STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
119
86%
NIE
20
14%
 #238138  od JosephPorta
 před 7 lety
Ahojte,
někde jsem to viděl, ale za boha to nemůžu najít. Prosím kde najdu prodloužení doby zhasnutí displeje? O0
Díky :-)
 #238149  od Lenovak
 před 7 lety
Máš pravdu ani na mém RN2 tato volba již není.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #238155  od erisek
 před 7 lety
JosephPorta píše:Ahojte,
někde jsem to viděl, ale za boha to nemůžu najít. Prosím kde najdu prodloužení doby zhasnutí displeje? O0
Díky :-)
zámek displeje
JosephPorta, karelDVD se to líbí
 #238157  od VMach3
 před 7 lety
karelDVD píše:INGBRZY píše
Dalej odporucam vypnut v Nastavenia - Dalsie nastavenia - Moznosti pre vyvojarov - Optimalizacia RAM - OFF
...já tam ale možnost pro vývojáře nemám,nebo sem slepýš
V Informace o zařízení 7x poklepej na MIUI, následně se ti volba Pro vývojáře zpřístupní.
karelDVD se to líbí
 #238161  od stormwar
 před 7 lety
Funguje vám normálně gps? Mě tedy vůbec. Vyhledá mi to polohu akorát pomocí wifi nebo dat ale pokud to nastavím jenom přes gps tak bohužel nic :(
 #238166  od michal385
 před 7 lety
Este sa raz opytam. Ked chcem oficialne miui 8 v mojom redmi note 3 potrebujem mat odblokovany bootloader? Mam tam posledny build miui 7.3.1.0 s rootom. Len nemam recovery.
 #238168  od miravlak
 před 7 lety
stormwar píše:Funguje vám normálně gps? Mě tedy vůbec. Vyhledá mi to polohu akorát pomocí wifi nebo dat ale pokud to nastavím jenom přes gps tak bohužel nic :(
s tím sem měl problém u minulé verze,počasí mě hlásilo z druhé strany republiky [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] momentálně bohudík vpohodě O0
 #238172  od Duchy9
 před 7 lety
Dobrý deň.

Chcel by som si nainštalovať MIUI 8 a následne ho rootnuť,
kvôli problému s GPS a gps.cfg.
Chcem vyskúšať tento návod, či mi to náhodou nevyrieši problémy s GPSkom.

No nikdy som ROOT nerobil a nechcem nič dobabrať.
Nájde sa niekto kto by mi pomohl pri postupe cez facebook alebo skype ?

Stiahol som si najnovší update a SuperSU 2.76.
No nechcem sa do ničoho púšťať sám.

Ďakujem !
KolesoLife se to líbí
 #238178  od JosephPorta
 před 7 lety
Zdar, jak dlouho vám trvala obnova u midrop? pořád se to zastavuje a mám pro obnovu jen 32 aplikací a zastavuje se to na 3% je potřeba hodinu dvě? nebo musím někde něco povolit? baterku jsem povolil na max, žádné šetření... Nebo dá se nějak přihlásit přes PC a obnovit tel?
Dík
 #238179  od ingbrzy
 před 7 lety
stormwar píše:Funguje vám normálně gps? Mě tedy vůbec. Vyhledá mi to polohu akorát pomocí wifi nebo dat ale pokud to nastavím jenom přes gps tak bohužel nic :(
S GPS nemam ziaden problem.. Mi5..

Obrázek

~Tapatalk Mi5~
 #238187  od michal385
 před 7 lety
Je vlastne fukcny EDL mode pre redmi note 3 ? Ked dam adb reboot edl tak ma to hodi do fastbootu a to asi nieje ono. Ak sa najde niekto ochotny kto mi pomoze nahodit pre moj redmi note 3 miui 8 bez odomknutia bootloaderu budem mu vdacny .
 #238200  od Fido
 před 7 lety
stormwar píše:Funguje vám normálně gps? Mě tedy vůbec. Vyhledá mi to polohu akorát pomocí wifi nebo dat ale pokud to nastavím jenom přes gps tak bohužel nic :(
Ano funguje.
Na MiNote Pro naprosto v pohodě, na Mi3 se mi tu a tam skokově ztratí všechny satelity Glonass a Beidou a zůstanou jen GPS (a ani ty ne všechny). Po cca minutě zase naskočí zpátky.
 #238203  od Duchy9
 před 7 lety
Mám Mi4 a robil som si GPS test

Obrázek

Čo si myslite ? Sú to dobre hodnoty ?

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #238216  od alf
 před 7 lety
Chci se zeptat jestli bude někdy v brzké budoucnosti v Mi 5 taky více možností on-line tapet pro zamykací obrazovku. Teď tam je jen off-line. Díky
 #238218  od VMach3
 před 7 lety
Vždyť online tapety již na Mi5 jsou.
Obrázek
 #238222  od prokji
 před 7 lety
štír píše:To jsi našel prosím kde?
V nastavení gmailu , nastavení účtu,sekce zvuk a vibrace ..

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
štír se to líbí
 #238223  od marecek01
 před 7 lety
ingbrzy píše:
stormwar píše:Funguje vám normálně gps? Mě tedy vůbec. Vyhledá mi to polohu akorát pomocí wifi nebo dat ale pokud to nastavím jenom přes gps tak bohužel nic :(
S GPS nemam ziaden problem.. Mi5..

Obrázek

~Tapatalk Mi5~
Ingbrzy copak to je za app?
Díky

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #238233  od Zhulisek
 před 7 lety
Zdravím mám Mi5 stáhl sem aktualizaci přes updater jako na mi4 zvolím zip a nic poradil by nekdo???? :) :)
 #238236  od ingbrzy
 před 7 lety
marecek01 píše:
ingbrzy píše:
stormwar píše:Funguje vám normálně gps? Mě tedy vůbec. Vyhledá mi to polohu akorát pomocí wifi nebo dat ale pokud to nastavím jenom přes gps tak bohužel nic :(
S GPS nemam ziaden problem.. Mi5..

Obrázek

~Tapatalk Mi5~
Ingbrzy copak to je za app?
Díky

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
Android TS GPS

~Tapatalk Mi5~
 #238242  od pepol
 před 7 lety
michal385 píše:Este sa raz opytam. Ked chcem oficialne miui 8 v mojom redmi note 3 potrebujem mat odblokovany bootloader? Mam tam posledny build miui 7.3.1.0 s rootom. Len nemam recovery.

Nejsem sice extra odborník,ale jsem přesvědčený,že ano.Tedy pokud jsem pochopil správně,že tam chceš MIUI s CZ. A o odemčení bootloader musíš požádat ofiko cestou. Pokud tam chceš ofiko MIUI8,tedy ne CZ,tak nemusíš.
 #238249  od Yakuzad
 před 7 lety
Zdravím něco my po poslední aktualizaci žere baterku , máte někdo stejný problém?

Obrázek


Obrázek

Jedná se o tel. Xiaomi Mi3


Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Yakuzad dne 13 Čer 2016, 09:20, celkem upraveno 1 x.
 #238253  od michal385
 před 7 lety
pepol píše:
michal385 píše:Este sa raz opytam. Ked chcem oficialne miui 8 v mojom redmi note 3 potrebujem mat odblokovany bootloader? Mam tam posledny build miui 7.3.1.0 s rootom. Len nemam recovery.

Nejsem sice extra odborník,ale jsem přesvědčený,že ano.Tedy pokud jsem pochopil správně,že tam chceš MIUI s CZ. A o odemčení bootloader musíš požádat ofiko cestou. Pokud tam chceš ofiko MIUI8,tedy ne CZ,tak nemusíš.
Dakujem za radu vcera som to uz vyriesil cez Fash Tools a mam miui 8 aktualnu verziu aj ked sice tyzdenny build ale mam. A o odomknutie boot loaderu som uz poziadal.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat