STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
100
83%
NIE
20
17%
 #239702  od KennyHO
 před 7 lety
Prosím vás o banálnu radu

Viete ako zmeniť domovskú obrazovku za inú? Nejakým sposobom sa mi prepla na strednú obrazovku a predtým bola prvá z ľava. Kedysi sa to dalo prepnúť ikonkou Domčeka ale teraz to neviem nikde najsť :-

dík za radu
 #239711  od muser61
 před 7 lety
Zober tri prsty, poloz ich na displej a pritiahni ich k sebe.
KennyHO se to líbí
 #239727  od asklepios
 před 7 lety
Pred 2 dňami nainštalované MIUI 8 na MI 5 a všetko beží veľmi dobre a hladko.
Poprosím o radu ako aktualizovať túto týždennú verziu a či vôbec musím, keď je všetko OK...
...sorry za možno hlúpu otázku, ale sú to moje prvé skúsenosti s MIUI a Xiaomi a stabilná čínska verzia bola hrozná a málo čo fungovalo ako má, preto som rád, že to teraz beží výborne!
Ďakujem za preklad a pomoc.
 #239728  od Ted
 před 7 lety
Pokud ti vše běží a funguje tak fakt není důvod aktualizovat. Týdenní verze jsou testovací a nemusí být stabilní

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
asklepios se to líbí
 #239734  od slepica
 před 7 lety
Zdravím, jsem upný nováček. Potřeboval bych radu už asi 4hodiny bojuji z mojí blbostí. Mám mi4 měl jsem nainstalováno MIUI 8 6.7.14/15, chtěl jsem se vrátit podle tohoto - Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip. Bohužel jsem nevěděl, že to mám dát i s tím .zip . Dal jsem to instalovat. Telefon těď stojí na uvodní obrazovce a běhají tam ty tři kuličky a nechce dále najet. Dostanu se pouze do fastbootu a nebo do mirecovery. Jsem už uplně marný nevím co s tím. Miflash hlásí remote: partition table doesnt exist, Děkuji za radu
 #239743  od slepica
 před 7 lety
jenicekk píše:Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
To není možné :( ani tohle nejde..
 #239762  od michal385
 před 7 lety
mam mensi problem z aktualnou verziou miui v8 na redmi note 3 s neznamych pricin nemozem stahovat temy vzdy sa mi objavi len tema ios 10 a ine nie. ked kliknem na hoc aky zoznam tem tak mi to vypise ,ze temy mimo cinu nie su podporovane. Factory reset sami opet robit nechce. Vie my niekto poradit kde moze byt problem? :'( :'(
 #239766  od prokji
 před 7 lety
Jsem n tom stejně,vypada to na zastavení/ dočasné?/ služby,nastesti mi to nevadí,mam dostatek témat nasysleno Obrázek
Obrázek

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #239776  od pol104
 před 7 lety
Tak jsem na druhý pokus nainstaloval miui 8 na svůj redmi note, děkuji za výbornou práci;-) PS: nejde mi jen v emailu nastavit seznam doménu gmail jde v pohodě zkousel jsem různé nastavení a nic ;-(
 #239786  od kapap1
 před 7 lety
pol104 píše:Tak jsem na druhý pokus nainstaloval miui 8 na svůj redmi note, děkuji za výbornou práci;-) PS: nejde mi jen v emailu nastavit seznam doménu gmail jde v pohodě zkousel jsem různé nastavení a nic ;-(
Nejde ti nastavit seznam znamena co??? Myslis nastaveni serveru??? Toto:
Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #239812  od Mathysek
 před 7 lety
Metrix píše:vie mi niekto poradit co mam s mobilom robit ked ukazuje stale 0% baterie?
Já bych ho dal na nabíječku [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #239817  od otano78
 před 7 lety
- Po FR čínske znaky z klávesnice volania zmizli.
- Po FR sa mi zdá, že je aj GPS lepšie, aj rýchlosť fixu, počtu satelitov aj presnosť.
- Problém s nemožnosťou zmraziť nejakú apku v Link2SD napriek rootu pretrváva. :-( Stále vypisuje iba Chyba a tlačítko OK.
- Všimol som si, že mi v tlf. zozname nejde pridať do obľúbených kontaktov. Po ťuknutí na srdiečko (Obľúbený) sa nič nestane, nepridá kontakt do obľúbených.
- Možno sa to rozoberalo (ak ano, ospravedlňujem sa), ale pri fotoaparát zaostrení vydáva otrasný zvuk, namiesto pekného pípnutia, ktoré bolo predtým. Takisto kruh nezozelenie pri zaostrení, ako to bolo predtým...
 #239820  od pol104
 před 7 lety
Kapap přesně to mám na mysli vždy tam vyskočí nějaká chyba
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) pol104 dne 21 Čer 2016, 07:57, celkem upraveno 1 x.
 #239821  od Comby
 před 7 lety
otano78 píše:- Po FR čínske znaky z klávesnice volania zmizli.
- Po FR sa mi zdá, že je aj GPS lepšie, aj rýchlosť fixu, počtu satelitov aj presnosť.
- Problém s nemožnosťou zmraziť nejakú apku v Link2SD napriek rootu pretrváva. :-( Stále vypisuje iba Chyba a tlačítko OK.
- Všimol som si, že mi v tlf. zozname nejde pridať do obľúbených kontaktov. Po ťuknutí na srdiečko (Obľúbený) sa nič nestane, nepridá kontakt do obľúbených.
- Možno sa to rozoberalo (ak ano, ospravedlňujem sa), ale pri fotoaparát zaostrení vydáva otrasný zvuk, namiesto pekného pípnutia, ktoré bolo predtým. Takisto kruh nezozelenie pri zaostrení, ako to bolo predtým...
Link2sd: aku mas verziu?

MI 3W Tapatalk
 #239823  od otano78
 před 7 lety
Comby píše:
otano78 píše:- Po FR čínske znaky z klávesnice volania zmizli.
- Po FR sa mi zdá, že je aj GPS lepšie, aj rýchlosť fixu, počtu satelitov aj presnosť.
- Problém s nemožnosťou zmraziť nejakú apku v Link2SD napriek rootu pretrváva. :-( Stále vypisuje iba Chyba a tlačítko OK.
- Všimol som si, že mi v tlf. zozname nejde pridať do obľúbených kontaktov. Po ťuknutí na srdiečko (Obľúbený) sa nič nestane, nepridá kontakt do obľúbených.
- Možno sa to rozoberalo (ak ano, ospravedlňujem sa), ale pri fotoaparát zaostrení vydáva otrasný zvuk, namiesto pekného pípnutia, ktoré bolo predtým. Takisto kruh nezozelenie pri zaostrení, ako to bolo predtým...
Link2sd: aku mas verziu?

MI 3W Tapatalk
4.0.12
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat