STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
147
92%
NIE
12
8%
 #244225  od ecilehard
 před 7 lety
Padá mi fotoaparát v HDR módu, dělá to někomu?(že prý kamera nefunguje, bez HDR funguje normálně ) Jinak je chyba u mne, kouším neoriginál kernel(jerrica). Redmi2 811. Za reakci dekuji[WHITE SMILING FACE],abych mohl případně upozornit autora Jerricy, že má něco špatně ☺.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #244240  od mirbac
 před 7 lety
Tak ja jsem strasne dluho neaktualizoval, naposled nekdy na jednu s prvnich MIUI7. Ted na MIUI8 a mosim souhlasit ze baterka je katastrofa. Delal jsem i komplet factory reset vcetne "SD karty". prosim nejaky napad?? jinak budu moset zpet na MUIU 7. ve spotrebe mne to ukazuje google play a atktivaci xiaomi uctu, ale xiaomi mne vyhazuje chybu. prosim pomoooooc-)))
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #244247  od bolo1308
 před 7 lety
Na note 2, baterka ok, a to není zrovna držák. Jen si všímám dokola opakující se ikona Služby Google Play , Aktivace Xiaomi učtu, Tip: souvislost ,Xiaomi najit zařízeni (SMS 6kč) , Google Play poloha povolit, nebo přepnout na manuální aktualizace.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #244250  od Comby
 před 7 lety
bolo1308 píše:
Comby píše:Batéria stále po starom, MIUI stále nevie ukončiť poriadne nejaký proces alebo čo:
Ahoj, systém android ti pořád něco chroustá, a nemůže se dopočítat. Tipnul bych si na (obchod Play). Můžeš zkusit mu vymazat mezipaměť a data. Jinak bych se toho nebál a udělal , "malý" Faktory reset, abych si nevymazal foto, hudba. atd. Přes App aktualizaci bych instaloval znovu. Na přímo v TWRP (bez dodatečných kroku) instalovat není dobrý nápad. App za tebe udělá vše potřebné automaticky, wipe cache a dalvik taky .
Edit: sensors.qcom ?
Ver mi, že medzi updatom cez Aktualizáciu a priamo v TWRP nie je žiadny rozdiel. A wipe dalvik/cache robím každý týždeň. Mám MIUI 8 už od alfa verzie, FR som na MIUI 8 robil dvakrát, stále to žerie baterku. Nie stále, ale raz za čas. Ostane tam niečo visieť, pričom pomôže len reštart. Nefungujúci svetelný senzor na MIUI 8 mi nevadí, ale tá občasná katastrofálna spotreba ma veľmi zlostí.

MI 3W Tapatalk
 #244253  od bolo1308
 před 7 lety
Comby píše:
bolo1308 píše:
Comby píše:Batéria stále po starom, MIUI stále nevie ukončiť poriadne nejaký proces alebo čo:
Ahoj, systém android ti pořád něco chroustá, a nemůže se dopočítat. Tipnul bych si na (obchod Play). Můžeš zkusit mu vymazat mezipaměť a data. Jinak bych se toho nebál a udělal , "malý" Faktory reset, abych si nevymazal foto, hudba. atd. Přes App aktualizaci bych instaloval znovu. Na přímo v TWRP (bez dodatečných kroku) instalovat není dobrý nápad. App za tebe udělá vše potřebné automaticky, wipe cache a dalvik taky .
Edit: sensors.qcom ?
Ver mi, že medzi updatom cez Aktualizáciu a priamo v TWRP nie je žiadny rozdiel. A wipe dalvik/cache robím každý týždeň. Mám MIUI 8 už od alfa verzie, FR som na MIUI 8 robil dvakrát, stále to žerie baterku. Nie stále, ale raz za čas. Ostane tam niečo visieť, pričom pomôže len reštart. Nefungujúci svetelný senzor na MIUI 8 mi nevadí, ale tá občasná katastrofálna spotreba ma veľmi zlostí.

MI 3W Tapatalk
Rozdíl instalace, Věr ,že rozdíl tam je, alespoň u N2, minimálně v jedné věci. zprovoznění Ota, Tady to sice není důležité (Ota), v TWRP toho docílíš, ty budeš asi vědět o čem je řeč . smazaní rom. format data. reinstall. Jinak to nejde, a nepředpokládám že App aktualizace provádí format data. Takže raději dám přednost vývojářům, před vlastním kutilstvím .Ten výběr zipu, tam asi nebude jen tak pro zpestření. Neber to zle, jen můj názor na základné zkušenosti u N2
 #244255  od hns
 před 7 lety
MI2, neblika ledka od zprav z IM (viber, whatsapp, imo.....)
 #244262  od flayskye
 před 7 lety
máte také problém s fotákem u redmi note 3g? od doby co je miui 8 zhoršil se fotoaparát zdá se mi prosím o radu :) díky
 #244271  od Metrix
 před 7 lety
zdravim,

na Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA 2GB RAM som daval ocovi najnovsi softver a zrazu nefunguje usb, jednoducho nejde pripojit na pc, vypisuje len ako android a nezname zariadenie a v telefone som ani nevedel najst kde sa nastavuje usb na mtp alebo na fotoaparat, vie niekto pomoct?
 #244282  od mpeko
 před 7 lety
Ahoj v aktualizaci jsem si všiml jen jedné věci a to jen díky tomu, že jsem měnil MiBand 1S za MiBand 2 při odpárovaní a napárování nového náramku v nastavení zámku a otisku zrušilo zaškrtnutí odemknutí pomocí bluetooth zařízení. Když to chci povolit abych mohl odemikat opět telefon naramkem tak zadám klasicky svoje gesto a hned pote padne aplikace nastavení. Nevíte někdo co s tím prosim ?
 #244296  od palecs
 před 7 lety
ingbrzy píše:----

MI5 bude neskôr...
Nestretol sa prosim Vas niekto s tym, ze mu nejde nahodit aktualna verzia miui v8 devel na Mi5 pro? Mal som zapnute sifrovanie, ale som ho vypol. Momentalne mi zostane mob zamrznuty na twrp 3.0.2-1 a ani prd. Ani dopredu ani dozadu nic. Je to problem tohto upgradu? Mobilu? Vo vlakne Mi5 som nenasiel, aby toto niekto riesil. Preto pisem sem.

Vdaka za info.
 #244297  od ingbrzy
 před 7 lety
palecs píše:
ingbrzy píše:----

MI5 bude neskôr...
Nestretol sa prosim Vas niekto s tym, ze mu nejde nahodit aktualna verzia miui v8 devel na Mi5 pro? Mal som zapnute sifrovanie, ale som ho vypol. Momentalne mi zostane mob zamrznuty na twrp 3.0.2-1 a ani prd. Ani dopredu ani dozadu nic. Je to problem tohto upgradu? Mobilu? Vo vlakne Mi5 som nenasiel, aby toto niekto riesil. Preto pisem sem.

Vdaka za info.
App Aktualizacia - menu - vybrat zip

~Tapatalk Mi5~
 #244300  od Pavlinka2002
 před 7 lety
Ahoj
na mém MI-4C mi po upgradu na MIUI8 , nejde změnit vyzváněcí tón,všechny ostatní tóny jdou, je ve složce Ringtones, může někdo poradit.
Děkuji
Naposledy upravil(a) Pavlinka2002 dne 16 Aug 2016, 10:06, celkem upraveno 1 x.
 #244308  od majki
 před 7 lety
Při pokusu o Nastatavení odemykaní pomocí Bluetooth zařízení (hodinky Mi Band 2 Plus) po zadaní gesta chvíli nic nedělá, obrazovka je černa a po cca 15 s naskočí:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) majki dne 16 Aug 2016, 14:26, celkem upraveno 1 x.
 #244315  od Venca83
 před 7 lety
playman22 píše: mne padala galéria kým som jej nepovolil prístup ku kontaktom.. už len vedieť načo je galerii prístup ku kontaktom..
Asi kvůli přiřazení fotek ke kontaktům?:)
 #244319  od Venca83
 před 7 lety
Zdravím všechny.
Já teď v nové verzi pozoruji to že v přehledu/správci aplikací jsou jednotlivé náhledy spuštěných aplikací nějak rozmazané. V okamžiku kdy na náhled dané aplikace kliknu, tak to přepne na danou aplikaci ale displej je tak asi 2 sekundy rozmazaný. Pak se to zaostří, pže se aplikace spustí. Každopádně předtím když jsem spustil správce aplikací, a na jakoukoliv aplikaci kliknul, tak přechod proběhl naprosto plynule, bez nějakého zpomalení či rozmazání. Nemá někdo podobnou zkušenost?:)
FR ani dalviky/cache jsem nedával. Zatím nebylo potřeba.
 #244321  od palecs
 před 7 lety
ingbrzy píše:
palecs píše:
ingbrzy píše:----

MI5 bude neskôr...
Nestretol sa prosim Vas niekto s tym, ze mu nejde nahodit aktualna verzia miui v8 devel na Mi5 pro? Mal som zapnute sifrovanie, ale som ho vypol. Momentalne mi zostane mob zamrznuty na twrp 3.0.2-1 a ani prd. Ani dopredu ani dozadu nic. Je to problem tohto upgradu? Mobilu? Vo vlakne Mi5 som nenasiel, aby toto niekto riesil. Preto pisem sem.

Vdaka za info.
App Aktualizacia - menu - vybrat zip

~Tapatalk Mi5~
Ahoj, cez app updater to robim stale, vysledok je stale rovnaky. Zamrznute ci cez updater, alebo pokuse spustit twrp a vybrat zip. Netusis co tomu moze byt?

Dakujem.
 #244323  od ingbrzy
 před 7 lety
nainstaluj TWRP z tabulky..
 #244327  od 5vkr08
 před 7 lety
Nefunguje mi zmeniť zvonenie, v nastaveniach je zvolený vlastný tón v mp3 formáte ale ak mi niekto zazvoní tak ide iba ten originál xiaomácky. nieje to neaký obzvlášť veľký problém ale na predchádzajucej verzii to šlo a pekne mi to žerie nervy neveite niekto čo je stým?
 #244337  od Donorovic
 před 7 lety
ingbrzy píše:
Donorovic píše:S nevedel, že po novom sú takto rozdelené tie povolenia. :D A hlavne pomohlo vymazanie všetkých mojich drahocenných dát vo FB appke. :P
Každopádne díky za tip s tými povoleniami. ;)
Skvele.. 2 mesiace...
Sorry za predošlú aroganciu, mal som už nervy z toho.. cením Tvoju prácu - robím v shope s mobilmi a každému kto má Xiaomi sem odkazujem. ;)
Len... Stále mi to robí problémy.. vždy pomôže len vymazať dáta appky, čo je celkom otrava, keďže zakaždým sa musím na novo prihlásiť do Fb. Vždy to funguje iba chvíľu a potom sa to posere...
 #244373  od majki
 před 7 lety
Má někdo stejný problém s hodinkami na MI5? Díky za info.
majki píše:Při pokusu o Nastatavení odemykaní pomocí Bluetooth zařízení (hodinky Mi Band 2 Plus) po zadaní gesta chvíli nic nedělá, obrazovka je černa a po cca 15 s naskočí:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat