[capricorn, natrium]
 #290065  od janturek
 před 7 lety
strom píše:Vůbec bych neřešil, zda má telefon sklo GG nebo Dragontrail nebo možná jiné od nějakého čínského výrobce.
Např. JerryRigEverything poškrábal ve svém testu Redmi 3 (kde bych tipoval, že asi nebude odolnější sklo než v Mi5s) až hrotem s tvrdostí 6 stejně jako třeba Samsung S7 s GG4.




To jen novináři vždycky po uvedení nového telefonu Xiaomi píšou, že nemá sklo odolné proti poškrábání, protože holt ve specifikacích nevidí GG.
Osobně jsem nejhorší zkušenosti měl s Corning Concore na Mi4i, kde jsem měl po krátké době používání vcelku dost vlasových škřábanců od čištění displeje hadříkem na brejle. Na mé Mi4c Corning Concore pravděpodobně není a naprostá spokojenost...
Dik kamo, toto mi uplne zmenilo pohlad na vec, nasiel som video kde tento typek poskrabal Note 7 s GG 5 [SMILING FACE WITH SMILING EYES] a z toho vsetkeho vyplyva, ze pri tvrodosti 6 sa poskriabe vsetko a je jedno ake sklo je pouzite..[GRINNING FACE WITH SMILING EYES] [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #290072  od pasco
 před 7 lety
Cygnus píše:Dle mého názoru Ti zaslali sklo na jiný model viz.foto výřezy nahoře na xiaomi note 4 nesedí a spodek vypadá jako od samsungu
Xiaomi-redmi-note-4-phone-7.jpg
Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

Nie pasuje vsetko aj co som pozeral ostatne foto na ali tak ziadne nema tie otvory mozno je tak tenke ze to reaguje len stlacas na slepo.
 #291839  od Fuzko
 před 7 lety
pasco píše:Slubene foto celotvarove tvrdene sklo ultimate shield farba cierna.
Tak som si to objednal a ........ neodporúčam nikomu, kvalita mizernáááááááááááááááá
nehovoriac o tom flaku v strede
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Za toto 10e ved to co predavaju na
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
je to iste len viac ako o polovicu lacnejsie
Přílohy
2017-03-10 16.17.29.jpg
2017-03-10 16.17.29.jpg (979.31 KiB) Zobrazeno 3202 x
2017-03-10 16.04.30.jpg
2017-03-10 16.04.30.jpg (586.72 KiB) Zobrazeno 3202 x
2017-03-10 16.02.50.jpg
2017-03-10 16.02.50.jpg (199.58 KiB) Zobrazeno 3202 x
 #294478  od Fuzko
 před 7 lety
pasco píše:Slubene foto celotvarove tvrdene sklo ultimate shield farba cierna.
Tak som to reklamoval a zazrak poslali vcera druhe, vysledok a kvalita vidiet na foto.
Original zabalene a ked som ho otvoril skoro som dostal infarkt, ani som sa nepokusal
nalepit lebo je pretlacene >:(
Přílohy
DSC04832.JPG
DSC04832.JPG (482.71 KiB) Zobrazeno 3156 x
DSC04829.JPG
DSC04829.JPG (494.35 KiB) Zobrazeno 3156 x
DSC04822.JPG
DSC04822.JPG (210.66 KiB) Zobrazeno 3156 x
 #295517  od Fuzko
 před 7 lety
pasco píše:Slubene foto celotvarove tvrdene sklo ultimate shield farba cierna.
Tak dnes mi bolo dorucene 3 x toto "kvalitne super sklo", "ultimate shield".
Evidentne zmenil dodavatela alebo ho uz nebavilo platit postovne?
To neviem ale rozmery ostali tie iste vid foto, este som nestihol nalepit snad sadne.
Ale čest patri tomuto predajcovi [email protected] pretoze reagoval na reklamaciu a riesil ju.
Pisem to preto aby kazdy kto si planuje objednat zvazil tuto skusenost. ;)
Vlavo je nove, vpravo je povodne.
Přílohy
Porovnanie-kvality.jpg
Porovnanie-kvality.jpg (315.01 KiB) Zobrazeno 3104 x
Novy dodavatel.jpg
Novy dodavatel.jpg (338.34 KiB) Zobrazeno 3104 x
Povodna kvalita.jpg
Povodna kvalita.jpg (338.72 KiB) Zobrazeno 3104 x
 #295523  od Duchy9
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Ja som si pri kúpe Mi5s do košíka pribalil hneď aj toto ochranné sklíčko. Som zatiaľ spokojný, bez nejakých bublín, jediný problém môže byť pre niekoho to, že nepokryje celý telefón on okraju po okraj. Aspoň u mňa teda nesedí veľkosť ale nijako som to neriešil. Snažím sa dávať pozor, aj keď nejakým pádom som nevyhol. Zatiaľ ale bez prasknutia a bez škrabancov 8)
 #296112  od Jarman
 před 7 lety
To sklo se dá sehnat ještě levněji. Já jsem takové koupil na Ali sice na Redmi 3S, ale to je jedno, mají tam na několik modelů, tady:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Otázka je, jestli bude kvalita jiná, ale myslím si, že to bude dost podobný, akorát si namáznou někde kapsu. Já jsem ho před pár dny koupil v akci za 1.06 USD na Redmi 3S, na Mi 5S teď stojí asi 1,74 USD.

Zatím je na cestě, až přijde, tak dám vědět, jaké bude :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat