STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
108
80%
NIE
27
20%
 #243176  od dave1305
 před 7 lety
dave1305 píše:
klasik76 píše:
dave1305 píše:redmi 3 - nefunkční proximity sensor. Po restartu telefonu je vždy chvíli . V engineering mode je po restartu funkční. Po chvíli i tam nefunkční.
Asi to nebude zapríčinené, touto verziou 8. Mám ju v dvoch redmi3 a 3S(ido/land) . V oboch funguje korektne.
Ponizil jsem na verzi před třemi týdny kde fungoval a situace stejná, po restartu chvíli jede a pak nic. Tak asi budu muset zkusit factory reset.

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk

tak jsem provedl factory reeset a senzor teď hlásí že není podporován, stejně tak regulace jasu...
nějaký nápad co s tím?
 #243179  od Puzzlehead
 před 7 lety
Celý den mi to vydrželo bez restartu a dnes hned dvakrát za sebou. :(
Škoda, snad příště.
GPS se zlepšila.
Díky za překlad
 #243180  od bolo1308
 před 7 lety
tak jsem provedl factory reeset a senzor teď hlásí že není podporován, stejně tak regulace jasu...
nějaký nápad co s tím?
Přes app aktualizace instalovat. rom znovu . Neber mě moc vážně, mám jiný Tel. Je to jen nápad.
 #243181  od Jespi
 před 7 lety
soty píše:Je tady někdo s Mi4, komu fixuje gps do 10s a může mi prosím zaslat gps.conf?
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
SUPL_HOST=supl.google.com
#MSB=0X1
NMEA_PROVIDER=0
CAPABILITIES=0x31
A_GLONASS_POS_PROTOCOL_SELECT=0
INTERMEDIATE_POS=0
USE_EMERGENCY_PDN_FOR_EMERGENCY_SUPL=1
#XTRA_SERVER_1=http://xtrapath1.izatcloud.net/xtra2.bin
SUPL_PORT=7275
#XTRA2=2
XTRA_VERSION_CHECK=0
DEBUG_LEVEL=2
#MSA=0X2
SUPL_ES=0
#AGPS_CERT_WRITABLE_MASK=0
#DISABLE=0
#XTRA_SERVER_3=http://xtrapath3.izatcloud.net/xtra2.bin
#AUTO=1
SUPL_VER=0x10000
ERR_ESTIMATE=0
#GPS_LOCK=0
#XTRA_SERVER_2=http://xtrapath2.izatcloud.net/xtra2.bin
#XTRA3=3
LPP_PROFILE=2
SGLTE_TARGET=0
NTP_SERVER=cz.pool.ntp.org
 #243190  od mervartp
 před 7 lety
Tak na MI4C mi prestala blikat notifikacni LED, jen sviti (samozrejme ze je nastaveno, ze ma blikat). Nevite cim to ? Diky.
 #243193  od playman22
 před 7 lety
no tak som cez link2sd zmrazil čo sa dalo a spotreba vyzerá hneď lepšie.. uvidí sa čo to bude robiť časom
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #243196  od René
 před 7 lety
Chování při příchozích hovorech ; otočením ztišit - nefunguje, zvednutím ztišit - nefunguje. René mi4w
Gori se to líbí
 #243204  od bolo1308
 před 7 lety
playman22 píše:no tak som cez link2sd zmrazil čo sa dalo a spotreba vyzerá hneď lepšie.. uvidí sa čo to bude robiť časom

Hmm.. tak už zbývá jen ta otázka, proč jsem si kupoval Xiaomi -)
hobilis se to líbí
 #243206  od dave1305
 před 7 lety
bolo1308 píše:
tak jsem provedl factory reeset a senzor teď hlásí že není podporován, stejně tak regulace jasu...
nějaký nápad co s tím?
Přes app aktualizace instalovat. rom znovu . Neber mě moc vážně, mám jiný Tel. Je to jen nápad.
Nainstalovat jsem verzi z minulého týdne, další factory reset a vypadá to že to šlape

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #243210  od VMach3
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #243216  od bolo1308
 před 7 lety
dave1305 píše:
bolo1308 píše:
tak jsem provedl factory reeset a senzor teď hlásí že není podporován, stejně tak regulace jasu...
nějaký nápad co s tím?
Přes app aktualizace instalovat. rom znovu . Neber mě moc vážně, mám jiný Tel. Je to jen nápad.
Nainstalovat jsem verzi z minulého týdne, další factory reset a vypadá to že to šlape

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk

Tak to je super. Jen tak pro info, není důležité jakou rom, ale jak konkrétní rom instaluješ. Pokud se opravdu nejedna o chybu rom, alespoň na note 2.
 #243219  od flayskye
 před 7 lety
ahoj chci se zeptat u redmi note 3g pro už funguje normálně signál? byl jsem na dovolen tak jsem nekoukal zda už se to vyřešilo či ne díky za odpověd :)
 #243227  od vorel64
 před 7 lety
Na začátku vlákna se píše toto:

Inštalácia pre Xiaomi zariadenia manuálne
- Nainštalujte TWRP cez fastboot toolkit pre Windows
- Potom zip s našou ROM cez TWRP alebo aplikáciu Updater - menu - select zip - reboot

Když mám Xiaomi Redmi 3 a již je ROM v. 7.1.2.0, můžu přes aplikaci Aktualizace v mobilu načíst xiaomi.eu_multi_HM3_6.8.4_v8-5.1.zip?

Nebo se pletu a je potřeba jiný postup?

Děkuji za radu.
 #243234  od dave1305
 před 7 lety
Nainstalovat jsem verzi z minulého týdne, další factory reset a vypadá to že to šlape

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk[/quote]
Tak to je super. Jen tak pro info, není důležité jakou rom, ale jak konkrétní rom instaluješ. Pokud se opravdu nejedna o chybu rom, alespoň na note 2.[/quote]

od února aktualizuji skoro každý týden a neustále stejným postupem a nikdy jsem neměl problém (občas horší GPS). Až teď přestával fungovat proximity senzor.
 #243281  od michal385
 před 7 lety
Prave dnes som presiel z miui v8 na miui v 7.5 na mojom redmi note 3 .Prejavily sa problemy zo zamrzanim telefonu aj po factory resete v menu telefonu .Nepomohlo ani premazanie systemu pomocu recovery. :( :( Neviem kde bol problem nainstalovane len zakladne aplikacie plus nejake z google store.
 #243316  od vlado05
 před 7 lety
Mám Redmi Note 2 a verziu MIUI 7.4 6.5.26. Dlhšie som neaktualizoval telefón. Chcem prejsť na MIUI 8. Stačí že si stiahnem súbor, a postupujem ako doteraz, "Aktualizácia - Vybrať ZIP z úložiska" ? Treba mi pred prechodom na MIUI 8 urobiť factory reset?
 #243319  od Max72
 před 7 lety
Zdravím mám Xiaomi Mi Max 64GB kde je naharané MIUI Global 7.3.14.0.0 mám nainstalované TWRP a odemčený bootloader ale nevím jak dá.l Chci nahrát MIUI8 . Když restartuju do TWRP tak to chce nějaké heslo a když pokračuju bez hesla tak nevidím ty správné složky tak nevím co s tím Díky
 #243325  od Stareeeeec
 před 7 lety
Ja by som sa chcel spýtať ako je možné že mám telefón rovnaký ako moja sestra ( len iná farba ) dokonca z rovnakého obchodu ale mne nejde nainštalovať MIUI8 6.8.4 vždy mi to napíše že žiadna dostupná aktualizácia - som na MIUI7 7.3.7.0. Môže to byť distribúciou?
 #243331  od rockerzotyi
 před 7 lety
Pretože máš Stable ROM a 6.8.4-ka ja Developer. MIUI8 Stable zatiaľ neexistuje na ten prístroj, len vývojárska verzia.
Síce neviem akú ROM má tvoja sestra, ale myslím si že nijakú vývojársku (developer) ked jej to ide aktualizovať.
 #243341  od irisek337
 před 7 lety
Vim, ze to tady nepatri, ale stejne se zeptam. Kdyz volam, druha strana si na poprve stezuje, ze me neslysi, nebo spatne slysi. Polozim hovora volam znova a vse je ok, dela mi to u kazde verze, takze predpokladam, ze to muze byt mikrofon? Ale je zahada, ze druhy hovor je VZDY ok. Mel bych reklamovat, co myslite? Xiaomi mi4
 #243347  od motion
 před 7 lety
irisek337 píše:Vim, ze to tady nepatri, ale stejne se zeptam. Kdyz volam, druha strana si na poprve stezuje, ze me neslysi, nebo spatne slysi. Polozim hovora volam znova a vse je ok, dela mi to u kazde verze, takze predpokladam, ze to muze byt mikrofon? Ale je zahada, ze druhy hovor je VZDY ok. Mel bych reklamovat, co myslite? Xiaomi mi4
Ja to mam velice podobne, a taky nevim co s tim delat?
Cetl jsem ze je to potlacenim hluku mikrofonama, a ze musim to vypnut v nastavenich, zkousel jsem to, ale ty 2mikrofony nedaji vypnout(
 #243348  od štír
 před 7 lety
irisek337 píše:Vim, ze to tady nepatri, ale stejne se zeptam. Kdyz volam, druha strana si na poprve stezuje, ze me neslysi, nebo spatne slysi. Polozim hovora volam znova a vse je ok, dela mi to u kazde verze, takze predpokladam, ze to muze byt mikrofon? Ale je zahada, ze druhy hovor je VZDY ok. Mel bych reklamovat, co myslite? Xiaomi mi4
Řešilo se to tu už X krát - zapni si nahrávání hovorů. A neříkej že nemáš místo, jde to smazat ;-)
 #243357  od dave1305
 před 7 lety
Potřeboval bych poradit. Mám redmi 3 a pravidelně aktualuziji. Vždy v pohodě. Po poslední aktualizaci mám problém se proximity senzorem. Po resetu funguje jen chvíli a pak nefunguje. Někdy přestane fungovat i autojas. Již jsem vyzkoušel třikrát wipe a tři různé aktualizace na kterých to předtím fungovalo. Bohužel bez výsledku. Prosím o nějakou radu. Díky

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #243370  od kapap1
 před 7 lety
motion píše:
irisek337 píše:Vim, ze to tady nepatri, ale stejne se zeptam. Kdyz volam, druha strana si na poprve stezuje, ze me neslysi, nebo spatne slysi. Polozim hovora volam znova a vse je ok, dela mi to u kazde verze, takze predpokladam, ze to muze byt mikrofon? Ale je zahada, ze druhy hovor je VZDY ok. Mel bych reklamovat, co myslite? Xiaomi mi4
Ja to mam velice podobne, a taky nevim co s tim delat?
Cetl jsem ze je to potlacenim hluku mikrofonama, a ze musim to vypnut v nastavenich, zkousel jsem to, ale ty 2mikrofony nedaji vypnout(
Zkouseli jste test v servisnim menu?
(po vytoceni *#*#6484#*#*)

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat