STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
85
92%
NIE
7
8%
 #251532  od hosan7777
 před 7 lety
Má někdo budík při buzení graficky jako by z miui 5?styl, da se to někde změnit?? Když kliknu na styl zobrazi de mi tóny?
 #251534  od VMach3
 před 7 lety
@mirotaso audio jsem vytáhl z nějaké prosincové verze MIUI7 co jsem měl v PC, nějak si nevybavuji že by na v7 bylo více sad tónů.
Můžu ještě udělat instalačku OLDv8, tedy tech co byli v Mi5 před touto aktualizací, ty ještě nebyli tak samsungovsky otravný.
 #251541  od JungleOreo
 před 7 lety
Dnes se mi automaticky nezapnul mobil a píše mi, že se zapne "včera"... Měl jsem ho celou noc vypnutý v nabíječce a měl se zapnout kolem 5:30 - v 7:00 jsem se podíval a byl stále vypnutý
(Mám nastavené zapínání na každý den)
Obrázek

Odesláno z Mi4W (Sent from Mi4W)
 #251543  od mirotaso
 před 7 lety
@VMach3 ... netreba ja som si to poriesil... / tu mas tvoje a moje zvuky na porovnanie Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ale nechapem co sa stalo so SU... normalne som to zinstaloval a on sa neobjavil medzi instalovanymi app, pritom TC root ma, dalsim apkam uz prava ale nepridelim, kedze nemam, kde... preinstalovat to cele komplet odzaciatku samozrejeme nie je problem, len by ma zaujimalo co sa to stalo...
 #251544  od Figure.09
 před 7 lety
Ahojte, tiez mam chybu s budikom... V tichom rezime neide. Spravil som downgrade. Na truc teraz neide galeria, ale ta mi nechyba, mam alternativu... Mi4c

Odoslané z Mi-4c pomocou Tapatalku
 #251555  od VMach3
 před 7 lety
@mirotaso Tak tvé tóny obsahuje MIUI8, Mi5 je měla až do předchozí týdenní verze, jinak jsou stále ve stabilní v8.
Proč ti zmizel SuperSU netuším, nemáš ho ani v obchodu v seznamu nainstalovaných aplikací? A pokud ne, tak ho zkus nainstalovat.
 #251558  od štír
 před 7 lety
Mám vypnuté vibrace i v tichém režimu a stejně mobil vibruje :-(
Jo a budík funguje...
Naposledy upravil(a) štír dne 21 Zář 2016, 08:59, celkem upraveno 1 x.
 #251564  od Slik
 před 7 lety
JungleOreo píše:Dnes se mi automaticky nezapnul mobil a píše mi, že se zapne "včera"... Měl jsem ho celou noc vypnutý v nabíječce a měl se zapnout kolem 5:30 - v 7:00 jsem se podíval a byl stále vypnutý
(Mám nastavené zapínání na každý den)
Obrázek

Odesláno z Mi4W (Sent from Mi4W)
Presne to isté. Tak som zaspal ako uz viaceri...
Zaujimave ze den predtym sa mi mobil zapol no nebol na nabijacke.
Mobil mi zapina budik. Mi5
 #251566  od pckarlos
 před 7 lety
hosan7777 píše:Má někdo budík při buzení graficky jako by z miui 5?styl, da se to někde změnit?? Když kliknu na styl zobrazi de mi tóny?
Ahoj. Nevím jak vypadal budík na MIUI5 .... mám to stejné, když si dám volbu "Výchozí styl budíku", tak se mi otevře výběr z tónů (Zvonění). Jak změnit podobu budíku nevím, na to jsem v menu nikde nenarazil.
 #251579  od Figure.09
 před 7 lety
mirotaso píše:... len pre istotu, po downgrade si urobil FR??
ee, nerobil som... nemal som na to cas :) ale tak FR je potrebne robit aj ked ide o downgrade tyzdennej verzie? Nie je to nutnost iba pri downgrade o verziu? Napr. z MIUI 8 na 7...?
 #251581  od štír
 před 7 lety
Vždy když jdeš "dolů" je FR nutný, věř mi... Sám jsem ho dělal asi 6x během měsíce a půl... Vždy totiž některá apka začne dělat problémy
 #251582  od Figure.09
 před 7 lety
štír píše:Vždy když jdeš "dolů" je FR nutný, věř mi... Sám jsem ho dělal asi 6x během měsíce a půl... Vždy totiž některá apka začne dělat problémy
tak to potom asi pre istotu spravim :) zatial sibe iba galerii... tak dik za info :)
 #251583  od Figure.09
 před 7 lety
Figure.09 píše:
štír píše:Vždy když jdeš "dolů" je FR nutný, věř mi... Sám jsem ho dělal asi 6x během měsíce a půl... Vždy totiž některá apka začne dělat problémy
tak to potom asi pre istotu spravim :) zatial sibe iba galerii... tak dik za info :)
Mam este otazku, ak spravim backup v TWRP tak potom po FR restore bude v pohode? Mam na mysli data, fotky atd... :)
 #251585  od štír
 před 7 lety
@Figure.09 mně fotky zůstávají, i data některá... V podstatě jen instaluji aplikace... Nepoužívám backup v twrp
liborrr se to líbí
 #251601  od kapap1
 před 7 lety
VMach3 píše:
kapap1 píše:
VMach3 píše:Nechápu proč to řešíte, v changelogu je psáno že AnalyticsCore.apk je z rom odstraněna, takže těch co používají místní rom se to netýká.
V tom pripade (po stirove informaci jsem aplikaci hledal, ze bych se ji zkusil zbavit, ale nenasel jsem ji mezi spustenymi procesy) by me zajimalo, co stahovalo data, kdyz jsem tlf po instalaci spustil. Zadna ikona notifikace se nezobrazila, ale data vcelku dlouho neco cerpalo?!
Mimochodem mas pravdu, ze informace o odstraneni aplikace v changelogu opravdu je, ale nikde neni napsano, proc to tak je. A vysvetlil to az stiruv prispevek. Obrázek Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Zkus mrknout na včerejší statistiku využití dat v Optimalizace, Spotřeba dat, Statistiky, třeba na to přijdeš.
Normalne se statistikami stahovani dat nezaobiram, protoze me nijak zvlast nikdy nezajimaly, mrknul jsem na to a zjistil jsem, ze nejaka data sosal system (v radech kb) a GP - ten ale zobrazuje notifikace - navic mam stahovani aktualizaci podmineno souhlasem.
A ta zminivana aktualizace stejne probihala na wifi a tam podrobnou statistiku nevidim.
Treba probihala nejaka synchronizace, ktera muze probihat pravidelne, jen jsem si toho vsiml poprve az ted a navic v souvislosti s aplikaci, kterou v systemu ani nemame. Obrázek Obrázek Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #251618  od Figure.09
 před 7 lety
štír píše:@Figure.09 mně fotky zůstávají, i data některá... V podstatě jen instaluji aplikace... Nepoužívám backup v twrp
tak ja som si spravil lokalnu zalohu, spravil som FR, musel som este raz flashnut a teraz vsetko fici, bavi, svici :) lebo skoda, ze na minulotyzdnovej verzii :) nevadi :) dik moc :)
štír se to líbí
 #251620  od dkalina
 před 7 lety
@kapap1, kdyz kliknes ve Statistiky nahore vpravo, tak muzes videt i WiFi, jestli jsi myslel tohle ;-)

Send from my Mi4C
 #251633  od Yarda_cz
 před 7 lety
mirotaso píše:@VMach3 ... netreba ja som si to poriesil... / tu mas tvoje a moje zvuky na porovnanie Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ale nechapem co sa stalo so SU... normalne som to zinstaloval a on sa neobjavil medzi instalovanymi app, pritom TC root ma, dalsim apkam uz prava ale nepridelim, kedze nemam, kde... preinstalovat to cele komplet odzaciatku samozrejeme nie je problem, len by ma zaujimalo co sa to stalo...
SU mi taky funguje "skrytě", ale stačí ho vždy doinstalovat. Už asi 3 verze zpět to tak mám.
 #251646  od guzta
 před 7 lety
Zdar ...
Nevím, zda-li si toho někdo všiml ... ale v nastavení notifikací - Styl ikony baterie - na výběr Grafický, Procenta, Linka ... ... tak při výběru Procenta se zobrazí nejenom procenta (což je dobře), ale spolu s tím i Grafický styl ... na úzkou notifikační lištu až moc ... (ale já stejně používám tu Linku ...). Není to tato poslední verze ... zdá se mi, že se to táhne verzema delší dobu.
Zatím ...
 #251649  od azaroth
 před 7 lety
jfilip47 píše:Čau chlapy nezdá se vám na mi5 výši spotřeba ? Nějak tato aktualizace žere baterku Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Veru aj mne sa zda, ze baterka ide rychlejsie dole. Pred tym neskutocne zrali baterku zapnute mobilne data. Este som neskusal, ci to uz opravili:) Kazdopadne, teraz ide baterka dole aj bez nich. Keby mi to chcelo aspon nabijat. Vzdy musim vypnut fon, dat nabijat a potom mozem zapnut a nabija dalej. Pri slabsej nabijacke (1A) fon ani nezapnem a ked ano, blbnu dotyky. Ale nevadi. Mam to ako hracku;)
 #251655  od mirotaso
 před 7 lety
Yarda_cz píše:
mirotaso píše:@VMach3 ... netreba ja som si to poriesil... / tu mas tvoje a moje zvuky na porovnanie Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ale nechapem co sa stalo so SU... normalne som to zinstaloval a on sa neobjavil medzi instalovanymi app, pritom TC root ma, dalsim apkam uz prava ale nepridelim, kedze nemam, kde... preinstalovat to cele komplet odzaciatku samozrejeme nie je problem, len by ma zaujimalo co sa to stalo...
SU mi taky funguje "skrytě", ale stačí ho vždy doinstalovat. Už asi 3 verze zpět to tak mám.
"skryte" :):):) ... ako prosim ta pridavas povolenia novym apkam?? tipujem nijako :) snazil som sa ho nainstalovat niekolko krat, furt ho nevidim. skus nainstalovat app co vyzaduje root a si skoncil... tie app co si tam mal predtym nez ti SU odisiel do ilegality ti funguju, ale na dalsie nemas... stalo sa to zrejme tym ked som preinstalovaval tu istu rom a po skonceni inst. na vyzvu twrp som dal zinstalovat SU, odvtedy ho nevidim, opatovna instalacia nepomaha... root v TC co som mal predtym funguje, dalsie app ktore, teraz chcem inst. samozrejme bez...
 #251658  od kapap1
 před 7 lety
dkalina píše:@kapap1, kdyz kliknes ve Statistiky nahore vpravo, tak muzes videt i WiFi, jestli jsi myslel tohle ;-)

Send from my Mi4C
Presne jak pises. Nakonec jsem na to same prisel hloubejsim zkousenim. Ale stejne to nikdy nijak nevyuzivam. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat