[land]
 #353355  od gogocar
 před 6 lety
GRATULUJI
Tak jsi vytvořil místní rekord v založení duplicitních postů. :joy: 7x to je teda fakt mazec. A přitom stačilo místo psaní číst nebo hledat : Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
murphy.alex.cz se to líbí
 #353402  od murphy.alex.cz
 před 6 lety
Jo omlouvám se,ale klikl jsem odeslat,napsalo načítání a hodilo zpět bez jakéhokoli potvrzení nebo hlášky,že bylo vytvořeno. Tak jsem klikl znova odeslat a stalo se to samé...nekolikat...ještě jednou omluva všem
 #353403  od murphy.alex.cz
 před 6 lety
Z žádného jiného ani z uvedeného odkazu jsem nedokázal vyčíst,že by se jednalo o verzi 9.2.2.0 ... Nebo čtu nebo dělám něco špatně,když to nepoznám?
 #353404  od gogocar
 před 6 lety
Stačí kliknout na ten odkaz v diskuzi kam jsem tě nasměroval a viděl by jsi toto
Přílohy
jh.png
 #353489  od JackieBrown
 před 6 lety
ahoj, včera jsem aktualizoval na 9220 a zatím jsem si všiml, že nefunguje na zamknuté obrazovce náhled sms. Je tam pouze jméno odesilatele, ale pod tím není text zprávy. Syn u Redmi 4x má v nastevení Zamykací obrazovka - Rozšířené nastavení- Na obrazovce uzamčení - Zobrazit všechna oznámení a jejich obsah, ale u 3 S to nemůžu najít. Dále přestala blikat červeně dioda když klesne baterka pod 20 %. Máte někdo radu jak to vyřešit? Pokud to tady někdo řeší sorry za další vlákno
 #354080  od murphy.alex.cz
 před 6 lety
Včera jsem provedl aktualizaci a můj subjektivní pocit je nepatrné zrychlení systému. Malinko se graficky změnily systémové ikony, vymazalo se nastavení gest a zkratek. Přibyla další obrazpvka s několika widgety a vyhledáváním googlu,přičemž se mi zatím nepodařilo přijít na to,jak ji odstranit. Ve stahovací roletě přibyla funkce počítače mobilních dat. Změnilo se mi i řazení SMS zpráv,je to teď po dnech a přehlednější. Mnou používaný Widget hodin byl doplněn i o informace o počasí,což oceňuji. Změn je hodně i v nastavení telefonu,ještě jsem nepřišel úplně na vše. Vypsal jsem sem jen věci,které se dotýkají me jakožto běžného uživatele. Kompletní seznam změn si samozřejmě každý může přečíst v oficiálním popise aktualizace.

Musím vyzkoušet zda se zlepšilo nahrávání videa a fotografování,spolu s výdrží baterie je to pro mě jeden z nejdůležitějších parametrů. K tomu něco napíšu po pár dnech...
 #354227  od Sto61
 před 6 lety
Taky jsem chtěl vyzkoušet stabilku . Stáhnul jsem si V9.2.2.0.MALMIEK (MIUI9) z odkazu v příspěvku Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , soubor nakopíroval na SD kartu v telefonu . V TWRP jsem dal výmaz Data, Cache a Dalvik a potom ještě Formárovat data . Pak proběhla klasická instalace ROM a po restartu jsem skončil na logu MIUI . Dál se nic nedělo cca 45 minut . Ani ty 3 tečky dole se neobjevily . Použil jsem TWRP 3.1.1 -0-land i novější 3.2.1 -0-land .
Tak nevím co dělám špatně .
 #354764  od murphy.alex.cz
 před 6 lety
Po pár dnech testování musím říct,že mi velmi opravdu velmi klesla výdrž baterie. Ráno se 100% vytáhnu z nabíječky a večer 20% baterie,bez většího využívání... Má někdo podobnou zkušenost? Ještě minulý týden baterie vydržela více jak 2 dny....
 #354802  od hlad01
 před 6 lety
Asi před týdnem nebo dvěma se mi to aktualizovalo a je to na prd.
-ikonky přichycené v dolní liště (Telefon, Kontakty, Zprávy, Email) jsou bez textu - pod nimi byl přetím název, teď nic.
-Notifikace na zmeškané hovory a možná i o příchozí SMS jsou v angličtině ("missed call" místo "zmeškaný hovor/volání")
-Verzi systému jsem hledal jako obvykle v nastaveních úplně dole, nyní je úplně nahoře.
-když vyjedu z aplikace, tak se její ikona ještě zatřepe. Když vyjíždím z aplikace "Telefon", tak se na ploše ještě zatřepe a vyvolává to pocit, jakoby zrovna teď někdo volal. Na prd, vypnul by to, ale kde?
-přidalo mi to na začátek další plochu se zástupci, zatím nevím, k čemu je to dobré.

-jediná dobrá věc je ta informace o počasí.
 #354930  od Korn
 před 6 lety
Součástí této aktualizace byla bohužel i ztráta možnosti vypnout či zapnout animace systému. Údajně je optimalizace M9 tak dobrá, že už je není třeba vypínat, kvůli šetření baterie, ale....Naštěstí je tato možnost stále v "Možnostech pro vývojáře", takže kdo chce zkusit, jak to s tou optimalizací a výdrží baterie opravdu je, tak tam najít položky : Měřítko pro animaci oken, Měřítko pro přechod animací a Měřítko pro délku animací a tam u všech třech nastavit na Animace vypnuty. Poté této i každé další změně nastavení, je vždy třeba provést restart telefonu :wink:
Perikles se to líbí
 #355227  od T-Maxx
 před 6 lety
Za mě vše dobré ale Baterie se ztrácí ráno 100% a večer už pípa minimun.. předtím i 3 dny..
Někdo návod jak vrátit aktualizaci zpět..nebo opravit chybu.. :(

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat