STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
83
90%
NIE
9
10%
 #247231  od Mathysek
 před 7 lety
Figure.09 píše:Ahojte,

nema niekto problemy so signalom siete na MI4?

Dik

Problém jsem míval u MIUI7, u 8čky už ne
 #247233  od Figure.09
 před 7 lety
M1No píše:Ja chcem najnovšiu verziu odkiaľ na tejto stránke to môžem stiahnuť ? A ešte jedna vec po tomto ako som nahodil miui8 tak keď pripojím telefón k pc nevidím tam jeho disk počítač mi napíše že je zariadenie pripojené ale nevidno ho len ikonka telefonu mi4 ale po rozkliku sa v priečinku nič nenachádza win8.1
Najnovsiu verziu najdes na prvej stranke tohto fora, myslim, ze je to dost dobre oznacene... len treba si to prejst. potom ked pripojis phone k PC, tak telefon maj urcite odblokovany a ked stale nevidis phone v PC, tak v telefone na liste sa ti zobrazi info ohladom pripojenie, klikni na to a daj moznost: MTP
 #247234  od Figure.09
 před 7 lety
Mathysek píše:
Figure.09 píše:Ahojte,

nema niekto problemy so signalom siete na MI4?

Dik

Problém jsem míval u MIUI7, u 8čky už ne
Ale neriesil si to nejak specialne, ze? len si cakal na update? ^-^
 #247236  od ivamyn
 před 7 lety
Mathysek píše:
Loser píše:No ja nevim jak vy ale na moji mi3 mam ted verzy prohlizece 8.2.6. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Když píšeš adresu, musíš psát první písmeno 2x?
Mam na Redmi 3 taky 8.2.6. a uz to prepisuje jak ma.. nemusim psat 2x prvni pismeno.

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #247237  od Mathysek
 před 7 lety
M1No píše:Ja chcem najnovšiu verziu odkiaľ na tejto stránke to môžem stiahnuť ? A ešte jedna vec po tomto ako som nahodil miui8 tak keď pripojím telefón k pc nevidím tam jeho disk počítač mi napíše že je zariadenie pripojené ale nevidno ho len ikonka telefonu mi4 ale po rozkliku sa v priečinku nič nenachádza win8.1

1. strana
pokud nevidíš telefon tak jsi si pravděpodobně nepovolil přenos souborů (MTP)
 #247238  od Mathysek
 před 7 lety
Figure.09 píše:
Mathysek píše:
Figure.09 píše:Ahojte,

nema niekto problemy so signalom siete na MI4?

Dik

Problém jsem míval u MIUI7, u 8čky už ne
Ale neriesil si to nejak specialne, ze? len si cakal na update? ^-^
přesně tak
Figure.09 se to líbí
 #247239  od Mathysek
 před 7 lety
ivamyn píše:
Mathysek píše:
Loser píše:No ja nevim jak vy ale na moji mi3 mam ted verzy prohlizece 8.2.6. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Když píšeš adresu, musíš psát první písmeno 2x?
Mam na Redmi 3 taky 8.2.6. a uz to prepisuje jak ma.. nemusim psat 2x prvni pismeno.

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
Tak to jsi šťastný člověk [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #247246  od M1No
 před 7 lety
Telefon sa mi uz v pc ukazuje :) dakujem :) ale asi ma nakopete ale ja mam Mi4 a tu na prvej strane je pre moj model len twrp ziadna rom na stiahnutie :O taketo problemi som nemal ani na iOS ked som daval JB :D
 #247250  od Loser
 před 7 lety
Mathysek píše:
Loser píše:No ja nevim jak vy ale na moji mi3 mam ted verzy prohlizece 8.2.6. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Když píšeš adresu, musíš psát první písmeno 2x?
Ne ne, pise mi to normalne, nikdy mi to nedelalo ze bych musel psat 2x prvni pismeno.
Mathysek se to líbí
 #247252  od Mathysek
 před 7 lety
M1No píše:Telefon sa mi uz v pc ukazuje :) dakujem :) ale asi ma nakopete ale ja mam Mi4 a tu na prvej strane je pre moj model len twrp ziadna rom na stiahnutie :O taketo problemi som nemal ani na iOS ked som daval JB :D
Zde máš starší Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #247255  od Mathysek
 před 7 lety
Když píšeš adresu, musíš psát první písmeno 2x?[/quote]
Ne ne, pise mi to normalne, nikdy mi to nedelalo ze bych musel psat 2x prvni pismeno.[/quote]

To dělá asi ta verze prohlížeče, budu rád když to opraví, mě ten browser maximálně vyhovuje
 #247261  od mano
 před 7 lety
mas to hned v prvom prispevku ???
 #247263  od M1No
 před 7 lety
Dakujem hosi :) to mi neslo do hlavy ze ta najnovsia je len twrp a mi to neslo nainstalovat zbytocne som si to vsetko skomplikoval :D a este jeden dotaz tyzdenne verziee sa uz nebudu dat stiahnut ako predtym cez aktualizaciu ? teraz si budem musiet vzdy tahat odtialto ?
 #247264  od mirotaso
 před 7 lety
... ty budes zrejme vo vasej obci asi predseda spolku nevidomych. :) predstav si aj odpoved na tuto otazku je na 1.strane... tak niekoho popros nech ti to precita... :)
SFimu, štír se to líbí
 #247265  od M1No
 před 7 lety
chm normalne som to nasiel :D a uz aj viem co je to ta OTA :D takze je to pre moju Mi4 pozastavene :/ dik za pomoc
 #247268  od Loser
 před 7 lety
Mathysek píše:Když píšeš adresu, musíš psát první písmeno 2x?
Ne ne, pise mi to normalne, nikdy mi to nedelalo ze bych musel psat 2x prvni pismeno.[/quote]

To dělá asi ta verze prohlížeče, budu rád když to opraví, mě ten browser maximálně vyhovuje[/quote]
Urcite, hale tady lidi píšou, jak jim blbne todle a tamhleto a u mě nikdy nic.ja používal operu donedávna, ta je taky v pohode, ale vratil jsem se, docela to vychytali a libi se mi to.
 #247272  od duben
 před 7 lety
Zatím se k tomu nikdo nevyjádřil a dotaz zmizel pod návalem dalších příspěvků, tak tedy znovu:

Bylo by prosím možné přidat podporu Camera Api V2, hlavně focení do RAW? Díky.
 #247273  od ingbrzy
 před 7 lety
duben píše:Zatím se k tomu nikdo nevyjádřil a dotaz zmizel pod návalem dalších příspěvků, tak tedy znovu:

Bylo by prosím možné přidat podporu Camera Api V2, hlavně focení do RAW? Díky.
DIY Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #247275  od duben
 před 7 lety
ingbrzy píše:
duben píše:Zatím se k tomu nikdo nevyjádřil a dotaz zmizel pod návalem dalších příspěvků, tak tedy znovu:

Bylo by prosím možné přidat podporu Camera Api V2, hlavně focení do RAW? Díky.
DIY Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Díky za tip, tenhle parametr jsem do Rootnutého telefonu včera zkoušel dát, telefon jsem restartoval a stejně mi Camera Api V2 ukazovala nulovou podporu. Tak nevím jestli něco dělám blbě nebo to zkrátka na Mi4 s MIUI v8 nefunguje.
 #247279  od bayda
 před 7 lety
M1No píše:chm normalne som to nasiel :D a uz aj viem co je to ta OTA :D takze je to pre moju Mi4 pozastavene :/ dik za pomoc
kdo pozdě stahuje, sám sobě škodí [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

stáhnul jsem hned, jak to vyšlo a jas funguje normálně, i když mám Mi3
prokji se to líbí
 #247281  od mirotaso
 před 7 lety
duben píše:
ingbrzy píše:
duben píše:Zatím se k tomu nikdo nevyjádřil a dotaz zmizel pod návalem dalších příspěvků, tak tedy znovu:

Bylo by prosím možné přidat podporu Camera Api V2, hlavně focení do RAW? Díky.
DIY Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Díky za tip, tenhle parametr jsem do Rootnutého telefonu včera zkoušel dát, telefon jsem restartoval a stejně mi Camera Api V2 ukazovala nulovou podporu. Tak nevím jestli něco dělám blbě nebo to zkrátka na Mi4 s MIUI v8 nefunguje.
... cez co to skusas, jaku apk pouzivas na fotenie?? zadal som ten parameter do mi3 nebadam ziadnu zmenu... miui fotak funguje normalne /nepada/ a abettercamera raw nepovoli...
 #247282  od duben
 před 7 lety
mirotaso píše:... cez co to skusas, jaku apk pouzivas na fotenie?? zadal som ten parameter do mi3 nebadam ziadnu zmenu... miui fotak funguje normalne /nepada/ a abettercamera raw nepovoli...
Manual Camera Comaptibility Test vráti všechny možnosti Api 2 jako nepodporované
Camera FV5 (Placená verze) taky tvrdí že DNG není podporován.

Co jsem viděl v diskuzi tak Mi3 a Mi5 s tím asi funguje.
 #247284  od mirotaso
 před 7 lety
tu Camera FV5 (Placená verze) mam "DNG není podporován" co to je a kde to najdem? v info o fotaku som nasiel iba raw-size=4208x3120
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat