[capricorn, natrium]
 #271712  od Dusheyn
 před 7 lety
Zdravim. Mate niekto mi5s? Funguje vam dobre otlacok prsta? Mne ho v 40-50% vobec nezobere. Moze to byt tym ze mam suchu kozu a mierne popraskanu? Hold zima :-/ diky za kazdu radu
 #271719  od jenicekk
 před 7 lety
Mi5s jsem prodal právě kvůli tomu snímači, měl být nový a pokrokový a opak je pravdou, fungoval tragicky!

Odesláno z mého Redmi 4 pomocí Tapatalk
 #271984  od Dusheyn
 před 7 lety
Uz som prisiel nato ako to funguje. Staci iba silnejsie zatlacit na ten snimac a hned je to lepsie ^-^
 #272011  od jenicekk
 před 7 lety
To vím ale u mě to nebylo vůbec tak jisté jako u mi5, nebo teď u minote 2. Prostě člověk musel někdy až totálně nepříjemně tlačit a někdy to stejně nefungovalo vůbec, ta čtečka aspoň na mém kusu nebyla bůhví jak dobrá.

Odesláno z mého MIX pomocí Tapatalk
 #273048  od loksa
 před 7 lety
mozem aj za seba povedat ze ta citacka prsta nefunguje poriadne
 #273438  od Duchy9
 před 7 lety
Veru. Nieje to síce žiadna katastrofa, ale určite to nieje 100%. Hádam to v budúcnosti napraví nejaký update O0
 #273846  od Dusheyn
 před 7 lety
v nejaky upgrade dufam aj ja. lebo toto je dost nepodarok zatial
 #283205  od Tituss
 před 7 lety
Zdravim,
Sam mam Mi5s 4/128 asi tyzden a nevidim problem v odomykani palcom ci ineho prsta (nastavil som si 5 odtlackov) a reaguje takmer okamzite
 #284504  od PatrikXXL
 před 7 lety
Ahojte,
chcem sa opýtať na jednu vec ktorá sa zmenila po preinštalovaní MIUI Global Stabilná 8.2.16.0.0(MAGCNDH)
na aktuálnu týždennú.
Na global rom bolo spätnou väzbou na pritlačenie prsta na skener také "kliknutie" a teraz to tak vibruje čo je pre mňa nepríjemné.
Je možné to nejak nastaviť späť?
Ďakujem.
 #284505  od PatrikXXL
 před 7 lety
Mal som problém so skenerom ako aj iný majitelia mi5s.
Zvýšiť úspešnosť načítania sa mi podarilo tak, že pri nahrávaní otlačku som prst neprikladal ale prst som mal stále na skenery a pohyboval a pootáčal som ním.
 #287762  od pasco
 před 7 lety
Skuste tyzdenu verziu 7.2.16 mam pocit ze skener funguje omnoho lepsie ako predtym cize lepsie rozpozna aj rychlost odomknutia je lepsia.
 #287800  od Dusheyn
 před 7 lety
rozmyslam ze dam novu verziu. funguje vsetko ako ma v tej romke?
 #287923  od Duchy9
 před 7 lety
pasco píše:Skuste tyzdenu verziu 7.2.16 mam pocit ze skener funguje omnoho lepsie ako predtym cize lepsie rozpozna aj rychlost odomknutia je lepsia.
Potvrdzujem ! O0 Radosť odomykať [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #287933  od ingbrzy
 před 7 lety
Jednoduchy trik ako odomykat este rýchlejšie: Nastavit si ten isty palec 2x... :)

~Tapatalk Mi5~
 #287999  od pasco
 před 7 lety
Trik no neviem ci prave toto pomenovanie je presne skor unahlenost od xiaomi dat do telefonu nieco co konkurencia nema len mozno ze ich nenapadlo ze dopadnu este horsie ako prave ta konkurencia ktora pouzila starsie snimace lebo funguju perfektne aj po nahrati jedneho palca a nie trikom od xiaomi nahravat 5x a hura bude fungovat a potom na forach sa hrat na mrtveho chrobaka a miesto aktualizacie na prevratnu technologiu snimaca nam daju animaciu do pocasia aha hura fuka vetrik.
 #288370  od Robertodipuccio
 před 7 lety
Nevím jestli mám jen štěstí na kus ale moje čtečka mě neposlechne možná tak jednou za den a to si s telefonem hraju pořád, jako vždy s novou hračkou. Také jsem si nastavil palec dvakrát, verze rom 8.0.3.0 8)
 #288395  od PatrikXXL
 před 7 lety
pasco píše:Skuste tyzdenu verziu 7.2.16 mam pocit ze skener funguje omnoho lepsie ako predtym cize lepsie rozpozna aj rychlost odomknutia je lepsia.
Skener odtlačku prsta ovláda Android, alebo MIUI?
Nemalo by zlepšenie prísť po prechode na Android 7?
Je už A7.0 na MI5S?
Za odpoveď vopred ďakujem [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #288508  od pasco
 před 7 lety
Nie android 7.0 este na Mi5s nemame ale taktiez nevies co sposobuje problem ci miui alebo android a ja predpokladam ze miui lebo ked som mal cinsku rom fungoval perfektne po prechode na global uz nie a teraz po update funguje omnoho lepsie a nepredpokladam ze xiaomi telefon sa vie sam opravit:)
 #288509  od pasco
 před 7 lety
Robertodipuccio píše:Nevím jestli mám jen štěstí na kus ale moje čtečka mě neposlechne možná tak jednou za den a to si s telefonem hraju pořád, jako vždy s novou hračkou. Také jsem si nastavil palec dvakrát, verze rom 8.0.3.0 8)
Skus huawei p9 alebo oneplus3 a budes chapat preco Mi5s zaostava a nepotrebujes nahravat 5x odtlacok prsta
 #289241  od pasco
 před 7 lety
No radoval som sa predcasne fungoval cca 8 dni dobre a uz zase na H....
 #289737  od Slik
 před 7 lety
Naozaj citacka otlacku na Mi5s je strasna. V porovnani s Honor 8 ktory funguje na 99,5% je to skratka nepouzitelne.
Myslel som ze na to vplyva aj tema. Ale tusim si ten snimac robi uplne co chce.
Po pridani otlacku funguje super. No po case je to horsie az to vypnem.
 #289740  od jenicekk
 před 7 lety
Při srovnání s iphone 7 mi přijde že ta čtečka na mi5s nefunguje vlastně vůbec. Možná tak hodinu od doby co nastavím otisk pak totalni kolaps


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #289848  od pasco
 před 7 lety
Mna najviac s... to ze ked som ho kupoval bola tam cinska rom fungovala perfektne porovnaval som jablcko 6s a bola lepsia a potom som nahral global a katastrofa takze predpokladam ze problem nebude HW ale odladenost SW a na Miui maju v p... to uz aj samsung lepsie zareaguje a da opravu.
 #289854  od jenicekk
 před 7 lety
Jenže ta čtečka degraduje s casem. Jak dlouho jsi měl tu čínskou rom? Třeba ne tak dlouho aby se to projevilo.


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat