STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
199
81%
NIE
46
19%
 #232948  od ingbrzy
 před 7 lety
[html]<h2>
MIUI 8
OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA MODELANDROID ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRRORTWRP Recovery
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTEcancro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiMAX hydrogen6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S aries5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4C libra5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 4G/LTE dior4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA 1GB RAM HM20148114.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA 2GB RAM HM2014811, wt880475.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote virgo6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 1S LTE gucci4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/TD 1GB RAM HM20148134.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/TD 2GB RAM HM2014813, wt860475.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3G MTK WCDMA lcsh92_wet_jb94.4 --- ---Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 1S WCDMA armani4.4 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote PRO leo5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi5 gemini6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime hermes5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 hennessy5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 3 / PRO ido5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4S aqua5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 PRO kenzo5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiMAX PRO 64GB / 128GB helium6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia manuálne
- Nainštalujte TWRP cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pre Windows
- Potom zip s našou ROM cez TWRP alebo aplikáciu Updater - menu - select zip - reboot

ROOT ak ho naozaj potrebujete a viete s nim zaobchádzať:
- Xiaomi skomplikovalo root aj na ostatných zariadeniach ktoré ho do teraz mali.. na čínskej ROM to funguje tak, ze sa pri povolení root sa stahuje patch z cinskeho OTA servera ktory zariadenie nasledne rootne.. problem je, ze po prelozeni ROM tento patch uz nefunguje a neda sa ani stiahnut zo servera... preto ostava len pouzit SuperSU v TWRP ak chcete ROOT prava... Takto to pozaduje Google ktory sa chysta vstupit na Cinsky trh...
PS: V oficialnej Global ROM ROOT ani nikdy nebol...
- nahrajte Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť cez TWRP (app Aktualizácia -menu - reštart do Recovery - v TWRP - Inštalovať - zip so SuperSU - reštart)

Informácie ohľadom OTA aktualizácií:
- cez OTA je distribuovaný rovnaký zip súbor ako je zverejnený tu (takze plná ROM 400-800MB)
- Inštalácia cez OTA je rovnaká ako inštalácia cez aplikáciu Aktualizácia - Menu - Vybrať ZIP z úložiska (ak máte aj TWRP)
- Nahrávanie na OTA server v číne je veľmi pomalé (v priemere 30-40kbs celkovo 8GB týždenne) a musím ich nahrávať po jednom hlavne v noci aby bolo spojenie ako tak stabilne a nepadalo... Zial nemam na to cas robit to kazdy tyzden a preto sme sa rozhodli nahravat OTA len raz do mesiaca... Ludia ktori cakaju len na OTA, vacsinou nemaju ani tusenie, ze vysla nova verzia alebo su len lenivi si stiahnut zip manualne.. Zial, ja to za nich kazdy tyzden uz nestiham robit...

Redmi 2 prechod na Android 5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždňa Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

Poznámky:
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- OTA sa nahráva v priebehu týždňa
Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Pre užívateľov Xiaomi MiNote prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Pre Redmi Note 3G MTK:
Jje nutne zvacsenie systemovej particie na 2GB podla Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Potom mozete aktualizovat na v8
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

inak sa uz nezmesti a skoncite v bootloop...
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
Duddits, JohanCZ, pallinko a 16 ostatní se to líbí
 #232949  od ingbrzy
 před 7 lety
- Inštalácia klasicky cez app Aktualizácia - menu - vybrať zip
- Factory reset nie je nutny (okrem Redmi 1S) ale odporuca sa ho urobit

- Preklad SK 100%
- Preklad CZ 98% (dalsi tyzden uz bude dokonceny)

Pre Redmi Note 3G MTK:
Jje nutne zvacsenie systemovej particie na 2GB podla Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Potom mozete aktualizovat na v8
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

inak sa uz nezmesti a skoncite v bootloop...
pallinko, Figure.09, hjirik a 5 ostatní se to líbí
 #232951  od amortn
 před 7 lety
[SMILING FACE WITH SMILING EYES] som zvedavý a horim nedockavostou. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #232953  od amortn
 před 7 lety
xiaomi.eu_multi_hennessy_6.5.26_v7-5.0.zip pr download dá túto možnosť to znamená že nieje pre redmi note 3? :'(
 #232955  od terzdek
 před 7 lety
Zdravím, mám redmi 1 S s poslední verzí MIUI 7. Stačí stáhnout zip tak jako vždy a vybrat jej v aktualizacích.

Či to takto nelze? Nerad bych zase položil telefon a TWRP už zase nevím k čemu je :))
 #232956  od ingbrzy
 před 7 lety
amortn píše:xiaomi.eu_multi_hennessy_6.5.26_v7-5.0.zip pr download dá túto možnosť to znamená že nieje pre redmi note 3? :'(
link opraveny.. :)
 #232957  od amortn
 před 7 lety
amortn píše:xiaomi.eu_multi_hennessy_6.5.26_v7-5.0.zip pr download dá túto možnosť to znamená že nieje pre redmi note 3? :'(


už to ide vdaka.:-)
 #232959  od Spake
 před 7 lety
Cancro link nejde ...

Re: mirror jede ...
Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Spake dne 17 Čer 2016, 06:26, celkem upraveno 1 x.
 #232960  od Patin
 před 7 lety
Ahoj,nejde link na redmi note 3 kenzo. Diky

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #232966  od Shaman
 před 7 lety
Mi2S staženo, zatím OK, jediné co jsem si všiml tak je font v recovery, celé je to jakési natáhlé. jinak dirty flash, žádné chybové hlášky.
 #232967  od pepol
 před 7 lety
Tak instalace skončí s chybou 7. Zkoušeno 3x se stejným výsledkem.
 #232969  od ingbrzy
 před 7 lety
pepol píše:Tak instalace skončí s chybou 7. Zkoušeno 3x se stejným výsledkem.
Ktory telefon?

~Tapatalk Mi5~
 #232971  od Shaman
 před 7 lety
MI2S - asi jsem slepý, nevidím kalkulačku. naštěstí market je jich plný.

přepínače ve stavové liště jsou taky neergonomicky uspořádané, má na stránku 4,5 přepínače
 #232973  od peter555
 před 7 lety
Táto sk cz rom bude mať aj pravidelné aktualizácie v systéme?
 #232974  od kapap1
 před 7 lety
Diky za skvelou praci, kluci.

Me prvni postrehy:
- kalkulacka funguje jako za mlada,
- prihlaseni do Aliexpress porad nemozne!!!

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #232976  od vojtus
 před 7 lety
pepol píše:Tak instalace skončí s chybou 7. Zkoušeno 3x se stejným výsledkem.
Mam ten isty problem, telefon nejde spustit :(
 #232977  od t3tsugakum0n0
 před 7 lety
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTE pri odkaze na stiahnutie 6.6.16 píše, že je chybný odkaz a ma neprepojí na stránku aby som si stiahol aktualizáciu :)
 #232978  od svatab
 před 7 lety
t3tsugakum0n0 píše:Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTE pri odkaze na stiahnutie 6.6.16 píše, že je chybný odkaz a ma neprepojí na stránku aby som si stiahol aktualizáciu :)
Jdi na mirror.
 #232980  od gonzo
 před 7 lety
Hermes - instalace bez FR (zatim) chybí kalkulačka. Byla o tom někde zmínka, kterou jsem přehlédnul?
Btw widget hodin se vám líbí? Optický mě přijde že minuty jsou větší než hodiny...

~ Redmi Note 2 ~
Naposledy upravil(a) gonzo dne 17 Čer 2016, 08:01, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat