STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
118
72%
NIE
45
28%
 #232036  od marecek01
 před 7 lety
kapap1 píše:
apoman píše:
marecek01 píše:Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat. Pokud instaluji ROM přes aktualizace tak mi to skočí do TWRP. Ale pokud se tam chci dostat pomocí tlačítek POWER+VOLUME UP, tak mi tam skočí modrá obrazovka s čínskými znaky. V čem může být problém? TWRP jsem instaloval. Díky za odpověď.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
pokud chceš do TWRP pomocí POWER+VOLUME UP, tak nejdřív vypni mobil ;)
Mobil pro prechod do TWRP samozrejme vypinat nemusis. Stisknes a drzis VOLUME UP k tomu stisknes a drzis POWER a cekas. Tlf se restartuje, vyskoci ikona Mi a bud drzis dal nebo pustis POWER a vyckas na nabeh TWRP. Delam to tak v pohotovostnim rezimu pokazde a nikdy jsem se ze strany tlf. nesetkal s odporem. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Super všem díky. Stačilo nakopnout a už vím jak na to.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #232052  od ecilehard
 před 7 lety
Obrázek
Obrázek
Něco špatně zdá se. Spinkat se mu nechce. Jen nevím, co by to mohlo dělat.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #232056  od lerak
 před 7 lety
Pro: ecilehard

Klikni na Proximity a zde by mělo být napsané co ti probouzí ten to senzor.


kapap1 » 10 čer 2016, 10:05

toFu píše:
Zdravím. Dá se nějak udělat, že se mi budou automaticky střídat tapety, které si já sám vyberu z mobilu? Nechci ty denní tapety co se tam mění, ale přímo svoje. Děkuji za odpověď

U v7 to slo. V nastaveni sis vybral, co jsi chtel. Ale nepouzivam tuto "vymozenost," protoze me ty jejich obrazky vcelku irituji - jejich obsah neni mym salkem. (i kdyz jsou vcelku ostre a hezky zpracovane)
Nejde, lze akorát nastavit již dané tapety kde je na výběr z pěti druhů denních tapet. Lze to ale obejít o tom jsem již psal a byl jsem pěkně setřen, tak že skus hledat.
 #232065  od ecilehard
 před 7 lety
To: lerak - to bohužel nic nedělá, je nějaká podobná apka jako WLD co by se na to dala použít?

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #232080  od kotva
 před 7 lety
Najprv pri prehravani vstavaneho prehravaca audia vymrzanie na par sekund neskor pri dlhodobom hrani zastavenie reprodukcie zvuku prrhravac a cas v podobe play pri naslednom vypnutí a zapnutí zvuk isiel....po pár dňoch takychto problemov momentalne doslo k tomu ze trlefon zamrzol a isiel znova nahodit len pri vybrani baterie a odvtedy prehravac vypisuje ze nevie najst ziadny audio subor a po par sekundach spadne a vypise hlasenie o chybe a je uplne nedunkcny...redmi 1 wcdma...
Hlasenie o chybe:
android.database.sqlite.SQLiteCantOpenDatabaseException: unknown error (code 14): Could not open database
at android.database.sqlite.SQLiteConnection.nativeOpen(Native Method)
at android.database.sqlite.SQLiteConnection.open(SQLiteConnection.java)
at android.database.sqlite.SQLiteConnection.open(SQLiteConnection.java)
at android.database.sqlite.SQLiteConnectionPool.openConnectionLocked(SQLiteConnectionPool.java)
at android.database.sqlite.SQLiteConnectionPool.open(SQLiteConnectionPool.java)
at android.database.sqlite.SQLiteConnectionPool.open(SQLiteConnectionPool.java)
at android.database.sqlite.SQLiteDatabase.openInner(SQLiteDatabase.java)
at android.database.sqlite.SQLiteDatabase.open(SQLiteDatabase.java)
at android.database.sqlite.SQLiteDatabase.openDatabase(SQLiteDatabase.java)
at android.app.ContextImpl.openOrCreateDatabase(ContextImpl.java)
at android.content.ContextWrapper.openOrCreateDatabase(ContextWrapper.java)
at android.database.sqlite.SQLiteOpenHelper.getDatabaseLocked(SQLiteOpenHelper.java)
at android.database.sqlite.SQLiteOpenHelper.getWritableDatabase(SQLiteOpenHelper.java)
at com.miui.player.content.MusicPrivateProvider.getWritableDatabase(MusicPrivateProvider.java:53)
at com.miui.player.content.MusicPrivateProvider.delete(MusicPrivateProvider.java:282)
at android.content.ContentProvider$Transport.delete(ContentProvider.java)
at android.content.ContentResolver.delete(ContentResolver.java)
at com.xiaomi.music.sql.SqlUtils.delete(SqlUtils.java:637)
at com.miui.player.scanner.FileScannerImpl$1.handle(FileScannerImpl.java:372)
at com.xiaomi.music.util.CollectionHelper.handleBatch(CollectionHelper.java:289)
at com.miui.player.scanner.FileScannerImpl.postScan(FileScannerImpl.java:366)
at com.miui.player.scanner.FileScannerImpl.scanDirectory(FileScannerImpl.java:177)
at com.miui.player.scanner.FileScannerService.scanFolder(FileScannerService.java:309)
at com.miui.player.scanner.FileScannerService.scanVolume(FileScannerService.java:282)
at com.miui.player.scanner.FileScannerService.onHandleIntent(FileScannerService.java:141)
at android.app.IntentService$ServiceHandler.handleMessage(IntentService.java)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java)


Odoslané z HM 1S pomocou Tapatalku
 #232083  od lerak
 před 7 lety
Omlouvám se nevšiml jsem si že to máš na kernel wakelock, přepni to na wakeup triggers zde vidíš která aplikace ubírá nejvíce proudu. Když to přepneš na screen wakelock, zde zjistíš co nejvíce a kolikrát zapína display. Ty to testy je nejlépe dělat přes noc kdy telefon nepoužíváš a je plně nabyt.

Ano jsou - GSam Battery Monitor, 3C Toolbox - ten teď používám já na zjišťování všelijakých informací nebo nastavení telefonu.
 #232140  od vospunt
 před 7 lety
Mám tu pár nedostatků na MI3W.

Nefunguje pauza u stopek.
Rychle se vyvíjí telefon kvůli mediaserveru.
Proximity senzor reaguje velmi pomalu.
Párkrát se mi stalo, že jsem chtěl odinstalovat aplikaci, ale koš nahoře se mi nezobrazil, vyřešil až restart, ale nasimulovat to neumím.

Po instalaci tom proveden factory reset a pořád to dělá...

Ocenil bych schovat tři tečky z notifikační lišty pokud je pouze vytažena klávesnice.
Pokud se člověk připojí na wi-fi, kde je požadována autorizace a omylem dá zpět, tak někdy není v notifikační liště záznam, proto bych dal odkaz na vyplnění do detailu wi-fi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) vospunt dne 11 Čer 2016, 20:11, celkem upraveno 1 x.
 #232186  od tLustej.miCin
 před 7 lety
Vracel jsem se na 4.4 dle návodu.
Přejmenování na update.zip a pak jsem dal install.. Dal wipe cash a dalvik a teďka už asi 45 minut mám logi MI a dole tři tečky s názvem Android.

Co s tím prosím? Je to na Mi4.
Naposledy upravil(a) tLustej.miCin dne 11 Čer 2016, 18:14, celkem upraveno 1 x.
 #232187  od VMach3
 před 7 lety
V recovery proveď factory reset
tLustej.miCin se to líbí
 #232190  od VMach3
 před 7 lety
Současným stiskem tlačítek hlasitosti nahoru a zapínání
tLustej.miCin se to líbí
 #232222  od Raspel
 před 7 lety
Hlasim chybu Mr. Morecast

java.lang.IllegalStateException: GoogleApiClient is not connected yet.
at ijc.b(SourceFile:512)
at ijw.b(SourceFile:260)
at ijo.b(SourceFile:324)
at ppw.a(SourceFile:108)
at dfd.a(SourceFile:100)
at dff.a_(SourceFile:1040)
at isy.a(SourceFile:201)
at ijo.a(SourceFile:859)
at ijc.g(SourceFile:499)
at ijc.a(SourceFile:435)
at iis.a_(SourceFile:1437)
at isw.a(SourceFile:227)
at irq.a(SourceFile:780)
at irh.a(SourceFile:1829)
at irk.handleMessage(SourceFile:5339)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:793)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:609)
at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
 #232223  od ecilehard
 před 7 lety
lerak píše:Omlouvám se nevšiml jsem si že to máš na kernel wakelock, přepni to na wakeup triggers zde vidíš která aplikace ubírá nejvíce proudu. Když to přepneš na screen wakelock, zde zjistíš co nejvíce a kolikrát zapína display. Ty to testy je nejlépe dělat přes noc kdy telefon nepoužíváš a je plně nabyt.

Ano jsou - GSam Battery Monitor, 3C Toolbox - ten teď používám já na zjišťování všelijakých informací nebo nastavení telefonu.
Právě že to v ostatních záložkách psalo wakelock u aplikací kolem pár minut. Po restartu telefonu už se chová normálně, asi se v něm jen něco zašmodrchalo, dnes přez noc 1%.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #232227  od tLustej.miCin
 před 7 lety
Už jsem to tu párkrát řešil. Na mé Mi4, kde jsem provedl flash na Android 6.0 a po prvním flashi to sáhlo na gpsku a od té doby se gps nechytá. Dával jsem to technikoví, který řeší naše mimozáruční servisní opravy.
Tak jsem včera dával downgrade na Kitkat a gpska stále totálně opilá a nepřesná a vůbec se nechytne. Neustále každá aplikace hlásí "Hledání signálu gps". Práva povolena. Takže je to hardwarově pošahané navždy. 3 měsíce starý telefon. Je to na vlastní nebezpečí. S tím jsem počítal. Takže namísto původního odhadu 4500 ho teďka prodám za 3 a budu rád.

Ještě to flashnu na nejnovější systém a pošlu do světa.
 #232229  od Halali
 před 7 lety
Redmi2

Ahoj, mam problem s nerosvicenim displaye po hovoru. Telefon správně vyhodnoti, ze hovorim a u ucha mi zhasne display, ale kdyz telefon vezmu od ucha do ruky, abych mohl zavesit, tak se display uz nerozsviti. (musim mackat tlacitko pro zapnuti) Nekdo nejaky tip?
 #232268  od Thorgrin
 před 7 lety
Zdravím, nevíte někdo co přesně znamená "instalovat pomocí USB"? Ptá se to pokaždý při instalaci apk z úložiště. Vrátil jsem se teď po celkem dlouhé době z Mokee a dřív to v miui nebylo. Díky
 #232276  od apoman
 před 7 lety
apoman píše:kabel
musíš povolit přenos MTP :)
edit: jestli máš apk již v paměti tlf. tak to skus ignorovat
 #232296  od Slik
 před 7 lety
Ako je to s instalovanim tyzdennych ROM.
Musim nainstalovat kazdu v rade za sebou?
Alebo mozem vynechat par verzii a instalovat napr kazdu stvrtu raz za mesiac?
Dik
 #232300  od Marty_Mark
 před 7 lety
Slik píše:Ako je to s instalovanim tyzdennych ROM.
Musim nainstalovat kazdu v rade za sebou?
Alebo mozem vynechat par verzii a instalovat napr kazdu stvrtu raz za mesiac?
Dik
Mělo by jít instalovat klidně i jednou za měsíc, pokud se tam neobjeví nějaká důležitá aktualizace.

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
 #232301  od Slik
 před 7 lety
No a na 100% sa to neda povedat?
Ako budem vediet ci tam bude dolezita atualizacia...?
 #232305  od VMach3
 před 7 lety
Vzhledem k tomu že aktualizace jsou formou celé rom, a né jen malý aktualizační balíček, lze instalovat jakoukoliv verzi bez návaznosti na předešlou.
Slik, Axident se to líbí
 #232343  od kapap1
 před 7 lety
Slik píše:No a na 100% sa to neda povedat?
Ako budem vediet ci tam bude dolezita atualizacia...?
Je to na 100%. Presne jak potvrzuje VMach. Pokud nebudes chtit aktualizovat, protoze jsi spokojeny, nemusis. V okamziku nejake vonavky preflashujes a vse fici dal. Kdyz bude treba udelat neco navic, nez prepises svou stavajici verzi za novou, Ingbrzy na to upozornuje hned v 1. prispevku (bohuzel jej nekteri nedoctou do konce a potom se divi, ze maji doma briketku Obrázek ) - viz prechod z A4.4 na A6 aj.
A jak se dovis, ze bude nektera z aktualizaci dulezita??? Jednoduse. Budes kazdy tyden procitat toto forum o novinkach. Emaily nebo SMS bohuzel Ingbrzy a nikdo kolem nej nerozesilaji. Ikdyz by to mohli urcite zmenit, kdyz maji tolik casu, ne??? [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]

Samozrejme to bylo mysleno ironicky, kluci. Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
štír se to líbí
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat