STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
125
87%
NIE
18
13%
 #227512  od ingbrzy
 před 8 lety
[html]<h2>
MIUI7.4 6.5.12
OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA MODELANDROID ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRRORTWRP Recovery
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTEcancro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD mocha4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S aries5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4C libra5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 4G/LTE dior4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA HM2014811, wt880475.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote virgo6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 1S LTE gucci4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/TD HM2014813, wt860475.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3G MTK WCDMA lcsh92_wet_jb94.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 1S WCDMA armani4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote PRO leo5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Nexus 5 hammerhead6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi5 gemini6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime hermes5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 hennessy5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 3 / PRO ido5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4S aqua5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 PRO kenzo5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiPAD 2 latte5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Nainštalujte TWRP cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pre Windows
- Potom zip s našou ROM cez TWRP alebo aplikáciu Updater

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2
- Aktualizujte na MIUI 7 cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť s flash_all.bat
- Nainstalujte aktuálnu MIUI 7 cez TWRP a aplikáciu Aktualizácia

ROOT (ak ho potrebujete):
- Len pre Xiaomi Mi4c / MiNote/PRO / Mi3 / Mi4 / Note3PRO (Ostatné zariadenia v aplikácií Optimalizácia)
- nahrajte Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť cez TWRP (app Aktualizácia -menu - reštart do Recovery - v TWRP - Inštalovať - zip so SuperSU - reštart)

Informácie ohľadom OTA aktualizácií:
- cez OTA je distribuovaný rovnaký zip súbor ako je zverejnený tu (takze plná ROM 400-800MB)
- Inštalácia cez OTA je rovnaká ako inštalácia cez aplikáciu Aktualizácia - Menu - Vybrať ZIP z úložiska (ak máte aj TWRP)
- Nahrávanie na OTA server v číne je veľmi pomalé (v priemere 30-40kbs celkovo 8GB týždenne) a musím ich nahrávať po jednom hlavne v noci aby bolo spojenie ako tak stabilne a nepadalo... Zial nemam na to cas robit to kazdy tyzden a preto sme sa rozhodli nahravat OTA len raz do mesiaca... Ludia ktori cakaju len na OTA, vacsinou nemaju ani tusenie, ze vysla nova verzia alebo su len lenivi si stiahnut zip manualne.. Zial, ja to za nich kazdy tyzden uz nestiham robit...

Redmi 2 prechod na Android 5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždňa Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

Poznámky:
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- OTA sa nahráva v priebehu týždňa
Prechod z MIUIv5 na MIUI 7:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúca sa ho urobit) no je nutné znovu aplikovat Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použit)
- Ak sa chcete vrátit spät z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.12.5 cez MiFlash/SPFlash tools!
Pre užívateľov Redmi s 1GB RAM:
- Nastavte si optimalizáciu RAM v Nastaveniach pre vývojárov na - VYPNUTÁ
- Ak nemáte nastavenia pre vývojárov dostupné, 5x poklepte na verziu MIUI v info o telefóne
- Redmi 1S (armani) - pri prechode z MIUIv5 na MIUI 7 nainštalujte najskôr niektorú verziu 5.4.x a až potom najnovšiu alebo najskôr cez MiFlash
Pre užívateľov Xiaomi Mi2/S:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície a particiu pre data...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať cez MiFlash 5.11.20 alebo novšiu verziu so scriptom flash_all a až potom nainštalovať CZ/SK..!
- Miflash najdete na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Ak ste si to predsalen neprecitali este pred instalaciou, prisli ste o svoje data na internom ulozisku a teraz so slzami v ociach hladate ako dalej, mozete sa pokusit o ich zachranu este takto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Pre užívateľov Xiaomi MiNote prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
amortn, bfarkas, dalid a 7 ostatní se to líbí
 #227513  od ingbrzy
 před 8 lety
Prešli sme na nový server kde kompilujeme naše ROM.. už to trvá len 9h a nie 10h... :)

Obrázek

Procesor Dual Intel Hex Core Xeon X5650 (12 core, max 3,1 GHz)
64GB DDR3 RAM
1,8 TB SSD
RAID: RAID 10 (1 GB/s)
OS: VMWare ESXi 6 (Cent OS 7)
1 Gbit Port

- Pre MIPAD 2 už nie sú Google apps súčasťou ROM kvôli chybe 963... Je nutné ich inštalovať po nainštalovaní ROM (prvykrát alebo po FR)..
- Stiahnete ich na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (x86_64 - 5.1 - pico) alebo cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
tuxrob, resisst, milousek73 a 11 ostatní se to líbí
 #227527  od amortn
 před 8 lety
Stahujem a dam info ci je redmi note3 ok. :-)
Uprava jasu naposledy nebol moc ok.
Kedy asik predpokladate ze sa bude dat stiahnut miui 8 aj ked na skusku? pripadní link :-)
Vdaka za skore aktualizacie.
PS: aky pouzivate zalohovaci program ked prehodite rom?
 #227529  od hrncir39
 před 8 lety
Nevim jestli je to schválně, ale tlačítko zpět nevrací o jedno dozadu ale vždy na úvodní obrazovku. Děla mi to už 2 ROM. Mazání cache jsem prováděl. Máte někdo podobný problém?
 #227532  od dalid
 před 8 lety
Inštalácie bez problémov. Ide sa testovať.
Opäť funguje vyvolanie Cerberusu ako skrytej aplikácie cez vytáčací kód - SUPER a vďaka! Od prechodu na MM toto prestalo fungovať.
 #227533  od lukbe
 před 8 lety
hrncir39 píše:Nevim jestli je to schválně, ale tlačítko zpět nevrací o jedno dozadu ale vždy na úvodní obrazovku. Děla mi to už 2 ROM. Mazání cache jsem prováděl. Máte někdo podobný problém?
Neprenastavil jsi si něco v nastavení, další nastavení, tlačítka?

Jinak aktualizováno a vše zatím ok..


Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #227535  od Fusko
 před 8 lety
Kalibrácia sýtosti farieb zas nič moc.. keď zamknem/ odomknem mobil, je to zas na prirodzených farbách (použivam studené).
Inač vše OK :)
 #227538  od Jatsa
 před 8 lety
Diky. Po cistem flashi trochu zlobil launcher, ale restart to vyresil. V nativnim prohlizeci se po klepnuti na adresni radek objevi navrhy vyhledavani nejakeho indonesskeho ci jineho balastu.
 #227543  od hrncir39
 před 8 lety
lukbe píše:
hrncir39 píše:Nevim jestli je to schválně, ale tlačítko zpět nevrací o jedno dozadu ale vždy na úvodní obrazovku. Děla mi to už 2 ROM. Mazání cache jsem prováděl. Máte někdo podobný problém?
Neprenastavil jsi si něco v nastavení, další nastavení, tlačítka?

Jinak aktualizováno a vše zatím ok..


Obrázek

Nic jsem nepřenastavoval a mám to stejně nastavené jako ty :))

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #227546  od gonzo
 před 8 lety
Hermes nainstalováno. Jde se testovat. Prvotní dojem v pořádku.

~ Redmi Note 2 ~
 #227547  od randompct
 před 8 lety
Hermes stiahnute a nainstalovane bez problemu. Teraz uz zosava len testovat. Prekvapila o cca. 70MB mensia velkost ROM... co odbudlo?
 #227549  od Fusko
 před 8 lety
Nedá sa mi zmeniť tapeta lockscreenu. Čo robim zle?
Haldy se to líbí
 #227551  od lub
 před 8 lety
galerie stále neumi refocus.. nešlo by spáchat současnou rom se staršími ale funkčními apkami.. dyk to je nikdy nekončící vopruz!! jó dybych to uměl.. nebo jak vytahat různé funkční apky třeba právě tu galerii s foťákem ze starší rom? nebo dají se někde sehnat samotné? dík..

tak už sem na to přišel.. stačí vytáhnout ze zipu funkční apk v mém případě MiuiGallery z verze 6.1.21 a nahradit MiuiGallery v současné verzi přímo ve founu (zřejmě by byla možnost nahradit přímo v istalačním zipu, ale to sem nezkoušel) - restart.. voalá a stará dobrá galerie je zpátky a refocus funguje :)

ps. ještě jsem po překopírování nastavil atributy oprávnění u vlastníka na RW a u ostatních na R..
Naposledy upravil(a) lub dne 13 Kvě 2016, 11:38, celkem upraveno 5 x.
prokji se to líbí
 #227552  od lub
 před 8 lety
Fusko píše:Nedá sa mi zmeniť tapeta lockscreenu. Čo robim zle?
špatně měníš tapetu :) normálně funguje jak denní tak fix..
 #227557  od Hardison
 před 8 lety
Opytaj sa Google preco to v Androide 6.0 znemoznil kvoli security...
no pokial ta obtazuje nahrat SuperSU zip v TWRP, je to uz tvoj problem...
a hlavne, aplikacie Bank teraz nemaju problem s pritomnostou ROOT...
Este k predoslej teme... Ked uz ta je zamknuta.
MOJA OTAZKA - A Vy to neviete nastavit odomknute? Preco cinski vyvojari by zamykali ROM? Ved aj keby to nariadil Google tak v Cine rovnako ako patenty nerespektuju ani autorske prava tak preco by to robili???
BTW, preco by Google nutil zamykat bootloaderi kvoli security, vsak to je pipik*... Alebo im tam v googli uz uplne prelo?
Naposledy upravil(a) Hardison dne 13 Kvě 2016, 11:47, celkem upraveno 1 x.
 #227563  od Robicek77
 před 8 lety
Chlapy díky, du testovat, odvádíte neskutečnou práci. Sice tady spousta lidí nadává, ale já k tomu nevidím důvod, když to srovnám s jinými běžnými telefony tak je MIUI (Lenovo, Samsung, LG, Huawei...) nejlépe odladěno, má spoustu vychytávek, funguje stále dobře i po více letech používání (což se u níže jmenovaných značek říci nedá), telefon se nekouše, jede stále plynule jako když jsem ho spustil poprvé. Ano, občas se objeví nějaká horší developer ROM (typicky několikanásobně zvýšená spotřeba, chyby v aplikaci hudba, počasí), ale to bud počkám týden na další ROM, nebo se vrátím k předchozí. Takže chlapy ještě jednou díky za váš čas a skvělou práci kterou odvádite a nenechte se rozhodit některými kritiky, kteří povětšinou nemají někdy ani tu trpělivost aby si při důležitých úkonech přečetli postup jak co dělat.
ingbrzy, blasterikwrc, Hardison a 4 ostatní se to líbí
 #227564  od rasto9966
 před 8 lety
Tak doterajsia hodinka testovania vyzera dobre. Urobyl som iba jednu zmenu, instaloval som cez program aktualizacia a nie cez twrp a nenastala ziadna zmena pisma tapety ikon ci nefunkcnych widgetov na ploche zjavne je to klucova informacia. Dokonca zacal fungovat aj mikey po stlaceni sa spusti navolena akcia ale v oznamovacej liste stale svieti ikona headsetu. GPS 3d fix nabehol do 5 sekund na prvy pokus a v aplikaciach to bolo potom skoro okamzite. MTP pripojenie pomocou usb kabla je funkcne. Kamery v programoch otestovane a funkcne. Povodne laggy pri posuvani po strankach su uz plynule ale obcas sa objavia ale v mensej miere. Spotrebu otestujem za par dni, testovanie automatickeho jasu som nerobyl kedze je pod mrakom otestujem ked bude slnecno.
 #227569  od jakubsp
 před 8 lety
Čekal jsem, že to bude obsahovat květnovou bezpečnostní záplatu a ono nic :-/ Nevíte, proč jim to tak trvá?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat