[land]
 #263878  od durandal
 před 7 lety
Zdravím,
potřeboval bych poradit čím by to mohlo být. Při zapnutí telefonu najede jen na obrazovku s logem a pak se asi tak 20x resetne, než telefon naběhne. Mám jej týden a dělá už od prvního spuštění. Dík za rady.
 #263927  od durandal
 před 7 lety
tady to je ;-)
Screenshot_2016-11-15-18-57-24_com.android.settings[1].png
Screenshot_2016-11-15-18-57-24_com.android.settings[1].png (80.83 KiB) Zobrazeno 1081 x
 #263940  od Davidkrch
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Skús podľa tohto návodu odomknúť bootloader (ak ho ešte nemáš odomknutý), potom cez MiFlash flashnúť china developer ROM, flashnúť TWRP a potom CZ/SK ROM odtiaľto.
 #263970  od mirotaso
 před 7 lety
to nevyzera na chybu rom... skor HW problem s power tlacitkom... pred flashovanim by som skusil este factory reset

pripadne tam skus cez aktualizaciu dat toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

len cisto na vylucenie HW problemu, na odomykanie mas cas, ak to ma skoncit reklamaciou..
durandal se to líbí
 #269173  od 520Pavel
 před 7 lety
durandal píše:dnes jsem zkusil udělat aktualizaci podle Mirotaso a vše již běží bez problémů. Dík
Zdravím , co ti pomohlo?Factory reset nebo ta aktualizace? Pokud ta aktualizace jak jí tam dát?NOrmálně vložit do telefonu a pak přes updater najít soubor .zip a spustit?Mám stejný problém...Za odpověď dík. :)
 #269176  od durandal
 před 7 lety
Pomohla mi aktualizace. Musel jsem ji nahrát na kartu, ať není v paměti telefonu a pak přes aktualizaci najít zip a spustit ;-)
 #269222  od 520Pavel
 před 7 lety
durandal píše:Pomohla mi aktualizace. Musel jsem ji nahrát na kartu, ať není v paměti telefonu a pak přes aktualizaci najít zip a spustit ;-)
ok . Díky ;)
 #269270  od 520Pavel
 před 7 lety
Akorát ještě nevím...Mohl by nastat problém , to se mi stalo včera , mobil úplně nový , tak jsem stáhnul aktualizaci na MIUI 8 a když se mobil vypnul a měla se spustit ta aktualizace jakoby nacitaci kolečko a pak se má spustit aktualizace , tak se mi mobil zacal resetovat a aktualizace se nenainstalovala...Kdyby se mi to zase stalo , tak to zkoušet dokud se to nenainstaluje nebo nějaká jiná možnost?
 #269318  od durandal
 před 7 lety
To mi udelalo kdyz jsem mel ulozenou aktualizaci v interni pameti telefonu, ze se telefon resetoval a aktualizace se nenahrala. Tak jsem ji nahral na pametovku a vse fungovalo.
 #269424  od johnudu
 před 7 lety
durandal píše:To mi udelalo kdyz jsem mel ulozenou aktualizaci v interni pameti telefonu, ze se telefon resetoval a aktualizace se nenahrala. Tak jsem ji nahral na pametovku a vse fungovalo.
pravděpodobně málo místa v interní paměti

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat