[land]
 #289448  od DavidSiegel
 před 7 lety
1) K rôznym skladbám pridáva rôzne obrázky albumov z iných skladieb (náhodne, raz zobrazí, idem vyššie a vrátim sa a už nezobrazí).
2) Pri niektorých skladbách neukazuje obrázok albumu.
3) Nechce mi zobrať text k pesničkám (.lrc súbor, na predošlej aplikácii Music mi to išlo bez problémov). Zmenil sa formát, aký majú mať .lrc súbory?

Vopred vďaka.

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #289450  od DavidSiegel
 před 7 lety
DavidSiegel píše:1) K rôznym skladbám pridáva rôzne obrázky albumov z iných skladieb (náhodne, raz zobrazí, idem vyššie a vrátim sa a už nezobrazí).
2) Pri niektorých skladbách neukazuje obrázok albumu.
3) Nechce mi zobrať text k pesničkám (.lrc súbor, na predošlej aplikácii Music mi to išlo bez problémov). Zmenil sa formát, aký majú mať .lrc súbory?

Vopred vďaka.

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
Verzia ROM: 7.2.23

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #289455  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Doporucuji si nainstalovat SONY music player. Ma vetsi podporu audio souboru(prehraje i 320kbps),lepsi ekvalizer, funkcni stahování obrazku alb a mnohem vic věci

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #289460  od Mahtiel
 před 7 lety
Osobně se mi více než PowerAmp zalíbil Pi Music player
 #289502  od martini
 před 7 lety
Pro mě je už od MIUI 8 xiaomi music nepoužitelná a zbytečná, do té doby byla aspoň rychlá. Teď s tím vrtícím se pe... je to katastrofa, podpora formátů mizerná, flac přidá do knihovny, i když je neumí přehrát, m4a sice přehrát umí, ale jen ze správce souborů, protože do knihovny je nenačte. I když mám tagy v pořádku, rozhazuje nesmyslně 1 album do několika, cover art si cucá z prstu a nedá si říct, že by měla ukázat něco jiného. Byl jsem zvědavý, co zázračného v poslední aktualizaci vymyslely - nic, vůbec nic, za mě to vypadá, že jen potřebovali něčím vyplnit changelog [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Opravdu tragická aplikace, ale naštěstí si stačí na GP vybrat tu svoji, u mě vede Rocket player od JRT ;)
 #289989  od DavidSiegel
 před 7 lety
martini píše:Pro mě je už od MIUI 8 xiaomi music nepoužitelná a zbytečná, do té doby byla aspoň rychlá. Teď s tím vrtícím se pe... je to katastrofa, podpora formátů mizerná, flac přidá do knihovny, i když je neumí přehrát, m4a sice přehrát umí, ale jen ze správce souborů, protože do knihovny je nenačte. I když mám tagy v pořádku, rozhazuje nesmyslně 1 album do několika, cover art si cucá z prstu a nedá si říct, že by měla ukázat něco jiného. Byl jsem zvědavý, co zázračného v poslední aktualizaci vymyslely - nic, vůbec nic, za mě to vypadá, že jen potřebovali něčím vyplnit changelog [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Opravdu tragická aplikace, ale naštěstí si stačí na GP vybrat tu svoji, u mě vede Rocket player od JRT ;)
Ďakujem veľmi za váš názor. A prečo u vás vedie Rocket player?

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #289990  od DavidSiegel
 před 7 lety
VojtouNerCZ píše:Doporucuji si nainstalovat SONY music player. Ma vetsi podporu audio souboru(prehraje i 320kbps),lepsi ekvalizer, funkcni stahování obrazku alb a mnohem vic věci

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
Ďakujem veľmi pekne, vyskúšam :)

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #289991  od DavidSiegel
 před 7 lety
Mahtiel píše:Osobně se mi více než PowerAmp zalíbil Pi Music player
Ďakujem za odpoveď... A prečo sa vám zapáčil Pi Music player?

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #290024  od Mahtiel
 před 7 lety
Mně Pi Music Player připadá hezky přehledný a navíc se mi zatím nestalo, že by mi spadl na rozdíl od PowerAmpu, na druhou stranu přes mobil až tak neposlouchám hudbu, na to mám loseless mptrojku :)
U Pi Music Player na rozdíl od sračkových přehrávačů můžete přehrávat jednotlivé složky. Nesnáším takové přehrávače, kde si můžete vyfiltrovat jen alba, umělce, žánry atp. Takové přehrávače jsou na draka, páč třeba při vyfiltrování alb vám to někdy rozhodí jedno album klidně i do několika...
Naposledy upravil(a) Mahtiel dne 02 Bře 2017, 09:53, celkem upraveno 1 x.
 #290026  od Mahtiel
 před 7 lety
VojtouNerCZ píše:Doporucuji si nainstalovat SONY music player. Ma vetsi podporu audio souboru(prehraje i 320kbps),lepsi ekvalizer, funkcni stahování obrazku alb a mnohem vic věci

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
V GP jsem Sony Music Player nenašla :( ráda bych vyzkoušela i ten ;)
 #290035  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Mahtiel píše:
VojtouNerCZ píše:Doporucuji si nainstalovat SONY music player. Ma vetsi podporu audio souboru(prehraje i 320kbps),lepsi ekvalizer, funkcni stahování obrazku alb a mnohem vic věci

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
V GP jsem Sony Music Player nenašla :( ráda bych vyzkoušela i ten ;)
Bohuzel, je oficialne pouze pro SONY mobily. Musis stáhnout instalacni apk, napriklda zde. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
Mahtiel se to líbí
 #290518  od Mahtiel
 před 7 lety
Zkoušela jsem tu Sony .apk stáhnout i mám v mobilu signed.apk a nejde instalovat. Kdosi na XDA-developers.com dal instalovatelnou signed.apk, ale tam to řve, že instalace je nebezpečná
 #290524  od Cygnus
 před 7 lety
Pokud Ti jde o obaly albumů nebo interpretů velice doporučuji toto, nic jednoduššího jsem nenašla navíc Ti to dá na výběr z více obrázků :-)Obrázek

Jinak z přehrávačů používám Mezzo má i výborný widget. Spokojenost. Obrázek Obrázek Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 #290525  od Cygnus
 před 7 lety
Jinak proč stahovat již dnes nekvalitní mp3 formáty? Stahujte alespoň. flac soubory ty jsou už dne skoro všude k nalezení a kvalita je noc a den s porovnáním s mp3[PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION]

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 #290526  od Mahtiel
 před 7 lety
Osobně mám většinu třeba ve flacu, ale některé věci se v loseless formátech na netu sehnat nedají :)
 #290527  od Cygnus
 před 7 lety
Mahtiel píše:Osobně mám většinu třeba ve flacu, ale některé věci se v loseless formátech na netu sehnat nedají :)
A kde stahuješ? Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 #290561  od Mahtiel
 před 7 lety
Ulož.to a warforum. Přes uTorrent nemůžu na PC, manžel má v PC hromadu pracovních věcí, ten by mi dal, je možná dostanu k narozeninám noťas, pak bude i uTorrent ;)
 #290581  od Cygnus
 před 7 lety
Mahtiel píše:Ulož.to a warforum. Přes uTorrent nemůžu na PC, manžel má v PC hromadu pracovních věcí, ten by mi dal, je možná dostanu k narozeninám noťas, pak bude i uTorrent ;)
Ja převádím často i tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

A také uložto atd. Torrenty u mě také nehrozí, žiji v Německu a tady je to trestné Obrázek
Mahtiel se to líbí
 #290588  od Mahtiel
 před 7 lety
Jinak se mi na mobilu podařilo rozběhnout soubor .dsf přes HibyMusic. Jen nejsem moudrá, co znamená, že to má jen jen jeden bitObrázek
 #290590  od bedo
 před 7 lety
To bude asi nejaké skonvertované SACD, alebo čosi podobné. Funguje to trochu inak ako CD - síce má len 1bit, ale zato sa ten bit veľmi rýchlo mení (2-5 milión krát za sekundu, u CD 16 bitov, ale len 44100 krát). Pokiaľ to niekto dokážete rozoznať, máte dobré uši, mojim už v pohode stačí aj 128kbps VBR AAC, vlastnoručne vyrobený cez iTunes. :)
 #290600  od bedo
 před 7 lety
no, bez DAC by som osobne hudbu počúvať nechcel, ja mám analógový sluch... :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat