STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
125
84%
NIE
24
16%
 #236520  od martinh22
 před 7 lety
Proč se v multikastingu neobjevuje přehrávač hudby?
 #236523  od fitom
 před 7 lety
Shaman píše:Prosím jak odstranit v bluetooth spárovaná zařízení? děkuji
Chcel som ti napísať že v BT menu ale fakt to tam neni...vidím tam síce môj mi band ale nikde neni možnosť zrušiť parovanie...

Btw graf spotreby batérie furt ukazuje wifi on, aj keď mám nastavené nechať wifi on iba na nabijacke. Ak wifi vypnem manuálne tak graf vyzerá ok.
Taktiež WLD nedetekuje google play services , v baterke vidím že mal napr 2h keepawake ale wld nic

Tiež mám pocit že v 6.6.30 trochu blbne odomykanie pomocou mi band, občas sa stáva že fon ho nevidí aj keď čakám xy sekund, proste musím dať pin.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 #236527  od tangust
 před 7 lety
mirdamo píše:Problém redmi S1 při vyzvánění na sim2-displej nesvítí, telefon zvoní a hovor nelze přijmout. Dělá to pouze u druhé SIM u první je všechno OK. Začalo to dělat po instalaci nové ROM MIUI 8.Žádná aktualizace nepomohla. Bude se to řešit, nebo je lepší se vrátit na 7?

U mna rovnaky problem na Xiaomi Redmi 2 4G/TD 1GB RAM.
 #236530  od kanour
 před 7 lety
Zitka píše:
kanour píše:Nepoužíváte někdo přehrávač na hudbu PowerAmp ? Neustále se vypíná,hraje 3-5 minut a pak se vypne. Dělá to už od verze 6.5.19
Nikdy jsem neměla s PowerAmp problém.. vždy vše v pohodě. Zkusila bych opětovně nainstalovat.

Odesláno z mého MI NOTE LTE pomocí Tapatalk
Já taky né, až od verze 6.5.19.

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #236532  od Loser
 před 7 lety
Cauves lidi, jediny na co jsem prisel ze kdyz nabijim vypnutej telefon, tak mam treba 20 procent ale na displaji to ukazuje 47,asi jen grafická chyba
 #236537  od JungleOreo
 před 7 lety
pepol píše:
JungleOreo píše:
pepol píše:Zdravím! Pár stránek zpět jsem tady uvedl, že mi padají Handcent a Inbox. Handcent beze změny,jen u Inbox jsem zjistil, že apka padá, když chci vymazat nějaký mail. Trochu to mrzí neboť jsem zvyklý na obě apky už pár let. Snad se to časem změní.

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
Zkus smazat cache a dalvik.

Odesláno z Mi4W (Sent from Mi4W)
Myslíš v rozšířeném mazaní mám zaklknout cache a dalvik?
Ano :D aplikace se nesmazou, ale boot bude trvat déle

Odesláno z Mi4W (Sent from Mi4W)
 #236542  od Bubak-GS
 před 7 lety
....po 2dnech bojů s telefonem, milionem factory resetů a wipů prohlašuji tuhle ROM jako nepoužitelnou na mém founu. Primární SIM hapruje takovým způsobem, že se musím vrátit na poslední V7... ...pokud tedy někdo z majitelů Note 3G nemá nějaký fígl, jak to spravit....
Naposledy upravil(a) Bubak-GS dne 04 Čer 2016, 17:09, celkem upraveno 1 x.
 #236546  od martinh22
 před 7 lety
MichalCzEJ píše:
martinh22 píše:Proč se v multikastingu neobjevuje přehrávač hudby?
Objevuje se jen při spuštěné aplikaci hudba :)
Nezobrazovalo se to náhodou i když nebyl spuštěný přehrávač ?
 #236568  od Bubak-GS
 před 7 lety
Bubak-GS píše:....po 2dnech bojů s telefonem, milionem factory resetů a wipů prohlašuji tuhle ROM jako nepoužitelnou na mém founu. Primární SIM hapruje takovým způsobem, že se musím vrátit na poslední V7... ...pokud tedy někdo z majitelů Note 3G nemá nějaký fígl, jak to spravit....
...jsem pro jistotu zaběhnul do T-mobile pro "čerstvou" SIMku, protože ta moje primární letitá ještě pamatuje, když se z Telekomu narodil Eurotel..... ..a dám tomu poslední šanci....
 #236573  od JungleOreo
 před 7 lety
pepol píše:JungleOreo: Tak provedeno a beze změny. :-(
Tak netusim, mozna je to vazne problémová aplikace...

Odesláno z Mi4W (Sent from Mi4W)
 #236577  od pequeñin
 před 7 lety
I want to greatly thank the excellent work done.
I have installed MIUI v6.6.30 8. MI4C
I think I have two problems:

When stored inside the pocket, the lock is not active.
It did not work on the latest versions of MIUI 7.
Not if you ever get to work.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


The other problem is:
let me not report errors.
The attempt to send several times, but are returned. That if I worked with MIUI 7
in all versions.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Thank you very much.
 #236586  od kapap1
 před 7 lety
Shaman píše:Prosím jak odstranit v bluetooth spárovaná zařízení? děkuji
Tuknes na sipku vpravo a das zrusit parovani???
Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #236588  od kapap1
 před 7 lety
martinh22 píše:
MichalCzEJ píše:
martinh22 píše:Proč se v multikastingu neobjevuje přehrávač hudby?
Objevuje se jen při spuštěné aplikaci hudba :)
Nezobrazovalo se to náhodou i když nebyl spuštěný přehrávač ?
Myslim, ze se nezobrazoval v multitaskingu, ale pri stazeni rolety. Ale to bylo ve v7. Mne osobne to tam rozhodne nechybi.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #236590  od milousek73
 před 7 lety
Tak pro mne je tato verze rom zatím nejlepší. Vše zatím šlape jak má. Instalace včetně FR bez problémů. GPS fixace okamžitá. Bluetooth s miband se odpojuje jen minimálně oproti minulým verzím rom. Děkuji klukům za překlad. Dobrá práce.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #236592  od trinity102
 před 7 lety
tak po několika pokusech rozchodit MIUI8 na Redmi Note 3G wcdma stále nemá sim signál. Downgrade na MIUI7 všechno funguje. Nic co jsem tady našel nepomohlo. Nemáte někdo nějaké rozumné a hlavně funkční řešení. :-[
 #236616  od majki
 před 7 lety
kapap1 píše:
Shaman píše:Prosím jak odstranit v bluetooth spárovaná zařízení? děkuji
Tuknes na sipku vpravo a das zrusit parovani???
Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
No, např. Parrot v autě mne zrušit jde, ta šipka je v kolečku a po kliknutí tam je možnost zrušit párování. Ale např. Mi Band 1S je šipka bez kolečko okolo a po kliknutí tam možnost zrušit párování není, pouze otevřít v MiFit... Tak mne napadá, že jediná možnost je zrušit párováí s MiFit, možná pak aplikaci MiFit odinstalovat a pak to možná půjde odpárovat v Bluetoot.... a nebo také ne :D
 #236619  od Raspel
 před 7 lety
Stretol sa niekto s "odpajanim" oznamovani na Mitools resp ukonceni vsetkych aplikacii beziacich na pozadi? Po cca dvoch hodinach mi to odpoji - mam povoleny autostart, apky zamknute, povolene pristupy a setrenie baterie vypnute.
 #236624  od Figure.09
 před 7 lety
Raspel píše:Stretol sa niekto s "odpajanim" oznamovani na Mitools resp ukonceni vsetkych aplikacii beziacich na pozadi? Po cca dvoch hodinach mi to odpoji - mam povoleny autostart, apky zamknute, povolene pristupy a setrenie baterie vypnute.
Skus pozriet do: Optimalizacia -> Bateria -> nastavenie -> vycistit cache ak je zariadenie uzamknute
 #236645  od resisst
 před 7 lety
Zdravim, chtel jsem se zeptat. Vibruji nekomu sms i kdyz mate vibrace vypnute, nebo je to jen muj problem? Nedelal jsem FR po prechodu. Jinak vsechno jede. Dekuji.

MI 3W & Tapatalk
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat