STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
85
92%
NIE
7
8%
 #251437  od Mathysek
 před 7 lety
Missy píše:
VMach3 píše:Achjo. Musel jsem vypnout tóny zapnutí/vypnutí obrazovky, ty jsou fakt šílený, zdá se mi že se Xiaomi začíná silně inspirovat u Samsung a to mi jde proti srsti.
mně se naopak moc líbí, šlo by je nějak vytáhnout a zazálohovat? :)

Také se mi tóny líbí, za mne palec nahoru
 #251438  od Mathysek
 před 7 lety
monstros píše:Me funguje vsechno dorucenka i budik pri vypnutem vyzvaneni asi problem na urcitych zarizenich.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Také mi jde vše jak má
 #251446  od Pepik
 před 7 lety
Pepik píše:
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 ava.lang.RuntimeException: Unable to start receiver com.google.android.gms.auth.be.proximity.authorization.bt.AuthorizationBluetoothService$AutoStarter: android.database.sqlite.SQLiteException: Can't downgrade database from version 3 to 1
	at android.app.ActivityThread.handleReceiver(ActivityThread.java:2621)
	at android.app.ActivityThread.access$1700(ActivityThread.java:154)
	at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java:1385)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:102)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java:135)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5275)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:912)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:707)
Caused by: android.database.sqlite.SQLiteException: Can't downgrade database from version 3 to 1
	at android.database.sqlite.SQLiteOpenHelper.onDowngrade(SQLiteOpenHelper.java:360)
	at android.database.sqlite.SQLiteOpenHelper.getDatabaseLocked(SQLiteOpenHelper.java:254)
	at android.database.sqlite.SQLiteOpenHelper.getWritableDatabase(SQLiteOpenHelper.java:163)
	at com.google.android.gms.auth.be.proximity.b.a.a(:com.google.android.gms:43)
	at com.google.android.gms.auth.be.proximity.b.c.a(:com.google.android.gms:176)
	at com.google.android.gms.auth.be.proximity.authorization.bt.b.a(:com.google.android.gms:213)
	at com.google.android.gms.auth.be.proximity.authorization.bt.AuthorizationBluetoothService$AutoStarter.onReceive(:com.google.android.gms:246)
	at android.app.ActivityThread.handleReceiver(ActivityThread.java:2614)
	... 9 more

Toto mi dělá mipad2, chyba google play a stále a stále vyskakuje chyba.
Už minulá verze mi toto dělala, ale předminulá je v poho a Play funguje
Opravdu někdo netuší, kde by mohl být problém? Tato a minulá verze to děla, jinak předminulá z 6.9. toto nedělá
 #251451  od mpeko
 před 7 lety
Ahoj od poslední aktualizace mi na MI5 nesvítí notifikační LED když přijde nejaké oznamení nebo tak. Při nabíjení normalně funguje tak jako dříve.
 #251452  od VMach3
 před 7 lety
Nastavení, Notifikace, Spravovat upozornění, a tam si požadovaných aplikací povol LED upozornění.
 #251455  od psychotic
 před 7 lety
jfilip47 píše:Čau chlapy nezdá se vám na mi5 výši spotřeba ? Nějak tato aktualizace žere baterku Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
No ja mam Mi5 asi dva týždne ale oproti starej Mi4 čo som mal (ešte s androidom 4.4) tak tu baterka ide oveľa rýchlejšie dole.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #251458  od gonzo
 před 7 lety
Ted píše:Taky mě ten zvuk s.re!!!

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
A co vam brani v tom si dat zkuk jaky se vam libi...?

~ Redmi Note 2 ~
 #251459  od Ted
 před 7 lety
Šlo o zvuk zamčení a odemčení obrazovky

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #251460  od VMach3
 před 7 lety
Vůbec nic
 #251465  od kapap1
 před 7 lety
Mathysek píše:
kapap1 píše:
MiroSVK píše:Zdravím, po update mi podčiarkuje klávesnica slová a pritom som nič v nastaveniach nemenil ani vo swiftkey nič také nieje.
Zkus toto
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pokud bude cervene podtrhavani pokracovat s kazdym updatem, budes muset operaci opakovat kazdy tyden. Doporucuji postup nekam ulozit. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

Zdravím, musel jsi někde stahovat ovladač? nemůžu docílit toho aby mi ten program viděl telefon,
Vsechno jsem stahl z odkazu v tom 1. postu a postupoval jsem podle navodu. Ty ovladace jsou na xda

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #251469  od kapap1
 před 7 lety
psychotic píše:
jfilip47 píše:Čau chlapy nezdá se vám na mi5 výši spotřeba ? Nějak tato aktualizace žere baterku Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
No ja mam Mi5 asi dva týždne ale oproti starej Mi4 čo som mal (ešte s androidom 4.4) tak tu baterka ide oveľa rýchlejšie dole.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Ta baterka leti dolu s poslednimi dvema updaty. Obrázek Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) kapap1 dne 20 Zář 2016, 21:35, celkem upraveno 1 x.
 #251491  od gonzo
 před 7 lety
Vsak ano. Vyber si co chces, prejmenuj na lock.ogg resp. unlock.ogg, nakopiruj do system/media/audio/ui, dej tomu práva, restart a hotovo

~ Redmi Note 2 ~
 #251497  od TajnyKamen
 před 7 lety
Ahoj, taky se vám obacs stane, že telefon zamknete, ale nejde odemknout. Jen černá obrazovka, po 20sek držení volume se konečně rozsvítí. Stává se mi to tak 1x denně. Myslel jsem, že za to může regulace jasu, ale nepomohlo to. Tel. Mám xiaomi Mi4.
 #251499  od fitom
 před 7 lety
kapap1 píše:
štír píše:Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
A ja jsem si dopoledne rikal, proc tlf sosa jen tak v pohotovostnim rezimu vcelku velkou porci dat, ale nebylo jasne, z jakeho duvodu?! Toto je zrejme vysvetleni. Diky

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
ten clanok je celkom drist imho. Na fonochzciny o tom uz pisali, podla xiaomi sa overuje sig a od 7.3. to ide cez https
Skor by ma zaujimalo ci to je aktivne aj ked sa vypne miui experience , ci ako sa to vola.
 #251502  od VMach3
 před 7 lety
Nechápu proč to řešíte, v changelogu je psáno že AnalyticsCore.apk je z rom odstraněna, takže těch co používají místní rom se to netýká.
 #251505  od VMach3
 před 7 lety
To jistě, ale zrovna tuhle informaci nám ingbrzy zdělil slovensky
 #251512  od kapap1
 před 7 lety
VMach3 píše:Nechápu proč to řešíte, v changelogu je psáno že AnalyticsCore.apk je z rom odstraněna, takže těch co používají místní rom se to netýká.
V tom pripade (po stirove informaci jsem aplikaci hledal, ze bych se ji zkusil zbavit, ale nenasel jsem ji mezi spustenymi procesy) by me zajimalo, co stahovalo data, kdyz jsem tlf po instalaci spustil. Zadna ikona notifikace se nezobrazila, ale data vcelku dlouho neco cerpalo?!
Mimochodem mas pravdu, ze informace o odstraneni aplikace v changelogu opravdu je, ale nikde neni napsano, proc to tak je. A vysvetlil to az stiruv prispevek. Obrázek Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #251516  od easy
 před 7 lety
Hlasim chybu.Kazda appka mi hned po otvoreni spadne.Urobi to niekolkokrat,potom už ide otvoriť.

Odoslané z Mi-4c
 #251517  od Bananisimo
 před 7 lety
easy píše:Hlasim chybu.Kazda appka mi hned po otvoreni spadne.Urobi to niekolkokrat,potom už ide otvoriť.

Odoslané z Mi-4c
Toto mi dělalo už v minulé verzi....po 3-4 spuštěních fungují normálně.čím to je netuším.
 #251521  od VMach3
 před 7 lety
kapap1 píše:
VMach3 píše:Nechápu proč to řešíte, v changelogu je psáno že AnalyticsCore.apk je z rom odstraněna, takže těch co používají místní rom se to netýká.
V tom pripade (po stirove informaci jsem aplikaci hledal, ze bych se ji zkusil zbavit, ale nenasel jsem ji mezi spustenymi procesy) by me zajimalo, co stahovalo data, kdyz jsem tlf po instalaci spustil. Zadna ikona notifikace se nezobrazila, ale data vcelku dlouho neco cerpalo?!
Mimochodem mas pravdu, ze informace o odstraneni aplikace v changelogu opravdu je, ale nikde neni napsano, proc to tak je. A vysvetlil to az stiruv prispevek. Obrázek Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Zkus mrknout na včerejší statistiku využití dat v Optimalizace, Spotřeba dat, Statistiky, třeba na to přijdeš.
 #251530  od mirotaso
 před 7 lety
VMach3 píše:
mirotaso píše:
VMach3 píše:Achjo. Musel jsem vypnout tóny zapnutí/vypnutí obrazovky, ty jsou fakt šílený, zdá se mi že se Xiaomi začíná silně inspirovat u Samsung a to mi jde proti srsti.
toto som urobil hned po prechode na v8 :)... volovina jasne, ale teraz je telefon jak nemy, neriesol som to zatial, ale neda sa dajako vratit stary zvuk? nehrabal sa v tom dakto?
Toný obrazovky mám zase aktivní, to ticho se taky nedalo poslouchat ::)
Nech se páčí miro Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť nainstaluj v recovery.
:) tak som sa pozabaval, to neboli tie prave zvuky :) si ma dostal :) ... tak som sa pustil na tie .ogg subory, vylupol som zvuky z v7 mi3 ale zapana to tam nechel nakopirovat, furt to zlyhalo, pritom stare premenovat vedel... tak som si podla tvojho vzoru vytvoril novu instalacku... a ups, chvilu som bol bez systemu :) konecne po kompl. instalacii mam stary dobry zvuk :) :) :) a pikoska na zaver nemam ikonu super su, samozrejme nainstalovaneho, TC root ma, zeby to chcelo FR??

keby samsung to by nebolo mozno to najhorsie, ja ale zacinam mat pocit, ze prepustili chu-ja-sina a najali billa gatesa, ten system je uz takmer taky dokonaly a prehladny ako win8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat