STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
117
77%
NIE
34
23%
 #235803  od Comby
 před 7 lety
No ja som dal výkonný režim, spustil hru, ale tie dve jadrá nenabehli. Zrejme si to kernel riadi podľa potreby. Btw, tu niekto hlásil bug:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MI 3W Tapatalk
 #235805  od majki
 před 7 lety
Na novém telefonu MI5 (gemini) mne vůbec nefunguje bluetooth, resp. jde zapnout, ale vůbec nic mne nevyhledá, ani náramek MiBand, ani bluetooth v autě. Má někdo podobnou zkušenost? Takhle je pro mne telefon nepoužitelný, v autě trávím dost času a bez HF jsem v pytli, navíc nejde ani odemykat telefon náramkem, šílenost. Díky za reakci, pokud se s tím někdo již setkal. Na staré Mi3 mne maká naprost vše a to tam mám také tuto verzi MIUI....

PS: Tak beru zpět, chvíli to koukalo, pak jsem vypnul BT na MI3 a rázem už MI5-ka náramek viděla. Tak ještě zkusím Parrot v autě a kdyby byl problém, dám vědět...
Naposledy upravil(a) majki dne 29 Čer 2016, 20:27, celkem upraveno 1 x.
 #235806  od jenicekk
 před 7 lety
Nesetkal, na alpha verzích Rom sice bt nefungovalo vůbec optimálně ale vždycky aspo našlo zařízení v dosahu. Teď mi přijde že je bt ok, miband se neodojuje, moto 360 taky v pohodě.

Odesláno z Mi5 black 64GB
 #235809  od JungleOreo
 před 7 lety
majki píše:Na novém telefonu MI5 (gemini) mne vůbec nefunguje bluetooth, resp. jde zapnout, ale vůbec nic mne nevyhledá, ani náramek MiBand, ani bluetooth v autě. Má někdo podobnou zkušenost? Takhle je pro mne telefon nepoužitelný, v autě trávím dost času a bez HF jsem v pytli, navíc nejde ani odemykat telefon náramkem, šílenost. Díky za reakci, pokud se s tím někdo již setkal. Na staré Mi3 mne maká naprost vše a to tam mám také tuto verzi MIUI....

PS: Tak beru zpět, chvíli to koukalo, pak jsem vypnul BT na MI3 a rázem už MI5-ka náramek viděla. Tak ještě zkusím Parrot v autě a kdyby byl problém, dám vědět...
Na mé Mi4W bluetooth bez problému, já mám zase bug s MiRemote, automaticky si to hledá zařízení jak chce a ještě k tomu používá GPS, je to normální?! Musel jsem to deaktivovat...
 #235810  od marek331
 před 7 lety
TWRP 3.0.2.0 stále nevie desifrovat vnutorne ulozisko, mam sifrovany telefón a tym padom nemozem nahrat supersu ani dalsie aktualizacie, je nejake riesenie? Googlim uz treti den a nic, jedine desifrovat hard resetom a potom rootnut, any ideas? Mi4

Odoslané z MI 4LTE pomocou Tapatalku
 #235811  od FlugzeugSK
 před 7 lety
vopred sorry za novacikovsku otazku...
nasa korporatna security vynutila instalaciu airwatch a sifrovanie vsetkych smartfonov pripojenych na firemny server. na aktualnej tyzdnovej v8 to bezproblemov rozchodim, ALE mam NotePro bez moznosti SD karty a tym ze je zasifrovane ulozisko, twrp sa nedostane k stiahnutemu updatu. standardny sposob instalacie updatu tym padom nema sancu. otazka znie, je nejaka moznost ako instalovat tyzdenny update bez nutnosti resetovania telefonu a kompletnej novej instalacie?
 #235812  od VMach3
 před 7 lety
marek331 píše:TWRP 3.0.2.0 stále nevie desifrovat vnutorne ulozisko, mam sifrovany telefón a tym padom nemozem nahrat supersu ani dalsie aktualizacie, je nejake riesenie? Googlim uz treti den a nic, jedine desifrovat hard resetom a potom rootnut, any ideas? Mi4

Odoslané z MI 4LTE pomocou Tapatalku
Instaluj aktualizace i supersu v TWRP přes Sideload.
marek331, FlugzeugSK se to líbí
 #235815  od marek331
 před 7 lety
@VMach3, vdaka za nakopnutie, vyskúšam
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odoslané z MI 4LTE pomocou Tapatalku
 #235816  od vorelbus
 před 7 lety
Ahoj. Pouze se zeptám zda někdo používá RedMi Note 3 Pro na dvě SIM karty? Mám od přechodu na v8 problém se signálem . Jako hlavní mám O2 a druhou Vodafone. Poměrně často se stává, že volám z primárního a dlouho trvá vytáčení, které nakonec ukončeno a při opakování již není signál. Prostě pro dvě karty nepoužitelné. Dodávám, že jsem nedělal FR a moc se mi do toho nechce. Nějaké zkušenosti? Děkuji za rady.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #235817  od kapap1
 před 7 lety
rasto9966 píše:
kapap1 píše:Maly dotaz:
- GPS test lokalizuje zarizeni, zobrazi 3D Fix, ale po prepnuti na licencni Sygic dojde k zobrazeni me lokalizace na mape a nasledne ke ztrate signalu GPS. Ma nebo mel nekdo podobny problem??? Jak se s tim vyporadat??? Diky za rady.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
To si uz fakt robys kozy... precitaj si aspon poslednych 5 stran a svoju odpoved tam najdes, ako sledujem stale vypisujes ale vobec necitas a robys zbytocne prispevky, si nahanas hodnost?
Jasne. Jenom o hodnost mi jde. A ty si, prosim te, dej ledovou sprchu. Ve vztahu k dnesnimu pocasi se tve reakci moc nedivim. Kazdopadne pokud tak reagujes na dotazy i doma, pak lituji tve okoli. Zde by zrejme platilo mlceti zlato.
Mimochodem spoustu prispevku opravdu proletim jen okrajove, protoze modely, kde se opakuje chyba signalu SIM karet nebo pripojeni vyzvaneciho tonu SIM1 a SIM2 se me proste netyka.
Edit:
Tak mi to teda nedalo a v tapatalku jsem projel poslednich cca 90 postu (tedy 9 stran) a vysledek? Zrejme je podle tebe Locus na Slovensku to same co u nas Sygic?! Osobne si ale myslim, ze to budou dve odlisne, byt zakladem a funkci stejne, aplikace?! Stejne tak u Locusu pise Comby, ze se mu chova uplne jinak, nez jak je tomu v mem pripade u Sygicu?! Tak ti nevim, kdo si z koho roby kozy?!
Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235821  od prokji
 před 7 lety
pro jungleoreo:
No vida [SMILING FACE WITH SMILING EYES] - tady je krásně vidět, jak jsou testy zavádějící.....
 #235832  od mkotan
 před 7 lety
Zdravim ve spolek.
Po aktualizaci a restartu mi naběhne hláška "The device is locked" - "Activate this device" - zadám heslo a objeví se mi "Couldnt verify Mi Account ID. Cant connect to network.
Poraďte prosím, jak tel odblokovat. Toto mi naskočí ještě před tim, než můžu zadat pin, takže se nepřipojí do sítě.
Tel - Mi2S
Děkuji

Edit: zrušil jsem PIN na jiném tel a vše pak proběhlo v pořádku...
Naposledy upravil(a) mkotan dne 29 Čer 2016, 22:53, celkem upraveno 1 x.
 #235833  od rasto9966
 před 7 lety
JungleOreo píše:
rasto9966 píše:JungleOreo ja som koli prehriatiu telefonu musel osmicku vymazat. Telefon mam primarne polozeny na palubovke v aute ako navigaciu a pripojeny na nabijacku sedmicka sa dost slusne zahrievala v takomto pripade ale nestalo sa mi ze by zlyhal cely telefon koli tomu, kdezto osmicka sa zasekla zacala lagovat odpojila vsetky zariadenia ktore boli v pouzivani ako gps internet skratka vsetko co moze zvysit zahriatie a tym padom aj navigacia skoncila a skoro som nedorazyl do ciela >:( koli tomu to bol poledny kliniec do rakve osmicky pokial nebudem citat same ody na radost ako to vsetkym slape bez chyby.... [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] Nehovoriac o neskutocne zlych fotkach ktore od osmicky robyl fotak, nepouzitelne bez detajlov vsetko mierne rozmazane... >:(
Ano downgrade je mozny na kazdom telefone len kazdy ma iny postup to by si mal skor riesit v sekcii pre tvoj model... ;) Ja som to mal jednoduche zbehol som do twrp a dal obnovyt z poslednej sedmickovej zalohy a za 15 minut uz telefon slapal ako hodinky ale aj tak som ho strcil do sacku a bachol na 10 min do mraznicky lebo bol fakt neskutocne cely rozpaleny.... [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Žádny z těchto problémů nemám, pouze velice vzácný náhodný reboot (zatím jednou za dva dny), mimochodem, to s tím zahříváním, navigace a nabíječka - ani se nedivím, že se zahříval :D A to s tím downgradem, šlo by asi tedy pouze flashnout starší verzi a vymazat data?
To co navrhujes nemusi fungovat a je nutny FR, ak si robies pred kazdou aktualizaciou zalohu v twrp tak nemusis nic riesit len obnovit zo zalohy v twrp, to je najrychlejsia a najednoduchsia cesta a mozes urtobyt pred nou aj FR dnes som to akurat tak urobyl a MTP ktore doteraz vo verzii 6.4.14 nefungovalo sa zas rozbehlo...
 #235837  od rasto9966
 před 7 lety
kapap1 píše:
rasto9966 píše:
kapap1 píše:Maly dotaz:
- GPS test lokalizuje zarizeni, zobrazi 3D Fix, ale po prepnuti na licencni Sygic dojde k zobrazeni me lokalizace na mape a nasledne ke ztrate signalu GPS. Ma nebo mel nekdo podobny problem??? Jak se s tim vyporadat??? Diky za rady.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
To si uz fakt robys kozy... precitaj si aspon poslednych 5 stran a svoju odpoved tam najdes, ako sledujem stale vypisujes ale vobec necitas a robys zbytocne prispevky, si nahanas hodnost?
Jasne. Jenom o hodnost mi jde. A ty si, prosim te, dej ledovou sprchu. Ve vztahu k dnesnimu pocasi se tve reakci moc nedivim. Kazdopadne pokud tak reagujes na dotazy i doma, pak lituji tve okoli. Zde by zrejme platilo mlceti zlato.
Mimochodem spoustu prispevku opravdu proletim jen okrajove, protoze modely, kde se opakuje chyba signalu SIM karet nebo pripojeni vyzvaneciho tonu SIM1 a SIM2 se me proste netyka.
Edit:
Tak mi to teda nedalo a v tapatalku jsem projel poslednich cca 90 postu (tedy 9 stran) a vysledek? Zrejme je podle tebe Locus na Slovensku to same co u nas Sygic?! Osobne si ale myslim, ze to budou dve odlisne, byt zakladem a funkci stejne, aplikace?! Stejne tak u Locusu pise Comby, ze se mu chova uplne jinak, nez jak je tomu v mem pripade u Sygicu?! Tak ti nevim, kdo si z koho roby kozy?!
Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #235842  od flayskye
 před 7 lety
chci se zeptat uživatelu telefonu redmi note 3g jestli by mi sem nemohl hodit návod nebo napsat do sz jak udělat update na miui 8 tak aby mi šel signál díky :)
 #235843  od lukbe
 před 7 lety
Je někde možné nastavit aby se například ve 23:00 vypnuto bluetooth a WiFi a zase v 6:00 zapnulo? V miui 7 to defaultně šlo, zde nato nemohu přijít.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235848  od kapap1
 před 7 lety
rasto9966 píše:
kapap1 píše:
rasto9966 píše: To si uz fakt robys kozy... precitaj si aspon poslednych 5 stran a svoju odpoved tam najdes, ako sledujem stale vypisujes ale vobec necitas a robys zbytocne prispevky, si nahanas hodnost?
Jasne. Jenom o hodnost mi jde. A ty si, prosim te, dej ledovou sprchu. Ve vztahu k dnesnimu pocasi se tve reakci moc nedivim. Kazdopadne pokud tak reagujes na dotazy i doma, pak lituji tve okoli. Zde by zrejme platilo mlceti zlato.
Mimochodem spoustu prispevku opravdu proletim jen okrajove, protoze modely, kde se opakuje chyba signalu SIM karet nebo pripojeni vyzvaneciho tonu SIM1 a SIM2 se me proste netyka.
Edit:
Tak mi to teda nedalo a v tapatalku jsem projel poslednich cca 90 postu (tedy 9 stran) a vysledek? Zrejme je podle tebe Locus na Slovensku to same co u nas Sygic?! Osobne si ale myslim, ze to budou dve odlisne, byt zakladem a funkci stejne, aplikace?! Stejne tak u Locusu pise Comby, ze se mu chova uplne jinak, nez jak je tomu v mem pripade u Sygicu?! Tak ti nevim, kdo si z koho roby kozy?!
Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Diky za odkaz. Tento post jsem si samozrejme cetl (minimalne 2x), ale chovani sygicu v mem pripade je trosku jine. Hold mi nezbyva, nez verit, ze se casem situace a pribyvajicimi aktualizacemi zmeni.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235849  od JohanCZ
 před 7 lety
kapap1 píše:
rasto9966 píše:
kapap1 píše: Jasne. Jenom o hodnost mi jde. A ty si, prosim te, dej ledovou sprchu. Ve vztahu k dnesnimu pocasi se tve reakci moc nedivim. Kazdopadne pokud tak reagujes na dotazy i doma, pak lituji tve okoli. Zde by zrejme platilo mlceti zlato.
Mimochodem spoustu prispevku opravdu proletim jen okrajove, protoze modely, kde se opakuje chyba signalu SIM karet nebo pripojeni vyzvaneciho tonu SIM1 a SIM2 se me proste netyka.
Edit:
Tak mi to teda nedalo a v tapatalku jsem projel poslednich cca 90 postu (tedy 9 stran) a vysledek? Zrejme je podle tebe Locus na Slovensku to same co u nas Sygic?! Osobne si ale myslim, ze to budou dve odlisne, byt zakladem a funkci stejne, aplikace?! Stejne tak u Locusu pise Comby, ze se mu chova uplne jinak, nez jak je tomu v mem pripade u Sygicu?! Tak ti nevim, kdo si z koho roby kozy?!
Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Diky za odkaz. Tento post jsem si samozrejme cetl (minimalne 2x), ale chovani sygicu v mem pripade je trosku jine. Hold mi nezbyva, nez verit, ze se casem situace a pribyvajicimi aktualizacemi zmeni.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Chování telefonu s Miui 8 je podivné celkové. Chová se nějak divně oproti V7. Jednou jde gps na pozadí podruhé zase ne. Jeden den baterie super ráno odebráno z nabíječky večer stále 70% dnes je to zase jiné ráno z nabíječky a po dvou hodinách telefon na 80%. Nechápu to. Navíc je v zadu u fotoaparátu rozpálený


Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #235851  od dalid
 před 7 lety
To správanie batérie potvrdzujem. Už som raz nabijal 3 hodiny a telefón bol riadne horúci.

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #235852  od rasto9966
 před 7 lety
@kapap1 neni zac, je to uz dlhsie problem, ja som sa vratil na 6.4.14 a dokonca ani tu mi nechce ist gps na pozadi aj ked som udelil vynimku aplikacii a nakoniec som zrusil uplne setriaci rezim a nepomohlo, skusal som to riesit aj sa na to pytat skor ale nikto nevedel odpovedat , zjavne problem kotry som ja zaregistroval omnoho skor na mojom modeli sa teraz prejavuje uz na viacerych. Dalsia nepochopytelna vec je ako ty tvrdis ze niektore navigacie idu hned niektorym trva neskutocne dlho lez sa rozbehnu a nasiel som aj take ktore sa nerozbehli vobec. Sygic mi ide v pohode vyskusaj ho preinstalovat ci sa neumudri, alebo urob zalohu v twrp urob FR a obnov to mne pomohlo na nefukcne MTP. Takto isto sa sprava aj aplikacia hangouts na mobilnych datach nechce skratka fungovat na pozadi aj ked je uzamknuta a nastavena na automaticke spusteniea ma vynimku aby nebola vobec obmedzovana. Zjavne niektore systemove nastavenia aj ked ich nastavym ako ja potrebujem tak ich system neakceptuje a takychto nedostatkov ma miui dost. Preto som zalozil vlakno kde zhanam neaku alternativnu romku ktora by bola bez takychto bugov ale mala v sebe v zaklade taku ochranu sukromia ako miui.... Hlasenia cez telefon sa mi vidi ze ignoruju veselo... Snad sa im ra podari vydat romku ktora bude fungovat ako ma... :D
 #235855  od dalid
 před 7 lety
K navigacii. A touto rom v sobotu waze išiel prefekt. Dnes som na ceste do BA a po 100km stále nemám pozíciu...

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #235858  od dalid
 před 7 lety
Je to možné, cez Titanium backup. Tiež ju mám zmrazenú.

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #235861  od muser61
 před 7 lety
Alebo Link2SD. Myslim, ze je jednoduchsia na pouzivanie.
Axident se to líbí
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat