STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
108
80%
NIE
27
20%
 #243060  od playman22
 před 7 lety
vie mi niekto skontrolovať vybíjanie mi3, kto sa tomu rozumie? veľmi rýchlo sa vybíja a neviem či je to normálne, robí to soft, moja neodbornosť alebo mi odchádza baterka.. neviem čo mám hľadať, tak som nafotil čo sa dalo, diky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #243061  od playman22
 před 7 lety
č2..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #243062  od playman22
 před 7 lety
posledné 2
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #243063  od conny
 před 7 lety
Vitej v mem svete :)

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #243074  od bolo1308
 před 7 lety
playman22 píše:posledné 2
Zakázat Obchodu Google Play přístup k poloze, plus automatické aktualizace. (jednou za čas se tam hold podíváš ručně), Aktivace Xiaomi Účtu by také neškodila.
Třeba to o něco zlepšíš. Na note 2 a(6.8.4), baterka zatím nejlepší výsledek .
 #243077  od Yetti
 před 7 lety
Ahojte, mam ten istý problém s vybíjaním baterky na MI3. Večer okolo 22:20 som odpojil z nabíjačky so 100%. Dal som letový režim. Ráno o 4:niečo som vypol letový. O 6:00 som mal len 44%. Neviete prosím kde je zrada?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #243083  od Jablo
 před 7 lety
Na Mi4W zatim vse bez problemu, jen si vsimam, ze baterka se rychleji vybiji, ale nemusi to byt trvalé, podle me si sedne, aktualizace probehle pred dvema dny. Zadne restarty, zadne pady app

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #243105  od playman22
 před 7 lety
bolo1308 píše:
playman22 píše:posledné 2
Zakázat Obchodu Google Play přístup k poloze, plus automatické aktualizace. (jednou za čas se tam hold podíváš ručně), Aktivace Xiaomi Účtu by také neškodila.
Třeba to o něco zlepšíš. Na note 2 a(6.8.4), baterka zatím nejlepší výsledek .
a čo je lepšie, aktivácia alebo zmrazenie aktivácie xiaomi účtu? lebo aktivované nemám, ale zmrazené cez link2sd ano
 #243123  od Comby
 před 7 lety
The battery drain issue has been reported already.. It shall be resolved soon.. The developers are working on it.. Thanks,
Týždeň stará informácia, uvidíme kedy to bude opravené...
 #243137  od JungleBe
 před 7 lety
Co mám udělat pro to, aby mi chodily notifikace neustále?? Abych dostal upozornění např. z Pushbullet, emailu, Facebooku či čehokoliv, musím danou aplikaci SPUSTIT! Pak teprve vyskočí v notifikační liště upozornění. Není to trochu na hlavu?? Návod na ukotvení aplikací v paměti jsem četl, ale to mám ukotvit úplně všechny aplikace?? Zkusil jsem to u toho Pushbullet a chvíli to i šlo, ale po nějaké ti stejně přestalo fungovat. A to jsem udělal a povolil úplně vše, co je návodu. Prosím o radu co s tím. Děkuji

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #243139  od Ted
 před 7 lety
Máš vypnutou úsporu baterie? Stává se mi že po aktualizaci, se přepne na úsporu

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #243141  od JungleBe
 před 7 lety
Všechny úspory mám vypnuté, pro VŠECHNY aplikace mám i vyjímku, optimalizace RAM také vypnutá.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #243143  od dave1305
 před 7 lety
redmi 3 - nefunkční proximity sensor. Po restartu telefonu je vždy chvíli . V engineering mode je po restartu funkční. Po chvíli i tam nefunkční.
 #243144  od Jespi
 před 7 lety
JungleBe píše:Co mám udělat pro to, aby mi chodily notifikace neustále

Ty vole, to chceš z toho mobilu udělat pevnou linku věčně napojenou na elektrickou síť ne?
Kolik tam máš RAM? 8GB?
 #243146  od JungleBe
 před 7 lety
Jespi píše:
JungleBe píše:Co mám udělat pro to, aby mi chodily notifikace neustále

Ty vole, to chceš z toho mobilu udělat pevnou linku věčně napojenou na elektrickou síť ne?
Kolik tam máš RAM? 8GB?
No tak z předchozího telefonu jsem byl zvyklý, že když mi přišel například email, tak mi to do několika minut telefon oznámil. Teď neoznamuje nic. Oznámí to, až tu aplikaci otevřu. To už mi je ale na prd, protože už sám vidím, že ten email přišel. Nebo na co jiného jsou tedy notifikace?!

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #243147  od soty
 před 7 lety
Je tady někdo s Mi4, komu fixuje gps do 10s a může mi prosím zaslat gps.conf?
 #243149  od Slik
 před 7 lety
JungleBe:
Vsetky smartfony notifikácie oznamia. Od toho su chytre...
No len v cine u Xiaomi o tom este nevedia a MIUI 8 to nevie.
A preto musis na 4roch roznych miestach vyp ochrany a mozno to aj bude fungovat. Mozno [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #243150  od memorex
 před 7 lety
JungleBe píše:
Jespi píše:
JungleBe píše:Co mám udělat pro to, aby mi chodily notifikace neustále

Ty vole, to chceš z toho mobilu udělat pevnou linku věčně napojenou na elektrickou síť ne?
Kolik tam máš RAM? 8GB?
No tak z předchozího telefonu jsem byl zvyklý, že když mi přišel například email, tak mi to do několika minut telefon oznámil. Teď neoznamuje nic. Oznámí to, až tu aplikaci otevřu. To už mi je ale na prd, protože už sám vidím, že ten email přišel. Nebo na co jiného jsou tedy notifikace?!

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
U mna mam zapnute data a synchronizaciu a ani tie aplikacie nemam zapnute a notifikacie mi chodia :)

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #243159  od klasik76
 před 7 lety
dave1305 píše:redmi 3 - nefunkční proximity sensor. Po restartu telefonu je vždy chvíli . V engineering mode je po restartu funkční. Po chvíli i tam nefunkční.
Asi to nebude zapríčinené, touto verziou 8. Mám ju v dvoch redmi3 a 3S(ido/land) . V oboch funguje korektne.
 #243160  od pokis20
 před 7 lety
mi3 pořád padají app . Hlavně fb a při psaní nepříjemně messenger. u ostatních app jsem pád zatím nenzaznamenal
 #243167  od Max72
 před 7 lety
Zdravím mám Xiaomi Mi Max 64GB kde je naharané MIUI Global 7.3.14.0.0 mám nainstalované TWRP a odemčený bootloader ale nevím jak dá.l Chci nahrát MIUI8 . Když restartuju do TWRP tak to chce nějaké heslo a když pokračuju bez hesla tak nevidím ty správné složky tak nevím co s tím Díky
 #243168  od dave1305
 před 7 lety
klasik76 píše:
dave1305 píše:redmi 3 - nefunkční proximity sensor. Po restartu telefonu je vždy chvíli . V engineering mode je po restartu funkční. Po chvíli i tam nefunkční.
Asi to nebude zapríčinené, touto verziou 8. Mám ju v dvoch redmi3 a 3S(ido/land) . V oboch funguje korektne.
Ponizil jsem na verzi před třemi týdny kde fungoval a situace stejná, po restartu chvíli jede a pak nic. Tak asi budu muset zkusit factory reset.

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #243174  od bolo1308
 před 7 lety
K baterii, po big reinstallu, až po 2 dnech co si tel "načetl" co potřeboval. Je fakt že jsem mu dal sosnout 10GB dat (app, hudba, mapy, atd.). Začal schodkovat. Vše zapnuté Wi-Fi, GPS, LTE, Bluetooth, Synchronizace. Dnes mně došel FUP, tak přepnu na 2g a uvidím jak se to projeví.
Jinak jsem zvědavý, příští týden na stable 8 Note 2 už začal fotit v celku ok. (průměr, neurazí).
Jasno a Déšť . S a bez HDR
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat