[nikel]
 #285354  od frantisek99
 před 7 lety
Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně ROM

mám mobil Xiaomi redmi note 4
MIUI global 8.0 stabilní
8.0.4.0 (MBFMIDG)

dostal jsem aktualizaci. Takže se ptam je to fake ROM nebo ne? Jak zjistím jestli mám Take? Moc děkuji

František
 #285360  od VMach3
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť máš oficiální rom pro tvůj telefon, poslední dostupná verze je ta co máš v telefonu, tzn. že máš aktuální.
Fake rom nedostávají OTA aktualizace.
 #285469  od Traged
 před 7 lety
Obrázek
Tahle je poslední
 #285557  od Bandyman
 před 7 lety
Vidím, že kolega má MIUI 8.1.4.0. Já mám 8.0.4.0 a když dám aktualizaci v telefonu napíše mi to, že mám nejnovější stabilní verzi. Může mi někdo prosím vysvětlit proč to tak je? Předem děkuji.
 #285662  od Traged
 před 7 lety
já to dostal v pondělí takhle už z krámu.
ale ted koukam, že poslední je 8.1.10.0 a telefon nic nenašel , ale stačí stáhnout ... jdu pohledat a pak poradím, mám ho 4 dny [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

no podle všeho stačí stáhnout Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť tady odsud ten zip a nahrát ho v těch aktualizacích, protože to tam vysvětluje proč, prý je to stejný soubor jako z ota, když vydržíš 30 minut, tak dám vědět, jak to dopadlo.
tak tam mi to píše, že nemůžu updatovat neoficiální balíček.
 #285713  od woody
 před 7 lety
Ono to asi bude tím, že nemáš CZ/SK ROM
Nainstaluj ji a pak můžeš aktualizovat.
 #285750  od Traged
 před 7 lety
Tak vyřešeno Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

stáhni to a rozbal , Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť tímhle nahraď soubor v adresaři img, pro rozbalení použij 7zip , a pak rozbalené věci flashni přes sp flasher.
 #285890  od frantisek99
 před 7 lety
Takže má můj telefon aktuální nebo ne nějak to tady nechápu :-D Xiaomi redmi note 4 3/64 GB (MIUI global 8.0 stabilní
8.0.4.0 (MBFMIDG) mám to nějak řešit ? Děkuji ještě jednou
 #285896  od Traged
 před 7 lety
instalace ruční je težší v tom, že musí být instalované drivery na windows s vypnutým požadavkem na podepsání ovladačů
Naposledy upravil(a) Traged dne 11 Úno 2017, 19:27, celkem upraveno 1 x.
 #285906  od Traged
 před 7 lety
no je to vlastně tenhle návod Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , ale soubor použiješ z verze 8.1.4.0 , protože podle toho návodu se dostaneš na to co tam máš teď a aktualizovat to nejde. Nevím proč to nejde, ale ukázal jsem cestu jak to aktualizovat jde, aniž by člověk přišel o záruku. A na alze nevím, jestli ti poradí, ale vrátit ho můžeš a koupit můžeš někde levněji. Xiaomi nebude pro každého, a rozdíl mezi miui 8.0 a 8.1 je na první pohled jen v čísle, běžný uživatel rozdíl nepozná.

ale jak to tak vidím, tak tahle metoda není pro každého, nemyslím si, že jsem expert, ale dost pokročilý, a bojoval jsem s tím cca 4 hodiny, než jsem se dostal k nějakému výsledku, hlavně to chce trpělivost.
 #285915  od frantisek99
 před 7 lety
Mobil pracuje hezky , nějaká chyba tam je ale je to detail. Takže automaticky se mi neaktualizuje nikdy ani v budoucnu... A jak to je možné že jsem dostal jednu aktualizaci? Hned první den co jsem ho měl myslím..
 #285920  od Traged
 před 7 lety
můžeš zkoušet stahovat zip soubory a dávat je jako update manualně, ale mě to vždy vyhodilo, že nelze , protože nelze ověřit ten zip soubor, jediné co můžeš je čekat, jestli náhodou nepřijde aktualizace, nebo to udělat ručně, těžko říct, kde je původ souborů, které tam prodejci mají, nebo flashují. vyzkoušel jsem i nějakou čínskou verzi, řekněme, že jsem si dost zahazardoval, ale řešení jsem našel a pokud jde člověk podle návodu, tak nejde nic pokazit, maximálně jenom přijde o data v telefonu. Pokud ti telefon zlobí, tak ho uveď do továrního nastavení (bude jako když si ho vyndal z krabičky) . Telefon je to super a já jsem osobně moc spokojený.

A jak už tu bylo řečeno , verze 8.0.4.0 je poslední oficiální global verze.
 #285938  od VMach3
 před 7 lety
Buď naprosto v klidu a nic neřeš. Máš aktuální oficiální globální verzi.
Jakmile vyjde nová verze, sám telefon tě na ní upozornění a nabídne ti stáhnutí, případně máš li povolené automatické aktualizace, tak se aktualizace stáhne sama bez tvého přičinění a budeš jen upozorněn že je aktualizace připravena k instalaci.
frantisek99 se to líbí
 #286011  od Traged
 před 7 lety
protože tobě to přišlo divný, že máš nízkou verzi. A mě to přišlo taky divný, mám telefon 5 dní a přišel mi s verzí 8.1.4.0 , a jelikož jsem se v tom moc ještě nevyznal, tak jsem šířil mylnou informaci. omlouvám se.
 #289260  od Bandyman
 před 7 lety
Mám verzi 8.0.4.0 a pořád čekám, že mně bude nabídnuta aktualizace a pořád nic... a na to, abych si nainstaloval nejnovější verzi odtud asi nemám, tak bohužel. :-[
 #289282  od Traged
 před 7 lety
8.2 ještě pro redmi note 4 nevyšla. schválně jsem downgradoval na 8.0.4.0 a taky čekám, ono to přijde. 20. února začal update, takže cca do 3 týdnů prý.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat