STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
135
91%
NIE
14
9%
 #245608  od Triow
 před 7 lety
mort píše:Zkusím se zeptat jinak funguje NFC na této romce

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Na mi5 funguje.
 #245609  od borovica1
 před 7 lety
A ta ota aktualizácia príde na každú róm ? Mám mi5 a Zatiaľ ju nemám chápem že asi to posielajú postupne len sa chcem uistiť či mamm čakať alebo ju niekde stiahnuť a install manuálne .ďakujem za odpoveď
 #245612  od ingbrzy
 před 7 lety
stiahni z tabulky...
petr se to líbí
 #245617  od pohlosh
 před 7 lety
zienteks píše:Pokud by někdo chtěl vypnout zvuk po připojení/odpojení nabíječky tak mám pro Mi3/4 cancro řešení. Stáhněte si zip a nainstalujte ho v TWRP. Úprava je pouze pro aktuální verzi MIUI a Mi3/4 cancro!!! Stáhnout Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Me to zase zhorsilo hovory a musim vzdy zapinat nahravani coz sem driv nemusel aby mi vubec bylo rozumet.... uvidim co tahle verze
 #245642  od Lenovak
 před 7 lety
štír píše:Psal jsem, že na datech mi nechodí notifikace na Gmail, ale to je omyl - na datech se mi Gmail vůbec neaktualizuje, jen když jej otevřu a zaktualizuji ručně. Šetření baterie a podobně mám vypnuté. Dost mne to žere :-(
Mám 4 emailové účty a jsem na tom stejně. Aktualizace proběhne až po otevření pošťáka. Tři účty jsou aktualizované co 10min, čtvrtý je Exchange a ten je "push"


Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #245643  od bolo1308
 před 7 lety
borovica1 píše:
ingbrzy píše:stiahni z tabulky...
a je to stabilná verzia ?
Jejda, doufám že jsem, ranním info o stable 8, zbytečně nezmátl, méně informované.
Zdejší Rom stabilní, je zatím MIUI 7 v (Stabilné verze) , zde se instaluje manuálně, přes výběr zipu, v app aktualizace. Už se budu raději krotit. Stejně mé rady moc nepomáhají. :)
Ed: pro RN2 už i zdejší 8, děkuji.
Naposledy upravil(a) bolo1308 dne 23 Aug 2016, 19:44, celkem upraveno 1 x.
 #245644  od Lenovak
 před 7 lety
štír píše:Udělal jsem FR a stejně na datech Gmail nefunguje dokud jej neotevřu a ručně neaktualizuji. Nějaká rada?
Mám to stejně je to asi chyba!

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #245652  od zienteks
 před 7 lety
pohlosh píše:Me to zase zhorsilo hovory a musim vzdy zapinat nahravani coz sem driv nemusel aby mi vubec bylo rozumet.... uvidim co tahle verze
Hmm. Tak nic z toho jsem nespozoroval. Kolega taky používá aut. nahrávání hovorů a nestěžoval si, zítra se ho poptam. Jinak ti pošlu zip s originální verzi (neupravenou) a uvidíš jak se to bude chovat. Bavíme se o Mi3?
 #245654  od Makenzi
 před 7 lety
Na verzi 6.8.18 stejně jako i na 6.8.11 MIUI 8 nefunguje systémová aplikaci Email Nejde nastavit učet, má někdo s tím problem? Existuje nějaké řešení ? Děkuji
 #245657  od Juraš
 před 7 lety
Ahoj. Díky za překlad. Zatím na Redmi Note 1LTE vše v pořádku. Pouze se občas neodemče telefon pomocí mibandu. Má někdo radu co s tím? Diky
 #245666  od FlugzeugSK
 před 7 lety
Makenzi píše:Na verzi 6.8.18 stejně jako i na 6.8.11 MIUI 8 nefunguje systémová aplikaci Email Nejde nastavit učet, má někdo s tím problem? Existuje nějaké řešení ? Děkuji
mozem potvrdit.
nastaveny ucet funguje bez problemov po update dalej, aj obnovenie zo zalohy.
novy ucet nejde nastavit, hadze kod chyby "3" a neprejde cez overenie nastaveni...
 #245681  od Poky14G
 před 7 lety
DeeJaySnoopy77 píše:On sa vôbec nedá ani vypnúť vždy naskočí logo Mi a potom sa zobrazí na displeji mobil a kábel a stále to isté do okolia :-(
Odemknout bootloader, nahodit TWRP a pak CZ ROM? Zkoušels?
 #245682  od terezmarkova
 před 7 lety
Chtěla bych poprosit o radu. Mam Xiaomi Mi4, aktualizace mi telefon nepodporuje, a tak bych ho chtěla aktualizovat ručně. Jsem ale žena a v telefonech se nevyznám, a tudíž i když jsem probádala toto fórum horem dolem, projela různá videa na youtube a články o aktualizacích, stejně se v tom nevyznám a raději si nechám poradit, než bych si ten telefon sama zmrvila (a že jsem toho schopná). Přikládám screenshoty o stavu telefonu a doufám, že se tu najde někdo, kdo by mi to polopatě vysvětlil a krok za krokem mě tou akrualizací provedl. Děkuji předem za rady ;) (btw. jestli se tu někde fórum s řešením nachází, omlouvám se, ale neneašla jsem)
Screenshot_2016-08-23-22-35-43_com.android.settings.png
Screenshot_2016-08-23-22-35-57_com.android.updater.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #245683  od mort
 před 7 lety
Triow píše:
mort píše:Zkusím se zeptat jinak funguje NFC na této romce

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Na mi5 funguje.
Provádíš i přes NFC platby ?

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #245687  od -K-A-Ň-A-R-
 před 7 lety
Zdravím. Rom funguje jak má, za to díky. Jen se chci zeptat,byla by možnost navrácení vyhledávání z horní lišty i souborů na úložišti?
Konkrétně skladby a muziku obecně. Díky moc a pokud jsem něco přehlédl v nastavení, omlouvám se.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #245701  od j.klepek
 před 7 lety
Několik posledních ROM mám zhoršený příjem signálu. Ale vypadá to, že nikdo jiný problém nemá, tak si říkám, jestli to může být tím, že mi telefon spadl na zem a od té doby mi nefungují dolní senzorová tlačítka. Neví někdo? (Nový displej je už na cestě)
 #245708  od Hannes
 před 7 lety
@terezmarkova
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať 5.12.17 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
 #245709  od Lenovak
 před 7 lety
štír píše:Udělal jsem FR a stejně na datech Gmail nefunguje dokud jej neotevřu a ručně neaktualizuji. Nějaká rada?
Jsem na tom stejně. Mám 4 emailové účty s aktualizací po 10min a jeden z nich je Exchange s aktualizací push. Emaily mi přijdou až po otevření pošťáka. Notifikace nastavené, šetření v menu baterie vypnuté. JDE ASI O CHYBU TETO A I MINULÉ VERZE! Minulé mi to u Exchange stále samo vypinalo aktualizaci kalendáře. Nyní alespoň toto funguje.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #245720  od riman22
 před 7 lety
Mám problém s povolením aplikácie dokumenty. Po reštarte telefóny je znova zakázaná. Potrebujem to k povoleniu aplikácie na SD kartu.

Odoslané z MI 4S pomocou Tapatalku
 #245723  od think.different
 před 7 lety
Stalo sa už niekomu, že ho telefón nechcel pustiť do TWRP ? Mám doma ešte Redmi Note 3 a keď vyberiem cez Updater zip telefón sa reštartuje, ale do TWRP sa nedostane, nejaká rada ? Rozmýšlal som nad opätovným nainštalovaním TWRP...
 #245726  od Jarodt83
 před 7 lety
think.different píše:Stalo sa už niekomu, že ho telefón nechcel pustiť do TWRP ? Mám doma ešte Redmi Note 3 a keď vyberiem cez Updater zip telefón sa reštartuje, ale do TWRP sa nedostane, nejaká rada ? Rozmýšlal som nad opätovným nainštalovaním TWRP...
Skús pre inštalovať to TWRP
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat