[nikel]
 #281173  od Imiis
 před 7 lety
Telefon mám odemknutý, zapla jsem to TWRP, ale když to začalo pracovat v mobilu, tak to házelo chybu ... nešlo tomu vytvořit složku data, nešlo k ni ani přistoupit a když jsem zvolila tu ROMku, tak to psalo nějakou chybu s MD5 a nepodařilo se to nainstalovat ... vycházela jsem z verze 8.0.4 global stabilní (původně v telefonu 8.0.3 a nešla naupdatovat, 8.0.4 se mi podařilo ale výš to nejde.
 #281205  od Imiis
 před 7 lety
Tak jsem to tam dostala [GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES] NEVIM JAK!

Nicméně novější verzi mi to nenachází a nějak to nechápu.

A tyhlety tam nejdou přes updater ...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 #281232  od mirotaso
 před 7 lety
naco si tam preboha naistalovala global?? jasne, ze ti nase nepojdu... skontroluj ci ti ostalo twrp a ci mas este stale odomknuty bootloader.... a pekne si to vsetko zopakuj, tentokrat spravne :)
 #281245  od Darek
 před 7 lety
Ahojte dneska sa mi dostal do ruky Xiaomi Redmi Note 4. Nasiel by sa niekto z BA či okolia KN kto by mi vedel nahodit SK Romku do telefonu? Pripadne mi to ukazat . V tomto smere som uplny laik a podla navodu sa mi to nedari. Nechcem to zadarmo. Po prosím sukromnu správu.
Václav Fořt se to líbí
 #282237  od Troo
 před 7 lety
Ja odemkl botloader na global developer
Během 15 minut včetně malého záseku že jsem se nemohl dostat do FASTBOOTU uplna pohoda.
Nedávno jsem dělal 3s a šlo to z globalu tak jsem tu zkusil i tady a bez problému
 #282723  od Imiis
 před 7 lety
Při unlocku mi to píše, že musím počkat 30 dní než můžu odemčít "another device" (telefon jsem vracela a mám nový NOTE 4) ... dá se to obejít ? :o
 #282727  od VMach3
 před 7 lety
Na jeden účet můžeš odemknout pouze jedno zařízení měsíčně.
 #282735  od Imiis
 před 7 lety
Tak si počkám na globální verzi 30 dní, to mě nezabije :D A nebo to můžu donést do Brna, do Xiaomi, tam by mi to mohli přehrát ... ale nevím jakou verzi tam dávaj : : To bych se jich musela zeptat ...
 #282760  od Imiis
 před 7 lety
No u NOTE 3 jsem na unlock čekala přes 2 týdny ... takže ten měsíc mě nezabije na tý 8.0.4 global :) Jen mě zajímalo, jestli se to nedá právě nějak obejít ;)
 #283787  od matoo52
 před 7 lety
cus ludia--- mam redmi note 4 mui 8.0 global stabilni...mozem odomknut bootloader z globalni romky alebo musim nahrat prve cinsku ? pozeram ze v prispevku vysie pise niekto ze to slo aj z global rom...
diky za rady :)
 #285173  od Vitezslav2
 před 7 lety
Ahoj,chtěl jsem na mém redmi note 4 odemknout bootloader a v MiFlashUnlock mi to píše
,,current account is different from the account info on the device xiaomi,,
Poradíte co s tím?Díky za pomoc.
 #285190  od INRP
 před 7 lety
Prihlás sa do účtu v mobile číslom ktorým si sa registroval aj v miunlock tiež číslom mne to písalo to isté. Pozri si moje príspevky tam som to podrobnejšie rozpisal.
 #285194  od woody
 před 7 lety
Vitezslav2 píše:Mám Global 8,stabilní 8.0.4.0
Je někde návod jak tam nahrát tu správnou?
Měl jsem to samé, musel jsem stáhnou čínu developer Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Šlo to nainstalovat přes aktualizace a pak odemknout bootloader.

Dělal jsem to poprvé minulý týden, tak snad jsem to napsal správně [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Naposledy upravil(a) woody dne 08 Úno 2017, 20:22, celkem upraveno 1 x.
 #285195  od woody
 před 7 lety
Vitezslav2 píše:Nedávno jsem měnil tel. Číslo. Ale změnil jsem si ho i v úctu na MIUI.com.
Může to s tím nějak souviset?Pod starým číslem se teď už přihlásit nejde.
Žádost jsi posílal z nového čísla?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat