21, celkem upraveno 1 x.
 #226996  od kapap1
 před 8 lety
štír píše:@kapap1 pozor, tady jim nesmíš říkat co dělají špatně nebo tě dořvou, tady jim musíš polopaticky napsat co použít a jak a nezáleží vůbec na tom, že to tu je X krát...
No jooooooo, kdyz ono je to tu X krat v ruznych vlaknech predchozich aktualizaci a nekteri se netaji tim, ze nemaji cas cist. Obrázek Obrázek Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
štír se to líbí
 #227001  od miravlak
 před 8 lety
páni odborníci C:-) mohl by mě někdo poradit proč mě neustále padá ten signal? nikdy to nedělalo,začlo to cca 2 aktualice z5 [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

..dělá to,když mám zaplý mob. net >:D
 #227016  od jirdos
 před 8 lety
miravlak píše:páni odborníci C:-) mohl by mě někdo poradit proč mě neustále padá ten signal? nikdy to nedělalo,začlo to cca 2 aktualice z5 [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

..dělá to,když mám zaplý mob. net >:D
Taky mi to dela na Redmi 2 (2gb ram) :/

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #227026  od Haldy
 před 8 lety
Ahoj, nemáte někdo problém se změnou lockscreeen tapety? Nejde mi to změnit ani přes nastavení tapet, ani přes to tlačítko vpravo nahoře (denní tapeta) na zamykací obrazovce.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #227047  od bayda
 před 8 lety
zdar chalani :) tak jsem to minule přechválil....aplikace další nastavení bohužel nereaguje:-( jdu zpět...
 #227072  od Duddits
 před 8 lety
Když už je tu řeč o "zmrazení", několik verzí zpátky jsem si zmrazil DOKUMENTY. I když je teď aktivuju, po restartu jsou opět deaktivované. Wipe cache a dalvik jsem udělal, cache a data promazal, nic nepomohlo. Nemá někdo tip, kromě FR? Do toho se mi kvůli takové prkotině nechce... Díky
 #227073  od Mr.Hulič
 před 8 lety
Hannes píše:Proč tisíc apps? Myslím si, že stačí nainstalovat např. SuperSU v TWRP a je hotovo...
A kde to SuperSu vezmu a jak nainstaluju? Je fajn, ze je tu tisíc navodu, ale kdyz vubec netusis, tak je to na prd.. Chce to video pro debily :-D
 #227075  od Mr.Hulič
 před 8 lety
kapap1 píše:
Mr.Hulič píše:Je možné udělat aktualizaci, která by byla unroot a všechno dohromady a prostě jen by se nainstalovala a nemuselo se řešit tisíc blbostí okolo, kterým, když nerozumíš programovaní, prostě nedáš? Je to vážně zbytečně složité... Když se koukneš na YouTube (např. na unroot), stáhneš jen nějaký toolkit, přes comp nainstaluješ a je to.. Tady musíš stahovat tisíc apps....
Hele, kdyz mrknu na tvuj prispevek a nick, musim rict, ze to oboji sedi. Pokud instalujes SeperSu jako ja, tak ti poradim, jak to udelat (zrejme jako vetsina zde, co si prosla instalaci aktualizace, restartem, instalaci SuperSu a dalsim restartem - s nim i opetovnym zavadenim aktualizace a nekonecnym cekanim na start tlf)
Takze nainstaluj aktualizaci (ja pak delam wipe), nainstaluj SuperSu, znovu delam wipe a AZ TEPRVE POTOM RESTART. Zkratis si tak dobu instalace na pulku.

Btw. Vidis v tom postupu 1000 dalsich blbosti??? [WINKING FACE]

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Ja tomu vubec nerozumím, chapes? :-D mel jsem 2 roky stare miui, stahnul jsem si tu jejich mi app, aktualizoval pres comp na miui 7 (asi nejnovější) a pak pres updater nainstaloval stable verzi cz/sk.. Potreboval bych video, z textu, kteremu nerozumím tezko neco vyctu..
 #227076  od štír
 před 8 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Mr.Hulič píše:
Hannes píše:Proč tisíc apps? Myslím si, že stačí nainstalovat např. SuperSU v TWRP a je hotovo...
A kde to SuperSu vezmu a jak nainstaluju? Je fajn, ze je tu tisíc navodu, ale kdyz vubec netusis, tak je to na prd.. Chce to video pro debily :-D
Jak jsi poznamenal - debilove by neměli do mobilu stahovat beta verze systému když nejsou schopni přečíst o co jde...
Poky14G, prokji, Xfantasy se to líbí
 #227079  od bayda
 před 8 lety
vrátil jsem se na 14.4. a "Další nastavení" funguje, tak proč ne v poslední aktualizaci....jo a nevím, co je to zmrazení :(
 #227082  od mirotaso
 před 8 lety
Mr.Hulič píše:Je možné udělat aktualizaci, která by byla unroot a všechno dohromady a prostě jen by se nainstalovala a nemuselo se řešit tisíc blbostí okolo, kterým, když nerozumíš programovaní, prostě nedáš? Je to vážně zbytečně složité... Když se koukneš na YouTube (např. na unroot), stáhneš jen nějaký toolkit, přes comp nainstaluješ a je to.. Tady musíš stahovat tisíc apps....
Mr.Hulič píše:
Hannes píše:Proč tisíc apps? Myslím si, že stačí nainstalovat např. SuperSU v TWRP a je hotovo...
A kde to SuperSu vezmu a jak nainstaluju? Je fajn, ze je tu tisíc navodu, ale kdyz vubec netusis, tak je to na prd.. Chce to video pro debily :-D
tak rozmyslam, na co je vlastne tebe ROOT?? radsej uz nic nepis a viacej citaj... mozno neuveris, ale vsetko tu je... a nie raz...
 #227094  od gonzo
 před 8 lety
Zdar borci. Pro kamaráda chci aktualizovat Redmi Note 2. Teď je v něm jakási stable 7.0.6.0.0
Nerad bych způsobil brick, prpto se ptám na správný postup instalace. Postačí twrp s následným nahráním aktuální týdenní verze přes update a FR nebo musím nejdříve nahrát čínskou?
 #227097  od VMach3
 před 8 lety
Nainstaluj TWRP recovery a poté můžeš rovnou aktuální verzi.
gonzo se to líbí
 #227116  od Franta Koudelka
 před 8 lety
Mr.Hulič píše:
Hannes píše:Proč tisíc apps? Myslím si, že stačí nainstalovat např. SuperSU v TWRP a je hotovo...
A kde to SuperSu vezmu a jak nainstaluju? Je fajn, ze je tu tisíc navodu, ale kdyz vubec netusis, tak je to na prd.. Chce to video pro debily :-D
------------------------------
Si děláš prdel, nebo si přebral? Kvůli takovým jako jsi ty, >:D se ti znalí na nás vyserou. Tu máš odkaz lenivče. Nezapomeň dotyčnému poděkovat. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
mirotaso se to líbí
 #227118  od rasto9966
 před 8 lety
Franta Koudelka píše:
Mr.Hulič píše:
Hannes píše:Proč tisíc apps? Myslím si, že stačí nainstalovat např. SuperSU v TWRP a je hotovo...
A kde to SuperSu vezmu a jak nainstaluju? Je fajn, ze je tu tisíc navodu, ale kdyz vubec netusis, tak je to na prd.. Chce to video pro debily :-D
------------------------------
Si děláš prdel, nebo si přebral? Kvůli takovým jako jsi ty, >:D se ti znalí na nás vyserou. Tu máš odkaz lenivče. Nezapomeň dotyčnému poděkovat. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ty si si asi tiez riadne snupol niecoho silnejsieho... :D Naco ho posielas do sekcie redmi 3 pro ked ma telefenon mi3?
 #227137  od nypoon
 před 8 lety
Stava sa niekomu v tejto najnovsej verzii, ze mu nejde - pada camera v third party applikaciach?
Ci vo whatsapp, fb messenger, snap hocico predny fotak vobec nejde, a zadny seka.
Mozte to niekto potvrdit, vyvratit? Resp. je ten problem len u mna? Diki
Redmi 2 2014813
 #227140  od rasto9966
 před 8 lety
nypoon píše:Stava sa niekomu v tejto najnovsej verzii, ze mu nejde - pada camera v third party applikaciach?
Ci vo whatsapp, fb messenger, snap hocico predny fotak vobec nejde, a zadny seka.
Mozte to niekto potvrdit, vyvratit? Resp. je ten problem len u mna? Diki
Redmi 2 2014813
U man ide v poriadku aj massenger aj hangouts aj miui aplikacia vsetko bezi hladko ziadne seky.... Tak to vyzera ze tvoja kamera dosluhuje je to jedna z moznosti... Alebo treba vyskusat FR a cistu instalaciu...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat