STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
147
92%
NIE
12
8%
 #244471  od Comby
 před 7 lety
V prehliadači ma otravuje automatické otváranie hot.browser.miui.com... Dá sa to nejak vypnúť?
 #244473  od ingbrzy
 před 7 lety
Comby píše:V prehliadači ma otravuje automatické otváranie hot.browser.miui.com... Dá sa to nejak vypnúť?
zatial nie...
Comby se to líbí
 #244479  od majki
 před 7 lety
Zadal jsem v hledání, ale Nastavení google mne to nenabídne. Buď google a nebo pokud zadám slovo nastavení, tak klasické Nastavení telefonu. Aplikaci nastavení google to vůbec nenabízí....
Pea123 píše:
majki píše:Hmm, Nastavení google nemám nikde ikonu na ploše ani ve složkách, prolezl jsem to několikrát dokola. Vím, že to tam kdysi na jiných telefonech bylo, ale na MI5 to tam nikde nevidím.....

Mně pomohlo, když jsem se dostal až sem..
Nastatavení Google.
Zkus v hledání (přejeď prstem nahoru na ploše) zadat Google - vyběhne ti odkaz na aplikaci Nastavení Google
 #244480  od majki
 před 7 lety
majki píše:Zadal jsem v hledání, ale Nastavení google mne to nenabídne. Buď google a nebo pokud zadám slovo nastavení, tak klasické Nastavení telefonu. Aplikaci nastavení google to vůbec nenabízí....

Edit1: Nalezeno, není to jako klasická aplikace (ikona), jak to mu původně bývalo, ale je to přímo jako položka v klasickém Nastavení....


Mně pomohlo, když jsem se dostal až sem..
Nastatavení Google.
Zkus v hledání (přejeď prstem nahoru na ploše) zadat Google - vyběhne ti odkaz na aplikaci Nastavení Google[/quote]
 #244482  od majki
 před 7 lety
Tak tam se nedostanu, zařízení prostě nenajde, i když je k MiFit připojené a dokonce fungují i vibrace apod. Ale odemykaní pomocí BT zařízení je v této verzi nějaké začarované :D

Mně pomohlo, když jsem se dostal až sem..
Nastatavení Google.[/quote]
 #244483  od ingbrzy
 před 7 lety
majki píše:Tak tam se nedostanu, zařízení prostě nenajde, i když je k MiFit připojené a dokonce fungují i vibrace apod. Ale odemykaní pomocí BT zařízení je v této verzi nějaké začarované :D

Mně pomohlo, když jsem se dostal až sem..
Nastatavení Google.
[/quote]
Fix - Unlock devices with Mi Band (08-16)

takze v piatok to budes mat ok...
majki se to líbí
 #244505  od majki
 před 7 lety
Díky za info, skvělá zpráva. :D
ingbrzy píše:
majki píše:Tak tam se nedostanu, zařízení prostě nenajde, i když je k MiFit připojené a dokonce fungují i vibrace apod. Ale odemykaní pomocí BT zařízení je v této verzi nějaké začarované :D

Mně pomohlo, když jsem se dostal až sem..
Nastatavení Google.
Fix - Unlock devices with Mi Band (08-16)

takze v piatok to budes mat ok...
 #244517  od ihatetv
 před 7 lety
Jeden neskromný dotaz, kdy prosím bude rom pro Redmi PRO X20?
Ta chinglish a absence google play mi kazí dojem z nového telefonu.
 #244531  od ingbrzy
 před 7 lety
ihatetv píše:Jeden neskromný dotaz, kdy prosím bude rom pro Redmi PRO X20?
Ta chinglish a absence google play mi kazí dojem z nového telefonu.
coskoro...
zatial odomkni bootloader a nahraj TWRP...
 #244538  od Pavlinka2002
 před 7 lety
Pavlinka2002 píše:Ahoj
na mém MI-4C mi po upgradu na MIUI8 , nejde změnit vyzváněcí tón,všechny ostatní tóny jdou, je ve složce Ringtones, může někdo poradit.
Děkuji
Tak jsem si to našel sám, nová verze nemá možnost nastavení vyzvánění pro každou sim zvlášť. Přelil jsem na starší a nastavil na obě stejné, posléze z5 na 8 a už to funguje .
 #244539  od Pavlinka2002
 před 7 lety
5vkr08 píše:Nefunguje mi zmeniť zvonenie, v nastaveniach je zvolený vlastný tón v mp3 formáte ale ak mi niekto zazvoní tak ide iba ten originál xiaomácky. nieje to neaký obzvlášť veľký problém ale na predchádzajucej verzii to šlo a pekne mi to žerie nervy neveite niekto čo je stým?
Ahoj zkus co zafungovalo mě : Tak jsem si to našel sám, nová verze nemá možnost nastavení vyzvánění pro každou sim zvlášť. Přelil jsem na starší a nastavil na obě stejné, posléze z5 na 8 a už to funguje .
Pavlinka2002
 #244573  od Mathysek
 před 7 lety
Vypozoroval jsem u MI5, že se mi zasekne aktualizace např. kalendáře, jmeniny, nebo stav baterie v aplikaci "Počasí & Clock Widget Android" pomůže jen restart
a potom ještě v základním browseru když do adresy chci napsat www stránku, označím aktuální stránku a chci psát tak první dotek klávesnice smaže adresu a až další dotek píše, dost mě to vytáčí, protože když si to neuvědomím tak nezadám požadovanou stránku.
Zajímavé je, že mám verzi prohlížeče 8.1.4 prý aktuální verze. U MI4ky mám verzi 8.1.5 a tam to nedělá
oba telefony jedou na "8" s poslední týdenní aktualizací.
 #244583  od bolo1308
 před 7 lety
Ahoj,
před vydáním zdejší stable , testuju global , o kolik je žravější na baterkou, přeci jen G karty, ok Google, atd, si něco vezme. A ani za boha nemůžu najít jak se dostat sem. Možnost, mám jen v notifikačním centru, mně vyskočí Smart Lock info , po 4 hodinách nečinnosti tel zamčen.
P.S.na 6.8.18 mimo jiné, nás čeká vylepšení hotspotu, tímhle tempem, se obávám že za chvíli poběží miui pro note 2, na Jelly Bean , aby to vůbec rozjel. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #244594  od hns
 před 7 lety
Victor píše:Nastavení/Notifikace/Spravovat upozornění/...aplikace.../LED upozornění zap.
Projdi jednotlivé aplikace, jestli to máš u všech povolené.
reinstalace sw pomohla
 #244602  od reckoname
 před 7 lety
Mathysek píše:Vypozoroval jsem u MI5, že se mi zasekne aktualizace např. kalendáře, jmeniny, nebo stav baterie v aplikaci "Počasí & Clock Widget Android" pomůže jen restart
a potom ještě v základním browseru když do adresy chci napsat www stránku, označím aktuální stránku a chci psát tak první dotek klávesnice smaže adresu a až další dotek píše, dost mě to vytáčí, protože když si to neuvědomím tak nezadám požadovanou stránku.
Zajímavé je, že mám verzi prohlížeče 8.1.4 prý aktuální verze. U MI4ky mám verzi 8.1.5 a tam to nedělá
oba telefony jedou na "8" s poslední týdenní aktualizací.
Na Mi3 a RD2 už je verze V8.2.4, která už umí z půlky fullscreen, což je po dlouhé době potěší.
 #244655  od bayda
 před 7 lety
Chtěl bych se zeptat...Moje hudba-nastavení-více nastavení - upozornění o oblíbených umělcích a Reklamní upozornění...toto je furt zapnuté a nejde to vypnout...ani mne to na nic neupozorňuje....to funguje? nebo jen v Číně? tam bych to chápal...nechci aby mne upozorňovali na novinky a reklamy, tak proč to nejde vypnout?
Už jsem se na to ptal asi před dvěma měsíci...bez odpovědi:-)
 #244658  od memorex
 před 7 lety
bayda píše:Chtěl bych se zeptat...Moje hudba-nastavení-více nastavení - upozornění o oblíbených umělcích a Reklamní upozornění...toto je furt zapnuté a nejde to vypnout...ani mne to na nic neupozorňuje....to funguje? nebo jen v Číně? tam bych to chápal...nechci aby mne upozorňovali na novinky a reklamy, tak proč to nejde vypnout?
Už jsem se na to ptal asi před dvěma měsíci...bez odpovědi:-)
No mne to tiez nejde vypnut ale zatial mi za ten mesiac pouzivania miui 8 neprisla ziadna reklama na nejaku skladbu alebo nieco podobne.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #244659  od Lenovak
 před 7 lety
Ahoj na poslední verzi mi zlobí notifikace došlých Emailů. Používám systémového pošťáka. Mám tam 4 učty. Dva jedou pres IMAP, jeden přes POP a jeden přes Exchange. Emaily i notifikace mi dojdou až když pošťáka otevřu. Aktualizace v pošťákovi nastavena, povolení v baterii bez omezení notifikace povoleny všechny.
Ještě lepší je to že účet s Exchange má synchronizovat kalendář a je tam pouze chvíli po novém přidání tohoto účtu. Pak zmizí ze seznamu účtů k synchronizaci a v pošťákovi se sama vypne před tím zapnutá synchronizace. Po ručním znovu povolení synchronizace se již do kalendáře tento účet nedostane.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #244660  od Lenovak
 před 7 lety
Ahoj na poslední verzi mi zlobí notifikace došlých Emailů. Používám systémového pošťáka. Mám tam 4 učty. Dva jedou pres IMAP, jeden přes POP a jeden přes Exchange. Emaily i notifikace mi dojdou až když pošťáka otevřu. Aktualizace v pošťákovi nastavena, povolení v baterii bez omezení notifikace povoleny všechny.
Ještě lepší je to že účet s Exchange má synchronizovat kalendář a je tam pouze chvíli po novém přidání tohoto účtu. Pak zmizí ze seznamu účtů k synchronizaci a v pošťákovi se sama vypne před tím zapnutá synchronizace. Po ručním znovu povolení synchronizace se již do kalendáře tento účet nedostane.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #244661  od kapap1
 před 7 lety
bayda píše:Chtěl bych se zeptat...Moje hudba-nastavení-více nastavení - upozornění o oblíbených umělcích a Reklamní upozornění...toto je furt zapnuté a nejde to vypnout...ani mne to na nic neupozorňuje....to funguje? nebo jen v Číně? tam bych to chápal...nechci aby mne upozorňovali na novinky a reklamy, tak proč to nejde vypnout?
Už jsem se na to ptal asi před dvěma měsíci...bez odpovědi:-)
K cemu je to dobre, netusim, ale Mi5 to vypnout umi.
Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #244662  od Lenovak
 před 7 lety
Lenovak píše:Ahoj na poslední verzi mi zlobí notifikace došlých Emailů. Používám systémového pošťáka. Mám tam 4 učty. Dva jedou pres IMAP, jeden přes POP a jeden přes Exchange. Emaily i notifikace mi dojdou až když pošťáka otevřu. Aktualizace v pošťákovi nastavena, povolení v baterii bez omezení notifikace povoleny všechny.
Ještě lepší je to že účet s Exchange má synchronizovat kalendář a je tam pouze chvíli po novém přidání tohoto účtu. Pak zmizí ze seznamu účtů k synchronizaci a v pošťákovi se sama vypne před tím zapnutá synchronizace. Po ručním znovu povolení synchronizace se již do kalendáře tento účet nedostane.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
Stejně mě začíná zlobit Spotify. Při telefonu se zhasnutym displejem přehraje dvě až tři skladby a pak se odmlčí. Znovu naběhne pokud odemknu telefon. V právech u baterie nemám žádný režim šetření.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #244665  od memorex
 před 7 lety
kapap1 píše:
bayda píše:Chtěl bych se zeptat...Moje hudba-nastavení-více nastavení - upozornění o oblíbených umělcích a Reklamní upozornění...toto je furt zapnuté a nejde to vypnout...ani mne to na nic neupozorňuje....to funguje? nebo jen v Číně? tam bych to chápal...nechci aby mne upozorňovali na novinky a reklamy, tak proč to nejde vypnout?
Už jsem se na to ptal asi před dvěma měsíci...bez odpovědi:-)
K cemu je to dobre, netusim, ale Mi5 to vypnout umi.
Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Otvor to znova po vypnuti a nemas to zapnute znova nahodou?

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat